Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Ösvény       Namele12Ösvény       Namele13Ösvény       Namele14 

Megosztás
 

 Ösvény

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous


Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Ösvény    Ösvény       EmptyCsüt. Május 21, 2015 3:16 pm

Ösvény a Lost területen az erdős részen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény       EmptyCsüt. Május 21, 2015 6:38 pm

Az egész hely el van átkozva, ebben már biztos vagyok, már csak azt kellene meg tudnom hogy pontosan hová is hozott az a nyomorult időhurok. Fogalmam sincs miféle város ez, de még nem találtam értelmes helyet benne, mióta itt vagyok. Pár napja zuhantam ide azt hiszem, és azóta csak bolyongok, bár félnivalóm nincs, hiszen a legtöbb támadás ellen immunis vagyok, és valami nagyon ütős dolognak kell történnie hogy nekem árthasson. Egy speciális rituálénak hála az összes mágikus kisugárzásra védőburok vesz körül, és sem mágikus erővel, sem mágikus fegyverrel nem lehet ártani nekem, csak fizikai erővel, vagy hagyományos fegyverrel, de azt meg nem várom meg, elhajolok.

Egykedvűen rúgdosom a faleveleket a talajon ahogy egy újabb körre indulok, hátha ezúttal valamiféle élőlénybe is bukkanok. Vagy hasonló démonfajzatba mint én vagyok. Végül elunom a keresgélést, és felugrok helyből egy alacsonyabb fa alsó ágaira hogy szundikáljak egy kicsit. Ez a démonnal való együtt élés eléggé fárasztó és teljesen leszívja az életerőm sokszor, sokat alszom miatta.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény       EmptyPént. Júl. 03, 2015 7:59 pm

- Hmm...
Egykedvűen méricskélem azt a ki üvegcsét, aminek tartalmát sikeresen begyűjtöttem, s homlokráncolva szúrom ki a vérfoltot sötétkék ingemen. Nem csinálok belőle nagy ügyet, viszont, inkább egy egyszerű tisztítómágiával eltüntetem magamról, ahogy minden mást is a Bíbor Folyó partjáról, majd útnak indulok hazafelé. A húgom bizonyára már halálra izgulja magát, hogy merre lehetek ilyen sokáig. Na persze...
Az egyik összekötő ösvényen haladva furcsa energiaáramlásra leszek figyelmes. Ez nem közönséges erőzóna. Észrevétlenül elindulok abba az irányba, s egy ponton megállok, ahol az energia forrásának kellene lennie, de... Nem látok senkit és semmit. Ennyire nem merülhettem ki egy üvegdarab feltöltésétől, hogy hallucináljak!
Ekkor viszont feltűnik, hogy egy termetes fa lombkoronája alatt állok, így fel is tekintek rá.
- Lám, lám, lám...
Mosolyodom el gonoszkásan, és egy szomszédos ágon termek, hogy közelebbről is megszemlélhessem az emberünket (?).
- Csak nem a nagy utazásban merültél ki?
Sokan beszélnek álmukban, erre teszek most egy kísérletet magam is.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény       EmptyHétf. Júl. 06, 2015 2:19 pm

Nem bírok ébren maradni muszáj egy kicsit ledőlnöm ez a rohadék felemészti minden életerőmet, és még a külsőmön is megjelentek némi démonikus jegyek, bár azt éppen még nem bánom, de az erőm.... igaz hogy sokkal erősebb vagyok, és gyakorlatilag immunis minden mágikus támadásra, kivéve persze pár fajtát de hát az én életem, és védelmem sem tökéletes, és sebezhetetlen. De azért a legtöbb nem hat rám, mert nem jut át a pajzsomon. A fára feltelepedve pihenek egy keveset és el is nyom az álom, míg végül egy hangra riadok fel és vöröses árnyalatú szemeimmel pillantok a tündére. Vagy mire. Elég szőke és szép hogy az lehessen.
- Elég messziről jöttem szóval nem lenne meglepő ha abban fáradtam volna el - válaszolok neki hidegen, hiszen a hangom eleve ilyen, nem sok érzelem van bennem, a legtöbbet már megölték bennem. Annyiszor törtem össze hogy már nem lehet megjavítani. Nem megtört vagyok, hanem tönkretett.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény       EmptyKedd Júl. 07, 2015 8:20 pm

Nem számítottam semmi különösre ezen a borzasztóan kellemes napon, de úgy tűnik a Véletlen mégis csak elém sodort egy kis kalandot. Érdekes, megfejthetetlen, különös - elsőre ezekkel a jelzőkkel illetném, bár a második erős túlzás. Minden rejtély megoldható, csupán meg kell találni a kulcsot hozzá. És én meg fogom találni. Hogy mi hasznom van ebből? Egyelőre nem tudom, de mókás kedvemben vagyok, és mindenkinek kijár egy kis szórakozás. Így hát rejtvényt fejtek...
- Csak volna? Ezek szerint másban fáradtál el.
Egy fölötte lévő ágra telepedem, onnan pillantok le rá. Különös szerzet. Furcsa energia lengi körül, és mégis, olyan ismerős. Hasonló, mint... Igen, szinte ugyanaz, de másabb pár dologban. És egyenlőre csak egy ilyen dolog van, ami biztos, de a többi is kiderülhet hamarosan.
- És miféle szerzete vagy ennek az elátkozott világnak? Nem tűnsz túl emberinek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Ösvény       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény       Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ösvény
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kanyargó ösvény

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Lost negyed-
Ugrás: