Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Edward hálószobája

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
April White
Diák - Mágus
April White

Faj :
Mágus
Kor :
23
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
54

Edward hálószobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 EmptySzomb. Feb. 02, 2013 8:56 pm

*Kétségbeesetten próbál urrá lenni a helyzeten és segíteni szegény fiún,naív lélek gyanán mit sem sejt a turpisságból,jócselekedet vezérli. Szemöldökösszevonva pillog sötétkék szemeivel és megteszi a tőle telhetőt. Rövidke szoknyájában térdel Edward Grimm ágyában,a fiú válla mellett. Ahogy az forró ujjak apró kézfejét beindázzák,még nyugtalanabb lesz,nagyon magas lehet a láza. Fölé hajol,borogatja,aranyszínű fürtjei aláhullanak és beterítik Ed tüzelő arcát és vállát.
A lassan főtt férfi-állat-Eddie-Grimm szinte ujjon még lázálmában is,hogy nincsenek jelen a szülei,aminek hangot is ad. April összeráncolja a homlokát és apró ajkai "o"-t formálnak értetlenségében*
- Örülsz neki,hogy nincsenek itthon?
*vannak emebrek,akik nem szeretik a szüleiket,de April nincs így ezzel,ezért annyira nem érti a dolgot. Amúgy se nagyon fog fel elsőre semmit*
- Ahm,hát igen...Erik. Ő mindig ott volt. Mindig megvédett a többi gyerektől,nem mintha sokat találkoztunk volna másokkal. Viszont otthon meg ő csinálta ugyan azt. Azt szokta mondani,hogy engem senki se az eszemért szeret. És,hogy ne próbáljak meg az eszemből emgélni,mert nem fog menni. Persze,szeret ő,csak a maga módján.
*gyűrögeti ismét szoknyája szegélyét kuporogva,tipikus civakodós testvérviszony az övék,még is szeretik egymás,még is csak rokonok*
- Neked akkor nincs testvéred? Nem szeretnél egyet?
*kérdezi nagy szemekkel és gyermeki bájjal hangjában,aztán elgondolkodik azon amit Ed mond és bámulja a takarót emg a párna csücskét*
- Nem is tudom...Erik szerint jó a kézügyességem.
*jelenti ki,fel sem fogva,hogy micsoda félreérhetően fogalmazott az imént. Helyette elkezdi keresni a tekintetével az apró kis táskát,amivel érekezz,lent maradt,de látja is,hogy az ágy mellett van,lehajol érte,hogy aszonya mennyit láttat,azt csak az tudja,aki látja. Sikerül elérnie és matat benne,nem sokáig. Előhalássza a hófehér telefonját és megböki párszor a képernyőt. Utána megint gondolkozik,mintha azt mérné fel,jó ötlet-e amire készül. Aztán száját vonogatva még is Ed felé fordítja a kijelző és megnyomja a lejátszás gombot. Egy videót láthat Ed,ha még lát egyáltalán. Gótos beütésű,egy szőke srác énekel,metálos dallam jó kis dobbal és gitárral fűszerezve meg egy kis bekeményítős hörgéssel,a kamera pedig a gitárszóló résznél ráközelít a gitárosra,aki egy fekete térdigérő fűzős csizmát viselő,keresztes lánccal fodros fekete miniszoknyát öltő,fehér csipkés felsőjű,hosszú szőke hajú lány,elpször csak a kezeit és a gitárt mutatják,fekete alapon ezüst keresztes mintás körmével,a tincsek csak belógnak,aztán viszont az egész alak jól kivehetővé válik: April. Gitározik. Szégyenlősen mutatja meg,aztán gyorsan elsűlyeszti a telefont*
- Ó,nagyon rendes tőled...
*jegyzi meg elfúló hangon s pirulva,vállát a füléig húzva*
- Vadász? Tényleg? Az nagyon veszélyes....
*ismét aggodalmas arcot vág és boci szemekkel mered Edre. A láza viszont egyre magasabbra szökik,April kerít jeget és nyakonönti vele,vékony hangon felsikkant,mikor váratlanul éri a fiú reakciója a hidegre,markolja ami a keze ügyébe kerül és ez April rövidke szoknyája. Helyben "ugrik" is egyet és kiejti a vödröt a kezéből,ami a földre esik nagy zuttyanással. Aztán eljut a tudatáig,hogy pánikra semmi ok,de azért megborzod,hogy Ed keze a combján kissé feljebb a kelelténél áporodik meg. Gyorsan emgfogja a homlokát,hogy nyugodjon meg,a hideg tuti kellemetlen. A fiú pedig motyogni kezd, April a homlokát ráncolja*
- N-nem értem...
*feleli nyuszika hangon és képpel,mert valóban nem áll össze neki a kép,a kérdés tehát nem költői,hanem véresen komoly. Eddie viszont megindul és ahogy nyakladozva legurul a lépcsőn,miért is ne rántaná magával April,aki ismét rémült hangot ad ki és bármilyen hihetetlen is,ismét Edward Grimmen landol,valószínűleg a hátán. Fél perc kóma,aztán gyorsan felpattan és lemászik aróla,hátára fordítja és megpróbálja élesztgetni*
- Edward...Edward,jól vagy?!
*először csak suttogja,aztán rázni kezdi a vállát*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Anonymous

TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2013 12:57 pm

A hajával csiklandozza az arcom, én élvezem, ujjaim finoman végigfuttatom a fürtjein. Persze, hogy örülök, hogy most nincsenek itthon! April már rég lent teázna anyámmal, ehelyett az én arcomra lógathatja az aranyhaját.
- Hasonlítasz... Aranyhajra
Nyögöm, mindig olyan csajt szerettem volna, szerintem én kiköpött Flin Raider vagyok! Vagyis... Nyálas Eugén. Na jó, talán mégsem.
- Ühm nem bánom
Vigyorgok kicsit, persze ez még nem jelenti, hogy ne szeretném őket, de most jobb, hogy leléptek. April lehet nem érti, de amíg nem kérdez rá addig nagyobb biztonságban lehet a perverz fantáziámtól. Ez az Erik egyre unszimpatikusabb...
- Egyszer tényleg nagyon meg fogom verni azt a köcsögöt.
Puffogok, hogy mondhat ilyet a tesójának? Seggbe lesz rúgva!
April aztán kérdez, én vigyorogva megrázom a fejem.
- Nem, nincsen. Hát nem tudom szeretnék.e, mindig egyedül voltam, régebben akartam, de most asszem jobb így.
Hogy osztozzam az örökségen? Soha! Nem stimmel nekem ez az Erik gyerek, na mindegy, mit mondott most April a kézügyességéről? Félreértem, hisz férfi vagyok, csak az a szerencsém éppen talpig lázban sínylődöm, nem tudok úgy elvörösödni, hogy szembetűnő legyen, csak szemeim guvvadnak ki vészesen.
- Iiigen?
Kérdem, aztán April eltűnik egy időre, valamit matat és egy telefont nyom elém. Szőke metálos srác, kicsit összeszűkítem a szemeim.
- Szóval ilyen pasik jönnek neked be?
Szisszenem, de aztán várok egy kicsit és húúú... a szemeim tényleg majdnem kipattannak az üregükből! Kicsit tátva marad a szám is, nem csak azért, mert April baromi jól néz ki a felvételen, hanem mert...
- Tényleg jó a...kézügyességed
Nyögöm, felpillantok rá kicsit kómásan, de vigyorogva, ég bennem a tűz, de ha nem égne talán akkor is felgyulladna.
- Egy bandád is van? Az a szőke fiú Erik volt?
Faggatom, elég veszélyesnek nézett ki. Hát én tök egyszerű vagyok ehhez képest... Azért kihúzom magam, amikor azt mondja a vadászat nagyon veszélyes.
- Az, de nem baj!
Próbálok olyan menő lenni mint a felvételen szereplő alak... de ez így lázasan elég meddő próbálkozásnak tűnik. A méltóságom akkor veszítem el, amikor nyakon leszek öntve egy vödör jéggel. Nem is nagyon veszem észre a sokktól hol is markolom én hirtelen, csak hadarni kezdek, hogy meg kell találnunk az ellenigét. Ki kell másznom innen, de zuhanok és zuhan velem April is. Fene ebbe az idióta ágyba! Át fogom csinálni a szobám. Egy percre elsötétül körülöttem a világ, csak azt érzem, hogy a lány ismét rajtam van, ez kissé megnyugtat. Viszont aztán elkezd rázni, rémülten nyitom fel szemeim, kicsit forró a leheletem, de ettől függetlenül....
- Jól vagyok, jól vagyok, el kéne mennünk apám irodájába és ott keresnünk ellenszert te jól vagy?
Kérdem, próbálok felállni, bár iszonyatosan szédülök, minden hánykódik körülöttem és azt hiszem megütöttem a lábam. Mindenesetre egyedül nem igazán megy, noha próbálkozom, jobbra balra dőlök, próbálok szilárd pontot keresni ebben a rezgő világban. Nem kéne most hányni...
April White
Diák - Mágus
April White

Faj :
Mágus
Kor :
23
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
54

TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 EmptyVas. Feb. 10, 2013 5:54 pm

*továbbra is rémült pillantásokat vet Edre,úgy érzi tehetetlen. Enyhén hullámos,aranyszín fürtjei mint a párkák fonala hullik alá ás terít be mindent,nem is tudatsítja,hogy a fiú játszik a pár kósza tinccsel*
- Aranyhaj,mint abban az új mesében?
*kizökkenti ez a megjegyzés,ezért esetlenül pillog,aztán elmosolyodik*
- Á,én nem vagyok olyan harcias és ügyes....
*sóhajtja a sarokba bámulva,na meg nem is királylány,se semmi hasonló,minden esetre zavarba ejtő. Amit utána a szüleiről mond az új ismerős,azt inkább nem firtatja,először csak hallgat,majd ismét kiakad mikor a hőn szeretett bátyus szóba kerül*
- Neeee....
*ez inkább nyöszörgés és hozzá rémült nyuszika pillantás,már-már animébe illő. Nem érti Ed miért lyukad ki mindig ide*
- Nem vagy így...magányos?
*kérdezi kissé bágyatagon a testvér témánál,majd inkább megmutat egy videót a telefonján nagy szemérmesen*
- Hogy? Nem! Ő Erik,aki énekel...
*először nem érti amit Edward mond-minő meglepő!-,aztán elvörösödik és rögtön szabatkozni kezd,hogy nem az ideálját mutogatja,hanem egy videót a bandájuktól,ahol Erik az énekes. A srác aranyszőke,mint April,a szeme is olyan sötétkék,viszont nincs kimázolva vagy agyonpirszingezve mint a metálos énekesek többsége,a tekintete viszont hardcore az már biztos. Utána bukkan fel a kis April,ki hitte volna*
- Hát...inkább csak volt. FallenAngels volt a nevünk,a Brit zenei műsorokban le szokták adni meg jártunk koncertezni,csak aztán egyre kevesebb lett az időnk meg hasonlók...
*mondja továbbra is szégyenlőségen,a telefonján rámegy a böngészőre és a képkeresőbe bepötyögi a banda nevét és Ed kezébe nyomja. Van azért pár fotózásos kép emg újságcikk. Az egyiken a kőkemény bátyó lazán öleli félkarral az esetlenül kemény hugit és még ott egy másik gitáros emg a dobos,vna pár koncertkép stb stb,aztán elteszi inkább és témát váltanak.A vadászasdira megint kiakad April és visszatérnek a mangaméretű,csillogós szemek vegyítve a Shrek-es Csizmáséval*
- Akkor nagyon bátor vagy,a feleséged majd tuti sokat fog aggódni...
*gondolkozik el ezen,mert az egy dolog,hogy ez a férfi állat itt bevállalós,bátor,derék,na de a rokonokra is gondolni kellene,akik aggódnak. April már csak tudja,a fél élete aggodalmaskodásból áll ki.Aztán viszont zuttyannak egy nagyot,megint kompromittáló helyzet. April feje is vörödben izzik,de megpróbálja összeszedni magát,csak hevesen bólogat Eddie ötletére és lekúszik róla,hogy felsegítse,hiszen alig megy. Ismét ugyan az a forgatókönyv,nagyon nehéz megtartani Edward majdnem egész súlyát,főelg,hogy maj' két fejjel magasabb lehet nála,de aért igyekszik,puffadt-mókus fejet vághat ahogy erőlködik és hozzá komoly fejet,átkarolja hátul a fiút és elöl is támasztja a mellkasát,lassan haladnak előre*
- Oké....merre? a szüleid nem jönnek mostanában haza?
*April elég bizonytalan ,úgy érzi azzal járnának elgjobbabn,ha Grimmék hazaérnének*
Vendég
Anonymous

TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 EmptyPént. Márc. 01, 2013 3:16 pm

Túl sok filmet nézek...mikor visszakérdez Aranyhajra kicsit elmosolyodom. Lehet én Nyálas Eugénre hasonlítok?
- De az vagy, most is próbálod menteni az életem.
Kacsintok rá, szerintem csak nincs elég önbizalma a kretén bátyja miatt. Lehet, megint elpirul majd, valahogy élvezem, ha zavarba jön. Valahogy nem tetszik neki az elverem a tesóját téma, kis szájelhúzással vállat vonok, ezt majd bízza a férfiakra. Magányos?
- Á, dehogy, képzeld el, akkor milyen szar volt, amikor szó szerint bezártak és a szüleim csak dadákon keresztül kommunikáltak velem, de azoknak is megmondták, hogy tilos kedvelniük, akkor egész nap csak olvastam. Ahhoz képest most élem a fénykoromat.
Valamiért kibököm ezt, mintha nem lenne jelentősége, pedig nem is Grimmékről beszélek. Próbálok elsiklani afelett, hogy egy ilyen bizalmas infót kötöttem az orrára és inkább megnézem a felvételt. Kicsit nehezen tudom kivenni, mert először mindent homályosan látok a láztól, de aztán örülök, hogy már eleve el vagyok pirulva. Rögtön féltékeny leszek a tesójára, már megint, kicsit összecsücsörített szájjal, mintha töprengnék hümmögök párat.
- Jah, ez a tesód, pesze.
Aztán mutat még képeket, videókat, Fallenangels, nahát! April milyen szép mindegyiken...hát én, hátradőlök kicsit. Ez olyan ciki... Most már bánni kezdem mit műveltem megint, ő egy igazi híresség én meg ahelyett, hogy elkápráztatnám halálozom mellette vizesen az ágyban... Nem is nagyon nézek rá, hirtelen nagyon érdekes lesz a plafon és úgy hiszem sejti, hogy az egészet én k*tam el. Kicsit elvigyorodom azért azon, hogy bátor vagyok, akaratlanul is kihúzom magam.
- Egen, feleség? Olyanom nem lesz.
Fintorodom el kicsit, aztán jön a leesés, mindketten zavarban, persze. Én már megszokom az övét, de a sajátom furcsán idegen, igyekszem róla minél hamarabb felállni és eljátszani az egészségeset. Nem nagyon hiszem, hogy van más megoldás, mint apám nagy varázsigés könyve és a bájitalbárszekrénye, szóval oda kéne jutni. Bár elég szarul vagyok, kettőt lépek, de meggyőződésem, hogy volt az hét is és mintha táncolnának a falak, vagy mind gumiból lenne, elengedem Aprilt. Nem akarok így rátámaszkodni.
- Nem hiszem, csak bemegyek a szobájába. Jól vagyok, te akár itt is maradhatsz.
Hátrálok gyorsan, majd fejem nagyot koppan egy ajtón. Kábán tapogatni kezdem a kilincset, biztosan jól jöttem, már csak be kell jutnom, kifosztani az italos szekrényét és megtalálni a megfelelő bűvigét és jól leszek. Kezdek egyre jobban kétségbeesni hogyan festhetek, nem bánom, ha April megvár az ajtó előtt, össze kell szednem magam!
April White
Diák - Mágus
April White

Faj :
Mágus
Kor :
23
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
54

TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 EmptySzomb. Márc. 02, 2013 4:20 pm

*Boticelli-archoz hasonlóan pillog nagyokat a következő hasonlatra, amit Edward mond neki. Még sosem gondolkodott rajta, nem is igen hasonlították még mesebeli királylányhoz. Egy Grimm egy Grimm mese hercegkisasszonyához. Angolosan fehér orcáján rózsák nyiladoznak. Szőke szemöldöke kétségbeesésről tanúskodik. Az egész szituáció olyan lehetetlen. Nem tudja mit kezdjen az ilyen szituációkkal, egyenként sem,nem még így egyszerre. Meg kell próbálnia feltalálni magát*
- Hát...hát...megteszem a tőlem telhetőt....n-nem hagyhatlak csak így itt...
*nyöszörgi akár egy partravetett sellő vagy üvegkalitkába zárd tündérke, lelkiismeretesen. April jó lány. A kacsintásra csak még inkább zavarba jön, kezeit térdei közé csúsztatja a szoknyája szegélyét markolászva, vállát kicsit felhúzva, mintha minél inkább össze akarná húzni magát, egészen kicsire (hogy ne lássák). A térdeit bámulja, az üvegesen fénylő harisnyát. Olyan szokatlanul érzi magát, a szíve a torkában dobog, kellemetlen érzés és nem is*
- Hogy? Így bántak veled?
*ez csak úgy kicsúszik ahogy felkapja a fejét a szomorú monológra, még inkább megsajnálja Edwardot, aki az ijesztő férfi-állatból átvedlett meglőtt őzikére, mondjuk egy Grimm mese őzikéjére. Nem így képzelte a Grimm szülőket, csalódik és megrémül. Egy iylen apával kell beszélnie? Az anyja azt reméli a Grimmek majd istápolják, ha kell, mint a neves White család sarját, de ha ilyen szörnyen bántak a saját fiukkal, mit várhatna a kis nebántsvirág?*
- Én se szerettem a gardedámokat. Azthiszem tárgynak nézik, aki a kezük alá kerül...
*jegyzi meg zárójelesen, a szülei sokat utaznak, mint említette, nem csoda, hogy őt is zaklatták nevelőnőkkel és hasonlókkal*
- Miket olvastál?
*magány és egyedüllét, sajnos volt,hogy Aprilnek is ez jutott osztályrészül. Itt is,ezen az ismeretlen szigeten, magányosan. Ilyenkor az ember a fantáziába menekül, könyvekbe, hogy elfeledje a világot, ami körülötte van, még is mintha kitaszítaná, magára hagyná egy lakatlan szigeten. Közben előhalássza a telefonját és mutat pár képet és videót a fiúnak. Nem is tudja miért, utólag elszégyenli magát. Persze nem tudja miért, csak úgy jön. A képekről is jól látni, hogy Erik White-ot kemény fából faragták és úgy szorítja magához a kis hugicát derekánál fogva mint tigris a kölykét, kék szemeiből jeges lángokat szórva mindenkire, aki rá mer nézni a Napra, arra a legfényeesebb égi testre amit gladiátorként szorongat védve*
- Nem? Oh. Értem.
*először persze nem érti és nagy hold-szemeivel csak néz, mint egy Disney (Grimm) mese hercegkisasszonykája, aztán valamiféle megvilágosodást sugároz tekintete, némi értetlenséggel fűszerezve. Most már érti, úgy gondolja érti. Edward biztosan a fiúkat szereti, ezért nem lesz felesége, csak ez lehet, más semmi sem. Amilyen kis oktalan szegény April, nem szúrja ki a szemét a paradoxon, hogy eddig mennyi zavarbaejtő dolog történt és így tovább*
- Inkább veled megyek.
*jelenti ki miután katapultáltak és összeszedték magukat. Edet támasztja,a fiú teste lángol, érzi az ujjbegyei alatt ahogy a mellkasához ér és ahogy átkarolja másik karjával. Nem akarja zavarba hozni Edwardot azzal, hogy nem nézi ki belőle,hogy a két lábán akár az ajtóig el tud menni. Mikor azonban megindulnak, mennyei sugallat-szerű ötlete támad. Ahogy haladnának Herr Grimm irodája felé, eszébe jut,hogy valamerre erre volt a fürdőszoba, ahonnan a vizet hozta negyed órája. Elkezdi abba az irányba irányítani Edet. Nagyon forró a teste, ez veszélyes, megéghet a tüdeje, enynit még April is tud és hogy azon a mágia se segítne (vagy csak valami nagyon erős és hatalmas)*
- Erre, gyere...
*remélhetőleg nem fog ellenkezni,mert így is nehéz cipelnie egy ilyen férfi-állat testtömegének kétharmadát, amivel ránehezedhet. Megpillantja a fürdő ajtaját, a kilincs után nyúl szabad kezével és belöki, a lábával megpróbálja behajtani. Szépen odavonszolja edet a zuhanyfülkéhez és betámogatja-paszírozza a kis üvegfülkébe (vagy ahogy kinéz). A falnak dönti, már ha nem dől rá, ha igen,próbálja támasztani. Elcsavarja a kékszínű kis kart és összeszorítva fogát felkészül a szó szerinti hideg zuhanyra. Megered a víz, jegesen kettőjük testére. April összerezzen ahogy elárassza a jéghideg permet. Muszáj volt, ha csak Edet löki be, ne adj' Isten leesik, megbotlik és még össze is töri magát. April jó lány, segítőkész, pont mint a mesékben. Egyik keze akaratlanul is ökölbe szorul a hidegtől, görcsösen kapaszkodva a Grimm ingébe, akit vélhetőleg támaszt éppen. Eszébe jut, hogy egyszer Erik is megcsinálta ezt, mikor sehogy se sikerült levinnie April lázát,a dadának se,a szülők,a nagy mágusok pedig szokás szerint nem voltak otthon. Beledobta a hideg vizes kádba. Drasztikus volt, nagyon rossz, de segített. Szemeit összeszorítja, a hidegtől és hogy ne is menjen a szemébe*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Edward hálószobája   Edward hálószobája - Page 2 Empty

Edward hálószobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2