Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Kastély melletti kert Namele12Kastély melletti kert Namele13Kastély melletti kert Namele14 

Megosztás
 

 Kastély melletti kert

Go down 
SzerzőÜzenet
Lenore Darklore
Lenore Darklore

Faj :
Vámpír
Kor :
147
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1876. Dec. 03.
Hozzászólások száma :
107
Tartózkodási hely :
Darklore Negyed

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyHétf. Nov. 05, 2012 11:05 pm



Kastély melletti kert
A régi korok stílusában épült kastély mellett egy elkápráztató kert is található. Pompás minden nemében, bizonyára kertészek tartják meg eme szemet gyönyörködtető formáját. Még ha halandó soha nem is látott erre egy lelket sem, ki a bokrot nyesné vagy a virágokkal foglalkozna. Egyfajta misztikum lengi körül, ahogy a víz halkan fodrozódik. Néhol egy-egy művészien kifaragott kőpad található és egy elkülönített részen pedig Lady Darklore rózsakertje, ammihez jellegzetes köríves ál-kapukon át vezet az út. A rózsakert kovácsolt vas kerítéssel van körbevéve és a szintén kovácsolt vas kapun csak azzal a kulccsal lehet bejutni, ami Lady Darklore éjjeliszekrényének fiókjában lapul.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptySzer. Május 08, 2013 7:36 pm

Lord Darklore


A tavaszi, alkonyati szellő lágyan cirógatja a virágokat, a fákat, felborzolva az ágakon ücsörgő hollók tollát s Sinéad Darklore szabadon szálló, fekete haját. A kellemes időjárás hatására lejjebb öltözködött, mint szokott: egy mezei-hazai fekete, pántos felső egy piros kockás, tüllös szoknyával, szintén fekete, vékony harisnyával és egy térdig érő, fűzős csizmával. Karján szegecses és mindenféle egyéb karkötők függnek, ujján gyűrűkkel, nyakában viszont nem lóg semmi sem. Szemceruzával kiemelt, jég kék szemei szinte megfagyasztják a szökőkútféleség vizét, ahogy belemerednek, miközben annak szélén ücsörög. Az elmúlt napok eseményein gondolkodik, köztük a házasságon is, amit még nénikéje hozott fel neki anno. Bele se bírja magát képzelni a menyasszonyi ruhába, egy férfival az oldalán. Pláne, ha az a férfiú az unokaöccse, Damian. Nem tudna hozzámenni egy rokonhoz. Képtelen lenne rá. De egy vadidegen nemes se lenne az ínyére, akit kiválasztanának neki vagy akit elvárnak, hogy kiválasszon. Nem is érti miért akarják ezt ráerőltetni. Fenntartani a Vért... Majd azt megteszi helyette más, Damian és Cathalina, például. Ő ki akar maradni ebből. Nem akarja és kész. Ezt a többieknek meg kell egyszer érteniük, ha törik, ha szakad.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyCsüt. Május 09, 2013 2:59 pm

Sienad

Várja egy kellemetlen beszélgetés, amit kifejezetten szeretett volna elkerülni azzal, hogy a neje kezébe adja a gyermekeik házasságával kapcsolatos kérdéseket, de némi sajnálatos közjáték miatt kénytelen beleavatkozni ebbe. Bár igazából Sienad dolgait lehet jobb is, ha személyesen intézi. Nem arról van szó, hogy jobban szeretné, mint a többi gyermekét, hanem tartozik ennyivel a fivérének. Ezért hát üzent a nevelt lányának, hogy szeretne beszélni vele, a helyszínt is megküldte. Ami praktikus, mivel nem szükséges hozzá kiöltöznie se Williamnak. Egy egyszerű szürke pólót vett fel, egy farmer nadrágot, és még azzal se foglalkozott, hogy a haját hátrasimítsa. Közvetlenebb így, és célravezetőbb.
Lassan lépdel, és már látja Sienad vonalait is, ahogy pedig egyre közelebb ér, egyre jobban érzi a lány illatát is, mikor pedig végre odaér, ajkán meleg mosoly terült el.
- Szervusz Sienad. Örülök, hogy sikerül végre egy kis időt szakítanunk egymásra.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyCsüt. Május 09, 2013 11:31 pm

Beszélni akarnak vele. Megint. De most nem Lenore az, aki nyösztetni akarja, hanem a Lord. Először nagyon rossz érzések merültek fel benne, mikor érte üzent a nagybátyja; tart attól, hogy a nénikéjével való viselkedése miatt alaposan meg fogják dorgálni. De aztán lehet még sem így fog történni. Kiszámíthatatlanok az események az élet színpadán. Valaki odafönt ráncigálja a marionett madzagját, minek hatására a bábuk/színészek úgy tesznek, ahogy azt a felsőbbrendű akarja. Senki sem tudhatja előre, hogy mi fog történni, csak talán a jósok, akiknek megadatott a jövőbe látás képessége. Sinéad viszont nem ért az ilyesmihez. A közelgő férfi illatát azonban megérzi, miképpen a szellő felé sodorja azt. Azonban csak akkor pillant fel a fodrozódó víz tükréről, mikor megszólítják. Ekkor feláll és illedelmesen pukedlizik egy aprót nagybátyja előtt.
-Jó estét, Lord Darklore!
Köszönti maga is kedves rokonát, halkan és visszafogottan, a napszaknak megfelelően, mert bár későn sötétedik, az óra már az esti perceket mutatja.
William szavaira csak bólogat, valószínűleg elég fontos ügyeket kellett intéznie a ház urának, ami végett nem igen volt ideje más dolgokkal foglalkoznia. Most viszont mindketten eltudtak jönni, hogy végre beszélhessenek kicsit - még annak ellenére is, hogy a "csevegés" témája nem lesz éppen kellemes. Legalább is vámpírhölgyünk számára biztosan nem.
Csendben áll és várja, hogy történjen valami. Nevelőapja otthonosan öltözött fel, így lehet tesznek majd egy sétát a birtok ágas-bogas részein vagy csak leülnek és úgy tárgyalják meg a dolgokat. Reméli nem kell vele is összevesznie, mint a Ladyvel. Az már végképp kellemetlen volna. Ráadásul előle még elfutni sem tudna, a Lord ahhoz túl gyors és sokkal jobban tájékozott, mint Lenore. Ezért hát kénytelen lesz állni a sarat és végig beszélni az együtt töltött időt. Lehet aztán jól sül el minden és sikerül valahogyan kiegyezniük. Hátha William jobban megérti őt, mint más.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyVas. Május 12, 2013 1:59 pm

Mosolya továbbra se olvadt le, hiába volt ilyen-olyan rangja, a családja előtt nem szükséges a megjátszás. Ám Sienad köszöntésére, egy pillanatra pont megjátszott elégedetlenség ült ki az arcára, ami hamar tovaröppent, és hogy oldja a feszültséget, a zsebében kezdet kotorászni, majd, amint elővette a kis dobozt, világos lehet, hogy bűnözni akar… Hiszen rég volt már, amikor utoljára dohányzott, de most valamiért úgy érzi, a helyzet megérdemel egy szállal, és persze kedves nevelt lánya felé is nyújtja.
- Ej-ej, Lord? Tőled kicsit több közvetlenséget vártam volna.- mélyen letüdőzi a füstöt, tekintetét az ég felé emeli, és lassan engedi szabadjára azt, amint az imént szívott be.- Hallottam hírét a Lizbethtel folytatott beszélgetéseteknek. Nos, beismerem, nem voltam túlságosan boldog, hogy ez lett a dologból. Persze kötelességed a fiammal összeházasodnod, a vér mindenek felett… Legalábbis ezt kéne mondanom neked.- fáradtan simít végig a tarkóján.- De nem teszem, megértem az érzéseidet, és azt is, hogy nem akarsz a fiam felesége lenni, ismerjük be, ha nő lennék, én se akarnék az lenni. Szeretném, ha valaha házasságra adjátok a fejeteket, akkor azt azért tegyétek meg, mert akarjátok, és van valaki, aki ezt megérdemli, és csak remélni tudom, hogy az illető egy tiszta vérű vámpír lesz. És most akkor jöhetnek az ellenérveid, és a többi és a többi.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyVas. Május 12, 2013 2:33 pm

Pont ő tőle várnak több közvetlenséget? Nem is érti. Sinéad csupán a nevelt lánya William-nek, pont, hogy neki kell a legtöbb tiszteletet mutatni felé a három csemete közül. A cigarettát egy fejrázással elutasítja, nem szokott dohányozni és nem is akar. Egyszer próbálta ki még Dublinban, de az ritka rossz volt, úgyhogy nem is hajlandó többé nikotint szívni. Pedig elég kicsi az esélye, hogy vámpír mivolta ellenére tüdőrákban halljon meg.
-Sajnálom... Bácsikám.
De akkor hagyja a lordozást és másképpen szólítja meg nagybátyját, de magázódás mellőle akkor sem fog eltántorodni. Lenore-t is a rangjához méltón szólítja meg, legyenek akármilyen szituációban, egymás közt vagy társaságban.
És mindenféle körítés nélkül bele is csapnak a dolgok közepébe. Sinéad lehajtja a fejét és úgy hallgatja végig nevelőjének szavait, ám kellemesen csalódik a végére. Szerencsére William nem próbál mindenféle bálokkal és egyéb ötletekkel előrukkolni, mint a nagynénje, hanem sokkal jobban látja a lány helyzetét és jobban meg is érti azt. Ez némiképp oldja a benne felgyülemlett feszültséget és jég kék szemeivel felemelve felveszi a szemkontaktust. Köhint egyet a levegőben terjengő cigifüsttől, majd megpróbálja összeszedni a gondolatait.

-Köszönöm, hogy megért és... Hogy nem próbál rábeszélni a házasságra, de... Nem hiszem, hogy valaha is meg fogom találni az igazit. Nem is akarom, igazából... Nem kell nekem senki...
Meglepi valamelyest, hogy nagybátyja ilyen lazán kezeli a dolgot, de talán jobb is így. Nem akar nagy felhajtást csapni ebből és különben sem érdekli a házasság. Nem akar saját családot, mert abból csak baj lenne - legalább is Sin szerint. A gyermekkorában tapasztaltak ezt bizonyították számára és nem akarja újra átélni azt a fájdalmat. Vagy megérti ezt valaki és elfogadja vagy nem.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyVas. Május 12, 2013 3:24 pm

Bár nem boldog attól, hogy még mindig magázzák, mert attól kicsit öregebbnek érzi magát, és habár elmúlt már száz, de szeretné megőrizni a fiatalos lendületét. Bár ad magának még olyan száz, vagy kétszáz évet, és át kell adnia a stafétát a fiának, aki remélhetőleg megfelelő utód lesz. S’ ott van még Cathy is, akinek az üzleti vállalkozásokkal kell majd törődnie, és végül Sinéad, akire már túl sok mindent nem tud hagyni, bár nem is szükséges, hiszen a fivére már gondoskodott erről, de William is fog még találni valamit, ami megfelel a lány számára.
Mivel már nincs is sok hátra a cigijéből, és tovább nem szeretné mérgezni a halhatatlan tüdejüket, eloltsa, és visszateszi a dobozba. A kedves neje kertjébe nem szemetel. S’ nevelt lánya szavai miatt a szíve fájdalmasan facsarodik, nem jó ilyen szavakat hallani. Közelebb lép hozzá, és atyaian simít végig az arcán.
- Ugyan kedvesem. Te is a lányom vagy, habár lehet nem mindig értelek meg benneteket. De attól még fontosak vagytok a számomra, nem erőltetek rátok semmit, próbálok a lehető legnagyobb szabad kezet adni a számotokra. Olyat pedig ne mondj, hogy nem fogod megtalálni, mert meg fogod. Lehet, hogy most ellenne vagy a dolognak, de ez nem olyan, ami ellen tehetsz bármit is. Valahol kint vár az élettelen szívvel megáldott vérszívód, aki csak arra vár, hogy egyűt szárnyaljatok majd az éjszakában, áldozatokra lesve. Az elején még én se akartam annyira a házasságot, de idővel rájöttem, hogy igen is, fontos, hogy legyen valakid, akire támaszkodhatsz, aki szeret. Persze, mi is szeretünk, de a szeretetnek is van több fajta változata… Bár nem hiszem, hogy erről nekem kellene felvilágosítást tartani.- nagyot nyelt, mert inkább a feleségének kell majd erről beszélnie. Hiszen William férfi, és kínos a téma, meg biztos abban, hogy mindkét lánya érintetlen még, ezért se neki kell erről beszélnie.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyVas. Május 12, 2013 6:28 pm

Valahol érzi, hogy szavai keserűséget keltenek a Lordban. De hát ez az igazság, miért rejtené el pont őelőle? Nem szeretne férjhez menni és családot alapítani. És nem azért, mert annyira vágyna a magányos életre. Ennek sokkal mélyebb, lélekbeli oka van, amit két elég tragikus esemény váltott ki benne. Nem akarja azt a fájdalmat átélni még egyszer, mint akkor. Mert Sinéad szentül úgy gondolja, hogy ha megleli a boldogságot, akkor azt szomorúság is követi, méghozzá olyan mértékben, amit nem lenne képes már feldolgozni. Lehet ostobaság, amit gondol, de így érzi és e mellől nem hajlandó eltántorodni.
-Eddig is tudtam tenni ellene... A szeretet keserűséget hoz... Itt van a jó példa előttünk: mikor megérkeztem, Cathalina már az első percben meggyűlölt. Szétrobbantottam egy olyan családi idillt, ami nagyon régen engem is körülölelt... Mikor ők is meghaltak...
Elhallgat és elfordítja arcát, aminek simítását így is sokáig tűrte. Inkább nem akar erről beszélni. Mélyet sóhajt, miközben karjait összefonja maga előtt.
-Mindegy... Nem való nekem az ilyesmi... Sem a férfiak, sem a szerelem... Jó nekem egyedül, a szobámban vagy fák ágain... Hozzá lehet szokni, végül is...
Halkra veszi a hangját és szemeit ismét a fodrozódó vízre emeli. Reméli nem veri ki ezzel a nagy negativitással bácsikájánál a biztosítékot, de hát megszokhatták már tőle ezt az örökké melankolikus természetet. Megköszörüli a torkát, mert bár a cigifüst kezd kitisztulni a levegőből, de még lehet valamennyire érezni.
-Nem önnek kellene, még is megteszi... Bizonyára azért, mert a nénikém nem aratott sikert nálam...
Szegény Lenore alaposan eltévedhetett az erdőben, mikor gyámleánya után futott. Csoda, hogy emiatt nem kap büntetést a ház urától. Valamelyest talán megérdemelné, viszont valahol érthető is, hogy miért hagyta faképnél. Általában így szokott menni a családoknál: ha az anyuka kedves szava nem elég, akkor jön a család feje. És, ha egyszer valamit mond az édesapa, akkor az szent és sérthetetlen. William is lehetne ilyen, határozottan kijelenthetné, hogy Sinéad-nek márpedig hozzá kell mennie az unokaöccséhez vagy XY urasághoz és kész. A lánynak pedig engedelmeskednie kell. Vagy ellen is állhat, ami nagy szó lenne, mivel a család java a viktoriánus kori elvárások szerint nevelkedett, kivéve William-et, aki még korábbiban. Viszont neki és unokatestvéreinek szerencséje van ilyen szempontból, mivel a Lord ennél jóval engedékenyebb. Ennek ellenére még is úgy tűnik, mintha finoman meg akarná fogni nevelt lánya kezét és arra az útra vezetni, amire nagyon nem akar rálépni. Fél attól az úttól. A szeretet, szerelem és saját család útjától. Az esetlegesen felbukkanó, keserűséget okozó démonoktól, amik aztán egy életen át elkísérhetik... El akarja kerülni ezt és, ha csak nem beszélik rá valami módon -aminek nagyon kicsi az esélye-, akkor bizony el is fogja, akár tetszik, akár nem.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyKedd Május 14, 2013 3:33 pm

- Eddig? Eddig talán tudtál, de az emberekkel szemben, nekünk van egy nagy előnyünk, ami a hátrányunk is. Hogy több ezer évig is képesek vagyunk élni, végtelenségig nem fogod tudni elkerülni a szerelmet, akárhogyan is akarod. S’ ne aggódj azon, ami akkor történt, amikor megérkeztél. Szeretlek benneteket, de egy apa keze nem mindig csak simogatásra való, néha, sajnos ütni is kell vele, és talán ideje volt, hogy Cathy is rájöjjön arra, hogy nem kényeztethetem a végtelenségig. Kedvesem, egy család se idilli, mindnek megvannak a gondjai, ennyi az egész, de az Én tökéletlen családomban neked is helyed van, és mindig is lesz. - kedves szavak, kedves hangon, ám mégis van a szívében fájdalom. Rossz egy apának ezeket a szavakat hallania, és mivel már nem tartanak igényt a simításra, karjait a teste mellé engedi.
- Hát… ha a férfiak nem… nos, ha a nőket szeretnéd, nem ítélem el azt se.- bár gondolja, hogy nem így van, de, talán ha Sin látja William mosolyát, rájön, hogy csak viccelt az úr.- Fiatal vagy még, csak ezért gondolod ezt. Ifjú vámpírként én se akartam feleséget, és manapság el se tudnám képzelni az életemet Lizbeth nélkül, és nélkületek se. De talán kezd kicsiben, egy kutya, vagy valami hasonlóval.- talán ha megszeret egy kis állatot, akkor idővel egy dalia vámpír férfit is megfog. S továbbra is mosolyog, most már tudja, az elejétől kezdve neki kellett volna beszélnie Sin-el.
- Részben igen, részben pedig azért, mert a fivérem gyermeke vagy, és az enyém is. Remélem egy kicsit, úgy tekintesz rám, mint egy olyan valakire, akire rá tudod mondani, hogy az apád, még ha nem is tudom helyettesíteni. Felelőséggel tartozok irántad is, és Lizbeth ebben tényleg nem tud segíteni. Hiszen hasonlítasz az igazi apádra, makacs vagy, mint Ő volt.- mondta nosztalgikus arckifejezéssel.- Jobb, ha én segítek neked abban, hogy rátalálj az utadra, még ha az nem lesz más, mint amit felvázoltál.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyVas. Jún. 30, 2013 11:12 pm

-Ki tudja, hogy megérem-e egyáltalán az ezer évet, a végtelenséget... De akkor sem adom meg magam, nem leszek szerelmes és kész. Úgy sincs itt senki olyan, akinek pont én kellenék vagy pont ő nekem... Mások pedig nem gondolják úgy, hogy beillek ide. Ővelük mi lesz? Hogy lesz képes a család mindkét oldalának eleget tenni, ha az egyik oldal marja a másikat vagy pusztán irritálja azt a jelenlétével?
Költői kérdés, igazából nem nagyon vár rá választ. Karjait összefonva tartja maga előtt, a földet kémleli, mert nem akarja, hogy a Lord belenézzen jég kék szemeibe. Túl sok bennük a keserűség és az ellenakarás, amit jó lenne, ha nem vennének észre.
-Hogy... MI?!... Hogy én a nőket...??
El sem akarja hinni azt, amit hall, most az egyszer nagybátyja szemeibe néz olyan "ez most ugye egy rossz poén??" pillantással és akkor rájön, hogy csak vicceltek vele. Fellélegzik és ismét a talajt kezdi vizslatni. Valahol a szája sarkában ott van egy haloványnak is alig nevezhető mosolyféleség, de alig észrevehető.
-Jó, de a férfiak általában nem nagyon hajlanak a házasságra, amíg nők többsége kislány kora óta arról ábrándozik. Fölöslegesen, persze... Még hogy házasság... Hm, sose volt háziállatom... A Nénikém kapott most valami különös jószágot, ugye?
Próbálja kicsit terelni a témát arról, hogy ő bármiféle állatot is kapjon. Nem hiszi, hogy sokat segítene. Meg hát még is csak más egy állatkát szeretni, mint egy férfit. Vagy legalább is ő így látja a dolgot.
Lord William Darklore, mint az apja... Nagyjából bólogat a dologra, de sosem fogja teljes mértékben azt az űrt betölteni, amit az igazi édesapja töltött be, legyen akármilyen odaadó, segítőkész és megértő. Sosem lesz olyan, mint amilyen ő volt... Viszont Sinéad valóban olyan makacs lehet. Ezen ismételten elmosolyodik kicsit, majd egy nagyon mélyet sóhajt.

-És... Hogyan segítene nekem ebben, Bácsikám? Hogyan akar rávezetni az Utamra?
Ha már erről beszélgetnek, akkor tisztázzák ezt a dolgot is. Most ismét feltekint gyámja szemeibe, aki immáron láthatja, hogy mi lapul neveltje lelkében. Ugyanis a szem a lélek tükre, tartja a mondás.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 3:18 pm

- Igen, a jövőt egyikünk se látja, de ez nem is annyira fontos, legalábbis szerintem. S’ ez nem a Te döntésed, megadod, vagy se, felesleges ilyeneket mondanod, egyszer megtalál, és kész, nem fogsz tudni ellene tenni. Ha itt nincs, akkor lesz máshol, csak nyitott szemmel kell járnod. Mások? Csak egy valaki gondolja ezt, de majd megbékél, csak a féltékenység beszél belőle. Azon pedig nem kell aggódnod, hogyan teszek eleget, megoldom, elhiheted kedvesem.- mondta egy atyai mosollyal az ajkán. Amiből vigyor lesz, amikor nevelt lánya reakcióját látja a nemi beállítottságával kapcsolatban.
- Általában nem hajlunk, de ha megtaláljuk azt a személyt, akit kerestünk, akkor ezek a gondolatok hamar elillannak, és kész vagyunk önként satuba rakni a fejünket. Igen, a nénikédnek az egyik utamról hoztam egyet, hogy ne érezze egyedül magát, amikor nem vagyok itt. Talán a számodra is szerezhetnék valamit, egy fekete madarat.- valamiért úgy gondolja, hogy Sinhez az illene a leginkább, egy varjú, vagy egy holló.
- Hogyan? Kezdetnek megkapod, ami már rég megillet. Atyát örökségét, amit az egyetlen gyermekének szánt. Neked. A Darklore üzletekből a részedet, ami jogosan megillet. Talán abban megtalálod azt, amit szerethetsz, természetesen ha szükséged lesz segítségre, ott lesz valaki, akit melléd fogok beosztani.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 4:52 pm

-Tudni fogom hogyan kerüljem el, ha felbukkan... Nyitott szemmel járok, azért nem sikerült eddig még véletlenül sem találkoznom olyan személyekkel, szerencsére. Cathalina az a valaki, ugye? Én is rá gondoltam. Nem hiszem, hogy megbékél, hisz elég csak arra a bizonyos estére gondolni...
Ha Lord Darklore-nak sikerül kézbe vennie a dolgokat a családja kapcsán és megoldani az ilyesféle problémákat, viszályokat, akkor jó, Sin bízik benne. A nemi beállítottságára vonatkozó poén azonban nagyon meglepi először, de aztán csak túl teszi magát rajta. El se tudná képzelni, milyen lenne egy nőt szeretni. Bele is borzong gondolatban, szerencsére még nem találkozott ilyen nemű hölggyel. Mert bár nem akar családod, ettől függetlenül hetero.
-Különös állat. Valami hiénaféle, nem? Olyan... Démoninak tűnik. Nem tudom, hogy alkalmas lennék-e egy madár vagy más jószág eltartására.
Egy hatalmas, gyönyörű szép, fekete holló jól mutatna a vállán, de valamiért még is gondolkodóba esik, hogy elfogadjon-e egy ilyen lehetőséget, ajándékot vagy nevezzük bárhogy. És ha elpusztul? Vagy a hiéna levadássza? Esetleg rosszabb? Ha nagyon a szívéhez nő valami, akkor azt fájdalom lesz elveszíteni. Nem is akar még belegondolni sem ebbe. Viszont, ha a nagybátyja rá hallgat, akkor azt csinál, amit akar, neki édes mindegy.
-Az... Az Apám öröksége?
Erre rögtön felfigyel és kíváncsi, csodálkozó szemekkel mered bácsikájának atyai tekintetébe. Az üzletre csak bólogat, nem igazán érzi magát otthon az ilyesmiben, de talán sikerül majd ezt is megtanulnia kezelni. A segítségre pedig felvonja egyik szemöldökét. Reméli nem valami ficsúrra gondol William, akit talán más célokból is gyámleánya mellé akar állítani. Akkor biztos, hogy az illetőt keresztben lenyeli, ha udvarlásokkal és mi egyebekkel fogja zaklatni. Nem, nem játsszunk olyat.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyPént. Júl. 05, 2013 10:55 am

- Gyermeki naivitás, ahogy azt gondoljuk, hogy mindenbe beletudunk szólni, ami történik az életünkben, bár csak így lenne. Igen, a másik lányom az a valaki, de nem kell félned, megfog békélni idővel, lehet kicsit sok idő kell, de majd észhez fog térni.- legalábbis nagyon reméli, hogy így lesz. Cathy nem az anyjától örökölte a mentalitását, inkább William vadabb korszakához van köze, akkor pedig tényleg pár év szükséges, mire lenyugszik a lánya, esetleg olyan száz.
- Igen, olyasmi. Egyiptomból szereztem, és nem meglepő a külseje, ősi, fekete mágiával keresztezett lényről van szó. S’ kedvesem, alkalmas lennél rá, tudok olyat szerezni, ami nem pusztul el egy hamar, és tűrőképessége nagyon nagy, nem lenne rá gondod.- bár ezt már eldöntötte, szerezni fog Sinnek is egyet, ahogy a többi gyermekének is, hogy ne legyen vita. Bár a fiát bizonyára hidegen hagyná az egész, de talán mégse, inkább keres valamit a számára is. S’ remélte, hogy ilyen reakciót kap majd Sintől.
- Pontosan, az örökséged, tekintélyes vagyon, birtokok, ritka, és értékes tárgyak, és természetesen a részed az üzletekből. Ez mind-mind a tied, csak az ügyvédnek kell megérkezni, és meg is kapod, persze akkor szólok neki, amikor úgy gondolod, hogy át szeretnéd venni.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyPént. Júl. 05, 2013 9:26 pm

-Sokan vallják úgy, hogy mindenki képes a saját maga sorsát irányítani és akaratuk szerint élni. Én valamelyest hiszek a sorsban, a véletlenszerűben is, de szerintem bizonyos dolgokat igen, képesek vagyunk magunk eldönteni és irányítani. Eddigi életem során ez a módszerem be is vállt, szóval talán a jövőben is sikeres lesz. Remélem, hogy Cathalina, ha nem is szeretni, de megbékélni meg fog majd velem. Ahogy az öccse is.
Ugyan nem lát bele Damien fejébe (szerencsére o.o), de úgy érzi ő sincs megelégedve azzal, hogy unokanővérét otthonának falai közt látja. Egyszer szeretne mind a két kis rokonával elbeszélgetni, de egyelőre saját magának is időre van szüksége és le kell rendeznie pár dolgot. Például túl kell élnie az álarcos bált, amit a Lady fog neki szervezni.
-Egyszer magam is megnézném azt az országot. A papirusztekercsek, a hieroglifák... Biztos sok titkot rejtenek.
A többire már csak bólogat. Ha kap valamit, akkor jó, majd kitalálja, hogy egyáltalán hogyan barátkozzon össze azzal az állattal. Reméli nem lesznek majd galibák belőle.
És szóba jön az öröksége, amit rég elhunyt Édesapja hagyott rá. Nagyon figyel most és egyre csak csodálkozik. Nem hitte volna, hogy ennyi mindent örökölt. Bár inkább azt kívánja bárcsak ne most örökölné meg, hanem drága szüleivel élhetne együtt valahol.

-De hát mihez fogok én kezdeni annyi pénzzel, birtokkal és nagy értékű tárggyal, ráadásul egyedül? A Darklore-ok üzletelésiről pedig semmit sem tudok. Még is mi lenne a feladatom, ha magamra vállalnám a saját részem belőlük? És ki lenne az, aki segít nekem ebben?
Egyelőre nem látja értelmét annak, hogy ezek közül bármit is átvegyen az ügyvéd segítségével, mert fogalma sincs, hogy mit is kellene csinálnia velük. Reméli a Bácsikája erre is gondolt és ebben is tud segítő kezet nyújtani felé.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyHétf. Júl. 08, 2013 11:08 am

- Apróságokat igen, talán tudunk befolyásolni, de nagy dolgokat, azt nem hiszem. Mindketten olyan lények vagyunk, akik képesek a mágia használatára, már sokaknak ez is hihetetlen lenne. Emellett eltörpülhet az a hír is, hogy a Sors beleszól az életünkbe. Ne légy annyira makacs, egyszer enged el magad, hagyd, hogy az életed folyója úgy törjön előre, ahogy akar, ne tereld más irányba. Damien pedig… ahogy ismerem a fiamat, nem nagyon érintette érzékenyen a jöveteled.- William lett volna az egyik legboldogabb, ha a fia felháborodik, vagy megöleli Sint, vagy akármit is tesz, de nem, megmaradt egy jégszobornak.
- Sok lehetőséged lesz még rá, és úgy is tervezek egy vakációt a családnak, aminek a részese vagy. Miért ne lehetne a cél az, ahol megtalálod a papirusztekercseket, és a hieroglifákat?- és remélhetőleg ott mindenki fog találni magának valamit, amivel le tudja foglalni magát, és nem vita lesz, hanem tényleg pihenés.
- Amit csak szeretnél, kedvesem. Elköltöd, bankba rakod, vagy csak takarózol vele, amit csak akarsz. Ami a tied, az a tied, nem lehet elvenni Tőled. A feladatod pedig? Nem nehéz, vezetni azt a részt, ami megillet, és pontosan ezért kapsz segítséget, aki ebben kisegít. Egy fiatal vámpír, Jonnak hívják, akkor érkezik, amikor szeretnéd, vagyis amikor megüzenem, hogy jöjjön.- reméli, hogy Sinnek nincs kifogása a harapott vámpírokkal szemben, bár Williamnak némileg akadnak gondjai, de azt elismeri, ha valaki jól csinálja a dolgát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyHétf. Júl. 08, 2013 9:44 pm

-Ha elengedem magam, akkor életem folyója nem lesz szabályos, hanem összevissza fog kanyarogni az ismeretlen felé, hagyni fogja, hogy a buckák, a leejtők vagy emelkedők befolyásolják és mindenféle irányba tereljék... Netalántán bele egy másik folyóba... Ki tudja, hogy hogy érintette a dolog. Lehet egy örökké álarcot viselőként bámul a nagyvilágba, de a fejében bent bármi lejátszódhat.
Amiről persze ismételten csak azt lehet elmondani, hogy még szerencse, hogy nem tud róluk. Mármint a fiú gondolatairól, amikről persze Sinnek még elképzelései sincsenek.
-Egy vakációt?! Öhm... Hát, ha mindenkinek jó és mindenki megy is...
Kissé bátortalanul néz nagybátyja szemeibe, igazából nem tudja, hogy menni akar-e. Pedig ha Egyiptomban fognak nyaralni, az Sinéad számára nem végződhet rosszul, hisz világ életében vonzották az ókori helyek és azoknak rejtélyei. Talán unokatestvéreivel is jobban össze fognak majd szokni és találnak olyan elfoglaltságot, amihez nem kell összeveszniük.
Pénz és birtokok... Mihez fog kezdeni annyi mindennel? Úgy tűnik, hogy a Sors élete folyója elé olyan gátat emelt most, amit nem biztos, hogy le tud gyűrni és egyenesen tovább haladni. Lehet most hallgatnia kéne Lord Darklore-ra és engednie, hogy a ez a gát egy másik irányba terelje most. Úgy érzi most kell a tettek mezejére lépnie és cselekedni - addig sem punnyad egyedül a szobájában vagy kószál magányosan az erdőkben vagy a városban.

-Nos, Bácsikám, akkor... Szeretnék majd beszélni az ügyvéddel. A pénzt szerintem bankba rakatom, illetve a helyi Akadémiát, a Theater of Illusions-t is támogatni fogom majd vele. A birtokokról és azokról a tárgyakról majd még gondolkodnom kell. Azt se tudom mihez kezdjek annyi mindennel. Mennyi ilyen birtok van egyáltalán?
Reméli nem túl sok, mert például tíz ilyen területet elég nehéz lenne egymagának kordában tartania. A kevesebb sem lenne egyszerű, de még is könnyebb.
-Ami az üzletet illeti... Szóval ilyen vezetői posztról lenne szó, igaz? Sajnos nemigazán vagyok az a főnök-típus, de... Segítséggel talán menne, úgyhogy... Szerintem üzenhetünk ennek a Johnnak is.
Bár nem látszik rajta, de nagy bátorság kellett ahhoz, hogy mindezt elhatározza és kimondja. Fogalma sincs, hogy hogyan lesz ezután, lehet miatta fog becsődölni az üzlet, de legalább megpróbálja. Kezdenie kell magával valamit, mert ez így nemigen mehet tovább, ezt már ő maga is látja. Ha már hazajött, akkor legyen is a családjának valami haszna belőle, ne csak azt lássák, hogy örökké duzzog és szóba sem áll velük. Hátha a végén így lesz könnyebb. Kiszámíthatatlan a jövő.
-William, tudna nekem mesélni erről a Johnról? Miféle vámpír ő? Ismerhetem esetleg?
Ez sem egy utolsó szempont, nem mindegy, hogy miféle férfit is ad mellé a Lord. Örülne, ha nem zsákbamacska-szerűen tudna meg róla dolgokat akkor, amikor először találkozik majd vele, hanem nagyjából tisztában lenne azzal, hogy kivel is áll szemben.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptySzer. Júl. 10, 2013 12:20 pm

- És ez benne a legszebb, újdonságok fogják keresztezni az életed. Fiatal vagy még, engedned kell, hogy néha más is befolyásoljon, talán egy másik folyó, vagy azok a buckák. Élj kedvesem, nem akarom, hogy megsavanyodj, és hagyd kihunyni életedet gyertyáját. Talán szükséges lenne néha belenézni a fejébe, elolvasni a gondolatait. Bár a fiam, néha tényleg meg tud ijeszteni, ne értsd félre, nem félek a fiamtól, inkább csak attól, hogy ha egyszer elfelejt érezni, és ha mosolyogna, szétrepedne az arca.- mintha csak egy szobor lenne a fia, amin nehéz változtatni, és újra faragni.
- Ha jó, ha nem, mindenki jönni fog, ezt eldöntöttem, mint a család jelenlegi feje. Menni fogunk, és mindenki jól fogja érezni majd magát.- eldöntötte, hogy ha bele is gebed, a családját egybe fogja tartani, és mindkét lánya megfogja kedvelni a másikat, de legalább elviselik egymást, hogy ne kelljen szétválasztani őket, mint két perlekedő macskát.
- Rendben van, még a mai nap lesz rá lehetőséged. Ez pedig nagyon nemes Tőled, hogy támogatni akarod az ifjúkat a fejlődésben, és hogy gyarapítsák a tudásukat. Mennyi is? Mivel a testvérem volt, így minden Darklore tulajdonban lévő ingatlanok fele. Pontosan én se tudom megmondani, több kisebb és nagyobb földterület. És pontosan, vezetői posztról lenne szó. De ha nem is akarsz főnök lenni, akkor megbízhatsz valakit a vezetésével, ahogy a birtokoknál is akár, de szerintem egy próbát megér.- főleg, hogy segítséget is fog kapni, bár most meséljen Róla? Eh…
- Ismerni nem hiszem, hogy ismered, még fiatal, harapott vámpír. Bár nem tiszta a vére, de akitől kapta, nos, kifejezetten erős, és régi vámpír, ha jól tudom, ezer éves is elmúlt már. Személyiségben pedig… hát, izgága, nem tud nyugton maradni, hajlamos a szemtelenségre, de legalább a dolgát elvégzi, oh, és ha gondolod, nyugodtan fel is pofozhatod ha szemtelen, ugyanis nem érzi a fájdalmat. Valami genetikai rendellenesség miatt. Külsőre pedig, majdnem mindig sapkát visel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyCsüt. Júl. 11, 2013 11:54 am

-Élek, Bácsikám, csak... Csak a magam módján. Vámpír vagyok, sajna nem lehet azt a Gyertyát olyan könnyen eloltani. Az újdonságok pedig nem feltétlen jók... Damien majdcsak felélénkül, nem hiszem, hogy örökké ilyen marad. Lehet inkább neki kéne valami löketet adni, hogy befagyott vize feltörjön a felszínre és tovább hömpölyögjön az élet földjén.
Próbálja kicsit terelni magáról a témát, elvégre unokaöccse egyszer családfő lesz és jó lenne, ha nem maradna olyan, mint amilyen most. Nem biztos, hogy egy szoborszerű vámpírúr jót fog jelenteni a népének, illetve a leendő családjának. Kíváncsi, hogy vajon ki lesz az, aki hajlandó lenne a fiúhoz hozzámenni.
-Ó, öhm... Rendben van.
Úgy tűnik, hogy Lord Darklore nem hajlandó semmiféle ellenvetést eltűrni, ezért hát Sinéad nem is próbál tiltakozni. Jobban jár, ha nem most veszik össze a nagybátyjával, úgy is a lány húzná a rövidebbet, ha ellenszegülne a ház urának. Nem mintha nem merne vitába szállni vele, csak a jelen pillanat nem alkalmas az ilyesmire. Olyan nyugodtan beszélgetnek, nem akarja elrontani a csökönyösségével. Makacskodott eleget így is.
-Igazán? Akkor majd össze kell szednem magam, még mielőtt találkozom vele. Persze, hogy támogatni szeretném, hiszen a tudás nagyon fontos, főleg a mágia elsajátítása. Ebben a városban szükség van az ilyen ismeretekre.
Az ingatlanokra csak bólint, akkor majd ezt megbeszéli az ügyvéddel, ahogy majd sok más dolgot is.
-Igen, egy próbát talán megér, majd meglátom.
Kíváncsi lesz arra, hogy hogyan fogja az ilyen üzleti dolgokat megoldani. Szerencsére kap segítséget, ha netalántán bármi probléma merülne fel. De vajon ki is ez a John?
Nem ismeri, harapott vámpír. Ez nem zavarja igazából, ilyen szinten egyenlőségpárti, nem ítéli el, ha valaki más fajba tartozik vagy átváltozás során lett vérszívó. Ezzel nincs gond, főleg, hogy egy Nagy Időstől kapta az örök életet, ami azért nagy szó és valószínűleg nem is akármilyen okból történhetett a dolog.
Sinéad nyugodt és hidegvérű, emiatt nem mindig tűri meg maga mellett az izgágákat. Sebaj, majd lecsapja, minta a taxiórát, ha túlpörög, vagy körbefuttatja fele a várost százszor és akkor talán lehiggad.
Szemtelenségre való hajlam. Már legyintene is, hogy majd elintézi a maga módján a fickót, erre kiderül, hogy valamiféle rendellenesség miatt nem érez fájdalmat. Elcsodálkozik ezen és kíváncsian pillog nagybátyjára - ilyesmiről még nem hallott eddigi életében. De igen, legalább a dolgát elvégzi, a többit majd az újdonsült "főnökasszony" megoldja. Már most aggódik, hogy mi fog kisülni ebből.
A sapka viselése nem sokat mond neki a férfi külsőjéről, de valójában nem is izgatja annyira ez a dolog, úgyhogy csak bólogat.

-Nos, ha jó munkaerőnek fog számítani, akkor talán elnézem majd neki a szemtelenségét és a többi ehhez hasonló dolgát. A Nénikém úgy is most fog rendezni egy álarcos bált, arra talán el is hívhatjuk. Ön jönni fog, William?
Már kicsit megnyugodott a kis bulit illetően, elfogadta, hogy sajnos nincs mit tennie, de részt kell rajta vennie, mint ennek az egész cirkusznak a főattrakciója. Nem érti, hogy Lenore miért gondolja úgy, hogy ez az estély lesz majd Sin jövőjének és boldogságának a kulcsa. De hát legyen, kipróbálja ezt is, aztán ha nem jön össze semmi sem -aminek elég nagy a valószínűsége-, akkor legalább örökre békén fogják hagyni az örömről szóló ostobaságaikkal és a családalapítás "fontosságával".[/color][/color]
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyPént. Júl. 12, 2013 1:21 pm

- De nem mindegy, hogyan is élünk, kedvesem. Fiatal vagy, szép, és igen, vámpír, előtted az öröklét, ne legyél örökké ilyen, kezdj el nyitott szemmel járni, és ha csak apró lépésekben is, de kezdj el végre járni az életed útján. Szórakozz, kövess el néhány hibát, legyél fiatal. Szerinted nem beszéltem már a fiammal, nehezebb eset, mint Te vagy, talán lehetetlen is. Azt remélem, hogy ha talál egy nőt magának, végre felgyullad a lelkében egy kis láng, ami végül tűz lesz, és elolvasztja a jégpáncélját.- mondta mosolyogva, pedig a lelkében tényleg aggódik a fiáért. Túlságosan is vámpír, vagy talán csak a vámpírok néhány rossz tulajdonsága van meg Benne. Nem baj az, ha nyugodt jellem, de néha igazán adhatná jelét annak, hogy él, és nem csak egy élettelen test.
- Akkor ezt megbeszéltük kedvesem.- néha még szigorúnak kell lennie mindenkivel, hogy az akarata érvényesüljön, de hogy akkor is, amikor nyaralást akar. Az már egy kicsit csalódás keltő érzés tud lenni.
- Természetesen, nem ok nélkül kapja a fizetését. Amikor szükség van Rá, akkor itt kell teremnie. Nos, akkor azt hiszem, a legkevesebb az lesz, ha az iskola egy részét Rólad fogják elnevezni.- esetleg egy szobrot állítani, vagy a képét kirakni minden teremben, de erről mindenképpen beszélni fog majd az igazgatóval. Ha már a nevelt lánya a vagyona egy részét az intézményre szeretné áldozni, ez a legkevesebb.
- Remélem meg leszel elégedve a munkájával, ha nem, szólhatsz nyugodtan, vagy kezedbe is veheted a dolgot. Te leszel a munkaadója, a belátásodra bízom, hogyan is jársz el az ügyben. Igen, hallottam róla, természetesen ott leszek Én is, és meglátom, lehet meghívom rá, de még nem biztos. Elsőnek még üzennem kell érte. De remélem jól fogod érezni magadat azon a bálon, kedvesem.- mondta kedvesen, és egy atyai mosollyal az ajkán, miközben gyengéden végigsimított Sin arcán.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyHétf. Júl. 15, 2013 12:51 am

-Csak ismételni tudom magam, Bácsikám: élek, csak a magam módján. Számomra a fiatalság elenyésző dolog, egyszer mind megöregszünk, ha nem is külsőleg, de belsőleg igen. Egyszer úgy is elalszik az a láng s nem lesz már semmi sem, csak a magunk kis világa, amely még a mi időnkbe nyúlik vissza és teljesen eltér majd az akkori világ arculatától. Már ez a kor is másabb, mint amibe beleszülettem. Mindenféle fölösleges szórakozások nélkül is követek el hibákat... Lehet pont egy nő miatt olyan, amilyen. Beleszeretett valakibe, aki elérhetetlen a számára és ezért ilyen fagyos természetű.
Ez persze csak tipp, nem tudja, hogy Damien miért lett ilyen furcsa, de talán van abban valami, amit mond. Egyszer talán kiderül ez is, ahogy most is az, hogy nyaralni megy a család. Nem lehet ezzel kapcsolatban vitázni a ház urával - ha egyszer mennek, akkor nincs mese.
-Jaj, nem kell rólam elnevezni semmit, hisz én is oda fogok járni egy ideig! Nem akarok a saját képmásommal találkozni minden folyosón.
Még csak az hiányzik neki, hogy mindenki róla beszéljen és az udvaron a saját szobrával vagy ki tudja miével fusson össze minden nap. Nem, ő nem akar nagy felhajtást ebből, csupán támogatni az iskolát és kész.
-Majd a kezembe veszem az ügyet, ha valami baj lenne. Csak elbírok egy ifjú vámpírral... Hogy jól fogom-e magam érezni azon a bálon, hát, kötve hiszem. De majd meglátjuk. Ön és a lady bizonyára élvezni fogják majd az estét. John pedig akkor vagy jön, vagy nem.
Az atyai mosoly és simítás hatására kicsit jobb kedve lesz, halovány mosolyféleség húzódik az ő arcára is.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyKedd Júl. 23, 2013 8:43 pm

- Mégis, ha mással élsz, akkor hiába öregszel, életed lángja nem fog elenyészni, hiszen lesz, aki táplálja. Aki mellett nem fog zavarni az idő múlása, mindig megmaradtok egymásnak, és ahogy változnak a korok, úgy fogtok közösen változni. Igen, ha egyedül vagy, tényleg nem olyan egyszerű az egész. A fekete szívem fájdul meg, ha látom, ahogy elhervadsz, és a végtelen sötétségbe süllyedsz. Áh, nem hiszem, hogy a fiam ezért lenne egy jégszobor, hiszen az Én fiam, minden nő csak örülhetne, ha udvarolna neki.- lassan csak arra tud tippelni, hogy a fia egyszer rossz vért ihatott, valaki olyanból, aki túlságosan is komor volt, annyira, hogy a vérévvel megfertőzte a gyermekét.
- Értem, akkor majd ha már kijártad, utána. Ha már annyira makacskodsz az egyedülléttel, akkor is maradni fog utánad valami, ami tudatja mindenkivel, hogy éltél, és még élsz.- persze nem hagyja annyiban, eljátssza a sötét Ámort, és kerít valakit Sinnek. Erre lesz a legalkalmasabb a bál.
- Reméltem, hogy ezt mondod, de ha mégse, nyugodtan jelezd Nekem, és beszélek a fejével. De nem hiszem, hogy szükség lesz erre.- mondta mosolyogva.- Nos, Lizbeth biztosan fogja, és hogy Én fogom-e? Nos, az még elválik. Szeretnéd, hogy jöjjön a beosztottad?- elveszi a kezét Sin arcától, helyette inkább magához öleli nevelt lányát.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptySzer. Okt. 23, 2013 9:02 pm

-Ugyan, nekem itt van Ön és a családja, akik tartják még bennem a lelket. Számomra ennyi elég is. Miattam ne fájjon szíve, Bácsikám! Hagyjra rám a dolgot, úgy sem tehet ellene semmit... Lehet van olyan nő, aki még sem. Vagy annak a nőnek megvan kötve a keze és azért nem viszonozza Damien érzéseit.
Kecsesen vállat von, továbbra is csak tippel, hiszen fogalma sincs arról, hogy unokaöccse miért olyan, amilyen.
Az őt ábrázoló szoborra meg a többire csak legyint egyet. Nem igazán van ínyére, hogy William ilyesmiket tervez, valahogy majd le is fogja beszélni erről, de egyelőre nem firtatja tovább a dolgot. Még hogy mindenki tudni fog a létezéséről... Na ez az, amiben erősen kételkedik. Ha még is ilyesmi lenne készülőben, akkor majd gondoskodik róla, hogy méh se történjen meg ez a szörnyűség.

-Rendben van, majd szólok.
Melegen ajánlja, hogy ez a bizonyos John ne egy olyan személy legyen, aki a sírba fogja küldeni majd... Vagy Sinéad őt. Az majd elválik a viszonyukból, talán már a rohamosan közeledő bálon is.
-Biztos jól fogja magát ott érezni, Bácsikám, hiszen ott lesz biztosan egy csomó ismerőse, akivel társaloghat... Hm, nos... Miért ne jöhetne. Hátha sikerül megismernem annyira, hogy tudjam mire számítsak majd a munkájan során.
Az ölelés pillanatában kicsit habozik, majd fejét lassan nevelőapja vállára hajtja. Valahogy ez a gesztus jól esik most neki. Egy kicsit. S ettől valahogy a Bíbor Király jut az eszébe és a vele való találkozás a színházban. Hasonlóan ölelte Ő is magához a lányt, mikor az szomorú sorsát közölte vele s vámpírok tömegei haltak meg körülöttük a kései utód tudatlansága miatt. Aztán persze kiderült, hogy nem egészen csak amiatt... Senki sem tudja rajta kívül, hogy látta Őt személyesen. És lehet nem is fogja szóvá tenni. Viszont szeretne Róla kicsit többet megtudni, hogy ha esetleg újra látná Victoriust, akkor ne beszéljen ostobaságokat a jelenlétében.
-Bácsikám... Tudna nekem kicsit mesélni a... Királyról?
Lehet furcsa a kérdés és hirtelen is az iménti téma után, de talán William-nek nem okoz gondot válaszolni rá. Legalább is Sinéad reméli, hogy esetleg kaphat pár hasznos információt.
Vissza az elejére Go down
William Darklore
William Darklore

Faj :
Vámpír
Családi állapot :
Házas
Hozzászólások száma :
66

Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptySzomb. Feb. 08, 2014 2:35 pm

- És mindig is itt leszünk neked, de a saját családot, a saját kis vérszívóidat nem lehet mással pótolni. Elhiheted nekem, hogy amikor elsőnek a kezedbe fogod a saját magzatodat, minden más olyan jelentéktelennek fog látszani. A fiam érzéseit? Érdekes ezt hallani, de legyen igazad kedvesem.- néha beletud fáradni abba, hogy a fia útját egyengesse, vagy éppen a lányáét, és úgy mindenbe. Külsőleg azt hihetnék, hogy mennyire is jó dolog az, ha valaki családfő, pedig elég sok hátránya is van, és nehéz dolgokat is lehet benne találni. De mindent összevetve, mégis a pozitív felé dől a mérleg.
- Biztosan lesz elég sok, csak talán sok kéretlen ismerős lesz, akik akkor akarnak valamit, akik csak akkor találnak meg, ha szükségük van valamire. Ez egy őrök lecke, akinek hatalma van, annak hamar sok „barátja” lesz, de amint eltünedezik az a hatalom, úgy fogyatkoznak meg ezek a barátok is. Szerintem egy találkozásból hamar tudni fogod, hogy mire is számíthatsz…- magában nevet, az biztos, hogy Sin az elején nem fogja kedvelni, sőt, talán a falra is mászik majd Johntól, de annyi baj legyen, jó lecke lesz ez mindkét vámpír számára.
Belevész az ölelésbe, és Sin utolsó szava téríti magához. Halványan elmosolyodik, és olyan apai nézéssel néz le a lányra.
- Mit szeretnél tudni kedvesem? Mi érdekel? Sokat tudok, de nem mondhatok el mindent, ezért kérdezz inkább.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert EmptyHétf. Szept. 01, 2014 9:27 pm

-Nem tagadom, hogy ez így van, Bácsikám, de... Nem vágyom erre az érzésre. Sajnálom...
Elfordítja fejét s a földre szegezi jeges pillantását. Nagyot sóhajt, ahogy fejében visszhangozni kezd iménti kijelentése. Vegyes érzések támadnak benne. Összeszorítja szemhéjait egy fél másodpercre, hogy elűzze gondolatait az iménti témától. Damien kapcsán már csak bólogat, majd kiderül, hogy mi furcsa viselkedésének okozója.
-Nem szeretem az ilyen személyeket. Csak kihasználják az embert, de ha az ő segítségükre lenne szükség, akkor elsőként lépnének hátra a feladattól.
Valóban? Hmm... Kezdek aggódni.

Nem tudja, hogy mire számítson ettől a John Doe-tól, de William szavai alapján nem éppen pozitív dolgok jutnak az eszébe. Sokkal inkább aggodalom lesz úrrá rajta. Szinte már látja magát, ahogy kiugrik az ablakon és elmenekül ettől a férfitól.
Az ölelés eztán a Bíbor Királlyal való találkozást juttatja az eszébe. Kísérteties volt az az éjszaka. És bizonyos dolgok szempontjából túl szerencsés sem, információhiány, vérfürdő, stb.

-Nem is tudom... Szinte csak a csatáiról hallottam, hogy milyen vérmes és kegyetlen, de... Biztos vagyok abban, hogy ez nem egészen így van. Milyen Ő valójában? És... Miért nem mondhat el mindent?
A találkozásból már levont pár következtetést, de ettől nem került közelebb Victorius személyéhez. Viszont érdekesnek találja, hogy William nem beszélhet bizonyos dolgokról.
-Ön szerint... Lehetséges az, hogy Ő... Köztünk jár? Hogy újra eljött? Fura pletykák keringenek a Városban...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Kastély melletti kert Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kastély melletti kert   Kastély melletti kert Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kastély melletti kert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hátsó kert
» A Grimm kastély
» Csiperózsika kastély
» Kastély Udvar
» Vértesi kastély

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Darklore negyed :: Darklore kastély-
Ugrás: