Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Könnyű Könnyek Kútja

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 10:39 am

Mostanra ha akarnám sem tudnám meghatározni, hogy azért viccelődöm-e, mert valóban ilyen jókedvű vagyok, vagy pont, hogy leplezni próbálom a történtek rám gyakorolt hatását. Bárhogy is, rövid idő alatt elfeledkezem a vámpírlét árnyoldaláról, a félelmeimről, vagy akár csak arról, hogy mi történt köztünk alig néhány perccel ezelőtt. És hát valljuk be: egyfolytában, ha egy lépéssel is közelebb kerülünk egymáshoz, vagy a karunk véletlenül összeér. Az öleléseink, vagy az, ahogy a vállára hajtottam a fejemet messze nem gyakoroltak rám olyan hatást, mintha egyszerűen csak huzamosabb ideig tartaná fogva a tekintetemet. Mindez pedig annyira ismerős - hisz miért is ne lenne? -, hogy ténylegesen nem is kutatok indokok, vagy hátsószándék után. Egyenlőre elég, ha a közelemben van. Már ettől is biztonságban érzem magam, mintha semmi sem történt volna a főtéren, vagy a sétányon. Mintha semmi sem változott volna...
- És Batman a legjobb barátja - kuncogok fel.
Szinte mulatságos látványt nyújt, ahogy megint előbogarássza a telefonját és jegyzetelni kezd. Már most elraktározom magamban az ötletet, hogy szülinapjára egy nefelejcs gömböt küldjek neki.
- Félreérthetném, de akkor a mai napra is jutna neked egy pofon - mosolygok rá mézédesen. - Azt hittem, megelégszel a tegnapival. A pofonnal.
Na jó, ezen már nekem is nevetnem kell. Úgy tűnik, a félreérthető mondatok ragadósak. Na, nem úgy.
- Szóval még mára is itt maradsz? - következtetek gyanakodva. A végén még letelepszik Namelessben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 10:57 am

Azt hiszem a mai este eseményei eljuttattak minket odáig hogy már nem tudunk úgy beszélgetni, hogy az ne legyen félre érthető vagy ne hozna minket zavarban. El is kaptam róla a tekintetemet, meg saját magamat is. Nehéz így koncentrálnom, és ez a pár nap elég volt hozzá hogy a régi érzéseim újra vissza térjenek. Azt hinné egy idős vámpír már tudja kezelni ezeket, de tévedtem. Egyáltalán nem vagyok tapasztalt, sem bölcs. Csupán egy idióta aki magányában minden hülyeséget csinál, és elnyomja az érzelmeit. Ez vagyok én egy semmire kelő vámpír. Az örökké valóság áll előttem, én meg egyetlen olyan emberre várok aki úgy se lesz soha az enyém, és ezzel el is pazarlom az örök létemet. Oké mikor egy ember nem találja helyét a világban, nem kell sokáig szenvednie, hisz rövid az élete. De mikor egy vámpír érez így ? AZ örökké tartó gyötrelmet jelent.
- Nem! Robin! Szerencsétlen mindig Batman árnyékában él, soha nem tud kibontakozni! Itt van Robin nagy esélye... - mondom neki durcásan, és gyorsan oda pötyögöm a telefonba... R.o.b.i.n.
Majd ismét eléggé félre érthető leszek, de persze módjával próbálom helyre hozni a helyzetet. Nevetek Rach reakcióján, azt hittem valóban megkapom a pofont nem csak fenyegetőzik.
- Hát kislány, tudod mire gerjedek... - tartom az arcomat, most mondanám betegesen, hogy legalább addig is hozzám ér... de inkább magam vágom pofon saját magamat.
- Már hiába kelek útra, kicsit... meg kell nyugodnom és pihennem. Eddig életem leghosszabb és eseménydúsabb napjai voltak . - vigyorgom , de nem, volt ennél hosszabb...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 11:39 am

- Jaj, elnézést - emelem a kezeimet mintegy védekezésképp, majd felnevetek.
Rosszallóan rázom a fejemet a válaszára: nem mondanám, hogy megkönnyíti a dolgomat, azaz tulajdonképpen a kettőnk közti levegőt. Ebből kifolyólag természetesen felmerül bennem, hogy talán menekülésképp szeretne visszatérni a hotel falai közé, azonban nem úgy ismerem, mint aki ilyen sablonos kifogásokban látná a vészkijáratot, így hamar el is vetem ezt a feltételezést.
- Megértem - válaszolom immár komolyan. Ami azt illeti, nekem is van mit megemésztenem. Bőven. Csakhogy vele ellentétben épp ezért lenne szükségem egy kis társaságra, hisz minél később kell szembenéznem a tetteimmel, annál jobb.
Na tessék, ki is az, aki menekülőút után kutat?
- Ha bármire szükséged van, tudod, hol találsz - teszem hozzá kedvesen, majd viccelődve teszem hozzá: - A búcsúszövegemet pedig azt hiszem, elégszer hallottad már. Holnap tényleg hazamész? Mert ha igen, igény szerint újból elismétlem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 1:07 pm

- Ne tőlem, hanem Robintól kérj elnézést. - forgatom a szemem, mintha misem lenne természetesebb, de aztán persze elmosolyodom, nem tartom sokáig a poénosan komoly énemet. Nem megy, ebből látszik hogy halálosan fáradt vagyok... szó vicceim is rosszak.
Majd mint egy fa állok egy helyben vigyázva miközben elbúcsúzik, csak kérdőn tekintek rá mindvégig.
- Öhm... félre értesz. - ragadom meg a karját mielőtt elmenne.
- Úgy értettem menjünk együtt pihenjünk. Ebbe a horror városba ne hagyj egyedül, még ha vámpír is vagyok. Nem vagyok hajlandó itt tölteni az éjszakát egyedül. - körülnézek félve, mintha arra számítanék valami , vagy valaki rám ugrana.
- Ha csak nem akad jobb programon, igen. - nézek rá most teljesen komolyan.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 2:31 pm

- Hát, ha összehozod a találkát - felelem komolyan, mintha valóban semmi akadálya nem lenne. - Legalább elintézheted vele a szerződést.
Nem áll szándékomban máris elindulni, épp ezért meglep, hogy elkapja a karomat. Megint.
- Előző este is túlélted - felelem viccelődve, bár arcomról lerí, mennyire váratlanul ér a kérése. Nem gondoltam volna, hogy egy percig is komolyan gondolja ezt az egészet. - Mégis hogy képzeled? - kérdezem őszinte kíváncsisággal.
- Értem - válaszolom szűkszavúan, csendesen. Fogalmam sincs, hogy kéne éreznem ezzel kapcsolatban. Mindenképp elszomorít, hogy továbbáll; olyan volt ez a néhány, együtt töltött nap, mintha pár hétig tartott volna. Annyira hozzászoktam, hogy itt van, hogy elképzelhetetlennek tűnik a búcsú, még ha így is lenne rendjén.
Mégis olyan érzésem van, hogy a holnapi nap sem a távozása napja lesz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 2:49 pm

Még én is meglepődöm magamon és azon is meglepődöm hogy ő meglepődik. Ez az este teli van meglepetésekkel. Majd mikor automatikusan ismételten automatikusan megfogom a karját, gyorsan el is engedem. Lehet tényleg jobban járnánk ha külön válnánk, csak éppenséggel nem vágyom rá. Főleg nem az egyedül létre.
- Túléltem de nem sokon múlott - szomorú arcot vágok. - De ha nem akarsz nem kell, nem akarok az idegeire menni. - mosolyodom el végül. Tényleg nem akarok nyomulni csak azt hittem ő is szeretné.
- Mármint mit hogy képzeltem ? - emelem fel kíváncsian a szemöldökömet. Azt hogy egy szobában alszunk mint régen és iszogatunk, tv-zünk ? Nem tudom de maga a fertő.
Majd mikor megkérdezi hogy megyek e, igen megyek ha csak nem mond valami jobb programot ami maradásra késztet. Nincs munkám, nem járok iskolába időm mint a tenger. Csak rajta múlik.
- Rajtad áll - vonom meg a vállam egyszerűen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 7:35 pm

Hogyan is utasíthatnám el, miután mattot ad a visszakozásával? Színpadiasan felsóhajtok, ezzel is időt nyerve a válaszadásra és tovább fokozva a kíváncsiságát, vagy épp kínozva az idegeit. Mindössze pár másodpercig állok előtte némán, láthatóan a levegőt tanulmányozva, mégis úgy tűnhet, hosszú percek telnek el, mire megszólalok.
- Legyen. De csak akkor, ha befonod a hajamat és párna csatázunk - sorolom a feltételeimet a lehető legnagyobb komolysággal, szemöldököm felvonva, ajkaimmal szinte csücsörítek. - A többi elvárásomon még gondolkozom, de a meghívásod fenntartásával jogodban áll teljesíteni a kéréseimet.
Majd a kezemet nyújtom, mintegy beteljesítve az üzletet.
- Félreértesz, nem... számonkérésképp kérdeztem. Csak kíváncsi vagyok, mik a terveid - felelem immár elmosolyodva. Jóllehet jelenleg bármi jobban hangzik, mint egyedül maradni a gondolataimmal. Talán ezúttal ő sincs ezzel másképp.
Erről jut eszembe:
- Sikerült elintézned a problémát, amiről beszéltél? - kérdezem halvány aggodalommal a hangomban.
Kifejezetten hálás vagyok a kérdésért, ami felment az övé alól. Nem tudom, jó ötlet lenne-e maradásra bírni, és azt hiszem, szükségtelen felsorolnom az érveket, amik folyton erre a következtetésre juttatnak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 8:49 pm

Ahogy mondja a feltételeit úgy kerekedik ki egyre jobban a szemem, a végén konkrétan tátva marad a szám is. Főleg a párna csatára. Próbálom a nyálamat nem folytatni. Majd jelentkezek mint egy kis iskolás. Mikor a tanárnő felszólít, csak okosan nézek.
- És ugye tudja, hogy nem hordok pizsamát ? - nézek full komolyan, egyébként tényleg egy száll alsóba nyomom, mikor békés napjaim vannak ha nem akkor annyit se. De ha így is belemegy hajrá. Én csak örülök...  - ÉN az ilyen feltételeket szívesen teljesítem mai azt illeti. - kacsintok. - Szóval akár vehetünk egy kis... tejszínhabot is, annyira megéheztem - főleg egy vámpírtól vicces ilyeneket hallani.
- Hogy a terveim ? - gondolkodóba esek.. nem tart sokáig. - Nem, nincsenek terveim. A tervek azért vannak, hogy mikor nem valósulnak meg, az ember csak elveszítse a maradék életkedvét. Lesz ami lesz híve vagyok. - na igen  fölött máshogy áll hozzá az ember. Kérdésére pedig csak a fejem tövét vakargatom.
- Hát haladnak... még vannak.. elvarratlan szállak. - ezért sem szeretek egy helyben lenni, de ezt neki nem kell tudnia, így is sokat mondtam el.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 EmptySzer. Okt. 05, 2016 10:15 pm

Kijelentésére az a halvány szín is eltűnik az arcomról, amit eddig még magaménak tudhattam, és mondanom sem kell, az sem volt túl jelentős.
- Ez esetben megvan a következő feltételem - felelem kifejezéstelen arccal.
Biztos jó ötlet volt belemenni?
- Tejszínhab csak nutellával - válaszolom vigyorogva. - De ha ejtett mostanság valami csaj, fagyit is ehetnénk - teszem hozzá bólogatva, már csak egy csöpögős film hiányzik a leltárból, és meg is lennénk.
- Mégiscsak hagynod kéne, hogy segítsek.
Közben elindulok a hotel felé, bár sejtem, hamar megfogom bánni ezt a döntést...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könnyű Könnyek Kútja   Könnyű Könnyek Kútja - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könnyű Könnyek Kútja
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vágyak kútja
» Fekete köd kútja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Senkiföldje-
Ugrás: