Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Victor Lost

Go down 
SzerzőÜzenet
Victor Lost
A Lost család feje
Victor Lost

Faj :
Elhunyt necromanta
Hozzászólások száma :
18

Victor Lost Empty
TémanyitásTárgy: Victor Lost   Victor Lost EmptyPént. Nov. 09, 2012 1:30 pm

//Na szépen nekikezdek, aztán egyszer csak sikerül be is fejezni Very Happy //

Hajdanában-danában...éltem én, mint megannyi holt, s nem voltam más, mint egy mágus...
Ó milyen ironikus is az élet, s a halálom ezt felülmúlni látszik? Lehet, hiszen amit valaha én végeztem, most velem művelik. Már ha hagyom. Ki érti ezt? Nyugi, én sem érteném...de majd szépen sorban rájössz, hogy ki voltam, s mi lettem...

Csak várj szorgalmasan, hogy történetem végére érjek, mert hajlott korom, nehézkes ujjaim, gyakran arcomról lefolyó gennyedzés, váladék megnehezíti minden aprólékos mozdulatot. Főleg az írást, mert nem látom a betűk sorát.

Na de lássuk, mi fán terem a cserebogár..Cserefán? Kétlem. Pedig a bogarak is közel vannak hozzám..földközelben, hacsak le nem porolom magam, csak az a baj, hogy akkor szétszaggatom tagjaimat a karomon hordott szegecses karvédővel. Ne ez nem szakad le rólam, sőt, célja, s funkciója, hogy tartsa karomat, na meg a védelem, támadás is szerepet játszik használatában. Pedig a por szép lassan belepi egész testemet, ruhámat, hosszú, hullámos hajamat is, melynek barna színe már egyébként is megkopott, de még így is fényesebb, mint megmaradt szakállam. Már csak abban tudok bízni, hogy a nyakamban hordott, fordított kereszt nem hagy el, nem kopik ki nyakamból, mert bár az lenne csak pótolható, mégis ragaszkodom ehhez, mert ezt akkor kaptam, mikor ráeszméltem, halott vagyok. (Ez is egy külön történet még, melyet egyszer, talán megosztok veletek.)

De előtte éltem. Meglepő ez számodra? Hát képzeld, minden halott egykoron élt! De így, vagy úgy, minden ember, mágus, farkas, vámpír s megannyi lény, egyszer eljut oda, hogy földi mivoltját átadja a túlvilági létnek. Kivéve, ha itt marad, mint mi, a kirekesztettek.
Sokszor gondolkodom el azon, hogy vajon nekem van még lelkem? Hiszen egy élőholt vagyok, egy zombi, kiről mindenki azt gondolja, vagy legalábbis sokan, hogy csak a testem van jelen, nem maradt bennem semmi emberi, semmi, ami arra hagy következtetni, hogy tudatosan végzem feladatomat. De ez tévedés lehet, mert ha így lenne, most sem tudnám leírni ide nektek gondolataimat.
Erre a következtetésre hagyott jutni az a tény is, hogy anno, még életem során is találkoztam olyan holtakkal, kik igenis tisztában voltak képességeikkel, tudtak arról, hogy miért is vannak a Földön. Csak azok a zombik nem uralják önmagukat, akiket hajdanában én magam is irányítottam mágiával, nekromanta képességekkel. Nem mellesleg volt nekem egy tanári képesítésem is, ahol a gyógynövényekkel ismertettek meg, s azt tudom továbbadni ma is, ha arra szükség van, de önszorgalomból a növények mellett, s azok hatását ismerve, a mérgekre s specializálódtam.

Ironikus? Hogy abból is kirekesztett lett, ki maga is halottakkal foglalkozott élete során?
Igen, valóban az lenne, ha nem tudnám, hogyan is jutottam el a holtak birodalmába, hogyan lettem én magam is egy értelemmel bíró zombi. De hogy te is tudd, most erről fogok regélni.
Holt volt, hol meg nem volt...kezdődhetne a mesém, ha ez egy vidám sztori lenne, de nem az, még ha van is benne pár olyan epizód, amin elmosolyodsz. Mert bizony én, mikor már elértem a 38 éves koromat, s a szépen fésült "úriemberből" elszánt védelmező lett, jó szándékomra nagyon is ráfáztam. Bár ez is relatív, mert ugyan meghaltam, nincs rossz sorsom.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Victor Lost
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal