Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Vendégváró-tárgyaló

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous


Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptyPént. Nov. 09, 2012 12:33 pm

Itt állj meg, s várd, míg a komornyik bejelenti jöttödet.


//Kép később!//
Vissza az elejére Go down
Oliver Ulliel
Oliver Ulliel

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Özvegy
Hozzászólások száma :
75

Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptySzer. Dec. 12, 2012 5:58 pm

Victor Lost


*Oliver Ullielt mindig is érdekelte a holtak megidézése. Saját elgondolása volt,hogy feketemágus képzőbe járjon és megtanuljon parancsolni a holttesteknek. Tanulmányait megszakítva azonban eme városkába költözött újdonsült feleségével. Hallott ezt-azt,egy mágusakadémia nyílásáról. Hát legyen. Ennek ellenére nem hagyta nyugodni sötét kis fantáziáját a tény,hogy Namless Townban élnek Kirekesztettek is, a Lost nevezetű család vezetésével. Ők pedig mind halottak. Hát nem csodálatos? Dehogynem. Legalább is Oliver szemszögéből. Alvilági kapcsolatai révén kinyomozta,hogy a Lost család feje nagy és hírhedt nekromanta volt már életében. Ez a gondolat megfertőzte az elméjét. Így hát úgy döntött, látogatást tesz ennél a bizonyos Victor Necromanta Lost-nál. A feleségének nem szólt előre,nehogy aggódjon,szabadidejében veszett el a városnegyedek határainak sűrű ködjében és hófúvásában. Most a Lost Erőd előtt ácsorog és beengedésre vár. Talpig feketét visel,mint mindig, úgy festhet mint az ördög ügyvédje,bár nyakkendőt nem kötött. Örök mosolyát most száműzi egy időre,nem szeretné,hogy netán az úr rossz néven vegye örök jókedvét. Kifejezetten izgatott a találkozást illetően,de ez nem látszik meg halottian fehér arcán. Ciánkék szemei körbepásztázzák az erőd egyhangú,komor falait,ameddig nem történik valami. Hívatlan vendég,való igaz,de abban reménykedik,hogy nem teszik lapátra*


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptySzer. Dec. 19, 2012 5:41 pm

Vendég. Hozzám. Hozzám?

A komornyikom engedi be az idegent, szegény már oly régen holt, hogy csak vonszolni tudja tagjait, olykor le is pottyan egy-egy darab testrészeiből, s bűzös váladéka nyomot hagy a padlón. Jó, lehet, hogy nekem ez nem probléma már, de egy vámpírnak, akinek szaglása tökéletes? Miután bejelentik hozzám az ifjú urat, vagy legalábbis annak tűnik, hogy hány éves pontosan, azt nem tudhatom meg még,, szóval amint megtudom jöttét, érdekel, vajon mit is akar. De nem rohanok lefelé...éááá---azt én nem szeretem, még a végén fejem vesztem a nagy rohanásban. Na neem. Had várjon csak az uraság. Ha kellek neki, legyen türelmes.
Csak tudnám mi a fenét akar, így hívatlanul.
Végül mégiscsak lebaktatok hozzá, holt emberhez képest egész könnyed, de hosszú, határozott lépésekkel.
- 'estét!
Végigmérem a jövevény, s kíváncsian nézek rá.
- Megmondja mit is akar?
Hát nem a modoromról vagyok híres, az már fix, de ne akarjon velem bájcsevegni senki. Ha egyszer arra vágyik, ne a sötét, ködös, dögös zugába tévedjen a városnak...
Vissza az elejére Go down
Oliver Ulliel
Oliver Ulliel

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Özvegy
Hozzászólások száma :
75

Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 5:10 pm

*Beengedi egy oszló komornyik,nem veszi zokon a bűzt,mivel a nekromancia az,ami érdekli. Kénytelen hozzászokni ehhez a velejárójához.
Várnia kell,de nem is annyira sokat. Oliver türelmes. Mikor az uraság megérkezik,szembe fordul vele. A modora...nos,sajátságos. Éppen ezért a vámpír sem fárassza mézes-mázos stílusával,amin beszélni szokott,inkább a tömörségre törekszik*
- Önnek is jó estét, Lord Lost.
*köszönti a holtak vezérét és megpróbál nem elvigyorodni a találkozás örömére*
- Nekromanciát tanulni,uram.
*mondja ki tömören*
- Tudom,hogy nem ismer és én se találkoztam még önnel...Oliver Ulliel vagyok,nemrég költöztem a városba a feleségemmel. Azelőtt a Bermudákon levő akadémián tanultunk,én a nekromancia szakirányt választottam. Tulajdonképpen ezért is iratkoztam egyáltalán fekete mágus képzőbe. Most pedig itt vagyok.
*nem teszi hozzá,de nyilvánvaló,hogy jó informátora lehet,ha máris kinyomozta hogy jó emberhez jött,ha ez a téma érdekli. A kérdés már csak az,mit szól erre Victor Lost?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 1:55 pm

Fürkésző tekintettel nézek rá, elgondolkodva, hogy egy idegen, aki a városba most jött, honnan is tudhat arról, hogy én mivel is foglalkozom. Bermudák...fura, ezt mintha mástól is hallottam volna. Mostanában ez valami divat? Bevándorolnak ide a Bermuda lakók? Ott netán nem megtűrt személyek? Ezek szerint mindenkit befogadunk itt mi?
Hosszú léptekkel indulok el az ütött-kopott bőr ülőgarnitúra felé, s beleülve egy fotelba kurta intéssel jelzem neki is, hogy tegye le magát.
- Tudnom kell, hogy mit is tud már a nekromanciáról!
Nem mondok se igent, se nemet, majd annak fényében döntök, hogy mit is mond. Túlságosan kezdőkkel, vagy főleg csak kíváncsiakkal nem fogok foglalkozni. Nem vagyok egy gyerekcsősz, vagy bolondterapeuta, aki mindenféle kívánságra maga mellé enged tanoncnak akárki fiát.
Elég rossz házigazda vagyok...én, de a komornyik ott álldogál még az ajtóban, s várja, hoznia kell-e valamit. Egy pillanatra magam is elgondolkodom, hogy mivel is kínálhatnám, hiszen neki szüksége van táplálékra, velem ellentétben. De friss vérrel nem készültem, lévén nem jelentkezett be, így marad az, hogy:
- Gedeon, hozzon nekünk szivart, aztán mehet a dolgára!
Vissza az elejére Go down
Oliver Ulliel
Oliver Ulliel

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Özvegy
Hozzászólások száma :
75

Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 11:56 pm

*Állja a nekromanta tekintetét,komolya arccal,mint a márvány,kifürkészhetetlenül és már-már művien. Mikor a férfi int,leül ő is*
- Állok rendelkezésére.
*nem fog itt magánbemutatózni,mint egy ötéves vagy fényezni magát. Ha konkrétan szeretne valamit Mr.Lost,megteszi,vagy ha felkéri,hogy mutasson valamit,megteszi,de cirkuszi mutatványt nem csinál magából. A dexternonban nem elégítette ki sötét vágyait a képzés,az ellenfelek se voltak túl rátermettek,mikor a legutóbbi sötét mágia órán párbajoztak, Oliver sikeresen hajtotta uralma alá a kastély környékén levő holtakat-több temető is volt arrafelé-és a tanárnak kellett kimentenie a szerencsétlen társát. Kellemetlen. De nem szeretné ezt a szerencséjére bízni,tudja,hogy még jócskán nem elegendő a tudása,ezért is jött ide.
A szivarra nem mond nemet,bár nem dohányzik,apja nagy szivaros. Szomjazni nem szomjazik,nem azért jött,hogy lakomázzon itt*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vendégváró-tárgyaló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégváró-tárgyaló   Vendégváró-tárgyaló Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vendégváró-tárgyaló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Lost negyed :: Lost erőd-
Ugrás: