Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Őrjöngde - Őrjöngők kórterme Namele12Őrjöngde - Őrjöngők kórterme Namele13Őrjöngde - Őrjöngők kórterme Namele14 

Megosztás
 

 Őrjöngde - Őrjöngők kórterme

Go down 
SzerzőÜzenet
Sötétség
Sötétség

Hozzászólások száma :
107
Tartózkodási hely :
A Sötétség mindenhol ott van

Őrjöngde - Őrjöngők kórterme Empty
TémanyitásTárgy: Őrjöngde - Őrjöngők kórterme   Őrjöngde - Őrjöngők kórterme EmptySzomb. Nov. 03, 2012 7:04 pm

"Meséltem már neked az őrület fogalmáról? Az őrület (...) az, mikor valakik ugyanazt az átkozott dolgot csinálják újra meg újra, meg újra meg újra, azt várva, hogy változzon. Na, ez az őrület. Amikor először ezt mondták nekem, nem is tudom, én azt gondoltam, hogy hazudnak, de... a helyzet az, hogy igazuk volt. "

Itt élhetik ki magukat a dühöngők. Sok az őrjöngő őrült,rohamaikat gyógyszerekkel,kényszerzubbonnyal,ágyhoz kötözéssel és egyéb módon szokták kordában tartani. De van,hogy néha alternatív terápiában is részesülnek ala Dr.Dunkelfreud. A pszichiáter mindig is híres volt nem hétköznapi módszereiről,amit van,hogy be is vet. Az egyik ilyennek lehetünk itt szemtanúja. Hagyja,hogy egyes mániás és agresszív betegek ebben a szobában kiéljék magukat,kiadják a dühüket,míg bele nem fáradnak saját őrjöngésükbe és le nem csillapodnak. Kimondottan hatásosnak bizonyul.

Őrjöngde - Őrjöngők kórterme Insane_asylum
Vissza az elejére Go down
 
Őrjöngde - Őrjöngők kórterme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Blackthorn negyed :: Blackthorn Asylum-
Ugrás: