Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Dante rejteke Namele12Dante rejteke Namele13Dante rejteke Namele14 

Megosztás
 

 Dante rejteke

Go down 
SzerzőÜzenet
Coraline Vértesi
Coraline Vértesi

Faj :
Vámpír
Kor :
1412
Családi állapot :
Elvált (Exférj: Cornelius Kingsley)
Születési idő :
0611. Nov. 16.
Hozzászólások száma :
114
Tartózkodási hely :
Erdély // Románia

Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 2:45 pm

Dante rejteke Fantasy,holes,interesting,light,trees,fables-e009435f36f9d55545d6d3a68857b86b_h

A Sötét Rengeteg egyik legeldugotabb zuga! Izzó lávatenger kavarog a megbűvölt fák alatt, s apró ördögök laknak azoknak odvaiban. Minden fán ott van több óra, melyek az idemerészkedők maradék életidejét osztják be. Nem ajánlott megzavarni az itt leselkedő fenevadak nyugalmát. Nem lehet tudni, mi lapul a mélyben!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyKedd Dec. 18, 2012 8:45 pm

Leopold!

Axion Esselen egyszer szökik el Mike Andersontól, akkor is valami hasonló helyen köt ki. Repült idáig, sárkány alakjában, lelkesen rótta a kilómétereket, mikor a magasból lávagyanús területet pillantott meg. Mivel hüllő és fázott, vagy legalábbis bebeszélte magának, hogy melegségre vágyik kiválasztotta ezt a kétes helyet. Még a levegőben kezdett el visszaalakulni, a földre már úgy érkezik, hogy két mezítelen lábát fúrja az avarba. Hamarosan testének többi része is felveszi jól megérdemelt emberi alakját, arcán azonnal széles mosoly játszik, csupán denevérszárnyai csattognak még mögötte. Kis szélt kavar velük, bizonyára szítja a parazsat, de teljesen elégedett, hogy ebben a szörnyű téli hidegben talált valami melegebb helyett. Szárnyait azért még nem tünteti el, noha fel sem tűnik neki, lelkesen csapkod, biztosra veszi, hogy itt végre vadászhat magának valami normális kaját. A pizza nem teljesen elégíti ki igényeit.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptySzer. Dec. 19, 2012 5:48 pm

Na igen, ő is jó helyeken mászkál, de nem szívbajos. Akar néma itteni lávát gyűjteni a bájitalaihoz. Épp valami izzó, kitűnő alapanyagot fiolázna be, erre csapkodás meg szélkavarás megy kicsit ki is gyullad a kabátja, hogy szítják a parazsat.
-Héj, óvatosabban, még a végén engem is felgyújtasz öcskös. - Porolja magát, hogy eloltsa a kis tüzeskedést magán, de a fiolát el nem engedné. Valószínű ő direkt, felkészülten jött ide, mert a cipője nem gyullad ki, még csak nem is izzad a férfi. De persze ami elmaradhatatlan Leopoldnál, az a vigyor, mert ő állandóan vigyorog. Most is, elvégre jól néz ki a másik ezekkel a szárnyakkal, érdekelné varázslat vagy egyéb ügyes trükk.
-Kicsit meleg lesz így neked nem? - Kérdez még ennyit, látja hogy csak úgy idecsöppent, most meg "legyezgeti" magát. Annyira eddig nem figyelt, hogy mit csinál a fiú.

//teljesen bezöldítjük a topicot XD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptySzer. Dec. 19, 2012 8:32 pm

Axion vígan csapdos, ahogy leszállt a földre, keveri a tüzet, őt nem igazán zavarja a hő, élvezi, hiszen tűz elemű sárkány lesz belőle talán, bár ez még nem biztos, mivel apja túlontúl összetett személyiség. Kicsit kigyullad egy közelben fiolázgató fickó kabátja, Axion elfigyeli picit, de a férfi boldogulni látszik.
Vigyorog ő is, általában szokott, az is tetszik neki, hogy a férfiszerű lény mosolyog rá.
- Szia. Hoppá, bocsi, remélem jól vagy, ha akarod elfújlak, mint egy gyertyát.
Ajánlja, de talán nem lesz szükség a beavatkozásra.
Leopold felé fordul, kicsit félrebiccenti fejét, ahogy látja a férfi kezében a fiolát.
- Hát te mit csinálsz? Tüzet gyűjtesz?
Érdeklődik, sok mindenről nem tud ő. Mondják, hogy kicsit közvetlen, de nem igazán szokott kommunikálni emberekkel, az anyját leszámítva persze, a magázás is ismeretlen fogalom neki, valószínűleg akkor is tegezné Leot, megszokásból, ha rájönne, hogy tanár.
- Melegem? Dehogy! Én szeretem a meleget.
Vigyorodik el szélesen, majd közelebb lép hozzá, kinyújtja jobbját a tag felé.
- Axion Esselen vagyok. És te nem sülsz meg? Valamiféle kutató vagy?
Érdeklődik, kicsit sajnálja, hogy nem egy nővel futott össze, de üsse kő, ez is nagyon szuper.

// annyi baj legyen Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 12:40 am

Hallgatja a választ de felkacag, háát, talán azt nem szeretné.
-Minek nézed ezt a helyet? Szülinapi tortának? Neeem, nem kössz öcskös, megoldom, ne kell hogy elfújj az északi sarkra. - Vigyorog, kicsit a fejét is csóválja.
-Lávát. Ez különleges, remek komponens. - Mutat rá, ajánlgatja, mint a reklámokban szokták.
-áh, értem, de azért remélem... magad nem vagy meleg... Ez a kietlen erdő, hiába futok gyorsan, te repülsz, nem lenne egyenlő küzdelem talán. - Viccelődik, de azért nem hazudik, gyorsan fut ha kell...
-Leopold Hieronim Żeromski, szolgálatodra. De hívj csak Leonak vagy Jerome-nak. - Fogadja el a jobbot, meg is szorítja kicsit, ő sem távolságtartó. - Nem, raktam magamra védő varázst. Kutató? Hááát, haha, olyasmi, bájital tanár vagyok csak, de szeretek kutatni meg kísérletezni. Mondjuk a diri rám szólt, hogy ha lehet ne robbantsak, majd igyekszem észben tartani, iskola újjáépítésben még nem vagyok olyan penge. De folyamatban! - Hülyéskedik.
-Na és te? Hogy hogy ide csöppentél? Amúgy menők a szárnyaid, hogy csináltad? - Kérdezi, ez nagyon érdekli, nem is bírta megállni, hogy meg ne kérdezze.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyPént. Dec. 21, 2012 7:25 pm

Ő is nevet, tetszik neki a férfi, jobban mint Mike, egyelőre legalábbis Xp
- Egy kicsit
Nevet, neki kb olyan is, itt végre melegedhet. Nézi a komponenst, kerekre tágult, nagy szemekkel, pedig neki keleties vonásai vannak. Mire kellhet neki? Csak egy ahát tud a dologhoz hozzáfűzni. Néz a férfira, aztán hirtelen megdöbben és gyorsan két lépést hátrál előle, még akkor is, ha ez csak vicc. Hogy ő meleg?
- Mihhi? Nehhem, miért te az vagy? Esélyed sem lenne különben, de a nőket szeretem, inkább mutass be egynek.
Az anyján kívül ugyanis egyet sem látott még, már várja a percet.
A neve meglepi a srácot Jerome Zseromszkiiij
- Orosz vagy?
Találgat, közben Jerome kezét szorongatja, mikor meghallja, hogy tanár felcsillannak szemei, a bájital mindig nagyon érdekelte.
- Szupeeer, járhatok az órádra? Én is iskolás leszek, a bájitaltan irtó érdekes lehet, láva komponens hm...majd alá kellene írnod egy papírt, hogy engedélyezed, meg, hogy felelősséget vállalsz blabla, nem kell komolyan venni, ha akarod nem megyek közel, csak messziről nézem, de nézhetem, okés?
Darálja lelkesen, egész közel is hajol Jeromehez, a szárnyaival kissé hadonász, csak nem gyullad ki a fickó megint. Lehelete tűzforró, de nem köp most lángocskát, bár ez csak szerencsés véletlen.
- Fú, hát anyámnak dolga volt és Rewliszt ismeri, aki sárkány...szóval sárkányszakértőféle és tanár is, biztos vágod kiről van szó, a nagymenőt mindenki ismeri.
Prüszköl fel kissé gúnyosan, látható fekete koromfelleg jön az orrából.
- Megkérte Mikeot, az is tanár, rohadt ellenszenves fazon, hogy vigyázzon rám, mintha rám kéne, érted? Tiszta hülyeség, most is megszöktem, nehogy már! Ez...a
Lengeti meg a szárnyát, bár végülis a nyilatkozatban, amit Leoval alá akar íratni benne van, hogy ő micsoda, mégis automatikusan elengedi a füle mellett a kérdést.
- Aláírod? Ígérem nem bántok semmit, születésem óta vega vagyok, csak és kizárólag emlős állatokat eszem!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptySzomb. Dec. 22, 2012 11:47 pm

-Hát jó! - Szóval ajándék ez a hely, kinek mi a vágyálma, neki kissé forró a klíma.
Aztán csak felnevet, hogy így kigúvadt a srác szeme, nagyon szórakoztatja.
De hát tovább kacag, hogy így megijesztette a másikat.
-Nem, én csajozós típus vagyok, szeretem a nőket, de majd bemutatlak! Én sokat ismerek. - Vigyorog, imádja a nőtársaságot.
-Majdnem, lengyel. Pozdrowienia Axion! - Vigyorog. De kellemesen meglepi az érdeklődés a munkája iránt.
-Felőlem járhatsz, a többiek is kedvelnének azt hiszem! Amúgy miért kéne bármi papírt aláírnom, hmm? - Kérdezi érdeklődve, ezt a részét nem érti. De a közel hajolásra is csak pislog, főleg mert kisebb szélvihar lesz lassan, no meg forróbb is a levegő, de csak reméli , hogy ne a srác leheletét érzi olyannak. De aztán csak vigyorog, de lelkes a srác.
-De mondom, felőlem jöhetsz. Én bárkit szívesen tanítok akit érdekel a bájitaltan.
-Nem, nem ismerem, csupán hallottam róla. Hamarabb eljöttem mint hogy őt tanárnak felvették. De akkor sem nagyon értem ő hogy jön ide. - Bár valami kezd benne összeállni a fiú szárnyai jobban megnézve.
-Nem kedveled a kölyköt? - Kérdezi vigyorogva.
-Mike, Mike... Ó igen! - Bólint egyet, ő már ismerősebb. Kicsit. - Gondolom azért ellenszenves, mert mivel vigyáz rád sok szabállyal traktálna mi? - Csóválja a fejét vigyorogva, lefele nézve.
-Te szökött madár. - Vigyorog. Bár csak sóhajt, hogy nem válaszolnak. Nem erőlteti. Igazából mindegy is.
Aztán megint csak les, de felnevet.
-Én is! Bár néha eszem egy kis zöldséget is, meg tésztát, bár nem vagyok oda értük! - Vigyorog. - Axion, nekem megfelel, felőlem járhatsz, de ne hinném, hogy kell ilyen papír. De ha megnyugtat, beszélek azzal a Mike-kal és a Dirinővel is. Ha nem engednék, foglalkozom veled külön, emiatt ne fájjon a fejed.
-Amúgy..az ördöghúst szereted? Mert az egyik a tiedre pályázik ahogy elnézem. - Bök a fejével ez egyik fára, ahol egy kis ördög gúvasztja rá nagy sárga szemeit, alig pislogva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyVas. Dec. 23, 2012 10:09 pm

Jól rá hozza a frászt Leo, de aztán szerencsésen megnyugtatja, sőt még nőtársaságot is ígér neki, Axion mosolyát nem lehet fokozni.
- Az nagyon, nagyon király lenne! Húúúú, figyelj, jó lesz akármilyen, csak nő legyen, felőlem lehet kopasz is.
Nem válogat, csak látni akar egyet végre valahára, neki még újságai sem voltak, jó, hogy nem szeretett bele az anyjába (csak egy bizonyos egészséges szinten)
A tag lengyel, ezt megjegyzi, a köszönésre nevetve szalutál. Hogy a többiek kedvelnék-e abban nem annyira biztos, de hogy járhat az annyira király, hogy lelkesebb fejet nem is vághatna, szinte Leo képébe bújik.
- Hihhetetlen, úgy kellett kiszenvednem, hogy ide jöhessek, anyám még mindig nem engedett papír nélkül, de amúgy szerinte fontos, mert veszélyes vagyok, pedig ugyan már, téged se ettelek meg
Legyint, igaz még csak most ismerkedett meg a férfival. Közben felmerül a Rewlisz téma is, nem nem kedveli, csak... Látványosan vállat von.
- Elég menőnek tartottam, mert azért tudott a srác, csakhát elég nagy zűrt kavart maga körül és nyafogott anyámnak, hogy ő lássa el a sárkányát, szóval most még karácsonykor is pesztrálhatja a Végzet sárkányát.
Biggyednek le ajkai, hiányzik neki Diné, túlságosan is.
- Az apja meg, Mike Anderson állandóan érte nyafog, marha idegesítő.
Nem nagyon érti az apa gyerek viszonyokat és kifejezetten irritálja is, de Leonak most kitárulkozik, igaz sosem volt a baj nyíltságával, főleg mert nem tanulta meg, hogy vannak dolgok, amikről hallgatnia kéne, ilyen mások magánélete, csak az lett nagyon rábízva, hogy ne igazán dicsekedjen különös faji hovatartozásával.
- Hát ja, nem hagy csajozni, se inni és barbie házban lakik.
Fújtat, ő igenis a barlangokhoz van szokva, de most végre kipanaszkodhatja magát.
A papír viszont kell, hiába ilyen lelkes a lengyel tanár. Igazis, gyorsan eltüntetni a szárnyait, de érzi már hozzá kellene fűznie valamilyen magyarázatot, teljesen rendes a tag, hogy beszélne a dirinével is.
- Tényleg? Hogyhogy ilyen jó fej vagy? Kérsz valamit cserébe?
Mike után nem nagyon érti, Leo közben felhívja a figyelmét egy ördögre, Axion érdeklődve, lelkesen fordul az ismeretlen lény irányába is.
- Marha jó! Nem lenne rossz ilyen háziállat, lehet a húsa se rossz. Te kérsz?
Kérdezi, közben előhívja farkát, hatalmas, gyíkszerű tüskés sárkányfarok bújik ki nadrágja hátuljából és tekeredik az ördögöcske testére, szinte kikerülhetetlen gyorsasággal.
- Ja igen, a papír azért kell, mert félig sárkány vagyok, fajilag az "egyéb" kategóriába tartozom, a szárnyam a sajátom és ez valami olyasmit jelent, hogy eléggé sárkány is vagyok, néha akkor is tüzet köpök, ha nem akarok bántani senkit, meg ilyen apróságok.
Ha már Leo ilyen rendes volt vele... na meg úgyis szükséges információ ez. Jelenleg mégis az ördög érdekli legjobban, ezt csak úgy odaveti a férfinak

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyHétf. Dec. 24, 2012 1:46 am

-Beszélsz marhaságot, dehogy jó ha kopasz! Majd keresünk korod belit... te jó ég, nagyon magad alatt lehetsz öcskös. Majd én összekaparlak. Phuhúú. - Csóválja a fejét vigyorogva ez durva. Szegény srác.
Aztán még jobb kedvre sikerül derítenie a srácot, őt tényleg nem zavarja ha bejár, értékeli a tudásvágyat.
-Nem, de azt megnézném. - Nevet fejet csóválva, vajon i a gikszer a srácban, azon kívül, hogy ijesztően lelkes?
A sárkányos részt megint nem érti, talán a sárkányok miatt elhanyagolták a fiút? Mondjuk ezek a szárnyak.. de ááá, neeeeeeeem, az tuti neeeeem.
-Mármint Rewliszért. - kérdez azért rá Mike-ra. - Értem, az valóban bosszantó lehet. De ha járhatnál suliba, ott ismerkedhetnél, nemlennél egyedül. Szerintem hasznos lenne. De miért nem engedi az anyád, hogy tanulj? - Kérdez rá most már, ha már mindenfélét mesél a srác. Biztos oka van.
-Barbie házban? - Nevet fel, ezt nehéz elhinnie. - Hát, inni pedig jó, csajozni még jobb. Legfeljebb okosan fogd csinálni, és.. nem tudja meg. - Vonja meg a vállát mosolyogva, majd ő próbál ügyelni a srácra, legalább ő tegye meg, szerencsétlen Mikenak nem fog összejönni, ha a fiú ennyire ellenszegül. Talán majd beszél vele... de csak nem olyan vészes a helyzet.
-Jó fej vagyok, mert csípem a lelkes a diákokat, kevesen vagytok, akiket érdekel a bájital tan. Nekem is jó lenne, ha nem csak a falnak beszélnék, hanem olyanoknak, akiket érdekel. Cserébe azt fogom kérni hogy ne szabotáld az órát és figyelj. Jó ajánlat? - Kérdezi mosolyogva.
Aztán csak les, hogy milyen farka lesz és hogy simán elejti a kis..prédát. kezd megvilágosodni.
-Hmm, Axion. A szárnyad és a farkad... Mike nem szólt, hogy nem kéne idegenek előtt mutogatnod, mert.. megszólhatnak érte? Engem ugyan nem zavar, de másokat lehet igen.
-Amúgy.. nem kérek kössz, ettem otthon csirkét, nekem a is jó volt - Von vállat, úgy sejti komoly volt a kérdés.
Aztán csak az lesz amit nem akart feltételezni sem.
-Félig... sárkány? Ó... Ez sok mindent megmagyaráz. Hát.. ha valóban nehezen uralkodsz a cselekedeteiden, akkor valóban kellhet a papír, de elég megtanulnod hogyan viselkedj és nem lesz baj. Mások is küzdenek a fajtájuk gondjaival, vámpírok, vérfarkasok, alakváltók... Az emberek róla ne is beszéljünk. Szóval nem kell izgulnod, hamar beilleszkednél, csak óvatosan kell kezelned a többieket. Lehetnél a segédem. Mit szólsz? - Kérdezi, az talán a legbiztonságosabb. Nem vonja vissza az ajánlatát, így főleg nem. Nem jó ha ennyire elzárják, még a végén... baj lesz belőle. Egyszer kéne kitombolnia magát talán...
-Tüzet köpsz? - Néz körbe itt nem oszt, nem szoroz a dolog. - Jól van, fogadjunk, hogy nem tudod azt a fát, ott, hátrébb, na az azon lévő órát leköpni a tüzeddel. - Direkt nehezebb feladatot választott, hogy kiélhesse magát a fiú. Itt aztán gyújtogathat. Oda is sétál és míg beszél megveregeti a vállát. Reméli kellően felkelti a figyelmét a srácnak ha nem kérdez tovább.
-Na mi lesz... megeszed, elrakod a farzsebedbe? Vagy elengeded? Lehet Mike nem örülne ha hazavinnéd Sindy mellé a babaházba, elszakítaná a rózsaszín függönyöket. - Mondja vigyorogva.

//majd írok a ajcsi csarnokba is ( ez a néév... xD) csak ma már nincs erőm XD //
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptySzer. Dec. 26, 2012 7:40 pm

Vigyorog ezerrel, mint akit felhúztak, mintha Jerome bekapcsolt volna benne valamit szóval, hogy Nő!
Nem érzi, hogy maga alatt lenne attól mert kevéssel is beéri. Tudja, hogy viszonylag jól néz ki, azt nem, hogy lélegzet elállítóan (Xp) de tisztában van vele micsoda, kevéssel is beéri.
- Oké, akkor vidíts fel, keressünk nekem egy hajasat!
Lelkendezik.
- Ja, én is ezt mondom, társaság kell, te vagy aaaz...végülis második ember, akit életemben láttam. Pont így képzeltem el az embereket, irtó jó fej vagy. Sorozatban gyárthatnának hozzád hasonlókat.
Meresztgeti rá szép ívű, kíváncsi szemeit.
- Igen, Mike szinte szerelmes Rewliszbe, anyám meg azért nem hagyja, merthát... félt, gondolom. Azért elég ritka vagyok.
Vigyorog, tudja, hogy egyesek nagyon szívesen levadásznák és végülis az sem segít a helyzeten, hogy egy hatalmas őssárkány magzata.
- Nem tudja meg!
Kacsint rá és ismétli, mint egy verkli, tényleg nagyon jóra való fickó ez a Jerome.
- Hát akkor én minden jóból szépen kimaradtam
Teszi hozzá csalódottabban, egy pillanatra fitymáló ajakkal megbámulja a földet, aztán meg ecseteli milyen törékeny új kényszerlakóhelye.
- Nagyon háklis a fáira, attól fél, hogy lehugyozom őket, állandóan a tvjét félti és tele van a ház üveggel, olyan törékeny, hogy az ajtót is eltörtem véletlen.
Meséli, hogy Mike bizony barbie házban lakik, bár valószínűleg a Leojét is annak látná.
Közben kiderül, hogy új ismerőse tanár a sulijában, lelkesen bólogat, hát persze, őt nagyon érdekli és figyelne.
- Becsszó olyan leszek, mintha ott se lennék és figyelek!
Ismétli szorgalmasan, aztán meglátja a kis ördögöt, ilyet se látott még, kell is neki, el is ejti könnyűszerrel, elég jó kis farka van XD
Visszafordul Leo felé, de csak vigyorog.
- Tudom, direkt nem is mutogatnám, de amúgy megesik, hogy csak úgy magától előjön.
Meséli, sajna nem csak ez, de pl karmai, fogai is hirtelen nőhetnek.Közben maguk elé lengeti, farka segítségével a kis lényt, aki kétségbeesetten kapálózik a tüskés farok fogságában.
- Akkor megtartom! Amúgy szerintem teljesen klassz kis állat. Név is kell neki...hm, elég ronda, de ha nem baj lehet elnevezem Zserbószkinak rólad, mert te mutattad.
Rosszul jegyezte meg Leo nevét, de közben már világossá válik mi is ő valójában.
- Hát egen, kell a papír, tudom én, hogy nem szabad, például képzeld, a farkasok nagyon finomnak tűnnek, de még egyet sem ettem.
Mondja büszkén, szerinte ez nagyon dicséretes dolog.
- Hogy mid? Komolyan? Pont én? Akkor is, ha az vagyok... ha nem vagyok normális?
Mered Leora döbbenten, alig akarja elhinni, amit az imént hallott, hogy ő lehetne egy tanár segéde.
- Húúú, az olyan lenne, mintha kitüntetnél
Lélegzik jó mélyeket, mert éri torkán van a tűz a váratlan örömtől, el is fordul felköhinteni, kicsit megégeti az öklét, de észre sem veszi annyira megszokta már az ilyesmit.
- Ha tényleg... ha nem baj...
Fürkészi a földet, kifejezetten zavarban van, ami nála igen ritka. Kap is egy feladatot, azt hiszi azért, mert bizonyítania kell.
- Azt ott hátul? Hm...elég pici.
Pillant oda, aztán vissza Jeromera.
- Nehéz, mert az óra kicsi, a lángom meg nagy, de megpróbálom.
Nagy levegőt vesz, tulajdonképpen nem is köpni szokott, hanem fújni inkább, de most igyekszik köpni, kicsit összpontosítania kell, hogy gömb formája legyen a tűznek, de egy perc koncentrálási idő után egy túlméretezett tűzgolyó csapódik a fának, de sajnos nem csak az óra borul léngba, hanem az egész fa.
- Á, a fenébe!
Lehel apró lángnyelveket, Leonak félre kell ugrania, ha nem akar leégni XD
- Ez most azt jelenti nem lehetek a segéded?
Kérdezi ultra csalódott hangon, szinte elkeseredetten. Közben farka fogságában meglóbálja a kis ördögöt is.
- Sindynek társasága lesz! Mike megszokja, majd bedugom éjjel az ágyába, hagy melegítse valaki, ha már nőre nem futja neki.
Vigyorodik el gonoszan, de azért csalódott kicsit, hogy nem sikerült csak az órát leköpnie. A köpést nem szokta gyakorolni XD

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 12:54 am

-Meglesz! Már csak azt kell jelezned milyen színű hajasat. - Kacsint a fiúra. Ó maga a barnákat preferálja, de semminek sem elrontója ha arról van szó szóóval... Hehe.
Majd leesik az álla, hogy mi? Burokban nőtt fel, vagy mi a Jóisten. De reméli csak úgy értette, vámpírok vették körül, vérfarkasok vagy hasonló. Leopold annyira szociális, hogy el sem bírja képzelni hogy ne ismerje a fél várost. Legalább.
-Ó, hát... Ha nem okoztam csalódást akkor jól van! - Von vállat vigyorogva, erre nem igazán tud vagy akar mit mondani. - Ehh, azt nem hiszem, akkor vadászat lenne ellenem, azt hiszem. Sokak szerint belőlem egy is bőven sok! - Nevet fel, ú, hát igen. Amennyit vigyorog az felér három másik emberével.
-Hmm, hát ne tudom, én magam a csajokra bukom, de Mike szíve joga kire gerjed. - Vigyorog. Hát, ilyen konkurenciával szemben nehéz lehetett a srácnak. - Értem, hát mindenki egyedi és az anyák... hát ők meg külön esetek, imádnak aggódni, de nem baj az. - Vigyorog. Elvégre még nem tudja, hogy mi is a másik csúnyán kifejezve magunk.
-Helyes, ezt akartam hallani! - Vigyorog némi komiszsággal a szemében. Szabályt hágni amúgy is buli. Ő már csak tudja.
-Eddig! De eztán! Nem győződ majd vedelni a sört és lekoptatni a csajokat! Csak türelem, megoldjuk valahogy. - Mosolyog, milyen tinédzser srác az, aki nem rúg be ismeretesen és szed fel egy csajt egy bulin? Egyáltalán milyen tini srác az, aki nem mehet bulizni? Szörnyű... Muszáj orvosolni a problémát.
Aztán hallgatja a fiút, de pukkadozik a nevetéstől, kész komédia lehet ott lakni.
-Pedig a terület megjelölés nagyon fontos, nem nézi a national geographicot? - Viccelődik, nem tudja elképzelni hogy a srác a kertben gyakorolja a célba lövést három liter pia után.
-Hát... cseréltesse le fára vagy tegyen rá varázst hogy golyóálló legyen. Akkor nem töröd be, ha neki mész se. - Mosolyog. Sajnos nem emlékszik mit tanít a kolléga.
-Ejj, azért legyél ott, csináld amit kell, csak mérsékelten bomlaszd az órát. - Nevet fel. - Jól van, megbeszéltük. - Bólogat rá, megismerte az első diákját. Szuper!
-Hmm, szóval nehezen kontrollálod. Másokkal is megesik. Gondolom az ajtó üvegét is hasonlóan törted be, nem?
Nézi az ördögöt, valahogy sajnálja... de csak nem roppan össze. Na meg kárba nem vész ha mégis, elkéri legfeljebb a karmait komponensnek (xD)
-Ó, megtisztelő! - Nevet fel, tudja hogy nehéz a neve az amerikaiaknak, de attól még vicces. - Zserbószki... reméljük hallgatni is fog rá, nem csak én fogok megfordulni rá. - Vigyorog tovább.
-Ehh, ne is. Már attól függ milyenre gondolsz. Az osztálytársaid ne edd meg, azért én is harapok és ne becsülj le, tudok ha akarok. - "Fenyegeti", de vigyorog. - Amúgy a vadászat nem rossz dolog, de a környéken sok az alakváltó, óvatosan kell csinálni, remélem tudod. - kérdezgeti azért, nem tudja mennyit meséltek neki.
-Miért ne lennél normális? Nem vagy abnormálisabb mint én. Rám amúgy is néha mondják hogy kettyós, de ne hidd el, csak őrült vagyok. - Legyint komolyan, aztán megint nevet. Elvicceli ezt is mint mindent. - Nyugodtan lehetsz, majd é segítek, hamar belejössz. - biztatja kicsit.
-Mert ki is tüntetlek, aki ennyire lelkes megérdemli, de nem visszaélni vele! Felelősség is egyben kölyök. - Vigyorog, amúgy ezt komolyan gondolta.
-Minden okés? - Kérdezi, mert hát köhög a srác, ilyen környezetben nem kéne úgy saccolja. Elvégre... otthonos is lehet.
-Nem baj hát. Ha baj lenne nem mondanám, nem gondolod? - Vigyorog megint.
-Azaz. - Bólogat az órára. - Nem baj. Többször i próbálkozhatsz, mondjuuuk, háromszor. - Ajánlja.
-Nem baaaj, had szóljon! - Biztatja lelkesen, engedje ki, amúgy is érdekli mire képes, nem árt felmérnie, ha már segédjévé fogadta.
-Hmm... - Nézi félredöntött fejjel, jó nagy... láng. - Ha azt vesszük, eltaláltad. Jócskán eltaláltad! - Nevet fel, hú, ez durva volt, tényleg óvatosnak kell lenni, de ez buli volt. De azért arrébb megy, nem akar megégni, kicsit így is kigyulladt, de hamar eloltja.
-Nem vagy semmi, gyakorolni kéne eljárnod ide, hogy jobban tudd érezni a távolságokat meg a nagyságokat. kijöhetnénk néha, én íjászkodni, te tüzet köpni. - Ajánlgatja, amúgy is akart gyakorolni, társaságban jobb lenne, persze a környezet... izzasztó lesz, de nem zavarja a szauna, ez sem fogja.
-Persze, már az vagy, ezt csak azért kértem, mert érdekelt mennyit tudsz! - Von vállat. - Ha nem találtad volna el, akkor az lennél, Axion segéd! - Röhög, ez nem hangzik valami jól. - hmm, kéne valami ütősebb név, de majd kitaláljuk, a segéd nem a legtutibb. Van tipped? Vagy van ami már tetszik? - Kérdezi nevetve, végre eloltotta magát.
Aztán csak torkaszakadtából felröhög, mert elképzelte a pasit ezzel a kis ocsmánysággal amit édesen alszanak a franciaágyban. Remek partnerre talált szívatás területén. Az a különbsé, hogy Leo meg is csinálná... Bár ki tudja, lehet Axion is. Ú, az király lenne... (xD)
-Jaj, te, bocs, elképzeltem Mike fejét, rosszul lenne, úgy hiszem. Fel kéne venni.... Haajjj... - Dörzsöli a szemét, uhh, ez jó volt.
-Gondolom ha félti a fáit az öreg Mike, háziállat sincs mi? Kérd karácsonyra ezt a kis dögöt. Csak fűtsél majd Zserbószkinak, ez a jószág a forrót szereti. - Kacsint, Mike úgy hiszi nem fogja kedvelni sem a kis dögöt, sem a névadóját... Hehe.

(Majd Felix megtanítja köpni XD Igazi parasztgyerek, ahogy ő mondta XD)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke EmptySzomb. Jan. 19, 2013 11:08 pm

Vigyorog ő is, de nőt nem tudna választani magának, neki igazán mindegy, csak látna már egyet. Amikor találkozott (Legolassal) az már majdnem nő volt, de egy fokkal még jobbat szeretne, mondjuk, hogy ne legyen farka.
- Nekem tökmindegy, nincsen összehasonlítási alapom
Von vállat vigyorogva, nem tud ezzel mit kezdeni, max búsulhatna, de azt minek? Inkább örül a jó fej bájitalosnak, azt hitte a tanárok mind bunkók.
- Hát jó, akkor maradj egy, Mike nem tudom mire bukik, mondtam neki, hogy mosson fogat gyakrabban, aki dögevő, annak muszáj.
Bár itt csak ő eszi nyersen a marhát...
Csak csodálkozik, hogy ez a Leó Zserbószkij mennyire más, mint a többi felnőtt, biztatja, hogy szegjen szabályt, sőt sörözzön, csajozzon, Axion csillogó szemmel hallgatja, nagyokat helyeselve, bólogatva a szavaira.
- Ez a beszéd öregem, te aztán tudsz élni!
Kicsit irigyli is, de ezt most kivételesen nem köti a kis zserbó orrára, szeretné megkedveltetni magát vele, bár úgy látszik nem lesz nehéz, elég ha sokat vigyorog a felnőttre.
- Fogalmam sincs hogy jött ez neki, eszemben sem volt megjelölni a fáit, habár kint akartam aludni és néha azért nekem is ki kell mennem
Vakargatja a füle tövénél a haját kicsit.
- Lehet Mike előre látja a jövőt
Vigyorog, meg kéne tanulnia házakban lakni, de ez neki annyira abszurd. Figyeli Leot, bólogat, nah ő milyen szépen megoldotta, ki is mondja, mint általában, amire éppen gondol.
- Kár, hogy nem nálad lakom.
Leo biztos nagyon örülne... de az óráját békén fogja hagyni, mármint igyekezni fog...
- Jah, nem direkt törtem be az ajtót, gyenge volt
Legyint, ő meg lelkes, de erről most hallgat, mert azt megbánta, az ördögöt egyelőre békén hagyja, nem tud egyszerre több dologra figyelni, az óra ígérete különben is lelkessé teszi.
- Vega vagyok, nem eszem embert, de elhiszem, hogy nem hagynád
Vágja rá azonnal, erre annyira büszke, szerinte ez nagy érdeme, hogy nem kóstolta még őket, bár azt nem tudja komolyan venni, hogy vadászni veszélyes lenne, mosolyogva vonja csak meg a vállát.
- Hát figyu, tudom hogy szaladgál itt néhány kiskutya, meg olyan röhejes kis fehér izék nagy fogakkal, akik azt hiszik marhára ijesztőek, de néhány mókustól meg denevértől még nem rezelek be.
Könnyelműen veszi az ilyesmit.
- Na és ilyen kettyósnak születtél, vagy csak később lettél az?
Vigyorog, hogy kitünteti meg minden felcsillannak szexi szemei. Alig akarja elhinni, kicsit talán meg is hatódik, úgyhogy felköhint, persze nincs semmi baja, gyorsan megrázza a fejét, zavartan megbámulja a földet, aztán pillant csak fel az órákra, most nagyon bizonyítani akar, hogy ha ezt Leo tényleg így gondolja, ne bánja meg soha.
Köp is, de túl nagyot, kicsit elhúzza a száját. Viszont lelkesebb lesz, hogy van még két lehetősége.
- Megpróbálok kisebbet
Ígéri, közben látja, hogy oltogatja magát.
- Bocsi
Vigyorodik el, látja nincs Leonak nagy baja, sajnos vizet köpni nem tud rá neki.
- Egyben vagy? Hogyhogy íjászkodsz? Ez a hobbid? Kijönnél velem? Nagyon tuti lenne!
Néz rá nagy szemekkel, megcsóválja farkát örömében, repül a kis ördög, visít a fogságban.
- Kösz, mármint ez nagy dolog, úgy értem...
Húzza ki magát hirtelen, aztán elgondolkodik, hogy mi lehet menőbb a segéd szónál.
- Asszisztens?
Találgat.
- Fegyverhordozó?
Aztán csak nézi Leo milyen jól szórakozik.
- Te is eljöhetsz! Majd ha alszik! Adok egy jelet és becsempészlek, aztán megnézheted, ahogy bedugom, úgyis meg akartam tartani Zserbót! Téged szoktak Zserbónak becézni?
Érdeklődik, közben zsebre vágja a jószágot, az már úgyis elkábult a félelemtől.
- Na? Benne vagy?
Mintha csak egy gyerekkel beszélne, valakivel, akivel lehet ilyesmit csinálni, természetesen Axion is komolyan gondolta, ő mindent túl komolyan szokott gondolni.
- Nekem aztán nem kell az engedélye, megtartom Zserbót akkor is, ha nem engedi
Ciccent fel, majd a fa felé fordul, amíg Leo megfontolja a csíny ajánlatát.
Kb így nézhet ki a dolog, persze Axion nem használ varázsigét a tűzfújáshoz. Először sikerül kis tüzet köpnie (ahogy a videóban van) és eltalálnia az órát, vigyorogva egyenesedik fel.
- Nézd!
Mutogat, annyira lelkes lesz, hogy nagy levegőt vesz (videóban lévő másik katon, a nagy XD) és egy nagyobb golyót köp a fa felé... ami kb vagy tízet kiéget, nagy füst, kisebb robbanás kíséretében(mint a videóban) reméljük Leo megússza.


ééééés itt a kedvenced XDXD a jövőbeli kedvenced XD

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Dante rejteke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dante rejteke   Dante rejteke Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dante rejteke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kínok rejteke
» Derryl Cooper rejteke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Senkiföldje-
Ugrás: