Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
A Doktor háza Namele12A Doktor háza Namele13A Doktor háza Namele14 

Megosztás
 

 A Doktor háza

Go down 
SzerzőÜzenet
Sötétség
Sötétség

Hozzászólások száma :
107
Tartózkodási hely :
A Sötétség mindenhol ott van

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: A Doktor háza   A Doktor háza EmptySzomb. Nov. 03, 2012 7:07 pm

A Doktor háza Mansion_by_dawnapr28

Az elmegyógyintézet épülete mellett áll magányosan a sűrű erdő közepette,egy ház.Ez a doktor jelenlegi lakhelye. Kívülről klasszikus stílusban épült rezidencia,bévülről viszont a legmodernebb belő építészeti remekmű. Az átlagos szobák mellett még található pár extra helység,pl mint az alagsori próbaterem-dokink a rock elkötelezett híve-vagy az emeleti festőszoba és a padlás,a régi korok kacataival.


A Doktor háza Modern_Room

A Doktor háza Scaled.php?server=215&filename=7ideasforbedroomtrendsm

A Doktor háza Red-luxury-bathroom-furniture-accecories-designer-collection

A Doktor háza Modern-Kitchen-Island-Trends-Ideas-from-Composit

A Doktor háza Rehearsal%20Room

Vissza az elejére Go down
Sarah Hans Schwarzwald
Sarah Hans Schwarzwald

Faj :
Szellem
Családi állapot :
Halott
Hozzászólások száma :
26
Tartózkodási hely :
Lost és Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyVas. Aug. 18, 2013 1:40 am

Dr.Leo házában, konyha asztalon egy papír található, egy gondosan ősszerhajtót papír. Papír nem más mint egy levél Hansi-tól.


Kedves Dr.Leo Dunkelfreud.

Köszönöm az esti sétát, isteni volt
még ha végére nem is az lett ahogy szeretem volna.
Bocsánat hogy hirtelen eltűntem,
nem haragszom magára inkább magamra.
Egy séta ahelyett hogy vigyáztam volna
és végeztem volna munkám. Személyes érdekek már
rég nem fontosak számomra, így szívesen dolgozok.
Még ha kicsit feledékeny is úgy érzem
jól kifogunk jönni egymással. További szép estét kívánok.
Ne feledkezzen meg az irodáról sem, nem szeretné ha nyakán
lógjak egész nap.Kell egy saját titkári iroda. Most nevetni kellene.


Sarah Hans Schwarzwald



ps. Keresztül mentem riasztón,
nem bírta ki hogy szellemes vagyok.
Intézkedem hogy ujjat szereljenek be.



Köszönöm játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyVas. Aug. 18, 2013 3:40 pm

A Doktor háza Tumblr_m12f2i34C11r4la9bo1_500
- előzmény: Blackthorn híd -

A fárasztó első munkanap után haza kullog. Kinyitja az ajtót majd becsukja maga után. Leteszi a zakóját és kilazítja a nyakkendőjét. Kibújik a cipőjéből és egyenesen a konyhába megy, hogy töltsön magának egy italt. Ekkor veszi észre a levelet a pulton. Fel is veszi, hogy elolvassa. Csupán csóválja a fejét és elvigyorodik halványan. Nők! Fene a logikájukat? Még pszichiáterként se érti őket rendesen. Ha hibás az agyműködésük kikezeli őket, na de normális esetben abszolút követhetetlen a gondolatmenetük. Ez a véleménye három házasság után is. A levelet fogja, kidobja. A pohár tartalmát kiissza és megy a dolgára.


(köszi a játékot Smile )
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptySzer. Május 03, 2017 3:54 pm

Avery


Karjaiban viszi a lányt az erdő sűrűjén át valahová. Csak mennek és mennek. Ágak reccsennek-roppannak a doki lába alatt. Nehéz lenne eldönteni pontosan mennyi ideig mentek, az érzékeket összezavarja az egyformának tűnő fás táj és a be-be szökő fénycsóvák és árnyékok a lombok ágai között.

- Máris ott vagyunk....megvagy még?

Kérdezi mézes hangon, mikor pont kiérnek egy nagyobbacska tisztásra, amit szinte egészében egy nagy ház tölt ki. Klasszikus, nem mai stílusúnak látszik, vörös téglából, oszlopokkal, szobrokkal, meg ami kell. Az egyik oldallépcső felé veszi az irányt, a bal oldalihoz. A két lépcső a tetején úgy is ugyan ott lyukad ki,a ház bejárata előtt. Egy-kettő felérnek a sok-sok és tágas ablakokkal teli épülethez. Megáll az ajtó előtt.

- Én vagyok az.

Ennyit mond és felvillan egy kis piros fény az ajtógmb helyén és az már ki is tárul: modern elektromos szerkezet. A doki nem szereti a mágiát.
Majd ahogy besétáll a lánnyal, az ajtó be is zárul mögöttük. És ami feltárul, egy hiper-modern ház! Erős kontrasztot alkot az építmény külsejét tekintve. A férfi célegyenesen indul meg egy másik lépcső felé, ami bizonyára az emelete vezet. A lépcsőfokok átlátszóak, mintha üvegből volnának. Még is olyan fürgén szedi a lábát, hogy csak na és szinte csak a lábujja érinti a fokokat. Fent szintén ugyan az a modernitás és luxus uralkodik. Leo befordul balra és végül egy tágas, nyíltszárnyas ajtajú hálószobában áll meg.

- Itt is volnánk. Üdv  néked szerény hajlékomban!

Mondja egy mosolyt küldve a karjaiban fekvő lánynak. Azzal bemegy a szobába, egyenesen a terebéjes ágyhoz és lefekteti rá kedvesét. A telefont kiveszi a zsebéből és leteszi az Avery melletti éjjeliszekrényre, a videó nincs kinyomva, csak a képernyő sötétedett el. Úgy néz ki megkerüli az ágyat, de megáll pár lépés után és finoman felemeli a csajszi lábát és leveszi a cipőit,az ágy mellé téve. Majd finoman vissza engedi a lábait az igencsak puha és kényelmes ágyra. Csak ez után kerüli meg az ágyat, dobja le saját cipőit is és dobja magát a lány mellé a szomszéd oldalon.

- Kényelmes?

Kérdezi huncut kis mosollyal és fel is könyököl közben.

- Túl kényelmes, eléggé altat, ugye? Szerintem is...néha nincs is kedvem kikelni belőle, csak terpeszkedek, mikor már a hasamra süt a nap...az ablakok azért elég jó UV-szűrősek szerencsére.

Vallja be csevegő hangnemben, miközben végig a Csipkerózsika módjára fekvő lányt lesi.

- Van egy ötletem, hogy garantáltan ne aludj el. Csak nem tudom tetszene-e.

Mondja sejtelmesen és közelebb húzódik a lányhoz. Ismét szájon csókolja, de most mégintenzívebben és fülledtebben, végigszambáztatva nyelvét a szőkeség egész szájában.


A Doktor háza Tumblr_ncz4ntXnIa1qbhk3no1_500


[/b][/color]
Vissza az elejére Go down
Avery Montgomery
Avery Montgomery

Faj :
Ember?
Családi állapot :
Eljegyzett o.o
Hozzászólások száma :
72

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyPént. Május 05, 2017 6:18 pm

My love

Mikor idejöttem, nem hittem volna, hogy ez lesz a vége. Teljesen másképp gondoltam. Azt hittem, Leo majd megutál és innentől kezdve szóba se áll velem, de nem így lett, és ennek nagyon örülök.
- Ugyan már... csak egy ember vagyok, rémlik? Ráadásul abból is a selejtesebb példány - nevetek halkan, csak hogy elrejtsem ezzel a zavarom, amit egy vámpír elől igencsak nehéz.
- Vagy? - pislogok fel rá, mert kíváncsi vagyok, milyen alternatíva jutott még eszébe, aztán tovább nevetek, mikor azt a felvételt készíti. Fejem az oldalába fúrom, és tudom, azon a felvételem talán a legboldogabb vagyok, még integetek is egyet, mielőtt vége lenne.
- Nem, te hihetetlen okos vagy - mert hogy nekem ez valószínűleg sose jutott volna eszembe. Na mindegy.
- Ezen miért nem lepődök meg... - csóválom a fejem, mikor azt ecseteli, mennyire rendhagyó orvos is, ebben már rég biztos voltam. A kérdésre meg csak biccentek, majd amikor felkap, karolom is át a nyakát, és a mellkasába fúrom a fejem.
- Hol? - kérdezem, mikor egyszer csak közli, hogy mindjárt ott vagyunk. Annyit le tudtam szűrni, hogy végre nem a kórházban, oké, hogy az övé, attól én még nem szeretek ott. Sok a furcsa ember.
Akkor kapom fel a fejem, mikor mondja, hogy ő az, de időm nincs megemészteni, máris egy majdhogynem villában találom magam.
- Azta, ennyire jól keresel? - vigyorodok el, csak nem hagyva ki az alkalmat egy kis csipkelődésre, és amint az ágyra kerülök, kényelmesen el is nyúlok rajta.
- Hányan feküdtek már itt előttem? - halkan kérdezem, mert nem vagyok benne biztos, hogy tényleg tudni szeretném a választ. Jó, jelenleg igen, de lehet, hogy ezt még meg fogom bánni.
- Miféle ötlet? - mosolyogva túrok a hajába, már reflexből halkítva le a hangom, és amint újra megérzem ajkait, engem is magával ránt. Hevesen csókolom vissza, kicsit erősebben szaladtatva végig az ujjaim a tincseken, hogy aztán a másik pillanatban már kezem bekússzon a felsője alá, hogy körmeimmel végigszántsak a hátán. Szerintem ezzel sikerült bőven tudtára adnom, mennyire tetszik ez az ötlet.
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyPént. Május 05, 2017 8:54 pm

Megérkeznek a házba, Avery ekkor pillant csak fel dokija mellkasából, aki válaszol is a huncut kis kérdésre.

- Ha az ember évszázadokig él, akkor nem nehéz megszednie magát.

Vallja be őszintén, nem köntörfalazik, miért is tenné? Na meg hát igen, nem keres rosszul. És ez látszik is.
Lerakja hát a terebélyes ágyra a lányt, hogy aztán az ágy másik feléről dőljön mellé a párnák közé.

- Konkrétan ebben az ágyban? Csak én.

Nem hazudik, teljesen hétköznapian mondja és nem kapja el a tekintetét. Persze már régóta nem él cölibátusban, de ebben az ágyban, amit a városba jövetelekor szerzett, valóban nem feküdt még más nő.
Aztán támad egy ötlete-na jó, a gondolatot már egy ideje fontolgatja, ő is csak férfiből van-és reméli, hogy ez felderíti a saját kérdésétől kissé elszontyolodó szépséget.  Közelebb húzódik hozzá és egy cseppet sem ártatlan csókot ad neki, amit nagy örömére a lány ugyan olyan vadul fogad, még a keze is eltűnik Leo inge alatt, felkorbácsolva vágyait.

- Hm, nem is tudom...

Folytatja pajkosan és elhúzva a mondatot, miközben a fehér orvosi köpenyt levedli, olyan ügyesen, akár egy hivatásos vetkőzőfiú. Ezután jön az ing, ami feltárja cseppet sem szokványos felső testét:


A Doktor háza 42752810



Miután megszabadult felső ruházatától, nem restellkedik beszöktetni kezeit Avery felsője alá, és végigcsúszva a mellkasán, domborulatain, lehámozva azt róla és lazán az ágy mellé dobva. Még közelebb húzza magához szerelmesét, egészen összesimul a testük: a vámpír jéghideg bőre és egy nő vágytól űzve tüzelő teste.
Szép lassan-vagyis hát elég gyorsan-lekerül róluk a maradék ruhanemű is. Itt-ott végezve az ágy végében, a párna csücskén, az éjjeli szekrényen vagy a földön.

- Szeretlek Avery...már nem is tudom mióta. De sokkal régebb óta, mint azt gondoltam volna.

Nyögi a csókok között,a kéjes pillanat hevében, egészen magához láncolva a lányt szerelmi összefonódásuk közepette. Úgy öleli, mintha bármelyik pillanatban elpárologhatna a kezei közül. Évszázadok sóvárgása van ebben az egy mozdulatban, ahogy egyik karjával átszövi a szőkeség hátát, a másikkal pedig annak fejét tartja, ujjai között az aranyozott tincsek, mint a homok, folyik. Többet nem szólal meg, csupán a testük és kívánságaik beszélnek, de ezek többek bármely szónál. Hogy meddig szeretik egymást megadón a hatalmas ágy pihe-puha ölelésében, azt nem tudni. Idő és tér számukra úgy sem létezik. Egy idő után, mikor már mindent megkapott a lány, amit egy szerető férfi oly hosszas sóvárgás és várakozás után megadhat, az ágytámlának dőlve fekszenek. Még így is egymás ölelésében és Leo újra megszólal.

- Már párszor találkoztunk a múltban...nem emlékszel rá, de én már igen. Mindig a legváratlanabb pillanatban tűntél fel. Különféle évszázadokban. Emlékszem, egyszer a virágzó reneszánsz idején, éppen egy freskót festettem. Michalengelo segéde voltam. Ott feküdtem az állványon, a Sixtus kápolna mennyezetét festegetve, mikor meghallottam a hangodat. Felültem, közel kétszáz éve láttalak utoljára, de te még is ott ácsorogtál lent, ugyan olyan fiatalon és futurisztikus ruhában...egy kor szellemeként, amibe mindig is vágytam. Egy vágyakozás megtestesítőjeként....te voltál mindaz, amit szerettem volna. Ahol lenni akartam, akivel lenni akartam. De mindez olyan távoli volt, minden egyes alkalommal, mikor találkoztunk...te mindig csak felbukkantál és eltűntél. Egy másik alkalommal az Operáhazban, Londonban, a viktoriánus kor hajnalán. Megint máskor ott teremtér mellettem, mikor a lövészárokban kellett csücsülnöm, az első világháború során. De a második alkalmával is...éppen egy ájult katona lábát kötöztem, mint katonaorvos és te csak úgy ott teremtél a sátorban. Volt,hogy csak pár pillanatra...és most itt vagy. Tényleg itt vagy, nem tűnsz el sehová...azhiszem megérkeztem a történelem azon pontjára, amire mindig is akartam...

Sóhajt egyet és mosolyogva lepillant a hozzá simuló lányra, akit lehetőleg nem nyomott még el az álom a talán kissé unalmasan hangzó, monoton monológ közepette.



A hozzászólást Leo Dunkelfreud összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 04, 2018 9:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Avery Montgomery
Avery Montgomery

Faj :
Ember?
Családi állapot :
Eljegyzett o.o
Hozzászólások száma :
72

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptySzomb. Nov. 25, 2017 11:51 am

- Jogos - mosolygok rá, mert ezzel az állítással, nem tudnék vitába szállni, na meg nem is akarok. Amennyire tudok, elbújok a karjai közt, és valljuk be, ez nekem nem is olyan nehéz hadművelet, egyszerűen csak élvezem a pillanatot. Teljesen megkönnyebbülve hagyom, hogy vigyen, ahová csak akar, hisz valljuk be, mikor berongyoltam hozzá, korántsem erre a végkifejletre számítottam.
- Legalább nem kell huzatot cserélni - próbálok én itt viccelni, csak hogy leplezzem a zavart, hisz most olyasmi történik velem, ami eddig még sose. Ezt valahogy biztosan tudom, hiába van egy jókora fekete lyuk a memóriámon. Éhesen viszonozom a csókját, és nemes egyszerűséggel megadom magam neki. Hiába tudja egy részem, hogy talán hadakozni kéne, vagy valami, meg ez egyébként sem egy túl jó ötlet, az agyam kikapcsolom, és csak élvezem ezeket az új érzéseket.
Olyasmit kapok tőle, amit eddig még soha senkitől, és most is azt kívánom, bárcsak ne felejteném el ébredéskor, mostanság egyre több keserűséget okoz nekem ez az amnézia, vagy nem is tudom, hogy minek nevezzem. Azt se tudom, mennyi idő telik el, csak utat adok az ösztöneimnek, mert ahogy látszik, nekem is akadnak...
Az is az újdonság varázsaként hat rám, hogy ilyen módon is el lehet fáradni. Már nem zavar, hogy meztelen vagyok, sőt semmi az égadta világon, kényelmesen vackolom magam, és a mellkasán pihentetem a fejem, miközben hallgatom, miket mesél.
- Ez annyira durva... neked évek... nekem pár óra... össze vagyok zavarodva, ilyet tényleg tud egy kapu művelni? - bágyadtan pislogok fel rá, hisz ő jóval okosabb nálam.
- És nem is haragszol, hogy lenyúltam a DNSed? Csak mert kíváncsi voltam? Sose meséltél arról, mi történt veled, így utólag már megértem, de akkor is, ez nem volt szép dolog tőlem... és most... tényleg miattam váltál... ilyenné? - ez utóbbit már halkan kérdezem, körbe rajzolva tetoválásait az ujjammal. Neki épp csak cirógatásnak hathat ez az egész, de én még mindig utálom van.
- Mennyi ilyened van.... - motyogom gyermeki ártatlansággal csodálva őket, elvégre, most adódott alkalmam arra, hogy megnézhessem magamnak őket.
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyCsüt. Jan. 04, 2018 11:13 pm

Csak mosolyog a lány megjegyzésére, de nem az eszelős macska-vigyorával, amit a többség ismer. Nem, Avery egy másik mosolyt ismer csupán. Egy szelídet. Egy csábítót. Két kézre fogja a szöszi arcát, aki szemmel láthatóan zavarban van.

- Mondták már, hogy bájos vagy, amikor zavarba jössz?

Költői a kérdés nyilván, de nem hagyhatta szó nélkül. A két tenyerébe fogott arcot finoman közelebb húzza magához, enyhén lehajol hozzá, az ő vándor kis galambocskájához. És puhán szájon csókolja.

- Nincs mitől tartanod.

Ennyit suttog csupán, jól tudja mi járhat a szőkeség fejében, miféle dilemmák, melyek zavarba is hozták. Egyszerűen csak oda vezeti a teremetes és rettentően kényelmes ágyhoz, majd megteszi azt, amire már mindketten oly régóta vágytak. Miután átadták magukat egymás szerelmének, meghitten dőlnek az ágy támlájának, egymás karjaiban.

- Úgy látszik igen...elég bizarr. Nem tudom pontosan megmondani, hogy valóban eddig is megvoltak-e ezek az emlékeim rólad vagy sem. Hogy a Kapu most generálta-e őket...de az csak nem lehet. Pillangó-hatást okozna vagy legalább is-....Viszont vámpírként meg amúgy is, hogy is felejthettelek volna el?!

Ő maga is tűnődik. Ez az egész elég abszurd. A vámpírok memóriája mondhatni tökéletes. És ki fejeltené már el élete nagy s mindezidáig plátói szerelmét?! Ekkor a szoba egyik sarka felé fordítja a tekintetét, mintegy elgondolkodva. Nem tart soká, csupán pár másodpercig, majd újra a fiatal nőre néz: karoló jobbjával finoman símogatva annak bőrét.

- Most is szereztél egy adagot a DNS-emből...hazudnék ha azt mondanám, hogy ez ellenemre volt.

Muszáj megjegyeznie szórakozottan, kissé megkócolva közben a lány feje búbján a hajat.

- Az átváltozásomra gondolsz? Nem igazán volt mit...vagy mikor mesélnem.

Kérdezi, bár valószinűleg erre célozgat Avery, mikor nem néz a szemébe, csak motyog és ujjait futtatja a tetoválásokon.

- Kevés emlékem van azokból az időkből. Minden olyan gyorsan történt. Az egyik pillanatban harcoltam, a másikban éles fájdalmat éreztem a nyakamban. A harmadikban már háttal feküdtem a földön és körülöttem mindenki halott volt. Darabos. Pár egészen szörnyű képfoszlánnyal. Ha ma kérdezel, mint pszichiáter azt mondanám, hogy átmeneti erős elmezavar lett urrá rajtam. Talán csak azért sikerült egyáltalán kijózanodni, mert a vámpírvér dolgozott bennem. Mint egy vírus...nem öli meg a gazdaszervezetet, inkább életben tartja és továbbadásra kényszeríti.

Sóhajt egyet, ahogy merengve megnyílik szíve választottjának, cirógatva őt.

- És most. Most már emlészem. Ott voltál. Megláttalak és végtelen boldogság töltött el. Eufória. Egy pillanatnyi mámor. Lankadó figyelem. De a vámpír már ki kellet, hogy szemeljen a tömegben. Mindenképp át akart valakit hozni. Hogy előre engem választott-e vagy abban a pillanatban döntött, már sosem tudjuk meg.

Símogatva Avery haját, ismét rá néz, az arcába, finoman felemeli az állát, hogy egyenesen a bordó szemeibe nézzen.

- De ha nem vagy akkor ott, ha nem mész át azon a kapun...akkor most nem lehetnénk itt. Együtt. Nem érte hát meg?

Félmosoly kúszik a doki arcára ahogy elveszik a szőkeség szemeiben. Ismét csókot lehel az ajkaira.
Majd ismételten elgondolkodik és tekintete ugyan abba az irányba csalogatja figyelmét. Avery még beszél hozzá, de Leo szó nélkül kikecmereg az ágyból. Felkap egy alsónadrágot, bele bújik. Ismét elgondolkozik, megindulna, de megáll, körbe pásztázza a szobát. Hátán is feltárul a tetoválás:



A Doktor háza 38213311


Végül megindul egy konkrét irányba a hálószobában. Egy szekrényhez megy, kinyitja és keresgélni kezd benne. Nem tart soká, bár ahogy kivesz valamit, még ácsorog egy kis ideig. Nézi. A kezében az apró dobozkát. Régi darab. Megindul vele vissza, Averyhez. Nem néz fel rá, csupán a kis tárgyra mered, mikor visszaüll mellé az ágyba. Nagy nehezen megszólal.

- Nem gondoltam volna, hogy még lesz alkalom, hogy izgulni fogok.

Aranyosan mosolyog és felnéz a lányra, mintha picit zavarban lenne. Ismét az ékszerdobozra néz egy kis ideig majd újra a nőre.

- Nem sokkal az után történt, hogy rám "törtél" a Sixtus kápolnában.
A 16.század elején. Már akkor se tudtam mi ütött belém...egyszerűen csak meg kellett vennem. Megláttam. És megvettem. Majdnem az összes pénzem elment rá, de nem igazán érdekelt.

Kuncog egy jót saját dőreségén, miközben a dobozt forgatja a kezében. Sóhajt egy halkat. Kinyitja a dobozkát, egészen lassan, óvatosan. Avery még nem láthatja a tartalmát. Felnéz a dobozból Averyre.

- Avery!...Mondd, hogy hozzám jössz!

Megfordítja az apró ékszeres ládikát és a következő látvány fogadja a lányt: Egy eredeti reneszánsz korabeli, kézműves gyűrű ~



A Doktor háza 42www_Giuliano_ring

A Doktor háza E492ebf88c294182cd414776ded5d2a6--white-enamel-sapphire-rings


Aláfestő zene:


A hozzászólást Leo Dunkelfreud összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 12, 2020 11:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Avery Montgomery
Avery Montgomery

Faj :
Ember?
Családi állapot :
Eljegyzett o.o
Hozzászólások száma :
72

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyPént. Feb. 15, 2019 3:19 am


- Te... te már egy párszor mondtad - kuncogok fel, és próbálom elrejteni előle az arcom. bár nem mintha zavarna, hogy így lát. Látott már sokkal rosszabb formában is.
- Tudom - na nem azt, hogy nincs mitől tartanom, sokkal inkább azt, hogy Leo vigyázni fog rám, és megérti, hogy én még sose. És nem is kell csalódnom, a kezdei fájdalom után, minden egyes pillanatát kiélvezem, és valahogy még többre vágyom. Hát ki érti ezt?
- Én egy defektes ember vagyok, te meg egy defektes vámpír... szerintem tökre összeillünk - vigyorgok rá teli szájjal, közben el nem engedve, mert most már végképp nem fog tőlem szabadulni. Szeretem őt. Amíg ide nem jöttem ebbe a faluba, azt sem tudtam, mit jelent ez.
- Naaaaaa - kérem ki magamnak, és a fejemre húzom a takarót, mert érzem, hogy arcom megint ellepi a pír. De persze nevetek én.
Végig hallgatom, amit mond, de csak a fejem rázom. Nem tudom, mit tehetett az a kapu, hogy ő teljesen máshogy látja ezt, mint én.
- Ki van rá írva, hogy mindennek van következménye... vagy valami olyasmi. Akkor lehet ez a következménye az én kis időutazásomnak? Megmutassam majd? Nem kellene valahogy... elzárni? Még veszélyes is lehet - bár ebben a városban mi nem az. Az egyetlen hely, ahol biztonságban érzem magam, az Leo Dunkelfreud mellett van. Onnantól pedig nem érdekel, hol vagyunk, ha ő is ott van velem.
- Minden oké? - kérdem, amint kikel mellőlem, és úgy járkál a szobában, mintha nem is az övé lenne.
- Ohh... most jön az a rész, hogy ez jó volt, hagyjam itt a számom és lépjek le? - jó, jó túl sok filmet néztem, de ezt már csak nem hagyhattam ki. Aztán valahogy belém akad a szó, mikor visszatér, egy olyan dobozzal a kezében, ami minden nő álma. Igen, én is eljátszottam a gondolattal, hogy jó lenne, és most itt.... egyszerűen képtelen vagyok megszólalni. A szám elé teszem a kezem, s már érzem is, hogy a könnyeim folyni kezdenek, de legalább most a boldogságtól. Mert hogy életemben a legboldogabb most vagyok, érzem. Csak bólogatni tudok, aztán mikor nagy nehezen megtalálom a hangom:
- Nekem kell felhúzni? - remélem, hogy nem, és ha segít benne, megvárom, de aztán nem törődve semmivel, sem azzal, hogy előttem térdel, sem azzal, hogy a hajam kócos, az arcom könnyes, átkarolva a nyakát, csókolom meg úgy, ahogy eddig még talán sose.
- Szeretlek Leo Dunkelfreud.
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptyVas. Szept. 13, 2020 11:24 am



Avery & Leo

Mint egy valóra vált álom, pontosan úgy érzi magát, életében először, az emberöltőket látott vámpír. Mert a sok rossz, vér, kegyetlenség, téboly és háborúskodás között mindig ott húzódott valami, pontosabban valaki, aki pislákoló fény volt még a középkor legsötétebb óráiban is. A lány, aki mindig felejt, de a sejtjei, az érzelmei, mindig vissza találnak hozzá. És ez mosolyt csal a Doki macskásan rakoncátlan és kívánatos arcára. Most pedig, ezen a kábult napon, az erdő mélyén megtehetik végre azt, amire évszázadok óra vágynak, ami után sóvárognak: beteljesíthetik szerelmük. Forró csókok jéghideg ajkakról, leomló perkál ing, mely megannyi tetoválást szabadít ki a finom anyag takarásából - a bőrön, mely sosem öregszik. Meglepő vagy sem, a férfi férfi marad, legyen akár halandó vagy vámpír, ugyan úgy ölel, csókol s szereti szíve hölgyét az éjszakán át, mint bármelyik. Van ami nem változik. Van, amiben mind egyformák. A szenvedélyes együttlétet követően, össze fonódva fekszenek egymás mellett a sikamlós szatén párnák között. Leo pedig jóízűen elneveti magát Avery kis megjegyzésén.
- A téboly nem fekete vagy fehér. Valójában mind patológiásak vagyunk a magunk módján.*
Von finoman vállat, miként válaszol a lánynak.
- A normális unamas.
Fűzi hozzá egy huncut kis mosoly kíséretében és hatalmas puszit nyom a szőkeség halántékára. Majd Avery arról a bizonyos kapuról kezd beszélni. A doki figyelmesen hallgatja, fejét megtámasztja az öklén, a pihe-puha párnák tengerében könyökölve fel.
- Minden tettünknek következménye van. Ez a világ mozgató rugója. A mágia pedig...
Kezd bele, majd némi szünetet tart, összeszedve gondolatait, hogy folytassa annak menetét.
- A mágiát nem hiába tiltotta az Egyház. Nem hiába üldözték tűzzel-vassal. Kegyetlenség, mondják rá manapság könnyedén, de ha bele gondolunk...persze, bizonyára lehet "jóra" is használni a varázslást, de idióta, aki nem fogja fel, milyen mélységekben avatkozik bele a valóságba, az életünkbe. A világba. Ennek veszélyét ismerte fel évezreddel ez előtt a klérus és kétségbe esetten próbáltak tenni ellene - ha hiszi a mai ember, a nem, az ő és mindnyájunk testi-lelki biztonságáért. Egy ilyen erejű kapu pedig beláthatatlan változásokat indíthat be. Úgy avatkozhat bele a történelembe, ahogy semminek sem szabadna. Helyesnek  tűnik a gondolat, hogy elzárjuk...de hogyan? És ha bele gondolunk...bármenyre is utálom a mágiát, a Kapunak még is hálásnak kell lennem, hiszen nélküle nem ismerhettelek volna meg...
Haloványan elmosolyodik, jobbjával megcirógatva a nő orcáját és közelebb hajolva hozzá szájon csókolja, puhán.
- A mágia rossz. Évszázadokat láttam, és hiába hitte a használó, hogy jó az, amit cselekszik - sosem lett jó vége. Ezzel pedig ember életeket tett tönkre.
Mondhatják, hogy a doktor gondolkodása idejét múlt, hogy a kor szelleme beszél belőle, amiben nevelkedett és férfivé serdült. Még is, szavainak súlya van. Hiszen közel nyolcszáz esztendeje tapossa e földeket, e világot. Mi lehet az, amit egy ilyen ős-kort látott lény nem látott, tapasztalt még? Gondolatba s zavarba ejthet ez bárkit, nem vitás.
A sötét fellegek azonban tova tűnnek - legalább is egyelőre. A szőke vámpír kikel az ágyból, hogy valami különlegeset vegyen elő. Egy fiók mélyén, réges régóta várva betöltetését, ott lapult egy dobozka. A kezébe veszi azt és vissza tér az ágyhoz, hogy kedvesének, a különös, aranyhajú hölgynek feltárja annak tartalmát. A dobozka felnyílik és Avery megpillanthat egy igen régi, még is mindmáig szépséges ékszert, egy nem hétköznapi jegygyűrűt. A lány zavart viccelődéseit válaszra sem méltatja, e helyett hagyja, hogy a gyűrű szépsége és annak jelentése rántsa magával szerelmét. A hatás nem marad el, Avery ajkai elkerekednek és a szája elé kapva két kezét borul könnyzáporba. Az emberek olyan különösek. Sírnak, ha szomorúak és sírnak, ha nevetnek. Az érzelmek, akár egy labirintus, kényük-kedvük szerint játszanak a gazdatesttel, sebezhetővé téve azt. Kiszolgáltatottá. A finom szabályzás pedig, ami mindezt irányítja oly törékeny, hogy az elmezavar megannyi formában fortyog fel halandók és halhatatlanok elméjéből. Még is, mit érne bármi nélkülük? Lenne-e bárminek is tétje? Az érzelmek átka és áldása okozza egyszer a megváltásuk, de egyben a vesztük.
- Majd én...
Vigyorogja macskásan, kiemelve az apró dobozkából a kézműves ékszert és óvatosan a menyasszonya gyűrűs ujjára húzza.
- Én is szeretlek, Avery...leendő Dunkelfreud.
Ajkaik ismét össze forrnak, Leo két keze közé fogja jegyese arcát, mintha sosem akarná többé elereszteni. A hév pedig, mi úrrá lesz rajta, olyan tettre sarkallja, melyet eddig még nem tett meg. Bár mélyen, legbelül, ugyan úgy vágyott rá, mint arra, hogy a szépség viszonozza érzéseit és neki ajándékozza bájait, feláldozva a szerelem oltárán. Vékony ajkai le siklanak a nőéről, végig csúszva a könnyáztatta arcon, le, végig a nyak érzéki vonalán, melyet ez idáig csupán férfiként érintett - de nem vérivóként. Leo Dunkelfreud azonban vérszopó, természetét pedig nem nyomhatja vagy törölheti el. A vér az, ami a vámpírok számára a minden. Az élet, a halál, az öröm, a vágy. Elnyílnak hát ajkai és fagyos lehelete belepi a lány nyakát. Ezt követően alig érezhető, apró szúrást érez a bőrén, ami bizarr módon izgalomba kell hozza. Leo megtámasztja szerelmese fejét baljával, jobbja pedig az ara válláról annak mezítelen derekára fonódik, közelebb húzva őt a vérszívó vőlegény testéhez. A vámpír pedig nagy kortyokban kezdi inni a vérét, a nőét, akit szeret. Valami azonban elromlik. Alig nyel párat a doki, elhúzódik Avery torkától. A tekintete némiképp zavart, mintha valamin erősen törné a fejét. Pár pillanat csupán, ezt követően pedig minden olyan gyorsan történik! Leo megragadja saját nyakát, ahogyan pedig elnyílnak ajkai és a lány skarlát vére kövér cseppekben zuhan az ágyneműre, mintha a vámpír fulladni kezdene. Mint aki levegő után kap, emelkedik fel az ágyról, némiképp hátrálva, csupán néhol kapva el menyasszonya pillantását. A másik kezével is torkához nyúl és tolat, bicegve, majd az egyik kézfejét kezdi nézegetni - az ujjai feketedni kezdenek! A kétségbe esés és értetlenség eszelős egyvelege ül ki Leo Dunkelfreud arcára, majd össze esik a szőnyegen, halál tusáját járva, elkékülő ajkakkal.

* Hannibal sorozatból



Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Avery Montgomery
Avery Montgomery

Faj :
Ember?
Családi állapot :
Eljegyzett o.o
Hozzászólások száma :
72

A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza EmptySzomb. Ápr. 17, 2021 8:08 pm



Leo & Avery
Mosolyom mögé néztél,
és bánatot láttál;
én benned magamra leltem,
én a tiéd vagyok, mert rám találtál.

Sose tudtam, mi az a boldogság, mitől ragyog úgy az emberek arca még a legburúsabb napon is. Sose hittem abban, hogy én azt valaha megtapasztalom, mindig is úgy éltem, hogy a boldogság csupán egy karnyújtásnyira volt, de én tudtam igazán, valójában mekkora táv az.
És most tudom, most érzem, hogy úgy igazán boldog vagyok, hogy van értelme a létemnek, hogy nem csak egy defektes porszeme vagyok a világnak, hanem van valaki, aki szeret. Engem szeret. És képtelen vagyok eldönteni, hogy az esik jobban, hogy szerethetek valakit, vagy az, hogy az illető viszont szeret.
A puha párnák között meg igazán nem is gondolok olyasmire, mi lesz ezek után, nincsenek vészhangok a fejemben, pusztán a sóhajaim és az övéi. Minden annyira tökéletes, hogy még akkor sem vagyok biztos a valódiságában, mikor érzem a simogató márványkezét a bőrömön. Nem vagyok álmos, mégis behunyom a szemem, úgy hallgatom ahogy mesél. A mellkasán pihentetve a fejem hallgatom, folyamatosan mosolyogva, mintha képtelen lennék innentől abbahagyni.
- Tudod, most olyan voltál, mint régen... leszámítva az aprócska tényt, hogy most értem is, amit beszélsz - könyökölök fel, hogy aztán a képbe tudjak vigyorogni, miközben végigsimítok a gyönyörű arcon, amin pír már évszázadok óta nincs. És nekem nem is hiányzik, bár tény... annak is megvolt a maga varázsa.
Idilli ez a pillanat, tényleg úgy érzem, megtaláltam a helyem, és most már tényleg abbahagyhatom a bolyongást, ahogy azt az idegen, mégis ismerős férfi mondta. Bár soha nem beszéltem róla Leonak, az a találkozás sose törlődött ki.
Arról meg aztán végképp még csak elképzelésem se volt, miként lehet ezt az amúgyis eufórikus állapotot még fokozni, egészen addig, míg elő nem került a gyűrű, majd rá az ujjamra.
Valahol az agyam mélyén felcsendül a hang, ez nem lehet valós, ilyen mértékű boldogságban nekem nem lehet részem, de naivan hessegetem el.
- Avery Dunkelfreud.... esküszöm még passzol is - harapok az ajkamba, megszeppenve osztva meg vele mindazt, ami a fejemben zajlik. Mert mindig is ezt tettem, nem féltem megosztani vele, legyen bármennyire bugyuta gondolatom is.
Belefeledkezek a csókba, ami olyan intenzív, hogy az agyam talán ki is sül. Ezért lehet, hogy még csak fel sem tűnik, mire készül, hanem behunyt szemmel élvezem nyelve cikázását a nyakamon, majd....
- NE! - mégis csak nyögésnek hangzik, nem egy intő jelnek. Még fel is sikítok az élvezettől, hisz ez is egy olyan érzés, amit még sose tapasztaltam. ...

És abban a pillanatban dől is össze minden, mint a kártyavár. Felpattanok, minél távolabb tőle, de ahogy látom, már tudom, felesleges.... már késő.
- Leo... leo, nem... ne csináld, kérlek! - kétségbeesve üvöltök, elé térdelve, a fejét tartva, miközben könnyeim megint útnak indulnak. Tényleg? Tényleg ez minden, ami nekem jár? És tényleg.... az ő életébe kerül? Miért ilyen kegyetlen az, aki az én sorsom fonalát egyengeti?
- SEGÍTSEN VALAKI - üvöltök, de tudom, hogy feleslegesen. Leo Dunkelfreud másodszor hal meg a kezeim közt, csak most megörjít a tudat, hogy nem fogja kinyitni a szemét....
- Nem nem nem nem - minden erőm összeszedem, összevissza kutatok, míg találok egy cetlit és egy tollat. A cetlire gyöngy betűkkel kanyarintok, majd felöltözök, otthagyva mindent, ami én vagyok, ami a táskában van.
"Bár elfelejtelek, a szívem sose fog"
A cetlit szépen a párnára teszem a tőle kapott gyűrűvel együtt, ahol nemrég még boldogan pihentem, és annak tudatában megyek a kapuhoz, hogy legyen bármi ára, ő újra kifogja nyitni a szemét, de engem többet nem lát. Nem lehetek ennyire önző, nem taszíthatom őt újra és újra a halálba.
- Mindig a tiéd leszek - sírva suttogom, miközben egy utolsó csokót lehelek ajkaira, aztán meg sem állok a kapuig.
- Csak... add vissza őt... nem érdekel hogyan, nem érdekel, mit kell fizetnem érte, csak nyissa ki a szemét - ezt már az anomáliának mondom, mert esküszöm, ő ért engem.... aztán átlépek, és fogalmam sincs, hol kötök ki.
 
Outfit:  Link  » «Music: Link
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



A Doktor háza Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Doktor háza   A Doktor háza Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Doktor háza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Doktor úr irodája
» A hét törpe háza
» Oliver Ulliel háza
» Lepülem ékszerkovács háza és műhelye
» Witch Beatrice kicsi háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Blackthorn negyed :: Blackthorn Asylum :: A Doktor háza-
Ugrás: