Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Damian Acchard (elfogadva)

Go down 
SzerzőÜzenet
Damian Acchard
Diák - Vámpír
Damian Acchard

Faj :
Vámpír
Kor :
26
Családi állapot :
Egyedülálló
Hozzászólások száma :
1

Damian Acchard (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Damian Acchard (elfogadva)   Damian Acchard (elfogadva) EmptyVas. Nov. 04, 2012 6:37 pm

Damian Acchard
1993. 05. 03.
Vámpír

MEGJELENÉS: Rövid, szőkésbarna hajjal, vadító kék szemmel dicsekedhetek. Általában egyszínű pólót hordok, farmert, és ha hűvösebb idők járnak, vagy csak úgy tartja kedvem, egy (általában fekete) bőrdzsekit is magamra dobok. A zakó nem a kedvencem, de ha muszáj, ám legyen.

JELLEM: Röviden és tömören? Elég barátságos típus vagyok, őszinte, vicces, romantikus alkat. A vérfarkasokkal nem jövök ki valami jól, de tűröm a közelségüket. Nem szeretek gyilkolni, de ha muszáj, akkor muszáj. A barátokkal úgy vagyok, hogy ha akad, akkor mindenben számíthatnak rám, megbízhatnak bennem. De utálok csalódni, ám, ha valakiben mégis csalódnom kell, nem hiszem, hogy örülni fog a következményeknek. Heh. Félreértés ne essék, nem fogok megölni ezért senkit. De az biztos, hogy bunkónak kell nevezzen, ugyanis ha én valakiben csalódok, azzal 100% hogy szemét leszek. Tisztában vagyok a gyengéimmel is, az is akad egy pár.
Az igazság az, hogy könnyen leveszek a lábáról bárkit. (Főleg lányokat.) Tengerkék szemem és ellenállhatatlan mosolyom szinte bármire képes. Ám ha a szükség úgy kívánja, néha-néha felszínre tör az ’ igazi ’ arcom. A néhai állarc mögött ugyanis egy vérbeli ragadozó is nyugszik. Ilyenkor mondom azt megfélemlítés kép: ’ Ez egy gyilkos bőre ’. Aki hallgat rám, elmenekül, aki nem, szembe néz velem. Kinek mi esik jól.

FIZIKUM: Hm. Lássuk csak. Vámpír vagyok, alapból erősebb, mint egy emberi lény. Nem akarok felvágni, de gyorsaságom sokakat meglep. Mellesleg nem vagyok az a kigyúrt állat, de azért van itt izom. A fegyverekkel általában jól bánok, ám a közelharc sem hátrányom. Jobban szeretem, ha az ellenség távolabb van, fel tudom mérni a lehetőségeket. De fel kell készülni mindenre. Nem szeretem, ha meglátszik rajtam, hogy fáj valami, stb. Ezeket az érzéseket magamba zárom, senkinek nem beszélek róla szívesen, csak ha muszáj, de még akkor is szinte harapófogóval kell kihúzni belőlem a dolgokat.

KARAKTERTÖRÉNET: A szüleimről gyakorlatilag semmit sem tudok, már nagyon régen meghaltak. Nem tudom a halálok okát, helyét, idejét pontosan. Régen elég sokat kutakodtam utána, de hiába. Mára már beletörődtem, hogy a múltam sötét és zavaros.
Van egy húgom, nem sokkal fiatalabb, mint én. (1 év) Ő nagyon nehezen élte át szüleink halálát, de segítettem neki átvészelni. Mára már belőle is egy kifinomult vámpír lett. Mindenben segítek neki, amiben csak tudok. Megvédem mindentől, akárcsak egy szerető, gondoskodó báty. Neki hál’ istennek sok barátja van, mindenki nagyon kedves vele. Bár a helyükbe nem is tennék másképp. Heh. Én tanítom meg mindenre, csak rám számíthat 100%-ig. És őszintén, tiszta szívvel vallom be, nagyon ügyes tanítvány. Ő az én büszkeségem.
Nekem is vannak barátaim, de nem viszem túlzásba, annyira nem szeretem a tömeget. Meg amúgy sem. Minek? 1-2 elég, akire tényleg számíthatok. Na meg persze a húgom. Nélküle nem élet az élet. Mindennél jobban szeretem, megígértem, hogy vigyázok rá. Így is lesz. Általában könnyen barátkozom, elsősorban fiúkkal, de a lányokkal is ugyanúgy kijövök.
A szerelem. Sose tudnám előbbre venni a ’ listán ’ sem a barátságot, sem pedig a szerelmet. Mindig a húgom lesz az első. De ettől függetlenül, örülnék neki, ha rám találna, és valami csoda folytán bekopogtatna az ajtón. Nem üldözném el, annyi biztos.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Anonymous

Damian Acchard (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damian Acchard (elfogadva)   Damian Acchard (elfogadva) EmptyHétf. Nov. 05, 2012 10:00 am

Nagyon szimpatikus kari Wink
Vissza az elejére Go down

Damian Acchard (elfogadva)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal