Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Namele12~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Namele13~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Namele14 

Megosztás
 

 ~ Ray Cukrászda ~

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptySzomb. Szept. 24, 2016 10:19 pm

*April vidáman kap a szökni próbáló szalag után, mit sem vesz észre a Rocky háta mögött szorongatott fegyverről.
Aztán hirtelen Rocky beszélni kezd Mr.Ray-hez és April úgy érzi, mintha lemaradt volna valamiről. A homlokát kezdi ráncolni zavarában. Ide-oda pillant a két személy között*
- Öhm....n-nem értem...miről is van szó?
*kérdezi bátortalanul*
- Milyen álom?
*összezavarodik, de azért maszolni kezd*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptyVas. Márc. 19, 2017 3:18 am

Beleharap a süteménybe mi előtte van a sütemény finom és ízletes, mintha varázslattal készült volna ezt egy személy készítette. Nem tökéletes mégis finom. Varázslattal készült süteménynek a tökéletességet súrolják és nem lehet elrontani. Ez kezek csinálták és isteniek. Gondolkozik, Rocky közben eszi a süteményt mit mondjon a varázslónak Rayy-nek aki többet mondott el mint bárki másnak egész életében. Rá pillant April-ra és teli szájal rámosolyog, egy-két morzsa is kiesik a szájából. Nyel egyet a falat majdnem a torkán akad az előtte lévő vízből kortyol. Kicsit maga elé is néz, furcsa kézzel eszik mindent biztos nem megszokott, valahogy a süteményes villa és még két három kanál és minek két tányér valahogy ezt nem érti. Biztos butának nézi, etikett meg az ilyenek sose volt az erőségge Nem is kelet neki sose. Hangosabban megszólal, Rocky hangjában érződik a szégyelli magát.

- Bocsánat, úgy eszek néha mint egy disznó! Ez luxus nem az én világom. Már ha az ember néha kajához jut amit megehet, nem lopják el.

Elkezd Rocky nevetni, pedig igaz ahol él nehéz élni. Kocsma tulajától kap kaját azt is sokszor ellopják tőle. Nem éhezett sose, sok volt az sem mondhatja el. Az egész sütemény annyira finom volt észre sem vette milyen sokat töm magába. Nem tudja mit csináljon így témát vált talán nem veszik észre rajta szégyelli magát a dolog véget.
Így visszatér a témára amit Ray ural elkezdtek, először Aprilnak válaszol.


- April nem történt semmi különös az előbb kérdezted csak majdnem rosszul lettem és Ray úr megállította az időt kicsit. És közben egy-két szót is kicseréltünk. Ray úr erős mágus az már igaz és a süteményei finomak.

Aztán Ray felé fordul ki tőle baloldalt foglalt helyet. És folytatja ott ahol abba maradt beszélgetésük.

- Ray úr, tudja az álmaim nincsenek saját álmaim.
Lelkem nem az enyém már, és az álok a lélek mélyéről jönnek.
Mindig amikor alszok álmodom, erőszak mellett megvannak a szép dolgok is. Szamuráj ki szerelmét keresi, lovag ki szerelmét elveszti másik lovag véget. Álmaim emlékekből állnak szeretem őket.
Az álmok néha rosszak, látom apám ahogy csatorna mélyébe dob, nem tudom hogyan lehetséges láttam. Valaki figyelt volna már rég, valaki aki tudta meg fogok halni csak arra várt megtörténjen.
Nehéz élni így, nem mindig rossz. Rossz az valaki egyedül van, mindig és mindig egyedül van. Egyedül vagyok és nem akarok senkit sem magam mellé, félek rosszat teszek.

Rocky szemeiben könnyek kezdtek megjelenni, majd egyre több és több, hangja is megváltozik boldogságból a keserű felé. Eszébe jut a férfi akit szeretet, egyetlen akire még mai napig vágyik.

- Artemisz elhagyott és teljesen egyedül maradtam, szeretem ő is szeretett vigyázott rám. Elkellet mennie, utálat véget ahogy engem utálnak a Grimmek úgy őt utálták a vámpírok. Artemisz szeretem, most már egyedül vagyok. Egyedül mindig. Szenvedés az élet, egyedüllét és halál a végén. Artemisz volt egyetlen akiben megbíztam.
Nem kell nekem ez, nem kellenek az álmok csak rájövök mennyire egyedül vagyok. Ray úr mért van az vannak akik ilyen sokat szenvednek? Kiket nem szeret senki?

Kijött belőle, túl boldog volt és nem szenvedett. Jól érezte magát Rocky pont ez miatt könnyen elérte a szomorúság. Ezt még April is meghallotta. Túl sok boldogság érte úgy érzi, ebből is sok volt ennyi után nehezebb továbbra is annak maradni. Talán jobb ha elmegy, megragadta az asztal szélét mert segítség nélkül nem fog felállni.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Ray
Nicolas Ray

Faj :
Mágus
Kor :
34
Családi állapot :
Facér
Születési idő :
1989. Aug. 01.
Hozzászólások száma :
106

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptySzomb. Május 06, 2017 11:41 am

Nico őszinte boldogsággal nézi ahogy a két kamaszlány jóízűen, vidáman falatozik az ő sütijeiből. Nincs is kedvesebb jelenet egy ízig-vérig cukrász számára.

- Nincs ezzel semmi baj, nem kell bocsánatot kérned. Egyél csak, ahogy jól esik! Ez, amit tőled látok, őszinte...és ez örömömre szolgál. Sok lány feszengve kér sütit, a legkisebbet vagy cukormenteset kérik és aztán olyan finoman, óvatosan esznek, mindig a lehető legapróbb darabot vágva a villával, mintha nem szabadna felhőtlenül falatozniuk. És ez szomorú. Én azt szeretem ha boldoggá tehetem az embereket és egy pár percre mosolyt csalhatk az arcukra a finomságokkal. Túl sok a rossz a világban, legalább legyen egy jó süti, amit betermelhetünk!

Mondja és mosolya kiszélesedik, valószinűleg meglepi ezzel a kis monológgal a lányokat, sokkolja, de nincs is ezzel baj.

- Nem ártana neked egy lopásgátló varázs...és pár egyéb hasznos igézet. Ha szeretnéd, tanítok neked párat.

Szólal fel hirtelen, ajánlatot téve a kis szürkének. Vajon hogy reagál majd rá? A cukrász-mágus minden szava igaz, elhatározottságga és derűje tükröződik smaragd szemében.
Aztán Rocky ismét mesélni kezd és a fiatal férfi az asztala könyökölve hallgatja szavait.

- Szóval...az a lény, ami benned lakozik a haláltól mentett meg. Jó üzlet volt ez mindkettőtöknek: te életet kaptál, ő testet. De az ilyen lények, jól jegyezd meg, általában rossz szándékúak. Ő akarja tested. Csakis magának. Te nyűg vagy neki, túl jó és valaki, akivel osztoznia kell. Jók a képességeid, szép vagy, a démonok és egyéb megszállásra képes árny-lények szeretik az ilyesmit, felhasználni a gazdatestet...szeretik ha csinos, úgy könnyebb rossz dolgokba keverni, kihasználni, gyötörni...suttog az elmédbe, gyengít, mert úgy ő maga erősödik. És ha engedsz neki, akkor egyszer átveszi az uralmat feletted és árthatsz másoknak. Olyan dolgokra kényszeríthet, amitől undorodnál magadtól. Ez nem szabad hagynod. Ezt nem szabad hagynom.

Eltökélt szándéka, hogy ahogy tud, segít a Lost leánykának. Tekintete kissé megkeményedik. Nagyon komoly dolgokról beszélnek.

- Rocky, szeretném ha elfogadnád a segítségemet. Járhatnál hozzám "külön órára" és együtt kitalálnánk valamit. Ez az entitás...valószinűleg elválaszthatatlan tőled, ha a halálod pillanatában vagy az után szállt meg, de javíthatunk az együtt élésen gyakorlással. Hogy te legyél az úr a saját testedben! Csak akarnod kell...csak kérned.

Megenyhül tekintete, mi talán kissé rémisztő volt a lányoknak. Leheletnyit tükröződött az az erő és sötétség, ami benne lakozik, még ha jószándékú is, a jelenés nem biztos, hogy kellemes.
Megsajnálja a copffost, ahogy az kifakad, könnybe lábad szemekkel. Miért ilyen bájosa a lányok, ha sírnak? Ezen tűnődik gondolataiban. Szenvednek, a férfiak még is ekkor látják őket a leggyönyörűbbnek. Paradoxon. Gonosz ellentmondás. Még is ez a szomorú valóság.
Kinyújtja egyik kezét,hogy megfogja a sírdogáló lányét és a szemébe néz.
A mozdulattól kicsit felcsúszik a felsője ujja. A csukloján...rég, alig észrevehető hegek látszának. Akár a pókháló, fehérek, hosszú, egyenes vágásnyomok. Éppen, hogy csak kiszöknek a felsője ujjából. Olyan sebhelyek ezek, miket az idő sem tüntethet el teljesen.


- Rocky...a világ zord hely. Annyit tehetünk, hogy megtanulunk benne élni, együtt ezzel. És tehetünk még valamit: Jobbá tehetjük.

Elmosolyodik és körbe pillant, körbe mutatva a cukrászdát és elengedve a a hajadon kezét.

- Nézzétek csak...ezért nyitottam ezt a helyet. Az édesség mindenkit felvidít! Tudom, ez csak csepp a tengerben...de a tenge is csak sok-sok cseppből áll,nem? Lassan, de biztosan javíthatunk a dolgokon...apránként. Nem szélmalomharc, annál sokkal több. Megtanultam nevetni...régen, pedig azt hittem sose leszek rá úja képes. De az lettem. Rocky, te is képs lehetsz rá, tudom. És ha mindenhová ezt az üzenetet visszük, a mosolyét, a boldogságét, akkor az vidít másokat, javít a helyzetükön és átragad rájuk. Így lehet pár egyszerű lépéssel és döntéssel jobbá tenni a világot! Most azt fogod mondani, hogy de te ezt bévül nem érzed....én se éreztem, csak csináltam. És a sok mosoly elhitette velem, hogy boldogo vagyok. Amíg nem voltam rá képes, hogy tényleg az legyek. De most már az vagyok. Bár...még érzem...magamban a Sötétet, de egy szintű sötétség a többségben van. Aprilben nem.

Egy pillanatra a szöszire pillant és aranyosan rámosolyog.

- De April kivétel, ő a Fehér, teljesen tiszta. Ezért vonzódsz hozzá. Sóvárog utána a lelked. A démoné és Rockyé. April a megváltás a meggyötört léleknek. Én is érzem...töldőni lehet az ilyen emberekből, ritkák, mint a fehér holló és ennyire Jót, mint ő, még én se láttam. De meg kell tanulnod úgy töltekezni belőlük, hogy ne bántsd őket, érted, Rocky? Az olyanok pedig...mint te és én, akiknek több jutott ki ifjú korukban a szenvedésből, mint az természetes volna...minket szeret elnyelni a feketeség. Teljesen elkergetni nem lehet, de távol tartani igen. A miértek azthiszem értelmetlenek, én is próbáltam rájuk keresni a választ, de felesleges. Csupán őrületbe kergetnek.

Rocky ekkor hirtelen felpattan, de nehézkesen.

- Lehet, hogy sok volt most mindez, de gondold át. És ne hagyd, hogy a másik éned lebeszéljen.

Átfut az agyán, hogy megragadja-e a lány kezét, de végül nem tesz semmit. Nem kényszerítheti. Magának kell meghoznia a döntést: a sötétségbe veszik vagy kilép a fénybe.

Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptySzomb. Május 06, 2017 12:01 pm

*Pillog nagyokat hatalmas, gyönyörű szemeivel, időbe telik, mire felfogja a dolgokat. Szólásra nyitná a száját az önostorzó Rocky szavaira, de Mr.Ray megelőzi, így ő csupán felkap egy fehér, csipkés szalvétát az asztalról és automatikusan, kedvesen, elkezdi barátnője száját és annak könyékét törölgetni nagy szorgosan. Aranyos látványt nyújthatnak így.
Mikor végez Rocky morzsátlanításával, a cukrászra néz, aki éppen magyaráz. Milyen sokat beszél, wow! És milyen okos dolgokat! April zavarba jön saját gondolataitól és a férfi szavaitól, ez ki is ül arcára. Teljesen kipirul az arca és elkapja a tekintetét. Elég könnyen zavarba jön, főleg a férfiaktól, nem igazán van hozzá szokva a társaságukhoz és közvetlenségükhöz meg végképp. Bár van egy bátyja, ez mit sem változtat a dolgon. Szerencsére Rocky pont hozzá intézi szavait, így rá emeli a tekintetét és figyelni próbál*
- Te jó ég, de ugye már jól vagy?
*közelebb csusszan székével a másik lányhoz és fél karral átkarolja, másik kezével a másik felkarját fogja, tekintetébe aggodalom ül ki. Zafír szemei tükörként csillognak*
- Őőőő...igen...biztos így van, erős...és finomak a sütik...
*megint zavarba jön kissé, lesüti a szemé, de igyekszik összeszedni magát,  ez az erőlködés ki is ül ártatlan arcára. Aztán Rockyból dőlni kezdenek a szavak és April szinte kétségbe esik, nem tudja mit tegyen vagy gondoljon. A felét se értette annak, amiz barátnéja megosztott velük. Minden olyan zavaros és bonyolult!*
- Ne mondj ilyet! Nem fogsz te bántani senkit! És én itt vagyok neked!
*eltökélten jelenti ki és a fehérhajú arcát maga felé fordítja, ha esetleg nem rá nézne. Aztán még több érthetetlen és furcsa beszéd következik...Mr.Ray, valamiféle belső sötétségről beszél? Őbenne? Ugyan már! És Rocky is...ó, te jó ég! Hogy keveredjen ki ebből, hogy segítsen? És akkor még a szőke férfi újra zavarba is hozza azzal, hogy Fehérnek nevezi..hát igen, White a neve,de nem erre gondolhatott...arcocskái megint fokozatosan pirulni kezdenek. Hirtelen el is engedi Rockít, kezeit az ölébe temeti és tördeli. Ég az arca. Butának érzi magát. AZtán Rocky fel akar kelni, ettől megint megrémül. Elkapja a coffos barátné karját*
- Jaj,ne, ne menj, Rocky!
*ha a lány nem ül le magától, feláll, hogy támogassa*
- Mr.Ray segít! Tudom! Én nem tudok, mert buta vagyok, de éreztem, hogy ő segíthet! Fogadd el!
*zihálva monjda, aggódik a másikért és zavara is alig látszik oldódni*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 22, 2019 2:36 am

Rocky visszaül a székébe kezeit az asztalra teszi és az összekarolt karjaira a fejét leteszi. Leteszi mert fáradtnak érzi magát, leteszi mert szívesen aludna, kimerült teljesen szellemileg. A szemeit lehunyja egy pillanatra, egy-két másodpercre amikor kinyitja szemeit ép Ray ura  figyel tekintette. Nem sokáig feje átfordul jobb oldalára hol a kis April van. Belenéz azokba a kék ártatlan szemekbe majd kicsit elgondolkodva ezen azon megszólal.

-April te nem vagy buta, tapasztalatlan nem egyenlő avval buta lennél. Valaki buta az én annak is fejfájást okozok. Néha kijönnek belőlem a múlt és a jelen eseményei akár egy hisztis kislány akkor is beszél amikor ezerszer megmondták fogd be a szád.


Elfordítja a fejét előtte még elejt egy mosolyt April felé. Aztán a karjai felegyenesednek Rocky is kiegyenesedik vagyis majdnem mert utána a tenyerén támaszkodik.   Vesz egyet a sutiből, sóhajt egyet.

-April okos vagy ezzel a tanár úr is egyetért gondolom, igazad van Ray tanár úr erős és okos. Amikor ott jártam a suliba az „Igaz és Álomkutat” megkérdeztem. Ez akkor volt amikor jelentkeztem oda. Megmutatta a kút a lehetséges múltam és jövőm. Nem történt meg az esemény, nem haltam meg. Boldog voltam, a családom is büszke volt rám szeretek engem és szép lettem volna. Nem egy fél fakó bőrű valami, aki még csak nem is zombi.

Rocky benyúl zsebébe és kirak egy fényképet melyen egy lány van aki hasonlít rá mégis más. A képen a lány haja csodálatos természetes vörös. Zöld szemei mik elvarázsolják az embert. Szeplők mik ártatlanságot sugároznak. Rocky a képre koppint az ujjával kétszer és közben folytatja mondani valóját.
~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 36cf56e7dba705e251f886da879ab8f1
-Ez a lány én vagyok, ez lehetem volna minden boldogság megtalál akkor. Egy igazi grimm nem egy Lost negyedbe kellene laknom. Igaz akkor sose ismertem volna meg a kocsmárost vagy Mr.Black urat. Mind ketten szuper emberek. Grimm lettem volna egy kicsit hiú, divatos, ártatlan és szép. Haaajjjj ez amit szeretnék, normális lenni.

Rocky vesz még egy süteményt, aztán kinézz és észre veszi a grimm vadászokat egy nagyot sóhajt. Majd a tanár ura néz halkan megszólal.

-Ray tanár úr mit tesz a vadászok ellen? Megvéd tőlük akkor bűncselekményt követ el. Nem tesz semmit akkor elkapnak és kivégeznek.
Vissza az elejére Go down
Nicolas Ray
Nicolas Ray

Faj :
Mágus
Kor :
34
Családi állapot :
Facér
Születési idő :
1989. Aug. 01.
Hozzászólások száma :
106

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2020 4:49 pm



Rocky & April
'Monsters are real. Ghosts are too. They live inside of us, and sometimes, they win.'

A fehér hajú (démon)lány vissza ül, bár feje fáradtan csuklik karjára. Nem kell mondania semmit, Mr. Ray pontosan tudja, mi mehet most végbe benne. A törékeny lelki világában. Bár tény, démon még sosem szállta meg, még is, neki is megvannak a saját "démonai". Egy ideig nem szól semmit, hagyja, hogy a két barátnő váltson pár szót egymással, mint egy csendes szemlélő van jelen a pillanatban. Ezt követően Rocky feltárul és beszélni kezd az ábrándokról, amiket az illúziók iskolájának varázskútja mutatott neki. Nicolas egy aprót sóhajt és karjait össze fonja az asztalon, ahogy az elveszett gyermeklány szemeibe néz.
- A múltat kergethetjük, de az csak csupa fájdalmat és szenvedést hoz. Bárki történhetett volna, nem úgy lett. Ellenben, itt a jelen. Ha elengedjük a múlt árnyait és ábrándjait, megtehetjük azt, amit meg kell tennünk, hogy legyen jövőnk. Hogy olyan jövőnk legyen, amiért érdemes élni. Ahogyan érdemes élni. Lehet, hogy az arcod és a hajad fakó lett, mindez mássá tett, de te még is önmagad maradtál. Ne engedd, hogy a démon az ellenkezőjéről győzzön meg! Mágiával a hajad, a szemed színét megváltoztathatod, de még is az maradsz, aki. Ne tagadd meg önmagad. Használd fel. Használd ki.
Figyelme a kis Rockyra fókuszál, csupán olykor pillant a White lányra. Ám alighogy befejezi a mondatot és a másik diák elteszi a szép fotót, a negyedben különös alakok tűnnek fel. Az üvegkirakatból jól láthatóak. Mr. Ray a lányok válla felett oda pillant, majd vissza, a kettőre, mikor Rocky ajkait súlyos szavak hagyják el, amik gondolkodóba ejtik a cukrászt, ám gyorsan reagál.
- Azt mondod, Grimm voltál egykoron? Ha ez igaz, ha a Grimmek vére folyik az ereidben, joggal állhatsz ki az örökségedért, ami megillet. Ám most, menjetek! Hátul, a pult mögött van egy ajtó, arra kijuttok egy szűk kis mellékutcára, ahol a kukák állnak. Ha követitek az utat, arra nem fognak követni benneteket. De sietnetek kell. Amíg hátra nem értek, csak feltűnés mentesen...
A tanár feláll és mintha mi sem történt volna, vissza sétál a pulthoz és tenni-venni kezd, senkinek sem szúrhat szemet semmi. Ahogy a kamaszok elsuhannak mögötte, még megszólítja az érettebbiket.
- Ha készen állsz, gyere el hozzám.
Azzal elfordítja tekintetét, míg a vadászok egyre közelednek, a gyerekek ködbe veszhetnek, ha fürge a lábuk.

Music
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptyVas. Szept. 27, 2020 5:22 pm



Rocky & Mr. Ray

Kétségbe esetten mered hatalmas, égkék szemeivel a kis Rocky-ra. Hol rá, hol a tanár úrra pillant, amint az a kettő mély eszmefuttatásokat folytat. Mindebből nem sokat ért meg mélyebben, kissé kirekesztve érzi ugyan magát e miatt, de megpróbál felül kerekedni ezen, hogy barátnőjén segíteni tudjon, még ha csak közvetett módon is. Elhozni Mr. Ray-hez határozottan jó ötlet volt. Így annyit tud tenni a jelenlegi helyzetben, hogy figyelmesen hallgatja a beszélgetést és olykor nagyokat bólint. Már ha éppen nem a zavarával küszködik, amit hol a cukrász, hol a Lost lány miatt kénytelen "elszenvedni". Szeretne ilyenkor tiltakozni, ellent mondani, vagy úgy bármit, még se jön ki szó rózsás ajkán. Inkább ül, Rocky hátát simogatva támogatása jeléül, mikor már vissza ülnek. Rockyból az érzések és az emlékek vulkánként törnek elő, mikor előveszi a fotót, a kis April nagy érdeklődéssel veszi a kezébe és nézegeti.
- Valóban, milyen szép voltál! Na és valóban Grimm vagy? -
Pislogja baba-szerű szemeivel, még a szája is elnyílik a csodálkozástól. Hiszen April a Grimmeknél szállt meg, mivel a szülei ezt így intézték. A Grimm és White is nagy mágus családok, így a kapcsolatok révén ez nem volt nehéz. Ő maga pedig követte az utat, amit kijelöltek neki. Azonban anak ténye, hogy Rocky esetleg valóban Grimm, sok mindent felforgat. És egyáltalán miért is keresik most ők azok a rémisztő alakok, akiket barátnéja említ - és nicsak, már fel is bukkannak a tömegben! April riadtan néz hátra, majd gyoran vissza is fordul. A szíve hevesen kezd kalapálni. Nem tudná, mi tévő legyen, Rocky azonban választás elé állítja Mr. Ray-t és a mágus kisegíti őket. A szőkeség nagyot bólint és Rockyba karolva lassan elkezd sétálni arra, amerre Nicolas Ray mondta nekik. Mikor a férfi ismét megszólítja őket, megáll egy pillanatra, majd eltűnnek a hátsó ajtón.

/köszönöm a játékot!Smile/

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptySzomb. Okt. 10, 2020 1:31 pm



Rocky & April

A köd ami megjelent vak is eltévedne az egész nem tűnik természetesnek. Rocky gyors léptekkel halad előre utat vágva magának a szürke fátylon, észre se veszi talán April a gyors nagy lépteket talán nem bírja tartani. Elszeretne jutni egy pontig van egy utca ott egy lejárta a Lost negyedbe a raktár nincs mesze igaz szinte mindig üres is a varázslok szerint büdös egy helység a Lost nem járnak nagyon a varázslok negyedeiben ~Ki járna egy sznob közönséges~ aztán léptei lelassulnak a raktár előtt és tekintette April nézi aki közelit felé és elmosolyodik az aranyos barátnőjén.
-Talán van még remény és mégse olyan rossz itt mindenki!
Gondolat fordult meg a fejélben és elkezdet kiabálni, biztatva April-t.
APRIL GYERRE MOZOGJANAK AZOK A LÁÁÁ......
Egy erős ütés éri az arcát és hangja a torkán ragad egy alak jelenik meg mögötte, Rocky az ütés hatására elveszti egyensúlyát aminek hatására arca is megsérül vér folyik fehér bőrén. Megáll a lábán, a kését előakarja venni.
Az idegenbe akarja vágni az megragadja a kezét amit úgy megszorít hogy Rocky kezéből kiesik a kése. A kés a földre esik egyenesen egy kutya szarba így az nem koppan.
Haragosan néz Rocky a fájdalommal nem törődik jobban aggódik a társasága miatt hogy ne bántsák szegény April nem bírná azt amit ezek a szörnyetegek csinálnak kihallgatás címen.
- Megjelent egy veréb hol a többi csibe, csak nem fogtok károgni!
Provokálni kezdi a vadászt, talán így Aprilról elterjed a figyelmük a mszk mögött sose tudni mi rejlik vagy ki.
Valami kézmozdulatot végez az idegen mire Roclky teste elfárad és erős émelygést is érez, lassan elkezd vele forogni a világ is szédülni kezd össze esne , de erős kéz állva tartja testét.
April pillant a vér már az állán gyűlik, tekintette Rockynak elmosódott alig tudja kivenni barátnője arcát és megint érez valamit nem tudja az rúgás vagy varázslat és berepül az épületbe a varázslat csökkentette a fájdalmat így is keményen landolt neki a rácsoknak. Az ajtónak ami Lost negyedbe vezet, ereje most nincs egyedül elmeneküljön. Felállni, igazán beszélni sem tud és így talán eljön végre az a halál. Egyedül a gondolatai szabadok és az is csak April körül forog.
~Apri..il ne bántsátok, egy ártatlan vér lenne, Ééén kelek nektek.~
Mondaná de nem tud megszólalni, nem tud semmit csinálni és könnyek jelenek meg haragos szemében jobban eltorzítva látását.
Outfit: Link » «WAR


Vadászok ruházata.:

Vadász felveszi a kést a földről, megnézi azt.
-Egy egyszerű kés, Német gyártmány nem sokat ér a mi kovácsolt fegyvereink ellen. Semmi sem jobb ami a földön készül szar Német acél.
Fogja és a háta mögé dobja a kést ami leesik egy füves részre.
Majd szemek nem messze álló April felé fordulnak.
-Talán ismered ezt a szemetet kisasszony?Nem! Vonuljon tovább és tegye azt amit szeretne amit tenni fogunk ezzel a szemétel nem az ön szép szemének találták ki!
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12, 2020 11:23 am



Rocky & April

Szedi lábait, ahogy csak bírja. Zihálás. Nincs hozzá szokva a meneküléshez, főleg nem magas sarkú cipellőben. Túl nagy a köd! Kétségbe esés kezd a kis Aprilre telepedni, mi van, ha a nagy felfordulásban még Rockyt is elveszíti? Gyorsan megragadja barátnője kezét, hogy úgy szaladjanak tovább, bár így is, Rocky inkább vonszolja maga után.
- Mi lesz velünk? Már nem bírom sokáig...!
Pihegi aggodalmasan, elfúló hangon, ahogy a levegőt kapkodja. És nem lát semmit. A sírás kerülgeti, de próbálja tartani magát. Ahogyan az ezüsthajú lány rá mosolyog, máris nagy kő esik le a szívéről. Megkönnyebbül, ahogy megtudja, nincs minden veszve. Biccent egy nagyot, könnyeit nyeldekelve, de ő maga is elmosolyodik. Tovább szaladnak és már majdnem elneveti magát Rocky piszkálódásán, mikor e helyett elkerekedett szemmel sikkant fel, szája elé kapva kezét - hiszen pontosan a szeme láttára éri az ütés barátnőjét. Így a rettegés újra elönti, akár a hideg verejték. Piszkafa lábai reszketni kezdenek, gyomra pedig émelyegni. April, ne most, észen kell lenni! Mondja magának gondolataiban. Félelmetes alakok tűnnek fel, arcukat maszk fedi, ami csak növeli a rémületet Aprilben. Össze csuklik lába és a földre huppan. Nem...nem bírja ezt elviselni! Az igazságtalanságot! Hiába a szép szavak, mik meglepik, ez csak még fájdalmasabb...hiszen takaros külseje miatt kedvesek vele.
- Elég! Engedjétek el! Nem tett semmit! Tudjátok ti, ki vagyok én és ki ő?!
Ordítja torka szakadtából, egész teste kocsonyaként remeg, könnyei pedig kövéren szaladnak le az arcán. Talán veszedelmes felfedni a kilétüket, de ez lehet most a menekülés kulcsa! A kis April pedig megtalálja hangját, ha a barátnője a tét.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Ray Cukrászda ~   ~ Ray Cukrászda ~ - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
~ Ray Cukrászda ~
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Grimm negyed-
Ugrás: