Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Namele12Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Namele13Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Namele14 

Megosztás
 

 Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna

Go down 
SzerzőÜzenet
Ra Horakhty
Ra Horakhty

Faj :
Alakváltó
Családi állapot :
Bonyolult kapcsolatban
Hozzászólások száma :
7

Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna   Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna EmptyVas. Júl. 05, 2020 12:13 pm



Ra & Luna

A Nap a legmagasabban ragyog, még is, ebben a városban sosem tündökölhet valódi pompájában, hiszen az elhomályosít, elfojt mindent, ami nem a feketeségből született. Még is, egy aranyba burkolózott, titokzatos női alak jelenik meg a poros és cseppet sem olyan apró könyvesbolt szájában. Légies, még is határozott, erős léptekkel. Aranyozott tűsarka kegyetlenül koppan a megfáradt faburkolaton. Kezein pedig csilingelve remegnek meg az aranyozott karperecek. Szivárványszerű íriszeit az ókori Egyiptomot idéző, bár azzal nem egyező szemfestés díszíti, aranypernyével ékesítve. Fürtjei pedig szinte egész testét fedik, ahogy körbe táncolják madárszerűen kecses alakját, egészen a combjait súrolva. A színarany ruhát viselő nő szúrós pillantással pásztázza körbe a boltot, egyértelműen keresve tekintetével valamit. Vagy éppen valakit. A kötetek, melyektől roskadoznak régi s új polcok, teljesen hidegen hagyják a jelenést, az úgy suhan végig közöttük, akár a vadászsólyom, mi áldozatát keresi, hogy vaskarmaival lecsapjon.
- Merre jársz? Bujkálhatsz, de tudod, hogy úgy sem menekülhetsz.
Peregnek telt ajkairól a cseppet sem megnyugtató szavak, ahogy tovább keresi a lányt. Aki pontosan tudhatja, hogy őt szólítják.

OutfitMusic

Alle warten auf das Licht
Fürchtet euch, fürchtet euch nicht
Vissza az elejére Go down
Luna Mordana Chevalier
Luna Mordana Chevalier

Faj :
mágus (Belle unokája)
Családi állapot :
Egyedülálló
Hozzászólások száma :
17
Tartózkodási hely :
Nameless Town

Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna   Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna EmptyVas. Júl. 05, 2020 1:19 pm



Ra & Luna
Kezdtem ténylegesen reménykedni abban, hogy az életem visszakanyarodik az eredeti káoszhoz. Ahhoz amit már megszoktam, és tudok azzal együtt élni. Nem igazán ment. Minden egyes lépésemkor éreztem.... érzem, amíg ő él, fent van és itt jár a városban, addig semmi sem lesz a régi, hisz érzi mindenki. Azon az éjjelen megváltozott valami, egy olyan energia szabadult a városra, aminek már rég vesznie kellett volna. Látni a zavart az erőben, és tudom, hogy csak idő kérdése, hogy valaki kövesse a képzeletbeli fonalat, ami hozzám vezet. Nekem annyi.
Időm nagy részét azzal töltöm, hogy keresem a megoldást, hogy tehetném őt vissza a koporsóba, de az a hatalmas elszántság, ami eleinte úrrá lett rajtam, kezd kopni. Minél több időt töltök vele, annál inkább gondolom úgy, hogy neki is lenne helye itt, hisz ez a város már mennyi szörnyet magába fogadott... még egy nem lehet akkora gond, és mindig elmosolyodok, mikor látom az arcán a lelkesedést, vagy a csodálatot.
Csak akkor rázom meg a fejem, mikor hangot hallok. Pillanatok alatt kerül a kard a kezembe, mert hamar felfogom, a látogatóm nem gratulálni jött... miért nem?
- Segíthetek? Még nem vagyunk nyitva - ennek ellenére kedvesen szólalok meg, csak a szemeim színén láthatja, hogy pár árnyalatot világosodnak a félelemtől. Érzem az erejét, ellepi az egész helyet, és  nekem nem érdekem semmiféle harc. Ennek ellenére, ha arra kerülne sor, biztos vagyok abban, testvéreim nem adnák neki olyan könnyen az életem.
- Inkább éjjeli órákban vagyunk nyitva, akkor többen járnak, de persze, ha elmondod, melyik könyvre van szükséged, szívesen segítek megkeresni - mintga nem lennék teljesen tisztában vele, nem az eredeti Andersen gyűjteményért jött, de nem baj Luna, tedd csak az ostobát.

Outfit: Link » «Music: Link
Vissza az elejére Go down
Ra Horakhty
Ra Horakhty

Faj :
Alakváltó
Családi állapot :
Bonyolult kapcsolatban
Hozzászólások száma :
7

Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna   Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna EmptySzomb. Szept. 12, 2020 6:03 pm



Ra & Luna

Poros padlódeszkák fullasztó nyögése kíséri a jelenést, aki éppoly erőszakos léptekkel közeledik a Hold Lányához, akár a delelő Nap izzó sugarai, miként behatolnak az antik könyvesbolt ablakait félig-meddig takaró, súlyos sötétítő függönyök redői között.
- Mindketten tudjuk, hogy nem ezért vagyok itt.
Feleli a határozott női hang Luna esetlen kérdésére, pontosan abban a percben, mikor kilép elé, akár a fénybe. Abban a pillanatban, mikor a tekintetük találkozik. A magas hölgy sugárzik, akár maga a napkorong. Hajkoronája akár a folyékony arany vagy maga a nap sugarai, melyek leomlanak válláról. Szinte kígyóznak, akár ha önálló életet élnének. Szinte fájdalmas a szépség arcába nézni, pontosan úgy, ahogyan az ember hunyorítani kezd vagy elkapja a tekintetét azokban az órákban, mikor a Nap a legmagasabban uralkodik az égen. Ősi mágia, mi belőle árad, nem vitás. De bármely káprázatos is ez a teremtés, bármennyire is pusztító a fény, mely szigorú tekintetéből árad - a boszorkány egyértelműen érezheti, mocskos az, ami őt szülte, vérmágia az.S nem a jóság igaz fényessége. Feltéve, ha létezik egyáltalán...
- Balga leány, nem tudod mit szabadítottál a világra, mikor a Fáraó átkát megzavartad.
Valóban átkot mondott, nem inkább álmot? Nehéz lehet pontosan vissza emlékezni erre a cseppet sem elhanyagolható részletre eme pillanatban.
- Vagy...éppen ellenkezőleg?
Teszi meg az utolsó néhány lépést, áthidalva a távolságot kettőjük között, midőn ég kék íriszei elkerekednek a felismerés halovány sejtelmétől.

OutfitMusic

Die Sonne scheint mir aus den Augen
Legt sich heiß auf das Gesicht
Und sie wird heute Nacht nicht untergehen
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna   Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hier kommt die Sonne ☼ Ra & Luna
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna M. Chevalier
» Éjszaka a raktárban ~ Luna & Mr. Fáraó
» Elbújt lapok ~ Jean & Luna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Városközpont :: Királyok Bölcsessége Könyvesbolt-
Ugrás: