Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Utolsó kívánságok szökőkútja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Dec. 04, 2012 3:01 am

Útólsókívánságok szökőkútja az iskola főbejáratával szemben lévő kis épület és szökőkút együttes. Nevét abból kapta hoyg régen a kis épületben halálra ítéltek vártak a sorsukra, az utolsó kívánság jogát megkapták. Ahol most víz van ott egy hatalmas mély gödör volt hova fát hordtak meggyújtották és az elítélteket bele lökték. Szörnyű kivégzés volt de a múltban azt gondolták hogy a tűz megtisztítja bűnös ,testét, lelkét és szelemét. Viszont nagyon régóta  szökőkútként működik. Hogy hogyan lett szökőkút egy legenda is létezik.

Volt vala régen nyolc hatalmas mágus, mindegyik más földről és fajból származott hatalmuk és tudásuk hatalmas volt egyesítetek hatalmukat egy csodálatos iskolát építetek teli volt varázslattal, tudással és bölcsességgel. Fiatalok lettek nagy mesterek és nyolc mester egyre bölcsebb, erősebb. Nagy hatalom viszont könnyen hoz magával  féltékenységet, kapzsiságot, tudás szomjt és haragot. Ja egyet ért volna e betegségek, nem egyet ért szép lassan mind a nyolcat bekebelezte a saját elméjükben felébredt a vadállat. Ki tört és öt éven keresztül tartó háború után erős és háborúban bele unt fiatal mágusok elkapták a nyolcakat. Nyolcnak nem adták meg az utolsó kívánság jogát, mind a nyolc mágust belelökték a lángok közé, egy hang sem hallatszott csönd volt mi félelemet keltet az ítélők szívében. A szobrok melyekből víz szokott folyni vér kezdett el ömleni, addig ömlött míg a gödör  meg nem telt.
Ezután többé senkit sem végeztek ki itt, a háború emlékére egy szökőkút építetek.


Mostanra viszont csak a diákok járnak ide, tanulni beszélgetni vagy döntést hozni.Holnapról, tovább tanulásról vagy épen hogy be iratkozzanak suliba vagy adják fel és lépjenek más útra. Kívánságaikat is sokan itt teszik fel.
Pénzt, virágot, szirmot, könnyeket, hajszálat vagy egy csepp vért adva a kút vizének. Talán teljesül is a kívánságuk. Mostanra már csak kristály tiszta akár iható víz folyik amit egy évben egyszer a legenda tiszteletére vörösre befestenek. A romantikus hangulata is megvan a kútnak amikor leszáll az éj és  az olaj lámpák fénye megvilágítja a helyet.


A hozzászólást Stephan Blackthorn összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 20, 2015 10:10 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptySzomb. Dec. 15, 2012 8:05 am

April White


Rocky sétál a szökőkút előtt, igaz a iskola parkja nyitót mindenki számára valahogy nem igazán szeretné ha fényes nappal itt valaki felismerné,
ez a hely varázslata sok embert vonz és most is nagy a tömeg egy tolvajnak ilyenkor nem a legjobb dolog ilyen helyen járkálni.
Az lassan de nayg pelyhekben eső hó nagyon szép a föld alatt ilyet nem igen látni.
A víz csillog és átlátszó tükörként töri meg a rávetődő fényt, az alján néz és érme darabok, jobb szélen a kútnak egy idősebb bácsi egy nagyobb hálóval halásza ki a szökőkútba eset levelet és szemetet. A démon mi még régen Rocky-val összeforrott, jól érzi magát a sok s nagy embertömeg  közt olyan sok a tiszta lélek melyből erősödni és jól is lakik. Így nincs akkora vágya nem éhezik, így Rockynak is jobb kedve sokkal és nem érzi üresnek és elveszettnek magát. Még jó hogy minden lélekből szakad le valami, minél erősebb egy lélek annál több, ezek leszakadt részek meg könnyen szerzet falatok.
Rocky igaz otthona a Katakombák és Lost világa de sok ott élőnek legtöbbféle még lelke sincs így igazán ha démon mi benne van éhezik ő neki is állandóan rossz a kedve, morcos. Leül a szökőkút szélére és élvezi a napot amikor hirtelen egy furcsa érzés támad rá, tömegben olyan érzés fogja el mit még nem érzett. Teste nagyon hirtelen megtelt melegséggel és teljesen jól érezte magát,
mint egy patak mely kiadós eső után megerősödik és szilát elgörgeti mi eddig torlasz volt számára. Fel áll és keresi a tiszta lélek tulajdonosát, tiszta démonokkal ellentétben ő nem látja azokat csak érzi. Elindul a nagy tömegben félre tolva egy-két embert, nem igen találja a tulajdonost, de felfigyel egy hangra mely egy szöveget szaval, talán vers vagy könyv részlet.
Egy férfi mögül kikukucskál és észre vesz egy lányt, a lány alacsonyabb nála
és tiszta ártatlanság ott ül a padon.

~Csodálatos és ártatlan az ajkai igazi puha hó pehely mi télen hull, olyan jó lenne megérinteni és érezni mind  a testét és a lelkét. Csak egy csók az ajkain....~

Rocky a fejéhez csap és visszalép a tömegbe, kicsit el is pirul.

- Hogy a francba jutnak eszembe ilyen dolgok?
De légy őszinte, boldog lehetnél vele örökké legalábbis míg él.
A démon mi egybe kelt veled, mai napig aktív még ha nem is tud semmibe bele nyúlni mi? Viszont ha boldog akarok lenni akkor olyan embert kell keresnem kinek a lelke tiszta vagy ártatlan.

~ÁÁÁÁÁÁHHHhhhh...~

Szívesebben kiabálna.
Ez is a fránya döfgje miatt van, hogy miket ébreszt fel bennem.

~De ha csak megismerkedek vele vagy csak beszélgetek vele az nem baj.
Legalább a mai napom nekem is szép lesz, ennyi.~



Rocky egy ember mögé áll, kileskelődik majd vesz egy nagy levegőt.
Kilép és elindul a lány felé, majd oda ér megszólítja azt.

-Szia!

Tudnál segiteni nekem, idegen vagyok a városba és nem találom
a Útólsókívánságok szökőkútját, merre lehet?
Vagy ez az itt a hátunk mögött?


Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptySzer. Dec. 19, 2012 9:40 pm

*Ólomcseppekként hullnak a nagy és súlyos hópelyhek April White gótikus
[You must be registered and logged in to see this link.]. Neoviktoriánus kis ruhát visel,egy zakószerű kiskabátot,hozzá puha és elegáns kesztyűt apró kezén. A ruha szüke-fekete csíkos,hozzá szürke harisnyát és viktoriánus lábellit visel,fekete-fehér gombosat. Hosszú,aranyszőke haja,ami a lapockájáig ér,szabadon esik a hátára,pár hópihe így is megakad benne,ernyő ide vagy oda. Tejfehér arcocskája enyhén kipirul a hidegtől. Égkék szemei előre merednek és nézelődik. Lassan halad,nem szeretne elesni. Valaki viszont megszólítja. Ettől összerezzen,mert nagyon félős ám. Megfordul és egy kedvesnek tűnő lányt lát meg,akinek nagyon szép a haja és az arca*
- Szia! Hát...ami azt illeti én is nemrég költöztem ide.
*aranyosan köszönti a lányt,biztosan ő is új diák,majd a hátuk mögé kukkant akútra*
- Most járok itt először,én is nemrég költöztem. De azthiszem ez lesz az. Te is az iskolába jöttél? Én April vagyok, April White.
*közben be is mutatkozik,szimpatikusnak tűnik az idegen*


Ruha:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyHétf. Dec. 24, 2012 11:58 am

April White

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rocky meglepődik hogy valaki ilyen barátságos egy idegennel, nincs hozzászokva az ilyen kedves emberekhez mint April. Meg igazítja a kapucniját a fején majd a
táskáját is mi megcsúszott. Igazán megfordulna és elsétálna de érzi a lányon hogy nem akar semmi rosszat.

- Mondjuk rá, vagyis nem vagyok még diák ezen a sulin.
Csak sétálgatok erre és nézelődöm.
Rocky Abys a nevem.


Kicsit a hangja szomorkásabb és gyűlölettel teli lesz, megfordul az iskola és szökőkút felé néz.


- Nem hiszem hogy valaha is felvennének engem iskolába, sokszor sétálok erre
és ez a snoob társaság kik suliba járnak és mágusoknak nevezik magukat
idegesít és szívesen lekevernék egy nagyot mindegyiknek.
Utálom amikor az orrukat homlokukon hordva lenéznek engem vagy másokat.
Főleg a GRIIIMM családot utálom és az összes emberi szelektív hulladék kik
mágusoknak nevezik magukat, ha látnék egyet megforgatnám bennük
a késem. Utálom őket.


Rocky kinyújtja a kezét és hangja jobb kedvű lesz, nézi a kinyújtott karját mi az iskola felé kitár.

- Nézd ha itt kinyújtod a kezed akkor eltakarod az egész sulit, én viszont mindig
azt gondolom hogy a kezembe tartom és megfogom, megfogom mint egy
álmot mit megérinthetünk de nem foghatunk meg sose.


Víssza fordul April-hez, cipőjével feltúrja a vékony havat miben tapos, a fordulás lendületében még bele is rúg, És nevet egy nagyot a száján széles mosoly fehér fogai ellentétei szürke szemeinek de testvérei fehér hajának.

- Bocsánat hogy a hazudtam neked, nem messze a katakombákban lakom.
Sokszor járok erre felé, igaz az iskolába még sose jártam de a szökőkutat
jól ismerem. Furcsa ez barátságos hozzá állás April,
nem ehhez vagyok hozzá szokva egyáltalán nem.


Rocky egy kéz mozdulatot tesz és a jobb zoknijából egy dobó kés reppen fel a kezébe, majd kinyitja a fehér táskáját és két kisebb almát vesz ki belőle,
az egyik piros almát oda dobja April-nak. A másikból kivág egy darabot, feltüzi a kés végére és bekapja majd jó ízűen lenyeli.

- Minden nap egy alma és fogorvostól nem kell félni másnap.
Azt hiszem így van valahogy , amúgy friss az alma nyugodtan egyed meg.
Ma loptam a piacon friss termelésből hozták így isteni az íze.

Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyHétf. Dec. 24, 2012 2:09 pm

*Hang szólítja meg,az irányába fordul. April aranyos,udvarias lány,aki vele szemben áll egy kimondottan szép arcú,coffos másik lány. Fiatalnak néz ki,ezért gondolja diáknak*
- Akkor szia Rocky. Hát még én se kezdtem meg a tanévet,mert az iskola még nem nyitott meg tudtommal.
*feleli bájosan,nem érti miért néz csúnyán a másik lány,biztosan rossz napja van vagy hasonló. Rocky ekkor egyre dühösebben kezd beszélni,ami megrémíti Aprilt és ez kiül az arcára. Nem tudja mit tegyen,elfusson? Kés van ennél a lánynál,meg is ölheti! De aztán kiragadja azt a szövegből,hogy fel se vennék és ez sajnos nosztalgiával tölti el,fájdalmassal*
- Azthiszem értem mire gondolsz....én sose voltam jó tanuló. A szüleim jó iskolákba küldenek,drágákba,olyan nehéz megfelelni az elvárásaiknak....
*talán nem kéne ennyire őszintének lennie egy vadidegennel,de valahogy rájött ez most*
- Ilyen rosszak errefelé az emberek?
*megsajnálja Rockyt,ha ilyen rossz vidék,akkor biztos sokat csalódott at itt lakókban és azért ilyen. Pedig szép a szeme,nem gondolná őt rossznak. Aztán ki tudja, April elég naív*
- Loptad? Akkor nem kéne visszaadni?
*juj,talán nem kéne ezt mondani egy tolvajnak,de Aprilt így nevelték*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Dec. 25, 2012 9:31 am

April Whiite


Rocky falatozik az almából, levág egy darabot igazit kicsit kapucniján mi megint csak hátra csúszott. Hallgatja kis April mit beszél, csöndes lány lehet és visszahúzódó. Rocky elmondja talán hogy gyilkos és a legkisebb gond az hogy tolvaj. Nincsen semmi félni valója mert csak úgy nem támad le senkit.
Talán a kés is meg ijesztette egy kicsit, letörli a kést a a pulcsija ujjába zsebkendő nem igen van nála, majd vissza csúsztatja azt a zoknijába. Beleharap az almában mi ropog és leve csurog le Rocky szája szélén. Mit egy kisebb új mozdulattal letöröl majd lenyalja az ujjáról.

- Hogy sorba válaszoljak a kérdésedre egy kirekesztet vagyok, Katakombákban élek a Késdobálóban ami egy igazi Tolvaj barlang is , mondjuk Bro mindig rendet tesz ismer mindenkit mind a kisujját már amelyik megvan és nem vágták vagy vágta le. a kirekesztetek nagy része igazán nincs semmijük ahogy nekem sem egyik napról élünk a másikra nem hiszünk nagyon a jövőben de mért hinnénk.
Ne szólva arról hogy nagy részünk tolvaj vagy gyilkos, ki venne fel olyat egy iskolába.


Rocky megragadja a kis April kezét és áthúzza a tömegen, egy-két arra járót
még oldalba kell böknie a könyökével hogy félre álljanak.
Elérnek a szökőkúthoz majd leül a kút szélére, lábát meg keresztbe teszi.
És két kezével rá támaszkodik.

- Bocsánat April! Remélem az esernyődnek nem esett baja a tömeg végett?


Mondja ki jókedvűen, aztán mutatja lánynak hogy üljön le mellé.

- Nem ülsz le? A padok sajnos nedvesek de maga szökőkút elvan bájolva így nem fagy be és mindig száraz és kicsit meleg a pereme, az ember nem fázik fől.


A kezében lévő almacsutkát még begyűri, megint a táskájába kezd kutatni és kivesz egy darab mandarint. April-ra tekint a fekete kapucnija tetejéről meg lesöpri a havat.

-Amúgy meg a mért adnám vissza azt amit elloptam. Nem azért lopok mert élvezem, na jó egy kicsit.*Kicsit nevet* A lényeg ha nem lopnák kaját akkor éhen halnék, vagyonom nincsen csak nagyon ritkán. Már annak is örülök hogy a Késdobálóban ingyen lakhatok és van egy saját szobám. Nagy részben azért lopok, csalok mert éhes vagyok. Neked ez lehet nem furcsa de nálam ez megszokott.

Tekintette elmegy a lányról majd mandarint kezdi hámozni, a mandarin bundáját
az ölébe helyezi, a mandarin darabokat egyesével elkezdi enni. Hangja viszont kicsit megváltozik,halk lesz és szomorú.

- Tudod jó lenne hogy csak ennyi lenne a probléma ami miatt ne mehetek suliba,de több is van. Én ki vagyok tiltva a GRIMM által felügyelt városrészről Dr.Dexter az Asylum régi orvosa megtiltotta nehogy baj történjen, vagy baj megismétlődjön, körözött tolvaj és gyilkos is vagyok senki sem fogja megérteni azt amit tettem. Vadászok üldöznek néha és néha.....

Rocky elhallgat, a mandarin mit evett és nézett cseppek jelenek meg,
majd össze húzza a kezeit a kézfején folyik le az arcától zuhanó cseppek.
Majd kicsit rekett hangon megszólal.

-MI a fene már az eső is esik.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 10:12 am

*Hallgatja a különös és ijesztő lányt,egyre rosszabb dolgok derülnek ki róla. El kéne mennie,még mielőtt bajba keveri vagy keveredik, a szülei biztosan aggódnának. De valahogy nem tudja elképzelni,hogy ez a coffos lány gonosz ember lenne. Talán csak túl naív? Mit is mondhatna minderre?*
- A késdobálásból nem tudtok pénzhez jutni? Nem ismerem ezeket a katekombákat...
*próbál valami okosat mondani,Rocky megragadja a kezét és cibálni kezdi,amit nagyon megretten és először kiálltana: "Erik!" De a bátyja nincs itt,nincs is a szigeten. A következő gondolata,hogy "Edward!",de a különös Grimm fiú sincs a közelben,bár ő közelebb van mint Erik. Ez itt nem a Beetlejuice,hogy ha háromszor kiálltaná a nevét,itt teremne. Milyen kár,sok bajtól menekülhetne így meg. De most itt van,egyedül,védtelenül. Leül a szökőkút szélére,ahogy Rocky magával rántja*
- S-semmi baj...megvagyok.
*motyogja és kellemesen tapasztalja meg,hogy tényleg nem hideg a perem és nincs befagyva. Elmosolyodik kicsikét,szolídan*
- Ezt szomorú hallani.
*nem tudja hogyan segíthetne a másik lányon,de azért eltöpreng rajta,Rocky tovább beszél,még rosszabb dolgokat mond,még is megsajnálja*
- Miért öltél? Ha önvédelem volt,megértenék....nem?
*képtelen itt hagyni Rockyt,annyira megsajnálja,pedig lehet,hogy őbelő fogja mártogatni a kését. Erik mindig is mondta,hogy túlságosan naív és ez bajba sodorhatja*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyPént. Dec. 28, 2012 11:18 am

April White

Rocky csöndbe van majd letö9rli a könnyeit, lelógó haja eltakarja bánatos arcát és nedves szemeit. Nem tudja hogy pontosan mit válaszoljon de kimondja tisztán és érthetően.

-Mért gyilkolta? Mert meg akartak ölni a saját apám és édesanyám, őket önvédelemből öltem meg. Grimm negyedben éltek mind a 3-man.
A kis tesómat már viszont nem önvédelemből hanem élvezetből öltem meg, menekült előlem de én megfojtottam hátulról. Meg miközben menekültem egy civilt is vagy kit tudom én kit is megöltem, egy teljesen idegent.


Amint befejezi a mondandóját hátra billen és úgy ahogy van belecsobban a kút vízébe, a víz alatt van a feje és néz kifelé a kristály tiszta vízen keresztül April-ra, érzi a benne lévő démon miatt észre veszi hogy a lány egyre jobban elhúzódik tőle. Kifújja a levegőt, légbuborékok törnek a víz felszínére, majd ezután felpattan és csurom vizesen April mellé ül kicsit le is fröcsköli, a táskájából elkezdi kifacsarni a vizet. Majd nevetve megszólal, miközben April orrára bök.

- Hazudtam neked, meg is érdemeltem ezt a hideg zuhanyt hogy itt végig
csak hazugságokkal tömöm a fejed és szinte egy szavam sem volt igaz.
Az viszont igaz hogy a GRIMM negyedből ki vagyok tiltva, és hogy utálok minden GRIMM-et. A szüleimet meg nem öltem meg valaki más ölte meg őket.


Fől áll és oda áll April elé, az orráról a hideg kút víz csöpög lefelé, kicsit csattanva a földön,meghajol és hangosan megszólal.

- BOCSÁNAT!NEM AKARTAM RÁD IJESZTENI NÉHA HÜLYÉN JÖNNEK KI A VICCEIM!

Majd újra helyet foglal, de kezeit testéhez szorítva kicsit dideregve.

- Mesélj magadról April? Honnét jöttél? Mit szeretsz? Mi a kedveee...ccccaddd!


Egy nagy tüsszentéssel fejezi be a mondani valóját, egyre jobban remeg igaz vissza próbálja tartani de látszik a testén.Még egyet tüsszent aztán azt követi még egy és még egy.

-Gyorsan megszoktam fázni. El kéne menni valami melegebb helyre.






Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Ápr. 02, 2013 4:46 pm

*Némán hallgatja Rocky-t, aki pityeregni kezd, a szeme elfátyolosodik. A kis April megsajnálja, mindig is túl jó szíve volt. Előhalászik valahonnan egy selyemzsebkendőt és a lánynak nyújta*
- Annyira sajnálom. Ez...rettenetes. A saját szüleid. Még is miért akarna bármelyik szülő ilyet tenni?
*elszörnyed, azt hiszi ennél rosszabb már nem jöhet, de a fehérhajú lányka tovább tetézi a szörnyűségeket és ki is fejti. April érzi ahogy a lába meg-megremeg, az ájulás kerülgeti és a hányinger újabb s újabb hullámokban önti el. De nem szabad itt, a puszta kövön, idegenek között és egy még ha szerencsétlennek is tűnő, de gyilkos lány társaságában összerogynia. Megpróbál ismét erőt venni magán, az arca bizonyára elsápad ahogy ajkai is kifehérednek. Ekkor ugrik Rocky a szökőkútba és Aprilt az ájulástól talán pont ez menti meg, ahogy egy kis hideg víz fröccsen a bőrére, némiképp magához téríti. Aztán a lány kikecmereg, mellé. Mikor azt mondja, mindez csak hazugság volt, szemmel látható April derűj. Ez így már sokkal jobb, szeretne hinni neki*
- Megölték őket? Ez szörnyű. Tudod,hogy kik? És...miért utálod a Grimmeket?
*lehet, kicsit sokat kérdez, de most már kényelmesebben érzi magát. Még jobban megsajnálja Rockyt. Szörnyű lehet család nélkül. A Grimmeket még nem igen ismeri, annyit tud,hogy nagy varázslók és az őseik írták a Grimm meséket. Csak Edward Grimmel találkozott eddig, bele is pirul a gondolatba, de aztán visszatér a jelen pillanatba*
- S-semmi baj....
*hebegi-habogja mikor Rocky nagy fennhango bocsánatot kér, kicsit össze is rezzen. A coffos lány didereg és tüsszög, April szívesen segítene,de nem igen tud. Nem elég jó boszorkány ahhoz, hogy varázslattal oldja ezt meg*
- Meg fogsz fázni...talán nem kéne ilyen időben a szökőkútba ugrani...
*nem korholó a hangja, reméli nem sérti meg a megjegyzéssel Rockyt*
- Beülhetünk egy kávéházba vagy hasonló helyre. Van ilyesmi a környéken? Nem igen ismerem még a járást...
*mondja és fel is áll, ha ezzel segít a másik lányon és közben válaszol a kérdéseire, kissé eltűnődve*
- Hát...nem is tudom mit meséljek. A bátyám azt szokta mondani, hogy ne álljak szóba idegenekkel.
*ezt sem sértésnek szánja, ezért félénken mondja aztán folytatja*
- Angliából jöttem. A szüleim sokat utaznak, szinte mindig úton vannak. Ide küldtek tanulni. Hogy miket szeretek? Nem is tudom....szeretek teázni, a lilita ruhákat, olvasgatni....na és te?
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Ápr. 09, 2013 3:21 pm

April Whiite

Rocky elgondolkozik nem akar rossz választ adni az újdonsült ismerősének.
Megrázta a fejét kezével kicsavart annyi vizet hajából amennyit lehetett,
szerencsére a táskája vízálló így kivesz belőle egy nagyobb kendőt amivel megtörli magát, legalábbis a karját meg az arcát. Csönd van egy jó darabig, kiszokott mászni bármikor de valahogy nagyon személyes lett a beszélgetés amit nem szeret. Nem szólva tetszik neki a lány vagyis a Démonak aki benne van és annak is a lány tiszta fényes lelke, Rocky ahogy gondolkozik mit is mondjon a benne lévő démonnak hála a fantáziája is beindul. Kicsit el is pirul hirtelen magához tér a lábába karmol.
~Miket gondolok én, maradj már nyugton bennem.~
A karmolás segíttet a csodálkozásból kiesett, így folytatta de nem nézett a lány a szemébe.

- Tudod olyan félvérnek mint nekem nem árt a hideg annyira, nem azért fáztam meg mert hideg van. Hanem azért mert a víz szentelt víz és mivel félig démon vagyok ezért szentelt víz-től beteg leszek könnyen.
És minden hasonló dologtól megbetegszem.

Rocky nem tudja mit mondjon a családjáról, talán az igazat de akkor biztos a lány elkerülné, hogyan mondhatna neki el olyat ami igaz még ha nem is hinné el sok ember hogy ilyen tényleg létezik. Viszont valahol bele kezd.

-GRIMM!GRIMM!GRIMM! Olyan kedves és ártatlanak tűnnek de GRIMM negyed lakói nem ártatlanok, tiszták és nem kedvesek. Külsőleg azok viszont főleg a teljesen tiszta mágusok belül képmutatók, irigyek és hiú-ság megtestesítői!
Nem szólva nagy részük igazi rasszista megnyilvánulásai is vannak, utálnak más fajokat legyen szó vámpíról, farkasemberről vagy és Alakváltókról.
Ezért van az hogy olyan hogy egy mágus nem mágust vesz el,nagy szégyenek tartják. Persze vannak kivételek de azok meg egyszerűen bohócok, talán komolytalanok nem tisztelik őket.
Én is egy tiszta mágus családban születem, de holtan szüleim nem bírták ki
a szégyent hogy nem tudna élő gyermeket szülni, így apám a Lost negyed csatornáiba vetette hullám. Ott élesztettek újra de már nem voltam mágus főleg nem ember. Nem tudom hogy a kirekesztetnek köszönhetem vagy más túlvilági hatalomnak de démon lettem egy félvér, ember és démon egy testben.
Ez véget utálom a GRIMM-eket és az ott élőket, az utálat nagy és a démon bennem ezt még meg is növeli, ezért lettem kitiltva a Grimm negyedből.
Dr.Dexter volt az egyik meg az Asylum nővérke kiknek ezt nagy részben köszönhetem a tiltást, nem bánom viszont annyira csak egy bajjal kevesebb.

Ránéz April-ra és fel áll, majd meghajol a lány előtt valahogy többet mondott el mint amit akart. Nem ezt akarta nem is az jött ki a száján amit akart.
Mit gondolhat most róla, kicsit szégyenli a dolgot hogy egy lánynak ki alig ismert ennyire megnyílt.

-Elnézést kérek tőled nem akarlak untatni.

Ez valahogy nem jellemző rá, tisztára megkeveredett.
Aztán nagyot nevet és elindul, még Mr. Rothang-nak is neki megy aki a szökőkutat tisztítja. olyan öt méterrel arébb meg is áll és kiabáll April-nak hangosan a nézelödök nem is érdeklik.

-GYERE April, megmutatom neked az itteni nyúl üreget.
Veszünk el mi is Alice csodaországában.
A vendégem vagy.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 8:46 pm

*Sokáig hallgat, míg a furcsa lányka meg nem szólal ismét. April arcán nem leplezheti emócióit, a megszeppentséget. Elnézi ahogy a fehér hajú ismeretlen utcagyerek kicsavarja a hajából azt a rengeteg vizet és arra gondol, nem fog-e megfázni? Megborzad ahogy a helyébe képzeli magát. Rocky haja is elég szép, hosszú, ilyen mennyiségű haj vizesen tud már ám hidegíteni.
Rocky pedig beszélni kezd, a kis April sötétkék szemei elkerekednek a dolgok hallatán. Féldémon. És megázik a szenteltvíztől. Nahá! Rémisztő*
- Szenteltvíz? Hol?
*Vagy a lány nem említette vagy April a túl lassú. utóbbi tény és való, a kis szöszinek nem az erőssége az észjárás, amiért a bátyja sokszor szivatta kiskorában. April a tipikusan szőke, aranyos, esetlen, butácska lány. Annyira talán nem hülye mint a szőke nős viccek főszereplői, de annyira távol sem áll tőle.
Rocky pedig tovább beszél és April hallgatja. Tekintete sajnálkozó és szomorkás, fáj neki mindaz amit a félvér mond, szánja a lányt és magát az egészet is sajnálja. Mert valahol tiudja, hogy Rockynak igaza van. A mágusok, a legrangosabbak és legfehérebbek ilyenek. Önzős és hatalom, a tista vér megőrzése. Ugyan az mint a nemes vámpíroknál csak pepitában. Talán még rosszabb. Annyival rosszabb, hogy a varázslók magukat "jónak" mondják és titulálják, a vámpírok pedig sosem tagadták mivoltukat, hogy mifélék. April magától nem szokott-nem szeret-ilyesmire gondolni, de az Erikkel eltöltött idő alatt nem egyszer hallgatta ezt. Erik pedig okos, nagyon okos. Ezért sem kételkedett soha a szavában, még is jobb a tudatlanság mocsarába merülni, békésen.
Most pedig ez a lány hajtogatja ugyan azt. Aki az utcán él,mert kivetették. Tehát jól ismeri a dörgést. Túlságosan is. És ez az egész...mint jeges marok, ami apró madárszívét szorongatja a neoviktoriánus ruhácska alatt*
- A bátyám...
*kezdi és lesüti a szemét, valahogy olyan gyengének érzi magát mint a harmat. Mert az is*
- Erik...ő szokta mondogatni nekem. Hogy ez mind csak látszat, máz. Erik...tudod ő nagyon okos. Sosem tanul, még is okosabb a tanároknál, amit ők utálnak. És azt is utálják, ahogy viselkedik. Nem húz vasalt inget és nem játsza el nekik azt amit látni akarnak. A kifinomult mágusivadékot. A nagy White család elsőszülöttének szerepét. Erik nem kér belőle. Cigizik és folyton kiművel valamit, csak azért is. Azt mondta azért csinálja, hogy anyáék észrevegyék. De azthiszem...ők nem tudják mit kéne észrevenniük.
*apró,gömbölyű cseppek kezdenek potyogni a macskakövekre ahogy lehajtja a fejét. Közben a szoknyája szegélyét gyűri szabad kezével. Tekintete elfátyolosodik. Úgy szakadnak fel a szavak a torkából mint ezernyi sebhely a testén végig. Nagy nehezen felnéz, megtörölné a nedves pilláit, mikor Rocky tovább folytatja a történetet, ami átmegy egy sötét rémálomba, igazi horrorstoryba. Olyannyira lesokkolja ez Aprilt, hogy térdei megremegnek, érzi ahogy az émelygés hullámokban tör rá ahogy elképzeli ezt a szörnyű esetet és nagy hirtelenséggel kijön belőle az egész. Ha Rocky nem áll elég távol tőle,akkor egyenesen őt hányja le. Ha messzebb áll,a kkor csak a földre kerül egy kisebb adag epe. Szájához kapja a kezét és az ájulással küszködik egyszerre. A lába még midnig remeg mint egy őzikéé, a füle súgni kezd és kezd elsötétedni minden,vagyis inkább kifehéredni és távolivá válni. Ha nem szedi valahogy a másik lány össze, lehet, hogy elájul vagy ismét rosszul lesz. Esetleg mindkettő.
Az ilyesmi sok. Sok egy olyan törékeny lelki világú, tiszta szívű lánynak, mint April White, akitől távol áll a világ minden mocska. Bizonyára éppen ezért védelmezné olyan megadón a bátyja, most még sincs itt. És még is elmondta neki mindig a véleményét, talán, hogy ne legyen rajta ennyire szemellenző. Viszont ez most ms. Rocky nem tudhatta, hogy Aprilnek adagolni kell a dolgokat mielőtt rázúdítjuk, mert összeroppan alatta mint egy kis virágszál. Mint a pipacs, amit ha leszakítunk, rögtön elhullajtja a szirmait.
Az Alice emlegetésre valahogy megpróbál felnézni az ernyője elól, amit szabad kezével még görcsösebben fog és Rockyra nézni, akinek az alakja még mindig fátyolos a rosszullét miatt. Most már téboly-árnyalatú is. Furcsán is néz rá.*

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyHétf. Júl. 15, 2013 4:10 pm

Rocky távolabb áll, mégis valami elkapja, megragadja és halk hangon azt
súgja mélyen neki.
~Ne tovább, most má...s feladatod vannn!~
Ez hang egy gondolat, mely az övé mégsem érzi úgy sajátja lenne,
nem ez nem olyan gondolat mit szeretne.Valóság és az igazság viszont hamar pofon csapja! Démon mely benne lakozik mely szinte sose volt ennyire erős, sose volt ennyire akaratos. Ilyen erősen még nem mutatkozott.
Rocky ellenáll de nem tudja meddig tud ellenállni, talán most jött el idő hogy démon átvegye testét és felzabálja maradék lelkét mely még szabad.
És ez nem lenne elég életének része még egy pofont kap, ez pofon
April-tól jön szép és tiszta hullámok most erős negatív érzelmek vágódnak
hozzá, melytől kiszédül nem jó ez neki főleg hogy fel is erősíti ezt benne
lakozó démon. Benne lévő megszerette April-t, egy szerelmes démonnál nincs veszélyesebb. Szédülés erősödik már lassan testet is ölt.
Rocky gondolati utálatos lesz.
~Ennyire kell lány költőz bele, te fránya szar.~
Démon hallgat, de egy gondolatot elenged Rocky-ban megint.
~Nem leee...het. Csináá..ld vissz...~
Rocky tudja hogy nem lehet, démonnal szétválnak mind ketten halottak.
Szellem és test Rocky-é, viszont egy lelken osztoznak.
Így vagy úgy már biztos pokolra jut ha egyszer meghal.
~Segítek csak hagyj békén, segítek.~
Nem jön rá hogyan és miként, már csak egy szerelmes démon hiányzott fejének. April-ra néz nem tudja mit tegyen, nincs ehhez hozzászokva
barátok olyan neki sose volt, démon véget állt le lánnyal.
Mindig egyedül volt, csak is "én" volt mindig sose volt hogy "ő"!
Ez még Artemisz sem volt másképp, még ha azt hitte másképp van.
Óvatosan lépked, ha nem is látni kívülről minden lépése instabil,
oda ér April mellé és vár egy kicsit majd lehuppan lány mellé.
Nem jut eszébe semmi mit csinálhatna, kicsit remegnek kezei.
Hirtelen kezei átkarolják lányt, majd elkezd lassan beszélni.
Asylum-ban is míg vendégeskedett doktorok is halkan és lassan beszéltek hozzá.
- April én nem akartam hogy rosszul érezd magad.
Látni, érezni hogy nem érzed jól magad, talán sok volt számodra mit meséltem. Nem tudom kezelni dolgokat, néha túl egyenes vagyok mások felé, nagyszájú. Erik testvéred igaz?
Elég egy szuper fiú, mesélnél róla egy kicsit már így tetszik hogy nem is láttam. Biztos nagyon szeret téged is.

Erikre próbálja terelni figyelmet Rocky, doktorok is mindig jó dolgokra terelték beszélgetéseket, talán beválik.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptySzomb. Aug. 03, 2013 7:37 pm

*Csak némán ácsorog, nem hallhatja, nem tudhatja mi játszódik le a másik lány fejében. Nagy, sötétkék szemei Rocky-t bámulják. Aztán pedig rosszul lesz attól, amit a Lost mesél neki, hiszen a kis April annyira gyenge mint a fuvallat, jót lélek. Sok neki az ilyesmi, ahogy erre Rocky is rájön. Mikor a lány átöleli, összerezzen. Nem igen tudja mit tegyen és még mindig émelyeg. Azért megpróbál bólintani egyet*
- A-azthiszem az volt...amiket meséltél. Sajnálom, hogy nem tudom a panaszodat normálisan végighallgatni...
*köszörüli a torkát, valójában még egy émelygős hullámot ver vissza*
- Csak tudod....én olyan gyenge vagyok. Nem tudok semmit! Mindentől rosszul leszek vagy elájulok! Mihaszna vagyok...
*kitör belőle, csalódottan mondja. Megpróbál nem szipogni. Tudja, hogy ez az igazság és Erik már nem egyszer a fejéhez id vágta. Mikor a bátyjáról kérdez Rocky, felnéz rá, hatalmas mélykék íriszével*
- Erik? A bátyám, igen...mit mesélhetnék róla? Jóképű, az igaz, de mindig kiművel valamit. Szeret robbantgatni. Kis dinamitokkal, nem mágiával. Mindig van valami sebe vagy törése, folyton be van kötözgetve. Pedig nagyon okos. Hiányzik....de Eddie meg akarja verni. Nem is tudom miért...
*sikerült Rockynak elterelni a kis April figyelmét, jó ötletnek bizonyult ez. Butácska szegény, ezért nem is csoda. Teljesen meg is feledkezik magáról meg Rockyról is. Csak a két fiún jár az esze, akik jelenleg a legfontosabbak. Erika White, a bátjya és Edward Grimm, a...nos,a senkije. Az első ismerőse a városban. Aki olyan zavarba ejtő dolgokat mondott neki. Furcsa fiú, de aranyosnak találja*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptySzomb. Aug. 03, 2013 11:06 pm

Rocky balra biccenti fejét, mikor April szemébe néz!
~Ezek szemek olyan szépek, én szemeim meg szürkék már majdnem fekete mind korom.~ Elengedi lányt, megpróbál semmi rosszat nem mondani.
-Olyan szép szemeid vannak, ezekkel szemekkel bárkit eltudnál varázsolni,
gondolom nem egy szép és kedves fiú hevert már lábad előtt és udvarolt neked.
Feláll lassan nem siet mért is sietne, nem akar hirtelen mozdulatokat tenni.
Egy nagy lépéssel kis April elé áll, majd leguggol lány elé, megfogja annak kezét.
-Tudod annyit mesélsz Erik testvéredről, kezdem megszeretni remek srác lehet. Gondolom jól is néz ki. Szívesen ellopnám szívét.

Közelebb hajol kis April arcához, lassan közeledik majd halkan megkérdi.
-Baj lenne ha ellopnám Erik szívét, ha én is szeretném ahogy te?

Rocky feláll arcán mosoly, mi nagyobb lesz. Hangja megint visszatér jó kedv.
-De felejtsük el, biztos hogy nem kedvelne és én sem érezném magam jól mellette mert szívem még mindig mást szeret.
Tudod szeretek valakit ez valaki Artemisz, egy vámpír fiú.
14 éves voltam mikor találkoztam vele, szeretem minden részét!

Rocky szájához nyúl és ajkaira teszi újait.
-Mikor csókolt szeretem!
Kezére teszi ujjait!
-Mikor táplálkozott belőlem akkor is szeretem!
Lerakja az újait dereka alá.
-Szeretem mikor be... mondjuk hogy összeolvadtunk ezt is szeretem benne!

Hangosan és huncut nevetésbe kezdett, hajába kapott és megrázta.
-Szeretem kócos hajam, nagyobb leszek megkeresem és el nem engedem majd!Szeretném többet érezni kit szeretek!

Rocky lenéz lány szemeibe, csodálja egy darabig őket,
irigykedik szép szemekre de nem mutatja ki.

-Edd fogadok hogy "Edward Lionell Grimm"-ről van szó!
Szerelmes lettél bele mi?
Őszinte leszek veled hagyjad, bohócokkal csak baj van.
Viszont ha szereted mindegy mit mondok!
Milyen srác, milyen egy fiú ki tetszik neked?



Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyVas. Aug. 04, 2013 3:04 pm

*A másik lány hosszasan néz a szemébe, pislogni is kezd April, de nem különösebben zavarja. Mikor a bókot kapja, akkor viszont zavarba jön. Tejfehér arcocskájába fut a vér és kipirul az orcája mint egy szép porcelánbabáé. El is kapja a tekintetét Rockyéból, és a két kezét a vörös foltokra tapasztja, amik az arcán vannak*
- K-köszönöm...
*először csak ennyit mond, nem többet, aztán megpróbál mást is kinyögni a nagy zavarában. April már csak ilyen*
- Erik nem hagyta....mindig megverte őket...
*lehet, hogy nehezen érthető az összefüggés, de arra gondol, hogy igen, voltak udvarlói, meg fiúk, akik csak úgy bókoltak vagy csapták a szelet-a szép szem rabjai-,de a bátyja mindig elintézte őket.
Maga elé bámul és lassan leengedi a kezeit a térdére, amit Rocky meg is fog. Nem húzódik el, pillog hatalmas szemeivel a coffosra*
- Az is. Csak egy kicsit...szeleburdi. Igen, csinos.
*megint picit zavarba jön, nem titok, hogy a White testvérek nagy szívtiprók. A külömbség csak az, hogy míg Erik tudja ezt a helyzetet kezelni és kihasználni, addig April nem igazán és Erik nem is hagyná. Úgy vigyáz kishugára mint egy féltve őrzött kincsre*
- Erik szíve....
*elgondolkodik ezen, elmereng Rocky válla felett*
- Nem is tudom. Az ő szíve néha olyan, mintha kőből lenne vagy üvegből, masszív üvegből, ami nem tud eltörni.
*nem tudja szeretett-e már a bátyja úgy igazán valakit, mármint nőt. Mert ő magt nagyon szereti, a kishugát, ezt April jól tudja és érzi, de hogy van-e másnak hely, más élőlénynek,személynek, arról fogalma sincs. Erik szívét úgy gondolja megkeményítették a hosszú évek, ahogy a szüleik bántak velük. Vagy ahogy nem bántak*
- Te is úgy akarod szeretni, ahogy én?
*meglepődik, kissé bambán, mintha álomból ébredne. Elég naív lányka, ezt látni rajta, az összefüggéseket nehezen érti meg vagy félreérti, máshogy értelemezi*
- És ha te úgy szeretnéd, ő tudna téged úgy szeretni, ahogy engem?
*csacsi kis April, semmi nárcisztikus vagy önimádó nincs a szavaiban, sem egoizmus, ártatlanul és értetlenül kérdezi azt amit, olyan tiszta lélekkel, ami már szinte kihalt ebből a világból*
- Hasonlítasz kicsit rá, azthiszem...
*motyogja apró, telt ajkaival, elgondolkozik a hasonlóságon. Igen, határozottan. Talán azért nem fél Rockytól mindazok ellenére, amiket mondott, mert valahol-a tudatalattiában?-Erikre emlékezteti. Ez a suhancság és keserűség, még is a törődés*
- Nem tudom....Erik senkit sem kedvel, azthiszem. Néha olyan, mintha engem sem kedvelne. De aztán még is.
*az ujjait türdeli, látszik szegényen, hogy ez a dolog meghaladja a szellemi képességeit*
- Vámpír fiút?
*felkapja a fejét mikor Rocky ezt említi*
- És nem félsz tőle?
*kétkedve-bájosan mered a Lost lányra, mert April félelmetesnek tartja a vámpírokat, noha csak messziről látta őket, az is elég volt, rosszakat is álmodott*
- A fogát a szereted? A nagy szemfogát?
*ismét egy olyan megjegyzés, amin sokan biztosan nevetnének, hogy April mlyen együgyű és hogyan tud ilyen ostobaságokat kérdezni*
- Dehát...evett téged?
*még jobban elszörnyed és kezd ismét színekben játszani az arca, talán megint rosszullét kerülgeti. Össze is szorítja a szemeit egy pillanatra, de aztán kinyitja*
- Most hol van, miért nem vagy vele?
*pillog, mert érdekelni kezdi a dolog, nem tudja, hogy esetleg bántó lehet vagy tapintatlan amit kérdez*
- Igen, Eddie Grimm.
*helyesel a névre, de a többi résznél hirtelen ismét zavarba néz és a földet kezdi bámulni és a szoknyája szélét gyűrögetni*
- N-nem is....! Vagy...nem tudom. Hogy lehet megtudni?
*kivörödöső arcocskával és esetlenül néz fel Rockyra, ő biztosan tud valami értelmeset mondani*
- Nem értem a kérdésedet...
*kicsit még mindig zavarban van és tehetetlenül mered Rockyra*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Aug. 13, 2013 4:06 am

Ez jó kérdés nem igen tud mit válaszolni arra mit kis April kérdez tőle.
Fejét kezdi vakarni és nem tudja hogyan kezdjen bele.
Nem az ő felség területe, gondolatit megpróbálja másfelé terelni.
sikerül is neki de nem legjobb irányba.
~Iskolában ő lesz az lány kit ki fognak használni, kinek parancsolgatnak,kit tán meg is vernek nap mint nap. Ellopják kajáját ő lesz szoba társának rabszolgája is, nem ez nem lehet.~
Rocky el is hessegeti ezeket gondolatokat, nem is tudja mért ez jutott eszébe ép most. Közel hajol vele szembe ülő  April-hoz, majd halkan elkezdi.

-Hát képzeld hogy testvéred Erik egy nagy csoki fagyi!
Szereted a csoki fagyit ezért óvatosan nyalod el.
Ez testvéri szeretet.
Én viszont nem csak szeretem csoki fagyit hanem szerelmes is vagyok belé,
így nem csak elnyalnám de megzabálnám gyorsan, folyna vége és le is szo.. vagyis szív.. vagyis felejtsd el mit eddig mondtam, ne is kérdez rá.
Ez rossz példa, nagyon rossz.

Kicsit el is pirul,de csak egy pillanatra.
Felnevet kiegyenesedik, kicsit ideges is lesz hogyan mondja el April-nak mi a szerelem, nem tudja elmagyarázni. Kezét ökölbe szorítja és lehuppan megint April mellé. Mutatja hogy hajoljon közelebb mert csak sugdolózik akarja elmondani mit szeretne, de inkább oda hajol kis April füléhez.

-Ezt nem mondhatod el senkinek April, ez életem egy része szerelem.
Titok is egyben mit nem mondhatsz el senkinek, még Erik-nek sem.
Én Lost negyedben élek, mikor fiatal voltam ott éltem tengetem az életem.
Késdobáló egy rossz hírű kocsma de ott szobám, vagyis lakásom.
Nem nézné senki otthonnak de nekem ez szoba az igazi otthonom.
Itt éltem jól, kaja és munkám is volt helyben, szeretem pincérkedni tolvajok meséjét hallgatni. Nincs rossz életem lent annyira.
Egyik vendég szobát egy fiatal vámpír fiú vette ki, hét évvel volt idősebb nálam de nem érdekelt, de lehet tíz évvel is idősebb volt nálam vagy húsz. Igazán sose tudtam meg hány éves. Lényeg hogy vadásztak rá, és vadászok nem igen szoktak bejönni de valami nagy bűne lehetett Artemisznek ha bejöttek kocsmába is. Folyosó végén lévő közös fürdőben zuhanyzott mikor ez történt. Valami megragadott Artemiszben így levetkőztem meztelenre és gyorsan belöktem kádba, én meg elkergetem hogy mit képzelnek egy kis korú lányt megzavarni fürdés közben.
Vadászok elmentek és o megköszönte nekem segítséget, és kezet csókolt.
Elmondta Artemisz neve és elment.
Valami történt és kezdtem megkedvelni, egyre többet beszéltem vele, az sem érdekelt hogy saját fajtáját öli le. Egyik nap nem bírtam ki megcsókoltam, el akartam menni. Torkomon akadt szó nem tudtam elmondani mért csináltam. Erre ő ennyit mondott. *Beszélnél kis szépség? Lehet elrontanád, nem baj ha nem tudod szád szóra bírni.* Víssza csókolt és evvel  teljessé vált mindenem, nem szeretet volt mit éreztem hanem szerelem.Nem tudom hogy ő szerelmes volt belém,de én nagyon szeretem.
Csak vele akartam lenni csak ő kellet. Egyik nap meg is történt,
bementem szobájába meztelenül és összeolvadtunk. Egyik nap nagyon éhes volt, nem akartam hogy ártatlan véréből igyon így csuklómat nyújtottam neki, fájt is a harapás. Viszont szerelmes voltam és ősszintén boldog, ősszintén BOLDOG voltam April. Szerelem és boldogság elfelejtette velem fájdalmat. Szerelem vakká tesz is, de nem bántam ez volt az ára hogy boldog legyek. Vicces, ironikus, és drámai is egyben. Igen az.
Egyik nap viszont eltűnt, mind szó nélkül sose láttam többé de szerelmes vagyok mai napig Artemiszba, ez így jó nekem mert míg szerelmes vagyok bele addig ősszintén boldog is tudok lenni. Nagy leszek és erős megkeresem és mindegy hogy meghalt, mást szeret Artemisz.
Szomorú leszek, boldog is leszek. Mert boldogságot és szerelmet adott nekem mi több szeretetnél. Ez szerelem én szerintem April!


Rocky kinyújtja lábait, maga elé néz szomorú lett kicsit, könnyeket alig tudja víssza tartani, hiányzik neki Artemisz. Nagyon hiányzik.
Nem akarja hogy April észre vegye , így megtörli szemét kendőjével.
Tán nem látszik, hirtelen felugrik és megigazítja kendőjét.
Felnevet hangosan, és még pofán is vágja magát.
April tekint és ferde mosollyal elkezd beszélni.

-Ekkora marha én vagyok olyat vágtam magra hogy könnyeim hullnak.

Tovább nevet, majd vesz egy-két nagy levegőt, megpróbál megnyugodni.
Kinyújtja jobb kezét April felé és megpróbál udvariasan beszélni.

-Két kérdésem van!
Suliban fogsz lakni, lennél e az szoba társam?
Második kérdésem April White kisasszony, lenne e legjobb barátom?
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyPént. Aug. 16, 2013 6:17 pm

*A kis April csak pillog és kérdően néz Rockyra, várakozik türelmesen míg a lány a fejét vakarja. Aztán Rocky magyarázni kezd amit April értetlenül hallgat, látszik rajta, hogy így még kevésbé érti. Rocky leül mellé, követi a tekintetével és hallgatja. Térdeire könyököl és úgy a tenyereiben támassza az állát*
- Ez nagyon romantikus. Mintha egy könyv története lenne...
*csodálkozik el a lány nagy kék szemeivel*
- A vámpírokról nem lehet megállapítani hány évesek. Mond, nem féltél? Én nem szeretnék vámpírokkal találkozni.
*teljesen meegborzad, még ha a vámpírok szépek is, a tudat, hogy mifélék, megrémíti*
- A saját fajtáját ölte, ezért vadászták? Miért tenne valaki ilyet?
*kissé butácska kérdés, hiszen emberek is ölnek embereket, mágusok is mágusokat, de azért felteszi, mert nem gondol bele meg lehet, hogy nem is ilyen egyszerű Artemisz esete*
- Ezt miért csináltad?
*jön ki hirtelen a szájából, mert megdöbben ahogy Rocky felpattan és felpofozza magát. Közben viszont az ég kezd kitisztulni, az eső elmúlt*
- Azthiszem igen, ha lesz iskolai szállás a diákoknak, akkor ott fogok lakni.
*biccent is egyet nyomatékosításnak*
- Azthiszem igen....
*mondja végül némi töprengés után, lehet, hogy elhamarkodottan dönt, de megszánja Rockyt és April szivébe úgy is mindneki belefér, ki tudja mi lesz még ebbőla barátságból. Elmosolyodik*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyVas. Aug. 18, 2013 3:01 am

Rocky felnevet, majd ujjával mutat April-re .


-Nem te vagy inkább romantikus?
De nem baj, még ha annyira szépnek látszik az egész csak a jó
oldalát meséltem el szerelemnek. Többit meg ráérsz megtudni bőven.

Rocky csak az első mondat erejéig mutat  April-ra, nem akar udvariatlan lenni. Hangjában szerencsére nem látszódik szomorúság és csak mosolyog hogy milyen ártatlan lélekkel hozta össze sors. Még mindig nincs ehhez hozzászokva főleg hogy magyarázzon dolgokat Késdobálóban valaki erre csak annyit mondott volna.~Nem értek hozzá.Ne zavarj ilyennel.~
Vámpíros kérdés kicsit soknak találja de megpróbálja röviden összefoglalni.

-Nem féltem, megszoktam hogy vámpírok, bűnözök, tolvajok vagy éppen könnyű vérű hölgyek vesznek körbe. Vámpírok így életem részeivé váltak mondhatjuk rá. Megszoktam őket így nem zavarnak engem.
Egy vámpír nekem nem több nem kevesebb mint egy mágus vagy egy alakváltó! Nem tudom Artemisz mért csinált! Utálta nemes vámpirokat kik nem csak embereket de saját fajtájukat is kihasználják ennyi.

Mikor April megkérdezi hoyg mért vágta magát nem válaszol csak hallgat.
Megtudja hogy lány is lehet iskolába fog járni annak viszont örül, minden jól lesz. Egy szobába kerülnek, majd beszél igazgatóval hogy így legyen.
April-en nagyon látszik hogy naiv, ilyen könnyen bele ment hogy jó barátok legyenek pedig barátság az igazi nem egy óra alatt születik hanem idő teszi embereket jó baráttá.  Viszont ez az őszinteség tetszik így Rocky is ősszintén válaszol  úgy dönt.

-Nem akartam hogy szomorú légy azért pofoztam fől magam.
Történetem látom tetszett neked, nekem csak fájdalmat okozz.
Hiányzik Artemisz! April ez szomorúság könnyei, hiányzik és ez fáj.
Néha ilyenkor sírok, szerelem nem csak jó oldala van.
Igaz szomorú és rossz ez az érzés, valakinek hiánya.
Viszont egy bizonyíték hogy szeretem, szerelmes vagyok Artemisz-be.

Rocky könnyei nem álltak le, folytak tovább.
Ferde mosolya ellenére. Könnyei és nedves szemei voltak az egyetlen dolgok miről arról árulkodtak hogy szomorú, rosszul érzi magát.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyVas. Aug. 18, 2013 4:45 pm

- Hogy én?
*nem érti, szempilláit megrebbentve kérdezi és ő is saját magára mutat*- - - És nem akartak bántani?
*érti ezt a vámpírokon kívül a többi bűnözőre is, hiszen Rocky fiatal és szép, Erik azt mondta a fiatal és szép lányoknak kell legjobban vigyázni a rossz emberekkel, őket hamarabb akarják bántani*
- Ó, mint Robin Hood?
*kicsit más lehet a helyzet, de valószínűleg ilyesmi*
- Hogy? Nem, dehogy tetszett, hiszen szörnyű....sajnálom ami veled történt.
*az összezavarodott meglepettség ül ki az arcára, már hogy tetszene neki, hiszen rosszul is lett azoktól amiket Rocky mesélt*
- Akkor nem sírnál ha itt lenne? De azt mondod rossz oldala is van...
*összezavarodik, homlokráncolva néz nagy szemeivel Rockyra, lassú a felfogása. Szomorúan, szánakozva néz az új barátra aztán furcsa dolgot csinál. Megnyalja Rocky arcát, pont ott ahol a könny lecsordult. Aztán visszahőköl, mert észreveszi magát. Bele is pirul a buta viselkedésbe és a földet nézni, de még mielőtt Rocky rákérdezne miért viselkedik furcsán, válaszol a fel nem tett kérdésre*
- Erik mindig ezt csinálta kiskoromban ha sírtam. Azt mondta, megissza a könnyeimet. És hogy ne sírjak, mert akkor mindet meg kell innia és az sós, nem tesz jót a gyomrának és az íze is rossz.
*így már talán érthető amit csinált és el is mosolyodik, ismét felnéz Rockyra. Reméli ez felderíti, őt kiskorában mindig felvidította, mert olyan viccesnek találta*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyCsüt. Aug. 22, 2013 5:26 pm

Rocky-nak fájt, egy seb szakadt fel mélyében mit nem tud csak úgy elérni.
Múlt sebei mik amilyen jók voltak most frusztráló hegként, maradt meg benne. Száján még mindig ferde mosoly mellyel hallgatja újdonsült barátnőjét mert most már az. Ilyen sem volt még igazán.
~Robin Hood.~
Érdekes gondolat, érdekes mondat de nem.

-Hát bosszú,harag és gazdagok céljai igen annak lehetne mondani.
Van hasonlóság. Artemisz nem lesz hős, nem kedvelték még saját szövetségei sem, keményen kihasznált másokat nem voltak barátai sem.
Még engemet is kihasznált talán?
Nem érdekel, nem is ezért szeretem.

Megtörli kendőbe szemeit de nem nagyon akarnak elállni lassan folynak le fehér árnyalatú arcán.

-Itt lenne is sírnék April, végre végre hosszú idő óta megint láthatnám.
Boldog lennék és pont ez miatt mert boldog vagyok sírnék.
Ez nem rossz dolog, természetes lenne.

Mikor kis April fel áll és felé jön, megáll mellette majd lábujjhegyre állva
megnyalja arcát, hirtelen nem tudja  mit mondjon, gondoljon.
Meglepődik Rocky aztán kis barátnőjére néz ki hirtelen újra
lehuppan szökökut kövére. Viszont minden tisztázódik mikor kis
April erősen pirult arccal mért csinálta.
Rocky oda megy, leguggol és April néz, szemek ütköznek,tekintetek ütköznek mélyen egymásba.Miközben könnyes szemeit meópróbája eltüntetni Rocky kendőjével.

-Köszönöm! Ez jól eset nagyon, ilyen sok ember előtt megnyalni
több százan lehetnek itt szökőkútnál még talán suliól tanárok is. Köszönöm hogy ilyen belevaló vagy, köszönöm April.

Rocky átölel lányt, egy darabi nem is engedi majd ő is helyet foglal.

-Késdobáló teli van emberekkel, nagyon soknak vér is tapad
kezén. Viszont egy kislány látványa ki énekelve, nagy mosollyal hozza ki italt őszinte mosolyt csal arcukra, egy kis melegséget kaptak és nem csak kandalló véget. Lány meg tudást kapott cserébe, tanították, meséltek neki világról és szabályokról is. Rosszat csinál valaki az még nem jelenti azt hogy maga személy is rossz lenne.

Rocky szeméről könnyek eltűntek, mosoly kiegyenesedett és fehér fogai is előtűntek.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyPént. Aug. 23, 2013 8:23 pm

- Attól, hogy elfordultak tőle, még lehet Robin Hood.
*így gondolja, mert a Jófiúktól sok könyvben és filmben fordulnak el, ez nem az ő hibájuk. De aztán Rocky folytatja és April összezavarodik kicsit*
- Akkor...ő használt ki másokat? Akkor nem Robin Hood.
*értetlen fejet vág, mert egyre inkább keveredik bele. Észreveszi ugyanakkor, hogy újdonsült barátnője pityereg, ami elszomorítja. Sajnos nem igen tudja mit tehetne, mivel vigasztalhatná. Ebben olya rossz! Sose kellett ilyesmit tennie, fordítva szokott lenni....vagyis legutóbb Eddinél igen, de az az első eset volt. Ez a második és kicsit más. Hirtelen ötlete támad*
- Megkeressük! Segítek megkeresni! Mit gondolsz?
*fogalma sincs hogyan csinálnák, hol kezdenék, de segítene szeretne a másik lánynak. Látja milyen fontos neki az a fiú. Valamiért ismét eszébe jut Eddie Grimm és el is pirul picit barackszínű arca, aztán elhesegeti a gondolatot és ismét a jelenre koncentrál*
- M-mind egy ki látta, nem érdekel mit gondolnak. TÚl sokat gondolkodnak.
*legyint egyet, picit zavarba jön. Rocky ölelése meglepi, bár maga se tudja miért. Viszonozza a baráti ölelést és ettől ő is jókedvre derül*
- Igazán?
*kitágulnak sötétkék szemei, meglepetten és érdeklődve mered Rockyra. Neki azt tanították,hogy vannak a Jók és a Rosszak. A Jók mindig jók és a Rosszak mindig rosszak. De amit ez a lány mond....felforgatja ezt az egészet*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyHétf. Aug. 26, 2013 8:40 pm

Már többször meglepődött kis April naivitásán, de nem gondolta hogy ennyire, ártatlan személyiség is létezhet. Démon mi benne él jól választott
ilyet biztos nem talál még egyet földön. Kicsit rosszul is kezdi érezni magát
Rocky, nem tudja mit válaszoljon de barátnője sok kérdést tesz fel.
Egy barátság mi inkább öncélú, elmondja akkor sosem fogja látni démon meg megkeseríti az életét. ~Milyen barátság ez.~
Vesz egy nagy levegőt majd megpróbál sorba válaszolni tán ez eltereli
az új barátság ossz oldaláról.

-Nem ő nem hős, rossz fiú. Egy rossz fiút szeretek!
Talán antihős de igazán annak sem mondható.
Mindegy April, kiket Vadászok keresnek azt gyors tárgyalás után azonnal kivégezik. Engemet is kifognak.

Utolsó szavakat halkan mondta ki, mondat végérre már teljesen csöndbe maradt. Egy kis csönd lett de nem hosszú, csak egy pillanat mind nyári eső.

- Én dolgom megkeresni Artemiszt, nem csodálom hogy elment.
Sikertelenség érte nap mint nap egyre rosszabb állapotban tért víssza.
Egy idő után egyre többet emlegette vámpírok első vérét, az első vér mi hatalmat, erőt és örök életet ad. Olyan lehet mint Szent Grál de  lényegtelen hisz mind kettő csak legenda. Talán van egy közös bennük,
sokak szerint első bukott angyal vérének egy cseppjéből kialakult vörös kő. Nem hiszek ilyen dolgokban, viszont ez az egyetlen nyom min kereshetném. Félek sokan ki fognak nevetni az út nem lesz könnyű és azt sem szeretném megsérülnél sokan keresik ilyen tündérmesében létező dolgokat és legtöbbjük nagyon veszélyes. Nem bocsátanám meg magamnak soha valami bajod esne.

Késdobálóban sokat köszönhet kocsma tulajdonosának Rocky,
sokszor megvédte, megtanulta hogyan és kivel milyen módon kell beszélni és viselkedni. Évek alatt tapasztalta ki lenti világ sötét részét.
Így befogadták és nem szúrták le. Levinné barátnőjét, de bűzös kocsma teli van. Este felé ha együtt lesz kis April még, leviheti viszont, akkor Késdobáló vendégek nagy része dolgozik. Meg is kérdezi.

-Este elég csöndes és hangulatos Késdobáló, nem jössz le és megmutatom szobám? Vagyis lakásom.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyKedd Aug. 27, 2013 8:56 pm

*Sötétkék szemeivel pillog Rockyra, amíg a válasz meg nem érkezik, kislányos naivitással, mit sem sejtve semmiről*
- Azthiszem értem...vonzó a rosszasága. Sokan mondták a régi iskoláinkban, hogy Erik "rosszfiú". Mert néha csinált nem szép dolgokat. Mert például jobban szereti a dinamitot a kelleténél....de ettől még nem hiszem, hogy igazi rosszfiú lenne. De a lányok a volt iskoláinkban néha mondogatták, hogy egy olyan rosszfiúért, mint a bátyám szívesen odaadnák a lelküket az ördögnek.
*elgondolkozik nem csak azon,amit Rocky mondott, de azon is, amit saját maga. Lesüti a szemét egy pillanatra, aztán ismét felkapja Rocky halk pusmogására*
- Hogy? Biztos ez? Azért akarnak megölni, amit meséltél? Nem lehet megakadályozni?
*ismét gyűrni kezdi a szoknya szegélyét, persze ahogy visszahallja a fejében amit most mondott, bután hangzik, hiszen ha mindaz igaz, amit a lány mondott, akkor nem kéne meglepődnie azon, hogy ki akarják végezni. De akkor is, valami....*
- De miért nem vitt magával?
*nem érti és nem gondol rá, hogy a kérdés megbánthatja Rocky érzéseit. Aztán hallgatja amit mond, kételkedni kezd magában, de közben segítene is*
- Én félek a bukott angyaloktól...Jeremy atya azt mondta nagyon szépek és okosak, az emberek maguktól is beléjük szeretnek és akkor elviszik vagy megeszik a lelküket.
*először halkan mondja, meg is borzad, megrázza a fejét, elhesegeti a képet*
- Szerinted a vámpírok bukott angyalok?
*valahogy a kérdés magától áll össze a fejében, a szépség és csábítás kapcsán. Vagy netán Káin fiai?*
- Az első vámpír? Mint Ádám és Éva?
*ráncolja sima homlokát és pillog butácskán*
- Az egyik tanárom egyszer azt mondta, hogy az első emberek ősemberek voltak-akkor hol volt Ádám és Éva?-, akkor az első vámpíroknak nem fán keleltt volna élniük?
*kivételesen nem is olyan buta kérdés amit feltesz, nagyon is van benne logika, néha még Apriltől is kitelnek értelmes gondolatok, még ha ez ritka is. Ő csak éli a kis életét, bárányfelhőkkel teli világában.
Legalább is így tett eddig*
- Nem is tudom...
*kis szünet után szól, lesüti a szemét. Valójában fél. Többé nem Rockytól-még ha ez talán hiba is-,de a hely elég rosszul hangzik. April pedig félős és elég szépecske ahhoz, hogy a gyanús alakok többsége kezet akarjon emelni rá. A szülei és Erik ezért mindig is óva intették az ilyen helyektől. De Rockyt se szeretné megsérteni, nem tudja mi legyen*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptyPént. Aug. 30, 2013 1:04 pm

Elgondolkozik, majd kicsit nevet mit April mesél bátyjáról.
Mókásnak találja dolgot.

-Mondtam én hogy aranyos bátyád még ha ne is ismerem.
Rossz és rossz között van is különbség.
Bátyád inkább egy lázadó, semmi komoly fiatalság része velem is előfordult volt már. Artemisz meg egy gyilkos, valaki prófétának is nevezte ami hülyeség. Nyivákoló kis Tündi bündi mágus lányoktól is jóval messzebb vagyok, kik egy szép és rossz fiú hallatán már elvesztik szüzességüket is!
Tudnod kell valamit April, nem azért szeretem Artemiszt mert rossz fiú.
Szeretem mert vonzódtam hozzá, nem érdekelt mit csinál vagy milyen.
Artemisz szép volt, csábító viszont ennek ellenére nem volt tökéletes,
győzött is sikereket is elért de vesztet is és behúzott farokkal haza sétált mint egy megvert kutya.

Mikor April kiejti dolgot vadászokkal kapcsolatosan, észre veszi magán hogy elkotyogta dolgot. Szemei egy kis időre kitágulnak, csak maga előtt
hogy magyarázza ki magát. Fejét töri és akkor csak annyit mond.

-Ne törődj vele, igaz vagy nem!
Fiatal vagyok ez viszont nem véd meg, el is ítélnek Illúzió által végeznek ki pont mert fiatal vagyok. Egy szép és fájdalom mentes halál.
Mintha álomba szorítanám szemeim, csak ép itt sose kelek fel.
Ha arra szavazkodnék hogy örült vagyok se lenne jobb,
egy kis szobában megrohadni Asylumban gyógyszereket kapva, nem inkább végezzenek ki.

Előveszi nedves táskáját, egy összehajtogatót lapdarabot vesz elő.
Látni papíron hogy nem egy mai darab.
Rocky széthajtogatja és átadja kis April-nak.
Lap egy ceruza rajz látható, egy fiatal lány képe van rajta,
lánynak egy koszos arca van a képen,kócos nagyon rövid fiúsra
vágott haj, lányt keresik hét ember megölésével vádolják és egy vadászt is megölt. Egy körözési papír nyolc ember véget keresik,
papír szerint "aki látja, azonnal jelentse", grimm negyedben történt sorozat gyilkost lányt képen "Raszpi" nevet adták.
Papiron egy vadász társaság címe és egy elmosódott cím is van.
Lány nem hasonlít Rocky-ra, viszont jobban megnézve rajzot
egy idő után észre venni hogy Rocky az, különleges egyedi kinézete
elárulja.

-Sokan láttak akkor, rengeteg szemtanú.
Ismerik ezt a plakátot Grimm negyedben, nem csoda
büszke varázslok nem felejtenek.
Mivel legjobb barátnők vagyunk bevallom neked én sem
vagyok egy angyal, rossz meg már több vagyok sok ember
szerint egy szörnyeteg. Családomat nem bánom hogy megöltem,
akkor viszont valami elkapott és utcára kirohanva nem tudom mi történt velem mikor elkapott arra járó vadász féltem, kiakadtam késem belevágtam nyakába,
Te vagy Namelles városában harmadik személy ki erről tud.

Egészet halkan mondta Rocky, hogy más meg ne tudja miről beszélt.
Aztán nyel egyet.

-Nem tudom az nap teljesen kiesett nekem, meg utána töltött napok
Asylumban is sok mindenre nem emlékszem, megakartam halni ezért gyógyszereket szedtem be nem is keveset.
Nem tudom mért mentem akkor diliházba, ez mentette meg életem
Nővér és akkori Doktorok mind védtek és megértettek pedig én magam sem értettem és nem is akartam. Dr.Dexter köszönhetően azóta nem jártam mondjuk rá Grimm negyedben és még környékén sem. Mondta hogy tilos nekem és be is tartottam, mondhatni rá.

Kitér elmélkedésre is mit felvetet kis April, még ha most igazán nincs nagy kedve beszélni róla. Ez hangján is látszik mi mélyebb és szomorubb is lett.

-Szerintem nem angyalok voltak vámpírok, inkább az lehet hogy
Isten első gyermekei nem csak Ádám és Éva volt hanem volt ott más is,
talán Lilith, de csak talán.

Folytatná érdekes témát, de nem igazán fáj rá foga, szemei
ismét könnyet facsarnának, kis April sikerült is rátennie egy lapáttal.
Ha nem is sír szemei nedvesek és csillognak határon van, egy szál is szakad és könnyek újra jönnek érzi.

-Eltűnt, nem mentem vele mert mire felkeltem nem volt mellemet.
Még el sem búcsúzott és ez fáj legjobban.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 7:40 pm

*Néz egyenesen Rocky szemeibe, mikor az beszél. Sokáig hallgat, végül kicsit lesüti a szemét. Komoly dolgokat mond neki a másik lány, amiket nehéz megemésztenie. De bólint, mikor egyet ért*
- Ez szomorúan hangzik.
*mondja gyermekien és vékonyka hangon, mint egy kislány. Valójában kicsit össze is zavarodik, ami nála nem ritka*
- Ez igaz? Ez te vagy?
*beletelik jópár percbe mire ezt mondja, mert nem ismeri fel egy ideig a lányt. Kicsit elmélázik ahogy nézi, tekintete félénk*
- Meg kell mondanom Eddie-nek, hogy láttalak?
*butcska szegény, nem igen tudja felmérni a dolgok következményét, ezért is kérdez ilyet, ami nevetségesnek tűnhet*
- Ha szólok neki, elkapnak téged és bántanak, ugye? Nem szeretném, hogy bántsanak. De aa nem, akkor hazudok neki, amit nem akarok.
*teljesen kétségbe esik, látni a szemén, nem tudja mit tegyen, szorongatja a lapot*
- em.....
*mondana talán valamit, de ahogy Rocky ismét zúdítja a sötét történeteket, az élete történéseit, April tekintete elhomályosodik, érzi hogy a térdéből kifut az erő és úgy csukik össze mint egy baba a kiraktban. Elájul, pedig először úgy érezte émejeg és hányni fog ismét, de a szédülés elhatalmasodott. Pedig nem akarta, igazán nem.Szeretne segíteni valahogy szegény Rockyn, de túl gyenge hozzá. Legalább is most*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utolsó kívánságok szökőkútja    Utolsó kívánságok szökőkútja  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utolsó kívánságok szökőkútja
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Az Iskola - Theater of Illusions :: Iskola körüli park-
Ugrás: