Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Joshua Scott (elfogadva)

Go down 
SzerzőÜzenet
Joshua Scott
Diák - Vámpír
Joshua Scott

Faj :
Vámpír
Kor :
27
Családi állapot :
Egyedülálló, de folyton az úrfi társaságában xD
Hozzászólások száma :
3

Joshua Scott (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Joshua Scott (elfogadva)   Joshua Scott (elfogadva) EmptyPént. Nov. 23, 2012 6:24 pm

Joshua Scott

1991. November 9.
21 éves
Vámpír

Joshua Scott (elfogadva) Kevinzegers88cc_13443684__334x400___2__www.kepfeltoltes.hu_

Megjelenés
192 cm magas vagyok, régen jó kondiban voltam, gyakran vívtam, úsztam. Mára megragadt ez az állapot, szóval ha akarnám se változna nagy szívfájdalmamra. Hajam államig érő barna, kiengedve hordom, esetleg hátrazselézem, de az ritka, mint az is hogy összefogjam. A szemeim acél szürkék, elég rideg tud lenni vele a tekintetem, főleg az utóbbi három év óta. Általában világos farmert, fehér pólót vagy inget veszek fel, a fehér az én színem, ha ruha. Régebben hordtam fakarkötőket és nyakláncokat, mostanság ritkán, csak ha véletlenül jó kedvem van reggel.

Fizikum
Jó kondiban voltam, most is eljárok még néha, ha egyedül vagyok vívni, úszni ritkábban. Jelenleg még mindig nehezen koordinálom az erőm, vámpír létem velejáróját. Jól bírtam a terhelést, mostanra meg már még könnyebben. Kerülöm a fizikai kontaktust mindennel és mindenkivel, félő összetörök valamit vagy valakit, még ha első ránézésre nem is mondaná meg senki.

Jellem
Amióta vámpír vagyok feszültebb, komorabb és csendesebb lettem, ha az Úrfiról van szó elég harcias is. Amúgy csendesen szoktam filozofálgatni mindenről, szeretem a művészeteket, főleg az irodalmat, azon belül pedig a színdarabokat, drámákat. Precíznek tartom magam, igyekszem az elvárásoknak megfelelni, bár, ha nem látom értelmét egy szabálynak, könnyűszerrel megszegem. Mostanság ritkán mosolygok, inkább komoly az arcom. Miután a vérszomj elöntötte az összes porcikámat nem vagyok olyan jó kedélyű, mint régen, de azért nyomokban még fellelhető bennem. Szeretek magyarázni, ezért is mentem tanárnak másodállásként anno.

Joshua Scott (elfogadva) 141728_1226870653366_full__400x269__www.kepfeltoltes.hu_

Karaktertörténet
Phoenixben nőttem fel, apám gyógyszerész, édesanyám pedig filozófia tanár. Nem volt sok pénzünk, de nem zavart soha, mindig akadt társaságom, bár senkihez sem tudtam igazán kötődni. Sok arcomat megmutattam már fiatalon, mágus iskolába hat évig jártam, zongorázni és festeni is tanultam közben, utána mentem színészképzőbe. Nálunk apám a mágus, anyám varázstalan ember. Talán miatta is vállalt apám sima polgári állást, nem tudom, sosem kérdeztem. Azt tudtam, hogy engem sem vonz a varázsvilág, színész akartam lenni. Persze az él tanulók között végeztem a mágusképzőt, hogy apa büszke legyen rám. Az is volt. A színészképzőre a felvételit a jobb sikerek érdekében és a művészetek iránt való szeretetem miatt Párizsba adtam be, ahova felvettek másodjára, nagy volt a túljelentkezés. Másodállásként mentem tanítani az Úrfit mágiára és egyebekre, egyre jobban megszerettem őt és a családját, hiába voltak vámpírok. Sosem volt gondom a többi fajjal, bár én imádtam ember lenni. Szerettem főzni, nagyokat enni, önállóan elleni a kis világomban, amibe szép lassan beleivódott Julian is. Mindig jó kedélyűek voltunk, a színészet iránti vonzalmunk is közös volt, sok könyvet és darabot hoztam neki. Gyakorolt is velem, nagyon hálás voltam. Már egy éve tanítottam, kezdtem feltörni a szakmámban is, gyakorló színészként ez nagy kiváltság volt, de én mindent megtettem, rengeteget gyakoroltam és dolgoztam érte. Aztán egy nap, mikor éjszaka hazafelé tartottam hirtelen elkaptak és bárhogy küzdöttem elkezdték szívni a vérem. Azt hitem meghalok, ott pusztulok el. Igazából ez is történt. Átváltoztattak, de hogy miért azt nem tudom. Szórakozásból, vagy pusztán kínzásból. Nekem az volt. Lehet, hogy a vámpír szemével csodálhattam a komor éjszakát, de az az őrjítő éhség és ölés ösztön, ami úrrá lett rajtam és fojtogat a mai napig elviselhetetlen. Meghaltam, a régi énem valahol még mindig abban a sikátorban fekszik és várja, hogy érte menjek. Zsül miatt tudtam, hogy nem árt a napfény és megannyi más dolog, elviselhetetlen volt a kín, sok embert megöltem pár nap alatt. Egyszerűen nem tudtam kontrolálni az erőm, kegyetlenül táplálkoztam. Ha nem figyelek még most is, hiába telt el három év lassan. Kínomban a McDonelly családhoz menekültem, befogadtak, és Zsül próbálta elmagyarázni milyen is ez a kárhozott élet. Nem igazán érdekelt, hogy őszinte legyek, ő másképp látta ezt született vámpírként. Az étel nem nyújt örömöt, mint régen, a hideg és meleg sem ugyan az már, családom nem lehet, és soha nem öregszem meg… Ha eszem kihányom, csak a vér éltet, szinte elvenné az agyam, ha Zsül nem állna mellettem, mint legjobb barát. A színészképzőbe nem mehettem vissza, igazából emberek közé is csak ritkán merészkedtem amióta ilyen lettem. Persze Julien szeretne rendes iskolába járni, kiszabadulni a burokból, amit megértek. Eljöttünk Nameless Town egy neves iskolájába, ezt választotta, hát követtem. Cserébe hogy gondomat viselték én Zsül mellett vagyok amolyan mindenes, főleg az új iskolában. Nem teher, örülök, hogy van valami értelme ennek a szánalmas létnek. Remélem, itt segítenek majd megtanulni hogyan kezeljem a vérszomjam, az erőm, meg hasonlók. Jóformán ezért iratkoztam be ide diáknak, ha már Zsül mellett vagyok, de persze nekem sem volt minden órám a másik suliban, lehet, tanulok valami egészen újat is, vagy többet egy ágazatban. Főleg a fajomról, kárhozat belé, de mit csináljunk. Soha többé nem lehetek az, aki voltam: egy halandó ember valódi könnyekkel és érzésekkel…

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Anonymous

Joshua Scott (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Joshua Scott (elfogadva)   Joshua Scott (elfogadva) EmptyPént. Nov. 23, 2012 8:51 pm

Kárhozat belé Josh ... Very Happy majd Zsül segít valahogy túlélni ezt a nyomorult életet :p
Vissza az elejére Go down

Joshua Scott (elfogadva)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal