Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Hátsó kert

Go down 
SzerzőÜzenet
Halldora V. Ulliel
Halldora V. Ulliel

Faj :
Dhampyr
Hozzászólások száma :
9

Hátsó kert Empty
TémanyitásTárgy: Hátsó kert   Hátsó kert EmptyHétf. Szept. 29, 2014 10:58 am

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Halldora V. Ulliel
Halldora V. Ulliel

Faj :
Dhampyr
Hozzászólások száma :
9

Hátsó kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kert   Hátsó kert EmptyHétf. Szept. 29, 2014 11:30 am

Oliver ~ Apácska

Este van, és unatkozok. Ritkán fordul elő ez a dolog, de Anya éppen a fürdőben van Renével, és én nem mehettem be, és megöl az unalom. Így amíg ők nem tudom mit csinálnak, kifelé indulok, hogy megkeressem apát. Hátha ő tudja hogy most miért nem mehetek be a fürdőbe hogy a bátyussal legyek, és együtt fürödjünk ahogyan kicsi korunkban is mindig volt. A hátsó kertben találom meg, ahogy a hinta ágyban ül és olvas valami nagy alakú könyvet mert elég vastag. Nem tudom elolvasni mi van rá írva pedig már ismerek betűket. De ez kifog rajtam, és mellé settenkedek, és a combjaira könyöklök fel, hogy figyeljen rám is. Apa nagyon szép és gyönyörűek a szemei, olyanok mint Renéé.
- Apaaaa miért nem mehetek be a fürdőbe anyához és Renéhez? - kérdezem panaszos kislányos hangon, ahogy támaszkodok rajta és szuggerálom.
Oliver Ulliel
Diák - Vámpír
Oliver Ulliel

Faj :
Vámpír
Kor :
27
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
61

Hátsó kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kert   Hátsó kert EmptyCsüt. Okt. 02, 2014 7:31 pm

*A kertben ücsörög, éjszaka van, csillagok sehol. Csak a ciánkék szemei és pár szentjánosbogár világitanak a sötétségben. Olvasgat, ahogy oly sokszor teszi: A Morgue-utcai kettős gyilkosságot, Poe-tól. Most viszont pöttöm "látogatója" akad. Apró könyökök a keresztbe tett térdein. Felpillant az iromány hasábjaiból és jól ismeretes félmosolyát mutatja a kislányának*
- Ez egyszerű, drágám: azért, mert te lassan nagylánnyá cseperedsz, a bátyád pedig nagyfiúvá.
*leteszi a vaskos novelláskötetet maga mellé, megragadja Halldorát a hóna alatt és az ölébe emeli*
- Tudod, nem illő a nagylányoknak és nagyfiúknak együtt fürdeni. Csak különleges esetben. Ha nagyon szeretik egymást. Mint én és az anyu. Az apukák és anyukák fürödhetnek néha együtt, mások nem.
*magyarázza derűsen a kis Halldorának, nem is olyan rossz szülőnek lenni*
Ajánlott tartalom

Hátsó kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hátsó kert   Hátsó kert Empty

Hátsó kert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal