Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Sophie de Lavelle (elfogadva)

Go down 
SzerzőÜzenet
Sophie de Lavelle
Diák - Vámpír
Sophie de Lavelle

Faj :
Vámpír
Hozzászólások száma :
21

Sophie de Lavelle (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Sophie de Lavelle (elfogadva)   Sophie de Lavelle (elfogadva) EmptySzer. Nov. 21, 2012 9:01 pm

Név: Sophie de Lavelle

Becenév: Sophie. Kizárólag. Nem vagyok sem a drágád, sem a cicuskád, mert harapok. Nagyot.

Kor: 18 éves vagyok hivatalosan, de valójában 125

Csoport: Diák

Foglalkozás: Diáknak látszó vámpír

Jellem: A szinte arisztokrata kinézet kellően megtévesztő. Első ránézésre finom hölgy vagyok, aki megválogatja, mit vesz fel, mindig kifogástalanul viselkedik. Egy törékeny nő vagyok. Hát ez mind csak a látszat. Valójában gátlástalan és akaratos vagyok, mindig megszerzem, amit kinézek magamnak. Meg azt is, akit akarok. Nem ismerem azt a szót, hogy nem. A szabályok is mind azért vannak, hogy megszegjük őket. Az elegáns külső mögött egy akaratát erőteljesen érvényesítő lány található. Vékony, nőies testem ellenére is erősebb vagyok, mint a legtöbb férfi, így aztán senki nem szórakozhat velem, mert helyre teszem egy mozdulattal. Én viszont szeretek szórakozni a férfiakkal. Első pillantásra hűvösnek tűnök és távolságtartónak, de ha valaki szimpatikus, rögtön meg akarom ismerni, így kissé rámenős is tudok lenni. Képes vagyok úgy elküldeni valakit melegebb éjhajlatra, hogy szinte észre sem veszi, csak édesen bólogat. Folyékonyan hazudok, ez abból is fakad, hogy nem szoktam felfedni a kilétem mások előtt. Aztán egyik hazugságból jön a másik, de nem okoz gondot, ha az érdekem úgy kívánja, sokmindenre képes vagyok. A lényeg, hogy nekem jó legyen. Én-központú vagyok, szeretem, ha úgy alakulnak a dolgok, ahogy én akarom.

Külső: Egy tökéletes modell alkat egy vámpír külső adottságaival vegyítve. Veszélyes elegy, az már biztos. Mindenem megvan, ami a szegény, mit sem sejtő férfiak elcsábításához kell. Annyira könnyű dolgom van. Ezekkel a hosszú combokkal, vékony alkattal amúgy sem lenne nehéz bárkit az ujjam köré csavarni. Ezt még fokozza a vámpír létemből adódó magasságom, hibátlan bőröm. Pillantásom ellenállhatatlan, kislányos, szinte már ártatlan arcom hosszú, puha fürtök keretezik. Sokféleképpen hordom, de a lágy hullámok a kedvenceim, az olyan nagyvilági, nőies, csábító. Sminkre sincs igazán szükségem, mégis bevetem gyakran a teljes hatás kedvéért. Kizárólag nőies ruhákat veszek fel, szerintem még senki nem látott lazán, sportosan. Nem mintha nem lennék elég magas és karcsú, teszek még róla a magassarkú cipőimmel. Egy nő anélkül nem nő. Testhezálló, márkás, divatos ruháim vannak, de igazából mindegy is mit veszek fel, rajtam bármi jól áll, mert tudom viselni, annak ellenére, hogy nem töltök órákat a szekrény előtt. A legegyszerűbb ruhadarabot is feldobja a belső kisugárzásom. Árad belőlem a nőiesség, a kifinomultság, bárkit leveszek a lábáról az első pillanatban, ahogy rámnéz.

Történet: 18 évvel ezelőtt születtem Franciaországban, nem a fővárosban, hanem egy tengerparti pazar helyen. Anyu divattervező, apu egy világméretű vállalat vezetője, ebből következően gazdag családból származok. Mindent megkaptam amit akartam. A legjobb iskolákba jártam és a legjobb nevelést kaptam, olyan igazi francia hölgyet neveltek belőlem. Na jó. Ez unalmas. Ez mese habbal. Hiszel a mesében? Biztos tudni akarod az igazságot? Én mondtam, hogy hazudok, de most az egyszer megpróbálom felvázolni a történetem. 125 évvel ezelőtt születtem, vámpír szülők egyetlen kicsi gyereke vagyok. Úgy nagyjából ennyiben ki is merült, amit a múltamról tudok mesélni. Nem volt benne semmi érdekes, mindig is igazi jókislány voltam. Kihasználtam a vámpír létemből adódó előnyöket, de akkor még normális kereteken belül és csak jó szempontból. Mindig jó tanuló voltam, kimondottan élveztem, hogy gyorsan tanulok, soha nem volt elég, mindig új ismeretekre tettem szert. Aztán más is elkezdett érdekelni. Fogalmam sincs mitől volt ez a változás, talán úgy éreztem, már eleget tudok, talán csak untam már a könyvek felett ülni vagy egyszerűen felfedeztem, mire vagyok még képes. Különleges képességeimet más területen kezdtem próbálgatni, kíváncsi voltam, milyen hatással vagyok a férfiakra. Behízelgő stílusra váltottam, külsőleg egyébként is megvolt minden, amiről egy nő csak álmodhat. Úgyis csak azzal állok szóba, aki szimpatikus, legalábbis én így vagyok vele, nálam csak a második helyen áll a személyiség. Lehet bármilyen jófej, ha nem jön be külsőleg, megyek is tovább. Éppen ezért én is kínosan ügyelek arra, hogy mindig a legjobb formámban legyen, először a külsőmmel fogom meg az aktuális áldozatom, aztán a stílusommal, ami eléggé simulékony. Elő tudom adni az úrilányt is, de néha nem tudom féken tartan a bennem rejlő vadállatot és mindenkinek beszólok, türelmetlen és erőszakos vagyok. Tudom, nem valami nőies és éles ellentétben áll a rólam kialakult képpel, de néha nekem is el kell engednem magam. Elég jól alkalmazkodó vámpír vagyok, koromból következően egy teljesen más világban nőttem fel, de könnyen azonosulok a modern világgal is, észre sem lehet venni, hogy más korból származom. Lehengerlő stílusom mellett egyébként is nehezen tűnne fel. Jelenleg diákként vegyülök el a tömegben, összekötve a kellemeset a hasznossal. Sok újdonságot nem tudnak mondani számomra, de szeretem az időmet iskolában eltölteni. Persze már akkor tudom a tananyagot, amikor elhangzik a címe. Nem is ezért vagyok itt. Szeretek a fiatal fiúk között válogatni, itt talán találok kedvemre valót. Bárkit és bármit el tudok pusztítani, meg is tudom szerezni, kedvemre tudom használni, de megőrizni eddig még nem sikerült semmit.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Sophie de Lavelle (elfogadva)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal