Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Patrick Felix Blake (elfogadva)

Go down 
SzerzőÜzenet
Patrick Felix Blake
Diák - Vérfarkas
Patrick Felix Blake

Faj :
Vérfarkas
Kor :
25
Családi állapot :
Csajtalan
Hozzászólások száma :
9

Patrick Felix Blake (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Patrick Felix Blake (elfogadva)   Patrick Felix Blake (elfogadva) EmptyPént. Nov. 23, 2012 8:09 pm

Születési név: Patrick Felix Blake
Születési idő: 1994.június 25.
Faj: Vérfarkas

Patrick Felix Blake (elfogadva) Alex-mckee_18553145_www.kepfeltoltes.hu_

Megjelenés

Hát olyan 175 centi körül vagyok, szálkásan izmos, mert folyton rohangálok, mint a mérgezett egér. Állig érő fekete hajam van, ami egyenes és folyton összeborzolom, mert úgy sehogy se áll és nem kell igazgatni egyvégtében. Zöldeskék szemem van, döntsd el, milyennek látod, tudtommal nem váltogatom kaméleon módjára, de a színek árnyalatai se mennek annyira, vagy csak nem érdekelnek szóval részletkérdés. Ruhában vegyes felvágott vagyok, a sima szürke pólókkal elvagyok, valami szakadt farmer azt csá. Mondjuk mostanság követem a „seggem alatt az öv” divatot, mert ha megmarad a farkam miután átváltozom, nem tudom rendesen felhúzni. (Háhá te huncut, a farkas farkam, a lomposabbik, miket nem gondolsz, tudom ám, hogy elkalandoztál! )Van egy két gatyám, amit kissé khm, szétszaggattam, szóval szellőzik a fenekem, hogy úgy mondjam, de az is röhej, tök nyolc hogy oldom meg. De vettem egy hosszú szövetkabátot, azt felveszem és mindent takarok öcsém, még csak fázni sem fázom. Csukának meg tornacsuka. Érzem a talajt a lábam alatt, azt szeressük. A körmöm, ha hosszú is nem festem, nem divatból hegyes, meleg sem vagyok, csak nem bírom visszaváltoztatni néha. De ha levágom sem jobb, volt már belőle bajom. Egyéb nyalánkságok előfordulnak, de erről lentebb.

Patrick Felix Blake (elfogadva) Tumblr_m133ku9G621qln44io1_500_www.kepfeltoltes.hu_

Fizikum

Akad. De csak mert atlétikáztam, meg farkasként is rohangálok, kergetem a verebeket a mezőn, itt biztos valami nyulat fogok fogni. Szóval a futás megy, ugrottam is, mindent, ami kell, bírtam a tesi órákat. Legalább valami ment. Inkább gyors vagyok, mint erős, de azért ne becsülj le haver, ha kell, neked esem, bár ha kihozol a sodromból, akkor te tudsz valamit. Nah, szóval rám lehet nézni, nem vagyok csontkollekció, de téglát ne törj a hasamon, asszem fájna.

Jellem

Szórakozott vagyok és általában vigyorgok. Ha nem értek valamit, akkor is. Bírom az embereket, mind a maga módján vicces, meg hasonló, elbeszélgetek én bárkivel, főleg ha vevő a poénkodásra, meg a baromkodásra. Nem mondom, hogy nagy kópé vagyok, de ha ügyes vagy bármire ráveszel, magamon is előszeretettel röhögök. Másokon is, utóbbit szokták sérelmezni, bár van, hogy nem veszem észre és kérdezem a többieket, hogy mi baja. Na igen, nem vagyok egy zseni, meg osztályelső, meg lélekbúvárbajnok, de a magam módján figyelek arra, aki a haverom, meg ki is állok érte ha végre észreveszem, hogy mi a szitu. Vakmerő vagyok, bolond néha, de kitartó és elszánt, ha komoly a dolog. Bár nálam ez ritka, elhiheted. Amolyan, egyszer élünk, vigadjunk típus vagyok, ha sokat sírnak és sanyarognak a semmin könnyen megelégelem, mert untat és gáz ha engem kérdezel.

Patrick Felix Blake (elfogadva) 60_www.kepfeltoltes.hu_

Karaktertörténet

Ír gyerek vagyok, tanyasi paraszt ha úgy tetszik, de imádtam mindig is. Ameddig ellátsz a zöld lankák, baró, lehet futkározni meg minden. Anyával és apával éldegéltem olyan kilenc éves koromig, akkor apa betegségben meghalt. Nekem nem volt furcsa, természetes volt, hogy ha nagyon beteg valaki, akkor meghalhat, bár rengeteget bőgtem és bujdostam a lankákon, a fákon, nagyon megviselt. De anya tök jól kezelte a végén és elmagyarázta, hogy apa végig velem lesz és figyel, az ő vére vagyok. Na igen, Blake, lecsúszott nemesi földbirtokos család, nálunk már nyoma sincs az ilyen puccos izéknek, de nem is érdekelt. A tanulás se, többször buktam, bár a pótvizsgákon csak átbociszemeztem magam, de próbáltam anya kedvére tenni, hogy őriztem a nyájat, meg hasonlók. Mert birkánk volt dögivel. Tizenhat múltam, mikor megtörtént, amitől rettegett. A nyájat egy farkas próbálta megcsappantani, nem értettem, hogy a jó istenbe kerül oda a dög, de tök megijedtem, meg próbáltam elzavarni, akkor éreztem először a tépő érzést, hogy nyúlok és recsegek, valamelyest átváltoztam és tök mély lett a hangom, a farkas elszelelt, én meg reszketve mentem haza ahogy lenyugodtam, hogy fura a kezem meg az arcom és kegyetlen fáj a lábam. Anya majdnem elájult ijedtében, de csak összekaparta magát és elmondta, hogy apa vérfarkas volt, bennem is van a kórból. Mert apa is csak „félig” volt már az, én meg negyedrészt ha úgy vesszük. Remélték nem öröklöm. Meg is ijedtem, hogy izé, torz vagyok, meg állat de emésztgettem. Mivel tök nyugiban éltem, meg nem vagyok ideges fajta nem jött ki rajtam. Most sűrűbben jött, teliholdkor kicsit nehezebb volt, mentem volna vonyítani… eddig is imádtam bambulnia holdat, de most már vinnyogok is rá. Szóval ciki, táborba nem mehettem, pedig Írország városai menőek. Mindegy. Nagy nehezen visszaváltoztam, bár sokat hiányoztam, eléggé nehezemre esett. De a legutóbbi alkalmakkor a farkas farkam is megmaradt, nem tudtam vele mit kezdeni meg a hegyes karmaimmal. A füleim is farkas fülek maradtak, meg volt, hogy tök szőrös maradt a hátam meg a karom. Levágtam a karmaim a kezemről, de elkezdett vérezni, aztán vettem észre, hogy fut benne az ér, mint a farkasoknál, én meg levágtam tőből… Ha nem változok jobban át, talán el sem áll a vérzés. Szerencsétlen hülye módjára próbáltam küzdeni a dolog ellen, anya nem értett hozzá, szóval magam maradtam. De csak megkerestük apa régi jó barátját, róla erősen sejtettük, hogy tudta a titkot, eljött és mikor meglátta a körmeim nem kellett magyarázkodni. Ő mágus volt, szóval adott később pálcát, meg tanítgatott az alapokra. Lassan már csak a karmaim meg a farkam maradt meg, azokat valamiért sosem tudtam visszaalakítani. A suliban bent csak Kougának szólítottak a „népszerű” Inu Yashából, én meg röhögtem, azt hitték fan vagyok és menőzőm a karmokkal meg a farkammal. Mert néha csak lebuktam. Eddig is én voltam az osztály idiótája, de eztán szinte meg is koronáztak. De nem tartott sokáig, annyit hiányoztam, hogy kibuktam. Tök izé volt, ráadásul a nyájat is egyszer „megkóstoltam”, nem volt állapot. Akkoriban ismertem meg Kelpit, ő ilyen izé, ló is meg vízi lény is, nem igazán értettem, csak azt, ha emberi alakja van irtó vicces alak, őt nem zavarta, hogy ilyen feles ember vagyok. Tök sokat lógtam vele, mondta őt bántani nem igazán tudom, még ha beőrülnék vagy ilyesmi, akkor sem, mellette laza lehettem. De aztán George, apa haverja mondta, hogy menjek mágusképzőbe, az talán jobban menne, meg ott lehetnék fajtársakkal. Kérdezősködött, megtalálta Nameless Town-t, ahol foglalkoznak átváltozással is, szóval tanulhatok mindent. Segítenének is valszeg, rábólintottam. Anya sírt, én meg mosolyogtam, mint mindig, így mentem el a reptérre, ahol eltévedtem, de csak sikerült eljutnom ide a világ másik csücskébe és megérkezni az albérletbe. Nagy sóhajjal vigyorogva mentem az új suli fele, remélve király lesz, meg nem bukom ki innen is. George finanszírozza, nekünk nem lenne pénzünk, szóval muszáj lesz teljesítenem. Csak azt sajnálom, hogy Kelpit magam mögött kellett hagynom, bírtam a pacit. De talán meglátogat, mondtam, hogy ide jövök. Nah, Névtelenség, rettegj, mert Patrick Felix Blake megjött!

Patrick Felix Blake (elfogadva) Tumblr_m1574mTLoB1qln44io1_500__400x527__www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Anonymous

Patrick Felix Blake (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Patrick Felix Blake (elfogadva)   Patrick Felix Blake (elfogadva) EmptyPént. Nov. 23, 2012 8:31 pm

Szia te paraszt gyerek Very Happy Nagy arc vagy, már látom Very Happy
Vissza az elejére Go down

Patrick Felix Blake (elfogadva)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal