Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Sitka és Ofélia Greed lakása Namele12Sitka és Ofélia Greed lakása Namele13Sitka és Ofélia Greed lakása Namele14 

Megosztás
 

 Sitka és Ofélia Greed lakása

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyCsüt. Nov. 08, 2012 11:00 pm

Sitka és Ofélia Greed lakása 1116

Az erdő szélére épített otthont kedvesének Sitka, kicsit elvonultan a többi vérfarkastól (hiszen neje vámpír) hogy nyugodtan élhessenek a végtelenségig...
A ház masszív fából épült, varázslatot is adott hozzá a férfi jócskán, az otthont védőrúnák óvják, ellenáll az illetéktelen behatolóknak és a természet szeszélyeinek.


Sitka és Ofélia Greed lakása 290
Egy hídon keresztül lehet megközelíteni, a híd szintén fából készült, védővarázslatok óvják


Sitka és Ofélia Greed lakása 748

A ház elülső részében van a nappali, hátul a háló és a gyerekszoba.

Sitka és Ofélia Greed lakása 388

A nappali elrendezése egyszerű, viszonylag modern, kicsit világos színű, de természetesen bármikor át lehet alakítani feketére, csak Sitka gondolt terhes nejének lelkiállapotára, hogy talán vidámabb környezet kellene imádott feleségének.



Sitka és Ofélia Greed lakása 658
A hálószoba igazán meghitt, fákra néz. Romantikus, tulajdonképpen csak egy ágy és éjjeli, valamint ruhásszekrények vannak benne.


Sitka és Ofélia Greed lakása 481
Van vendégszoba is, hiszen a kis családnak sok barátja van. A gyerekszoba még nics kész, hiszen a baba egy ideig még a hálószobában fog aludni a szüleivel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 9:59 pm

Egy fekete hajú, kissé emos beütésű fickó nyitja ki új házuk ajtaját. Szeme most is guvadtan és kifestve mered a nagyvilágba és valószínűleg még most sem tudja, hogy ő az emokat utánozza, fogalma sincs az egészről. Kinyitja az ajtót kedvesének, nagy levegőt vesz.
- Én építettem, remélem tetszik, tetszik a ház
Nézi meg alaposan a küszöböt, aztán félreáll, hogy Ofélia bemehessen. Izgatott, mit fog szólni, s még egyéb meglepetés is várja az asszonyt, de csak szépen sorjában. A levegővételre odafigyel nagyon, mert ilyenkor szokott izgulni és még véletlenül elfeledkezik róla, hiába halhatatlan, nagyon meg tud ijedni.
- Tetszik?
Kérdezi óvatosan, elég halkan.
- Ez a hely alkalmasnak tűnt...és úgy néz ki, felmerült, hogy akár, akár polgármester leszek.
Kicsit elneveti a mondat végét, neki is elég abszurd a dolog. S vár, zakatoló szívvel, ő ugyanis hosszútávra tervezte a házat, ami viszont nem fekete és tudja, hogy akárcsak neki, Oféliájának is mániája a sötét szín.
- A baba miatt ilyen, a kicsinek nem tenne jót a fekete.
Magyarázza mielőtt felesége kirobbanna, hogy esetleg pocsék, amit csinált.
- Neked sem, neked sem
Teszi hozzá, aztán bizonytalanul megböki Oféliát, majd sóhajt egyet és felkapja, mégiscsak ő akarja átvinni a küszöbön. Itt már férfiasabb, lendületesen átlépi azt. Össze tudja egy-egy pillanatra szedni magát.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Nov. 16, 2012 6:06 pm

Darling

*Új élet,új nap,új és boldog jövő. Szinte hihetetlen,még mindig nehezen tudja ezt elfogadni és örülni neki. Valahol még mindig fél,hogy mindez csupán egy álom. Túl sok rossz történt már vele az életben,annyi keserűség,bánat,csalódás. Most még is minden olyan mint egy leánymesében. Herceg,erdő közepén házikó,senki aki árthatna,a vasorrú bábának végleg hátat fordítva.
Ott hagyták eddigi életüket,mindketten új életet kezdtek,együtt. Itt nincs senki aki ismeri őket-legalább is ezt hiszi-vagy háborgatná. Békében és nyugalomban élhetnek. Szeretetben. Itt felnevelhetik a születendő fiukat-vagy lányuk.
Ophelia egy egyszerű farmert visel és egy fehér,könnyed pamut felsőt,ami alakjához simulva kirajzolja már látszódó,gömbölyödő hasát. Még viszonylag kicsi,de már nem annyira,hogy ne vegye észre senki. Arcán kellemes mosoly van mikor megérkeznek Sitkával,körbepillant a környéken. Körbenéz,szemét végigfuttatja a kellemes kis házon majd megállapodik a férfin*
- Nem,nem szép. Álomszép. Túlságosan szép.
*szólal meg végül,mikor kedvese már sokadjára kérdez rá,hogy elnyerte-e a ház a tetszését. Mosoly csillog az arcán,ami igazán ritkaság tőle,de minél több időt tölt a vérfarkassal,annál sűrűbben jelenik meg. Könnycsepp gurul le az arcán,véresen,majd egy másik. Jobb tenyere alulról a hasát támasztja,míg bal kezét az orrához emeli*
- Annyira szép. Ez az egész.
*mondja elfúlón és próbál nem nagyon sírni,de elérzékenyült. Talán a hormonok teszik. És ez az élethelyzet,hogy a sorsa ennyire megváltozhatott és jóra fordult*
- Annyira szép,hogy nehéz elhinnem. Hogy itt vagyunk,tényleg itt vagyunk. És velem vagy. És kisbabánk is lesz.
*megtörölgeti a szemét hosszú,fehér ujjaival,nem akarja,hogy Sitka így lássa,örömkönnyek,de a férfi biztos megijed tőle*
- Polgármester? Ismernek téged?
*szipog egy kicsit,fennakad azon amit szerelme mond. Meglepi. Talán meg is rémíti kicsit,azt hitte itt nem fogja őket senki se ismerni. Ez az érzés viszont rögtön szertefoszlik,nem zavarná talán még se annyira,hogy nem remete életet élnek,hanem mondjuk ismernék őket a városlakók*
- Ez nagyon jó hír,nem?
*kérdez rá,mert furcsa a helyzet. Elmosolyodik ismét. Elsőre furcsán hangzik,Sitka,mint polgármester,de másodjára kifejezetten jól hangzik*
- Nagyon gyorsan ver a szíved.
*elkuncogja magát, Sitka ilyenkor nagyon aranyos. Opheliának pedig jó a hallása,mivel vámpír. Odamegy hozzá és a mellkasára helyezi a kezét,az ujjai alatt is érzi ahogy a farkas-szív zakatol*
- Ez így tökéletes. Nem is baj,hogy világosabb,ránk fér. Új élet,új kezdet.
*legfeljebb majd Sitka kiegészíti egy kis sötétítő függönnyel,ha nappal nagyon besütne a nap,felesége miatt. Sitka hirtelen felkapja,halkan felszisszen,aztán elneveti magát,a nyakába kapaszkodik és hagyja,hogy bevigye a házba. Csak nehogy leejtse szegény. Sitka vállára hajtja a fejét*
- Éhes vagyok. Steak-et ennék.
*közli szívszerelmével,nos,igen,mióta terhes nem csak a vért kívánja,mint a vámpírok normális esetben,hanem sok húst,véres húst. Valószínűleg ez olyan táplálék,amit a farkasok szívesen esznek.A kicsi elvégre félig farkas lesz. Félig pedig vámpír*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:53 pm

Ő is nagyon örül, tervezgette az épületet, a szobákat, de nehezen fogta fel, viszont talán kevésbé hiszi álomnak. Ezer év után az ő vágya is teljesült, megtalálta a családot, az igaz szerelmet, még utóda is lesz. Ez egy farkasnak nagyon fontos, hogy örökítsen, hogy tovább adjon. Kicsit megnyugszik, mikor jövendőbelije kimondja ítéletét: szép. Igaz, még nem nagyon nyilatkozott negatívan róla, ilyenkor, utólag mindig restelli, hogy úgy rágörcsölt. A véres könnyek kicsit meghökkentik, ujjait gyorsan kedvese arcára teszi, a könnyek bizonyára rácsorognak és ő le tudja törölni őket. A Sitkás félmosoly játszik most ajkain, homlokát kicsit nekitámassza Oféliájénak.
- Ez a valóság. Új életet kezdtünk, szép életünk lesz és most már soha semmitől sem kell majd félned. Mindig megvédelek, mindig itt leszek.
Ígéri, kicsit nyálas talán, de el kell mondania, nem szeretné, ha tartana ettől a lány, vagy kétségei lennének. Elhozta, megvédi, összeköti vele az életét, most már nagy felelősséggel tartozik, két személyért minimum, majd talán egy városért is. Kicsit biccent, kicsit aggódik. Nagyon meglepő neki, nem is nagyon akarta elfogadni.
- Igen, talán a bölcsek köve miatt. Ezért is választottam ezt a helyet és mert itt több faj él, a gyermeknek jobb lesz.
Nem mondja, mert nem akarja felizgatni szegény aráját, de fél ettől az egésztől. Hogy ha netán polgármester lesz és megszületik a gyermek mit fognak szólni a félvérsége miatt. Egyáltalán az egész gyerekügytől tart ilyen téren. Mi lesz? Ép lesz az a lény?
- Ha... nem fog megfelelni az állás, akkor váltok
Teszi gyorsan hozzá. Ha túl sokat venne el idejéből, ha valami nem lenne tökéletes. Hisz pénzük van elég, nem szorulnak rá. Egyszerűen csak megkérték, elvállalta, de bármikor visszamondhatja, ha teherré válna.
- Jó. Igen... ha szeretnél egy elismert férjet.
Viccel kicsit, majd csókot lehel Ofélia ajkaira, amennyiben a nő engedi.
- Izgultam, hogy tetszik-e majd
Vallja be kicsit elpirulva a férfi, nagy tágra nyílt szemeit Oféliájéba fúrva. De nincs semmi baj, sőt ma még azt is felfogja, hogy szerelme az örömtől könnyezik.
- Új fejezet a történelemkönyvünkben
Biccent és átemeli párját a szűz küszöbön, majd óvatosan lerakja. Kicsit aggódóan néz rá, amikor felszisszen.
- Megütöttelek?
Lesi nagy szemekkel, aztán gyorsan a kanapéra tessékeli, egy manasuhinással lehúzza a redőnyöket és siet a konyhába.
- Mindjárt hozom, te csak maradj nyugodtan és ha megettük megmutatom a hálót is, biztosan fáradt vagy.
Kiabál ki a konyhából izgatott, sietős hangon.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptySzomb. Nov. 17, 2012 10:17 am

*megérkeznek a házhoz,talán most jut el a tudatáig teljesen,hogy mindez valóban megtörténik. Hihetetlen. Annyira szép,annyira kedves. Volt valaha ennyire boldog? Régen volt,még kislány korában,amikor a szülei éltek. Akkor volt minden ilyen idilli.
Véres könnyek gördülnek le tejfehér arcán, Sitka letörli őket,a homlokát pedig Ophéliájéhoz támassza. Ettől kicsit elpirul,ami egy vámpírnál ritka,de elég feltűnő jelenség,porcelánbaba arcot kölcsönöz nekik. Közvetlen közelről bámul vérkönnyes függöny mögül jövendőbeli férjének sötét szemeibe,mintegy elveszve bennük. Sitka vigasztalja,a szavaira lágyan biccent. Elengedi a hasát és két kézre fogja a férfi arcát és megcsókolja. Még mindig olyan jellegzetes ez az érzés,ahogy a jéghideg ajkai a forró vérfarkas ajkakat csókolják,ahogy a hideg tenyere az emberinél melegebb arcot érintik*
- Mindenre gondoltál. Itt biztosan hamarabb elfogadják majd,főleg,ha a Te fiad lesz,a polgármesteré. Akit itt elismernek és tisztelnek azért,amit eddig az asztalra tett.
*elmosolyodik,mert mindez igaz, Sitka tényleg gondolt minden eshetőségre és itt jobban megbecsülik majd mint másutt. Mert nem semmit vitt véghez,itt ezt tudják,elfogadják,tisztelik érte. Végre az az elismerés jut neki,amit megérdemel*
- Gondolod,hogy itt nem fogják zokon venni,hogy vámpír a feleséged?
*a farkasok negyedében vannak, Ophelia senkit sem ismer,de farkasok közt sokat volt,hiszen az osztagába a katonaságnál is mind farkasok voltak,csak ő volt vámpír. Na és a vámpír negyed? A Darklore nevet már hallotta,bizonyára távoli rokonok,hiszen Ophelia is nemes. Magyar anyja,angol apja volt,nemesek mindketten. Az Ulliel dinasztiával is többedik ágú unokafivéri viszonyban vannak az Autumn-ok. Vajon nem vetik majd meg? Személyesen nem ismeri őket*
- Rendben. Majd ahogy jónak látod. De talán pont ez lesz a megfelelő nekünk. És a kicsinek.
*itt a hasára néz,ami már szépen gömbölyödni kezd,megsimítja,megfogja Sitka csuklóját és ráteszi a meleg tenyerét a hasára*
- Én enélkül is tudom,hogy az én férjem a legokosabb,legbölcsebb,legügyesebb,legerősebb és számomra a legvonzóbb férfi.
*nyugtatja meg Sitkát,hiszen nem fogja kevésbé szeretni,ha nem lesz polgármester,de egyre jobban tetszik neki az ötlet,úgy érzi Sitkának szüksége lenne ilyesfajta elismerésre és mások nyilvános tiszteletére és elismerésére. A férfi szájon csókolja,amit természetesen viszonoz*
- Gondoltam,hogy izgultál. Mindig szoktál. Pedig tökéletes ez a ház,ez a környék,az új élet. Nem is kívánhatnék jobbat,szebbet.
*mosolya kiszélesedik,arca sugárzik,ennyire jókedvűnek még talán nem is látta Sitka,még akkor sem mikor összemelegedtek. A férfi felkapja,beviszi*
- Nem,dehogy. Csak váratlanul ért. És kicsit felrázkódott a gyomrom. De attól még fogok enni.
*magyarázza meg,hiszen terhes,még sosem volt,de annyit azért tud,hogy a hányinger és a furcsa dolgok kívánása velejáró. A redőnyök lehúzása még jobb,de annyira nem bántotta a Nap, mivel fás területen vannak,nem a sivatag közepén*
- Nem kell sietni,te is biztos fáradt vagy.
*még mindig mosolyog,milyen különös,de jó érzés. Sitka a tenyerén hordozza,talán túlságosan is. Nem érdemli meg. Várakozik ücsörögve,nézelődve és mikor meghozza Sitka az ételt,akkor elég hamar nekiesik*
- Ez nagyon finom. Úgy érzem,hogy egy egész tehenet képes lennék felfalni. A szó szószoros értelmében.
*mondja két falat között. Soha nem evett ennyi szilárd ételt egyszerre,sőt,összesen egész eddigi élete alatt,de a kicsinek viszont kell. Életerős kis félvér lesz*
- A gyerekszoba a szobánk mellett van?
*kérdezi közben és a nagy szeled steak-nek a felét már el is tüntette*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyVas. Nov. 18, 2012 10:45 pm

*Gyönyörű így a nő, nem csoda, hogy Sitka néhány percre teljesen belefeledkezik, főleg, hogy még csókot is kap hozzá. Forró ajkai a nő hűs ajkait érintik, szinte sisteregnek, ahogy egymáshoz érnek. Tűzben égő szemeit kissé lehunyja, mohón ízleli Oféliáját, mégis lágyan, noha nagyon nehezen válik meg tőle, először azt sem tudja hol van, túl szép a látvány, túlságosan szereti. Fonalát vesztve bámul rá azokkal a nagyon nagyra nyílt szemeivel, aztán pislog egyet.
- Polgármester? Ja igen, igen. Reméljük, reméljük. Áh, ez igazán nem nagy dolog, a halhatatlanságra gondolsz, ugye? A bölcsek kövére? Ó, hát itt ebben a városban, ahol ilyen nagy családok élnek semmiség, semmiség.
Legyint kis félmosollyal, kicsit belepirul, de igyekszik máshová nézni, zavarja, hogy folyton zavarban van Ofélia előtt. A nő kérdése kissé kizökkenti. Férfiasabb ránca rendezi vonásait.
- Ajánlom, hogy ne merjenek ilyesmire még csak gondolni sem, főleg, ha én leszek a polgármester, de egyébként sem. Biztosan tudják, hogy egy régi indián farkas família alfája voltam, nem lenne merszük kikezdeni velem, talán csak a Családfőnek, de ő minden bizonnyal értelmes farkas és nem fog a magánéletünkben vájkálni, hiszen talán éppen ő ajánlott polgármesternek.
A házat egyébként nagyon erős védő varázslatokkal ruháztam fel.
Teszi hozzá lágyabban, kevésbé harciasan. Ez a jó Sitkában, marha gyengédm de tud nagyon is határozott lenni...
Bólint Ofélia szavaira, hogy talán itt lesz a legjobb nekik, kicsit összerezzen, mikor a nő kezét a hasára teszi. Mindig tart ettől, ugyanakkor reménykedik, hogy na igen, most talán rúgni fog a kicsi. Most is fülel, mondhatni koncentrál valami apró jelre. Azért a dicséret áradattól megint zavarba jön.
- Ugyan már, ne vidd túlzásba, különben én is elkezdem! Na igen, számodra, néha azt hiszem baj van az ízléseddel.
Ércelődik kicsit, még mindig úgy gondolja, hogy emberi formában nem a legférfiasabb fajta, de hát kinek a pap, kinek a papné.
- Szoktam, igen, de te elfogadsz drágám, remélem ilyennek.
Mosolyog rá a férfi, felkapja és beviszi új kanapéjukra. Finoman leülteti, megkönnyebbül mikor kiderül, semmi baja nejének.
- Te csak maradj, nem vagyok fáradt, azonnal jövök. Én is éhes vagyok.
Igaz, nincs hányingere, vagy ilyesmi, de kicsit mintha ő is érezné Ofélia terhességét. Többet eszik például, ő is kívánósabb, ha nem létezne mágia talán meg is látszana rajta. Így hát annyi staeket készít, ami elég lesz mindkettőjüknek. Lerakja neje elé az asztalra, kicsit gyönyörködik benne, ahogy eszik, aztán ő is enni kezdi a magáét.
- Köszönöm, köszönöm, mindjárt megkóstolom én is... Ezer év azért megtanított főzni. Hm... tényleg nem rossz. A tehén is nagyon csábító, igaz is, holnap megyek ki vadászni, majd hozok neked egyet, megehetjük a kertben.
Gondol arra is, hogy összekoszolnák a szép, új berendezést XDD
- Még nincs gyerekszoba, majd azt együtt állítjuk össze, gondoltam Te is a részese szeretnél lenni. Együtt választanánk ki a bútorokat, először a kicsi még velünk aludna.
Magyarázza. Kicsit sokat beszél most.
- És még el nem felejtem! Van olyan ismerősöd, akit szívesen látnál? Akivel jóban vagy még akár a farkasok közül?
Kérdezi hirtelen. Na igen, fejében a vendéglistát állítja éppen össze.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyKedd Nov. 20, 2012 8:46 pm

*Sitka kicsit elbambul,nem érti,hogy miért,de aztán feleszmél,rámosolyog*
- Nem semmiség, nagy dolog. Nem csak jóképű vagy de még egy lángelme is. És ezt itt,azok a bizonyos családok úgy látszik észre is vették.
*Sitka mindig is komplexusos volt,ezért is magyarázza ennyire,igenis nagy dolog,így is gondolja és jó,ha ezt az uracskája is elfogadja*
- Aranyos vagy mikor így lesütöd a szemed előttem.
*meg kell jegyeznie,nem állja meg,túlságosan jókedve van. Megemeli Sitka fejét és a homlokára egy puszit ad*
- Ezt mi nem tudhatjuk,de bizonyára kiderül.
*érzékeny pont ez a férfinél,hát,majd ő megoldja az ügyet,ha konfliktus lenne,hiszen ő a családfő. Mióta Ophélia Sitkával van,némiképp megszelídült,nem rántja elő rögtön a fegyverét,de azért nem jó még így se gyanúsan viselkedni a társaságában. Viszont vannak dolgok,amiket ezentúl Sitkának kell intézni*
- Akkor aggodalomra tényleg semmi ok.
*egyre jobb dolgokat tud meg a házról,csak úgy sugárzik a boldogságtól,még saját magának is furcsa kissé,ez a harmónia. Sitka kezét a hasára helyeti,ettől mindig megszeppen,neki ugyanúgy új dolog ez,mint Opheliának. Szereti,ha Sitka keze a hasán,olyan kellemesen meleg*
- Nincs az ízlésemmel semmi baj.
*suttogja csábító hangon a farkas fülébe és hozzásimul a felső testéhez*
- Nekem így vagy tökéletes ahogy vagy. Engem megtűrni nehezebb,mint téged.
*való igaz, a nő nagyon harcias és kusza jellem,nagy türelem kell ám hozzá,még akkor is,ha most éppen kiegyensúlyozottsága miatt kevésbé problémás*
- Az biztos,én pedig sütni. Majd sütök neked valami finomat. A tehén jól hangzik,mármint a húsa...nem iszom állati vért. De azthiszem fiunk lesz,ha ennyire telhetetlen a hússal kapcsolatban.
*szokatlan neki,hogy szilárd ételt vesz magához,dehát ha a gyereknek szüksége van rá,megeszik belőle akár mennyit*
- Jó ötlet. Mágia vagy bemegyünk a városba vásárolni? Persze,ameddig kicsi közöttünk aludna.
*elhalkul a hangja,ez valahogy olyan megható,talán bele is pirul*
- Szívesen látnák?
*nem érti elsőre,hogy most mire céloz Sitka,házavató? Eltűnődik,a katona társait nagyon régen látta már. Közben Sally,Ophelia vén nőstény farkasa is belejt mellettük,eddig a kertben bóklászott és lefekszik a vámpír lába mellé. Ophelia akkor veszi észre,hogy ott van,mikor a lábfejére hajtja a fejét. Meg is símogatja rögtön,Sitka mentette ki az állatot még a nénje zsarnokságából.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptySzer. Nov. 21, 2012 9:12 pm

El kél neki a bók, az biztos, bár ezt önmagának se vallaná be. Ahogy mindig, most is zavarba jön, lángelme ohh ugyan micsoda túlzás, pironkodva áll át egyik lábáról a másikra.
- Hízelgő, ha így gondolod kedvesem, de nem kell túlozni, maradjunk annyiban, hogy a te lángelméd vagyok.
Még jobban elpirul, mikor szóba kerül, hogy lesütötte a fejét. Tisztában van vele, hogy néha nem viselkedik túl férfiasan.
- Elnézést, rossz szokás, rossz szokás
Pislog vörösödő füllel, még jó, hogy aztán kifakadhat, mint családfő és Ofélia elismeri, hogy akkor majd ő kézben tartja a dolgokat. Remélhetőleg így is lesz. Kicsit megnyugszik, mikor keze Ofélia hasán melegszik, zavart, de meleg mosolyt vált kedvesével, igen ott pihen az ő egyetlen magzatuk.
- Már nagyon várunk
Suttogja a kicsihez inkább, aztán Oféliájához simul, fél kézzel átkarolja.
- Nem bánom, hogy ilyen furcsa ízlésed van. Nekem is így vagy tökéletes Te, lehet, hogy mindkettőnk ízlésével baj van
Jegyzi meg sunyi mosollyal, kicsit tréfálkozva. Felvillanyozza a gondolat, hogy sütni fognak neki, mosolyog is jövendő élettársára, bőszen bólogat, majd amikor gyerek neme kerül szóba elkerekednek hatalmas szemei.
-Úgy gondolod? Úgy érzed fiú lesz?
Hajol hozzá egészen közel, nagy festett, kiguvadt szemeivel. Talán rosszul leplezi, hogy pont ezt szeretné. Vannak dolgok, amikben elég konzervatív, természetesen a kislánynak is örülne, de mindig nagy dolog volt, ha az első szülött fiúnak született.
- Ahogy szeretnéd, ahogy szeretnéd. Nekem egyszerű mágiával lak-berendezni, de válogathatunk áruházban is, ha úgy hangulatosabbnak gondolod.
Enged az ilyesmiben a jövendőbeli anyának. A terve kicsit érdekesen halad, de azért szeretné, ha esküvőjükön ott lennének Ofélia barátai.
- Igen, igen, akik hiányoznak egy kicsit.
Bólogat, talán lesz ilyen, közben belibben Sally is, Sitka megvakarja a füle tövét mélán az állatra mosolyogva. Majd vadászik neki is egy kis husit. Gondolatban tervezi közben a nagy napot és persze figyel feleségére is.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Nov. 23, 2012 11:26 pm

*apró mosolya sugárzik arcán,a régi önmaga talán fel sem ismerné, Sitka és a hormonok teszik ezt,micsoda kiegyensúlyozottság*
- A világ lángelméje,aki az enyém.
*fogalmazza kicsit át Sitka szavait és ad egy nagy puszit az egyik lábáról a másikra álló Sitka arcára,olyan cuppanósat*
- Én szeretem.
*az alsó ajkába harap,igen, Sitka,a kissé furcsa vérfarkas volt az a férfi,aki az örökké harcias és távolságtartó Ophelia szívébe lopta magát*
- Erre nem is gondoltam,de logikusnak tűnik.
*határozottan megfontolja amit szerelme mond,hiszen még is csak egyikőjük egy agresszív nemes vámpír,a másikójuk meg egy nagyon szlíd vérfarkas,ai valójában alfa,az ő párosuk igazán az abszurditás határait súrolja. Nekik még is így jó és ez a lényeg. Ráteszi a kezét Sitka kezére,mikor az a magzathoz beszél,ismét csak mosolyogni tud és örülni a helyzetnek,amiről sosem álmodott*
- Hát,nem tudom biztosra,de az alapján amennyi húst képes vagyok megenni már most...szerintem fiú. Miért,a vérfarkas kislányok is ennyit esznek?
*habár az ő gyerekük félvér lesz,amiért nehéz következtetni,azért próbálkoznak. Sitka nagyon megörül a fiú hallatán,már ismeri annyira,hogy leolvassa az arcáról a felvillanmyozottságot. Szívesen szülne fiút neki,ha azt szeretné,de ez nem rajta múlik*
- Nem is tudom,még nem gondolkodtam ezen,de akkor majd fogok.
*annyira új neki,meg sose volt egy ennyire babás-nőies-izés,hogy ilyeneken törje a fejét,de itt az ideje elkezdeni. A rég látott ismerősökön eltöpreng,kinéz az ablakon és elmered. Valójában nem sok közeli barátja van,de egy pár igen*
- A társaim az osztagomból. Ők néha hiányoznak,eléggé összeszoktunk. Vagy....Leopold. Emlékszem rá? Bájitaltant tanított.
*jut eszébe egykori tanára,egyedül a bájitaltan ment neki valamelyest,mert tud főzni*
- A bájitaltanban egész jó voltam,mert csak főzni kellett. Szoktam beszélgetni Leóval. Emlékszem,az utolsó találkozásunkkor,ami nagyon régen volt,pont rólad beszélgettünk.
*itt Sitkára néz és ismét el kell mosolyodnia,ez biztos meglepi majd,ezért is néz a férfi hatalmas szemeibe*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptySzomb. Nov. 24, 2012 8:19 pm

Félmosolyt biggyeszt ajkára, majd kicsit biccent és végre elismeri.
- Csak a tiéd, az örökkévalóságig.
Nagy mázli, hogy alkimista és tudja tartani a lépést szerelmével, máskülönben... hamar elvállnának útjaik. Így azonban idejük, mint a tenger. Sőt, azt is látja, ha kicsit más szemszögből nézi, milyen jó hatással van az új környezet, a terhesség és ő maga is Oféliájára. Egyelőre ő is nagyon boldog, hogy ez így van, hogy a nő szereti. Csókot lehelnek egymás ajkaira, ő ismét forró, mint a parázs és meg is jegyzi, hogy mindkettőjük ízlésével baj van egy kicsit. Ez mindenesetre majd a bba fogja megszívni. Annyiban is hagyja a dolgot, ha erre gondol furcsa félelem, sőt rettegés keríti hatalmára, nem akar belegondolni, inkább átkarolja Oféliát. Kicsit tudálékosabb arcot vág, mikor a gyermek neme kerül szóba.
- Nem tudom mennyit esznek a vérfarkas kislányok, vagy félvérek, sajnos ebben nincs tapasztalatom.
Vallja be, minden másban igazán penge, de a gyermek körüli dolgok, enyhén szólva rejtélyek a számára. Nem is tudja leplezni, mennyire szeretne fiút.
- Az elsőszülött fiúk már ősidők óta nagy népszerűségnek örvendnek, kislánynak is nagyon örülnék, de egy elsőszülött fiú az alfa részem kedvére is tenne.
Magyarázza, hogy hát ő nem csak szelid és kedves, hanem van egy nagyon elvetemült énje is, a farkas, egykori falkavezér és benne szunnyad valahol nagyon mélyen.
- Rendben, ezt rád bízom.
Nos, ő sem ért a női izékhez XD ezt rá is bízza az asszonyra. Gondolatban jegyzetel aztán, férfiak az osztagból és Leopold.
- Ó, igen, igen őt is meghívhatjuk.
Meg is lepődik, nem is tudta, hogy Ofélia Leopolddal barátkozik, meg egy furcsa gondolatocska is megfordul a fejében, de aztán Ofélia kijelenti, hogy róla beszélgettek. S igen, elkerekednek nagy, feketére festett szemei.
-Rólam?
El nem tudja képzelni mit lehet róla beszélni.
Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyHétf. Nov. 26, 2012 10:38 am

Sitka és Ophelia

Lépked a ködtől nedves uton nem sieti el a dolgot már napok óta meg akarja látogatni Sitka és párját a szép vámpírlányt Ophelia-at. Az erdőben leszáll a köd, bőr csizmájának hangja megnövekszik, jobban ragad a talpa a nedves úton és jobban ropog amikor össze dörzsölődik.

-Milyen szép időnk van.
A köd az amiért szeretem a városom és a szép váram.


Miközben elcsodálkozik a természet szépségén, lassan de biztosan eléri célját
Sitka lakását melyben gyenge fény pompázik kifelé. a köd mi szép levegőben csordogáló függöny nem csak a fényt tompítja de eltakarja sötét ég csillagait és
kerek holdját is. Az épület kicsinek látszik, bekukucskálva az ajtó kis ablakán már nagyobbak a terek. Elkezd kopogni, négyet kopog erőteljesében.
Majd hangosan bekiabál, hangját elmélyitve.

-ITT A REND VÉDELMI SZERVEKTŐL "SOLARIS" SZÁZADOS!
AZ AJTÓT AZONNAL KINYITNI VAGY BETÖRJÜK!


Közben előveszi a lábára csatolt táskából 2 üveget, az egyik egy drága vörös bor, másik egy kék üveg melyet enyhe varázslat lebeg körül, a sötét kék üveg tartalma nem tudni mi.
Mind a kettő díszítve van egy piros vastag szalaggal.
Ezután Black elgondolkozik és mitől kicsit elkezd nevetni, csak óvatosan mert rá jellemző nevetését szinte mindenki ismeri.





Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyKedd Nov. 27, 2012 6:31 pm

*elérzékenyül Sitka szavain,megremeg az ajka és puha csókot ad Sitkáéra. Bizony ezek a homonok, szokatlanul érzelmessé teszik*
- Akkor bízzuk magunkat a véletlenre.
*találja fel magát a gyereket illetően,úgy is furcsa lesz minden nemében,kár a gőzért. Most még nem aggódik, úgy érzi életerős kiskölyök lesz*
- Erős lesz és nagyon különleges. Érzem.
*biztosítja szívszerelmét,mert tényleg érzi,nem csak a szívében,hanem kevésbé átvitt értelemben. Ha életképtelen volna,már elvesztette volna. De nagyon is erős,sokra viszi még*
- Akkor remélem a kedvedre tudok teni ezügyben.
*mosolyodik el és büszkén néz Sitkára,Ophelia aztán igazán tudja,hogy kedves vőlegénye egy vérbeli alfa,csak ezt mások előtt tikolja jól*
- Hívjuk meg őket,akkor. Előkutatom az elérhetőségeiket.
*igen,a katonai adatbázisra céloz,mi másra?Majd szerválnak egy laptopot és wifit,semmi perc az egész*
- Igen,rólad.
*ismételi és direkt nem folytatja rögtön,hogy Sitka még kiváncsibb legyen,aztán persze beadja a derekát,ahogy Sitkának mindig,még diáklány korában:P*
- Régen volt,még az első hónapokban. Találkoztunk az iskola környékén a szabadban és jól elbeszélgettünk. Ő nem félt tőlem. Szóba jöttél,ő hozott szóba,ha jól emlékszem valamelyik téma kapcsán...zavarba jöttem,mert hát....nos,nem igazán akartam tudomást venni róla,de utólag már tudom,hogy már akkor gyengéd érzelmek fűztek hozzád. Azthiszem észrevette,biztos elpirultam,mosolygott is nagyokat és feléd irányított a problémáimmal.
*fejti ki nagyvonalakban és haját füle mögé simítja,furcsa erről így beszélni. Ekkor zavarják meg őket. Dörömbölés. Ophelia ösztönösen nyúl a még most is kéznél levő Coltjához,arcáról a mámoros kis mosoly eltűnik és kiül rá a harci,katonás,mondhatni gyilkológép kifejezés. Fel is pattan a kanapéról,Sitka mellől és szótlan az ajtóra céloz. A karja meg sem rezzen,tekintete akár a kobráé. Ha Sitka nem csinál valamit,szétlövi az ajtót és azt is aki mögötte van,legyen bárki is. Érzi,hogy vérfarkas az illető,de ez nem tántorítaná el,pedig nagyon erős farkas,két erős farkas jelenlétét érzi. Az egyik a vőlegényéé,a másik pedig...?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyKedd Nov. 27, 2012 9:24 pm

Tart ettől a gyermekesditől. Iszonyúan örül neki, ugyanakkor tart tőle.
- Természetesen mindegy, hogy fiú, vagy lány lesz-e
Bólogat maga elé, kissé kimereszti szemeit, mikor Oféliája arról beszél, milyen erős lesz a gyermek. Erős és egészséges - teszi hozzá a reménykedő gondolatot. A nőnek ezt nem mondja, aggodalmairól születendő gyermekük kapcsán még nem beszélt, nem is szeretné ezzel idegesíteni a kismamát, halványan elmosolyodik.
- Bizonyára nagyon különleges lesz.
Felocsúdik, a vendéglistán bólogat. Ezt a net és wifi dolgot majd inkább egy szakértőre bízza, ez az, amihez még nem egészen ért. Ezt a Leo dolgot furcsának találja, egészen addig, amíg meg nem magyarázzák neki. Kicsit álmodozva mered előre, a semmibe, próbálja elképzelni a jelenetet, haloványan el is pirul.
- Értem, értem, nos...
Köszörüli torkát zavartan.
- Örülök, hogy végül hozzám küldött és mindketten tisztába jöttünk azzal, hogy ami kettőnk között van az...
Ekkor kezdenek el kopogtatni. Kicsit összerezzen, az első pillanatban mindig nagyon megijed attól, ha valami hirtelen, vagy gyorsan történik, aztán megérzi a Családfő félelmetes energiáját. Ofélia ekkor már felpattan, Stephan ordibál, Ofélia is megijed és szét akarja lőni, Sitka gyorsan felesége elé toppan.
Ijedten mered rá, majd az ajtóra, de gyorsan súgja a fülébe.
- Semmi baj kedvesem, semmi baj, ő csak viccel, nem fogják betörni az ajtót, tedd le a fegyvert, majd én elintézem.
Igyekszik finoman lejjebb vonni Ofélia kezéből a fegyvert, ha sikerül, gyorsan és melegen át is öleli.
- Semmi baj kedvesem, tedd el a fegyvert, nem kell felizgatnod magad, biztonságban vagyunk.
Sietős léptekkel az ajtóhoz araszol, ahogy közeledik szinte biztos lesz benne, hogy senki más nem lehet ennyire erős alfa a környéken. Bizony vele még ő maga sem szeretne ujjat húzni.
- Jó napot százados, kérem kímélje meg az ajtót, nem rég varázsoltuk.
Nyitja résnyire az ajtót, kidugja fejét, amiből csak hatalmasra kerekedett szemei látszanak.
- Jó estét, jó estét, jól ránk ijesztett
Mosolyodik el haloványan.
- Kérem fáradjon beljebb.
Tárja az ajtót ki, hogy vendégük kényelmesen besétálhasson, közben hátrakiált kedvesének is.
- Semmi baj drágám, a vérfarkasok vezetője van itt.
Majd újra, mosolyogva fordul Mr Blackthorn felé.
Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyHétf. Dec. 03, 2012 1:19 am

Sitka és Ophelia


Black meglepődik, egy hang üti meg a fülét, ezt a hangot nem egyszer halott már.
Egy kisebb lépéssel félrelép az ajtó elöl és neki támaszkodik az ajtófélfa vastagabb részének. Az ajtón Sitka kukucskál ki, ahogy illő be is vezeti a házba.
Sitka idegesnek látszik és gond terheltnek, ezért Black megpróbálja viccesre venni a dolgot természetesen aggódik a fiatal párnál biztos gondok vannak csak ezért lehet ez a furcsa óvatosság. Black magas de nem kellemetlen hangon megszólal, egy baráti hátba veregetést is ad Sitka felé.

-Sitka barátom, ez így nem lesz jó. Mit fognak szólni a látogatok ha mindenkit fegyverrel fogadsz. Nem szólva arról hogy a városközpont új polgármesterre nem lehet ilyen vad.

Nem nagyon várja meg Sitka válaszát és besétál a másik helységben hol Ophelia van, oda megy hozzá megkéri úriember módján a kezét és kézen csókolja. Szagol egyet, majd folytatja. Komolyabbra veszi a hangnemet, de némi humorral.

-Sitka őszinte leszek, ez így nem mehet tovább!
Édes a lőpor illata mely beivódik az ember bőrébe. Jó lenne ha egy parfüm áradna a szobában, Ophelia is biztos jobban állna. Ha még tebelőled jönne Sitka megérteném amú...

Hirtelen abba marad a mondanivalójával, két-két úját a szeme mellé teszi.(Ilyenkor jönnek a jó vagy rossz ötletei.)El is veszi onnét is egy nagy mosollyal a száján a nadrágja hátsó zsebéből egy telefont húz elő. Kihúzza az antennárt a jobb térerő végett. Egy nővel kezd el beszélgetni elég jól hallatszik.

*Évi ide figyelj, nem érdekel mit csinál most Bonnie és Clyde, 2 napon belül itt legyenek a városban, ha nem lesznek én magam hozom el őket abban nem lesz köszönet és hozzád is elmegyek rég beszéltünk személyesen.*

A telefon elhallgatott és vissza is csúszott a hátsó zsebbe, de előtte még Black kikapcsolta. Majd halkan megszólalt és elnézést kért.

-Bocsánatot kérek nem akartam tolakodó lenni, a telefon is elnémul végleg.

Fölemeli a két üveget az egyikben finom vörös bor van, a másikban meg vér.

-Ez a tiétek olasz ország legjobb bor földjéről egy 76-os, és egy finom vér ez is termesztésen csak is a legjobb. Mind kettő saját termés, remélem elfogadjátok?


Sitkára pillant.

-Sitka az udvarias fogadtatás után lel lehet valahova ülni, ma egész nap csak dolgoztam, örültem ennek a meghívásnak elhiheted jó kicsit kilépni a munka alól.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyHétf. Dec. 03, 2012 5:01 pm

*Ophelia csak mosolyog,biztosan fiút szeretne Sitka,ahogy a legtöbb férfi,főleg,hogy ő alfa,majd meglátják pár hónap múlva,hogy mit sikerült összehozni. Nem rajta múlik. Aztán szóba jönnek a vendégek,a régi katona társai és Leopold,Sitka pirul,aranyosnak találja,érdekes emlék a múltból,amit mesél neki,nem csodálja,hogy Sitkának eszébe se jutott volna. Így utólag Leopold kerítőnek tűnik*
- Én is örülök. Majd el is mondhatjuk neki,hogy összeházasodunk és állapotos vagyok,biztosan meg fog lepődni.
*legalább is ez lenne a logikus reakció,hiszen ki gondolta volna? Ekkor viszont dörömbölés hallatszik,amire szintén senki se számított. Ophelia fel is ugrik és előrántja a fegyverét,kibiztosítva egyben. Sitka szerencsére közbe avatkozik és megpróbálja orvosolni a helyzetet,lejebb erőltetve finoman a vámpír kezét. Még mindig mereven mered az ajtó felé,el,Sitka feje mellett,de hagyja,hogy a kezét lejjebb nyomja. Aztán rá pillant,majd ismét az ajtóra. Nem tetszik neki,nem az a viccelődős fajta. A csatamezőn nem lehet viccelődni. Ophelia pedig többet járt ott mint amit kellett volna. A férj ajtót nyit,az asszony pedig éppen a tárat igazgatja kis terpeszben a kanapénál,igencsak bizalmatlanul. Megpróbálja moderálni magát,mikor meghallja ki is jött hozzájuk. Muszáj jópofizni,még ha a frászt is hozta rá. Aztán ki tudja,lehet,hogy nem lesznek ők rosszban. Elteszi a fegyverét,a nadrágja hátduljába csúsztatva,nem érdekli,hogy ezt láthatja a vendég-nem tudja róla,hogy maffiózó. Megerőlteti magát,hogy apró mosoly-szerűség jelenjen meg az arcán. Még is csak. Bejön a farkasok vezére,a vámpírnőnek továbbra sem szimpatikus ez a fene jókedv,ezen még a hormonok sem változtatnak. Odajön hozzá,kezet csókol. Megrándul a szája széle,tekintete gyilkos,mint általában. Szíve szerint...nos,inkább ne részletezzük,a lényeg,hogy túlságosan harcias ösztönei vészlámpaként kattognak és villognak az agyában. De nem lehet,vissza kell fognia magát,hiszen egy nagy tiszteletben álló úriember áll előtte,akivel nem ártana jóban lenni. Sitka miatt,csak miatta. Nem szól semmit arra amit Blackthorn mond,majd a férje elintézi,mert ha ő egyszer megszólal,akkor nem valószínű,hogy azt bárki megköszönné,talán maradásuk sem lehetne. Ezt jól tudja,inkább hallgat,mint a sír*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Dec. 07, 2012 2:55 pm

Kicsit felvonja a szemöldökét, Leo professzorral ennyire nyílt lett volna a lány? Na de azért érdekes lesz, ha meghívják az esküvőre, Sitka csak bólogat, majd biztos meglepődik az úriember. Kopogtatnak, viccelődnek hamarosan, Ofélia rögtön akcióba lendül, őt pedig majd a szívbaj kerülgeti. Ismeri feleségét, ám Stephan nem, nehogy megsértődjön, félreértse vagy.... még az is megfordul a fejében elsülhet az a fegyver, szépen induló történetük komoly véget érne akkor.
Haloványan, de kicsit elmosolyodik a férfi humorán, miközben betessékeli az előszobába, hogy ő vad lenne, na igen, csupán farkas alakjában veti el a sulykot.
- Elnézést, elnézést, tudod nem árt óvatosnak lenni, hiszen a mi esetünk igen speciális fajilag
Teszi hozzá nagy, ártatlan, festett szemeivel, kb úgy néz ki, mint egy manga figura, nagy látószervekkel áldotta meg a jó sors. Reméli csak viccelget Stephan, a hátba veregetéstől kicsit meggörnyed, fizikailag a férfi erős ellentéte gyenge, jelentéktelen, szinte gyerek alkatával.
Azt nem érti hova szagol a férfi, hiszen Ofélia nem sütötte el a fegyvert, nem is érti, kiguvvadnak nagy szemei, értetlenül bámul a férfira.
- Tessék, tessék?
De közben hívják is telefonon, addig helyet csinál a kanapén, gyorsan tálat varázsol ki a szekrényből és nyers húsos pereceket, ő is ezt szokta nassolni, talán Blacknek is tetszeni fog. El is helyezgeti az asztalon, a telefonra nem figyel, Oféliát is megkínálja közben és letessékeli a kanapéra. Bátorítóan mosolyog rá, megsimogatja kedvese fejét, egy kicsit a hasát.
- Semmi baj, semmi baj.
Mondja a telefonra sietve, ő kicsit zárkózottabb személyiség, mint Black, de nem hiszi, hogy rosszban lehetne vele, a bornak és vérnek például nagyon megörül.
- Nahát köszönjük szépen! Természetesen elfogadjuk, örülünk neki, máris hozok poharakat, meg is kóstolhatjuk, a kismamának természetesen csak vért adunk.
Mosolyog Oféliára, már varázsolja is elő a poharakat, közben letessékeli vendégét a kanapéra.
- Persze, persze, foglaljon helyet, egyen egy kis nyers perecet, nekem nagyon ízlett, remélem neked is fog és már itt is vannak a poharak, azt hiszem innunk kéne erre a szép városra és egy jó barátság kezdetére.
Mosolyog vérfarkas társára, majd feleségére, nem bánja, hogy nem szól Ofélia, fél ő is, hogy valami olyasmit mondana, ami... pedig hát valahol nagyon nem érti ezt, hisz ő maga is várfarkas.
- Sok volt a munkája? Egy egész negyed felügyelete kemény feladat lehet.
Gondolkodik el, nem beszélve majd az ő polgármesteri hivataláról, de nem bánná, ha a téma csak később kerülne szóba.
Néha magázódik, néha tegeződik, Sitka általában keveri a kettőt, természeténél fogva tartózkodó jellem, de szeretne ő nyíltabb és barátkozóbb lenni, össze vissza cserélgeti a kettőt, néha ezt, néha amazt tartva illendőnek.
- Na és a negyed erdőiben korlátlan vadászati lehetőségek vannak?
Kérdezi még, ez nagyon fontos, hisz készült, rég vadászott már, de még csak most érkeztek, teljesen újak itt.
Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptySzomb. Dec. 15, 2012 9:43 am

Black átadja a a két szépen díszített üveget, helyet foglal a kanapén
mely kényelmes kicsit el is süllyed benne az ember.
Amikor Sitka kiönti a perecet Black megdörzsöli a tenyerét és kivesz
egy-két szemet. A perec finom és ropog fogai alatt.
Majd Sitka megszólítja.

-Isteni! Természetesen szeretem, mondjuk mostanában csak gyorsan eszegetek
és nem igen jut időm falatokra, higgye el jobban örülök az ilyen falatoknak
mint a süteménynek és torták sokaságának amiket elém raknak vagy megkínálnak.
Már habos édességek látvány az is megfekszi a dolgom, viszont nem igen utasíthatom el őket.

Ezután Ophelia-ra esett a tekintette míg Sitka a poharakat intézte.
Furcsállta hogy Stka meglepődött azon mit mondott de folytatta.

-Nem akartam rossz dolognak elő jele lenni.
Talán az orra már megszokta, tudja Sitka aki egyszer használt fegyvert
annak örök nyomként megmarad a bőrébe a puska por szaga mely bele ég
a bőrbe. Talán Ophelia volt katona, talán rendőr egy tetoválás mi nem tűnik el olyan könnyen. Utoljára három éve használtam fegyvert de még érezni lehet rajtam.


Black körbe néz elégedett a pár ízlésével, a szoba jól és szépen
be van rendezve ebben biztos volt hogy nem egy disznó ól lesz itt vagy
egy hurrikán által keltet káosz. A modern stílus eltalált, igaz ő maga inkább
keveri a modern és a régi dolgokat. A rangja sajnos nem engedi hogy teljesen modern modon rendezze be a várat és területét igy elég sok a régi stilus jegy.

-Szép lakás, remek berendezés!
Azonban kérdésére válaszoljak, lesz majd egy terület ami kifejezetten vadászatra tervezek, természetesen előre megbeszélt idő pontot kéne kérni, a vadászat nem csak fegyveres vadászatra hanem átalakulva is lehet majd vadászni. Természetesen csak idősebb és tapasztaltabbak lesz erre lehetőség.
Tudom fárasztó tud lenni az ilyen de nem enne jó ha egymást lőnénk főbe vagy vadásznánk le.


Amikor a városban lévő gondokról beszél Sitka,
nagy levegőt vesz Black. Hisz nem igazán a munkájáról akart beszélni de
válasz nélkül nem akarja hagyni Sitka-t. Beszélgetni jött ide.

-A várossal igazán nincs baj sokan jönnek hozzám, akik meg jönnek annál több.
Kérek ezt meg kérek amazt, jó lenne ha ez lenne, és így tovább.
Sok a kéne nem is kicsit viszont ha munkáról van szó akkor már hamar jön a csend, mint a reggeli fagy. Nem szólva lehet úgysem sokáig leszek itt a vezető, még ha városok vezetői támogatnak. Sajnos a Farkasok tanácsa hallgatnom kell és ha úgy döntenek akkor lemondok. Farkasok tanácsa elég türelmes volt eddig is hogy egyedül vezetem sajnos viszont sokan a tanácsból meghaltak és az újak a fejem követelik ha nem házasodok meg. Szerencsémre még így többen vannak kik támogatnak de nem sokáig lesz ez így egy év talán.
Ne szólva hogy minden ilyen gyűlés után mire elmegyek elkezdik küldeni a lányaikat a gazdagabb családok.


Belenyúl a comb táskájába és kivesz egy képet.


Sitka és Ofélia Greed lakása X113c937d

-Most ő az aki vendégségben lesz nálam, mit kezdjek ősszintén evvel a sok
családdal, nem szeretem kényszerítenek valakit házaságba.
Feleségemnél ez volt,nála viszont szerelem volt első látásra és nem volt száz évvel fiatalabb nálam.


Víssza helyezi a képet, és elkezd valamit keresni.
A táskába kezd kutatni majd elővesz egy fegyvert.
Lerakja az asztalra a pereces tál mellé óvatosan.
Tálból megint vesz a perecből, bekap egyet a többit a kezében hagyja onnét csipeget.

Sitka és Ofélia Greed lakása 68378469111319794329159

-Szép darab nem igaz.
Minden egyes díszítés minden részletét én csináltam kézzel.
Casat aranyat és ezüst, és elefánt csont markolat.
Saját kézzel faragtam és véstem, a fegyver gyáram 100 évfordulójának alakalmából született meg.

Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptySzer. Dec. 19, 2012 9:17 pm

*Az idilli perceket egy váratlan látogató zavarja meg, Ophelia elő is rántja a stukkerét,de Sitka,az örökké nyugodt és kedves viszont sikeresen lehűti feleségét. Beinvitálják Mr.Black-et,akinek a stílusa valahogy eddig nem túl megnyerő a vámpírlány számára. Ennek semmi köze a fajához,valójában semmi személyeshez.
Talán a katona-ösztön vagy a katonaság miatt kialakult paranoia,meg hát nem szereti az ilyen viccelődős megnyilvánulásokat. Mikor Sitka megsímogatja a fejét és a hasát,kicsit még jobban megnyugszik és kicsit el is mosolyodik. A hormonok azért nagy hatással vannak most rá. Egy kevéstől már berág és egy kevéstől meg lenyugszik. Ha a vendég helyet foglalt és Sitka is,akkor követi a példájukat. A lehető legkevesebbszer szól,mert tudja magáról,hogy nem sülne el jól.
Blachthorn puskaporos elemzése lenyűgöző,de logikus, a vérfarkasok orra kifogástalan,Sitka meg már bizonyára megszokta Ophelia illatát*
- Katona voltam.
*tömören és kissé keményen jegyzi meg,de próbál nem hűvös vagy barátságtalan lenni. Lélekben pedig még most is az. A farkasok vezére tovább beszél, Ophelia tovább hallgat,a képet megnézi,megérti a férfi helyzetét. Kellemetlen. Végezetül pedig előkerül egy lenyűgöző fegyver. Ophelia méregzöld szemei felcsillannak,nem is leplezhetné. Nem nyúl érte,pedig nagyon megnézegetné magának. A fegyvergyár szón pedig azonnal Stephan-ra irányul tekintete*
- Önnek van egy fegyvergyára?
*Opheliának ez olyan mint Jancsinak és Juliskának a Mézeskalácsházikó. Talán még is megbékél a vezetővel a kezdeti antipátia ellenére?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Feb. 15, 2013 8:32 pm

Helyetfoglal a vérfarkasvezérrel szembe, Sitkásan mosolyog rá.
- Bizony, a legtöbb fajtánk beli inkább nyers húst eszik, én ellenben nagyon szeretem az édességeket.
Vallja be, látja Blacknak is ízlik a kirakott figyelmesség, meg hát vezető személyiség, biztos gyakran traktálják finomságokkal.
Leülnek, ő próbálja megnyugtatni Oféliát, félő, hogy rálő a vérfarkasra, de szerencsére a vezér sem veszi nagyon a szívére és neje is hamar megnyugszik. Fel is sóhajt kicsit, majd bólint egy nagyot Stephan beszámolójára.
- Semmi baj, semmi baj
Ofélia mondja is, hogy katona, ő biccent rá, tehát megvan a magyarázat.
- Igazán kitűnő a szaglása, nos én sosem használtam fegyvert, de sosem idegenkedtem az illatától, mivel nem talált el soha, nem okoz traumát megérezni az illatát sem.
Talán ezért is tud együtt élni Oféliával és nem zavarja Black szaga sem, nem mintha nagyon szagolgatná akarná a vezető urat :p
Tetszik Stephannak a berendezés
- Köszönöm szépen, nemrég kreáltam.
Mosolyog kicsit, biccent is, úgy köszöni meg illedelmesen.
- Egy vadász terület, nahát! Jól értem külön lehet rá jelentkezni? Amíg ez nem nyílik meg szabadon lehetséges vadászni? Mi lesz a fiatalabb farkasokkal, nekik is kellene vadászniuk valahol.
Árassza el kérdésáradatával a vezetőt. Megszólal belőle a pedagógus is, aggódik mi lesz a kis vérfarkasokkal, persze ő majd kér engedélyt, magát nem félti, de ha valaki fiatalabb nem biztos, hogy adnak neki.
- Természetesen vadállatokra, nem egymásra.
Teszi gyorsan hozzá, nehogy félreérthető legyen.
Mikor Black beszélni kezd, megértően bólogat, de aztán kissé megrökönyödik. Hogy leváltanák? Elment az eszük? Nos, nem ismeri a vérfarkas tanácsot, de nem tudna jobbat mondani a posztra Blacknél, talán polgármesterként majd ő is szavazhat, viszont meglepi, hogy a farkasoknak ilyen ostoba szabályaik vannak. Ki is bukik belőle:
- Dehát ez butaság. Elnézést, nem akarom bírálni a tanácsot, de szerintem igazán tiszteletben tarthatnák az ön életstílusát. Nem mintha a házasság rossz lenne, de érzelmek nélkül...
Kissé fejet csóvál, majd elveszi a képet. Kisleány van rajta, igazán csinos, de tényleg elég fiatal.
- Csinoska, dehát... szerelmesnek kell lenni.
Ért egyet.
- Persze a kor nem minden, ha megtetszik önnek a kislány nyugodtan vállalja fel
Lopva Oféliájára pillant.
- Én is megtaláltam a szerelmet egy fiatalabb nő oldalán, ez egy liberális város, nem fogják elítélni.
De mégis óvatosan megkérdi:
- Van már a kislány 18 éves?
Aztán vendége előveszi fegyverét, Ofélia rögtön vérszemet kap, ezen csak mosolyog. Ő is megszemléli a fegyvert, bár tényleg nem szereti őket annyira, inkább mágiával harcol, farkasként pedig a fogaival.
- Igazán nagyon szép, nagyon ügyes munka, nem is tudtam, hogy gyára is van, nahát, nahát
Bólogat, látva Ofélia lelkesedését el is mosolyodik.
- Talán majd el is látogatok a gyárba, ha megengedi. Ofélia biztosan örülne egy ritkább példánynak.
Ő nem nyúlkál hozzá, nézi, hogy éli ki magát rajta a neje. Ezt a barátkozás jelének véli, ezek után talán már nem fog annyira fújni Blackre.
Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyKedd Feb. 26, 2013 10:17 am

Sitka és Ophelia Autumn Greed


Ophelia látni hogy érdeklődéssel fogadja a fegyvert, igaz nem ezt tervezte hogy erről beszélget viszont ha már előjött mesél róla.

- Az első cégem volt a Black fegyver gyár vagyis inkább apám cége mit nekem ajándékozott. A második világháborúban független gyárként elég sok fegyvert készíttetünk az Olasz hadsereg számára, szép lassan keresztül ment rajtunka az egész. Aztán a maradványokat lehetett újra felépíteni A háború után viszont az üzlet nem volt teljesen kifizetődő, így a gyár kisebb lett a sorozat gyártás átment egyedi megrendelésekre. Mostanában megrendelésre készít a gyár fegyvereket a megrendelő kérésére. Nem szólva ha valaki hoz egy fegyvert akkor kérésre átalakítjuk, vagy ép kicsinosítjuk. Az egésznek viszont egy volt a lényege apám tett próbára hogy a fiatal fia mennyire ért az üzlethez és annak a vezetéséhez. Természetesen megálltam a helyem a vezető poszton gyerekként is.
Hát ahogy van az műsor PUMP MY CAR helyet PUMP MY GUN amit végzünk.

Black a végén humorosnak akart lenni, igaz elgondolva nem igazán cseng annak. Azért egy erős moly megjelent az utolso mondatánál.
Ezután Sitka kérdezett a lány felől melyre komolyabb lett a hangulata, kicsit szomorkás beütéssel nem szólva hogy a farkasok tanács sem tartozik a kellemes témák közé.

-Nem nem olyan egyszerű a dolog, farkasok tanácsa a béke véget van, nagyon jól működik a rendszer tanács tagjai hat fehér és hat fekete szőrű farkasból, vérfarkasból áll. Mai napig a békére törekszenek két faj között ki egymást irtották századokon keresztül. Mi barátom a fekete szőrűekhez tartozunk, legalábbis tudomásom szerint te is az vagy. A gond ott van hogy a mai napig
vannak viták és a két ősi vér között a mai napig vannak harcok, vérengzések.
Ezért a tanács kitalálta hogy keverjük össze a kettőt, ne legyen különbség fehér vagy fekete szőrű között az egyszerű emberek nem igen lehet befolyásolni ezért a vezető személyeket kell erre kényszeríteni. Így egy vezető vagy ismert beosztásban lévő személynek mint nekem egy fehér szőrűt kell elvennem.
Még apám is támogatta a dolgot és megismerkedtem a feleségemmel még ha kényszer házasság is volt kettőnk közt, a szerelem gyorsan kialakult.
A dolog nem is lenne gond apámat átvágtam akkor, a hatalom minden területen én kezeimbe került, nem gondoltam anno hogy elveszítem a felségem, meg nem született iker lányaim és édes anyám. Akkor kaptam egy kis időt de azóta eltelt hetven év és még mindig nincsen feleségem. A tanács lassan cserélődik akik tartották a hátat miattam azok lassan elmentek újak lesznek kik követelnek és nem keveset. Jelentkező sok van lehetne bármikor feleségem, félek attól ami történhet megint. Igaz senki sem tudja de apám kiszabadult tíz éve a börtönből, a bosszú szaga meg a levegőben van nem akarok megint elveszíteni olyat kit szeretek. A tanács tud erről, főleg az új tagok nem hagynak nyugodni. A béke a farkas negyedben is csal látszat, néha történek furcsa dolgok, még ha nem is mindent de kézben tartom nagyrészt a várost és lakóit így nagyobb baj nem történt még.

Black felveszi a poharat és lehúzza a bort, kicsit erősen érinti a dolog de a feszültség mi körül lengi kicsit nyugodni látszódik.
A képre tekint melyen az utoljára bejelentet feleség jelöltje látható.

- Anna Korszakov már 24(Igaziból 27) éves a kis hölgy, azért hozzám képes fiatal az igaz. Évente vagy húsz szülő elhozza a lányát, nagy részben a pénz és hatalom mivel találkozok.

Egy időre elhallgat Black csönd van és nem jön ki semmi hanga száján.
Majd mosolyog egyet látni hogy a mosoly mű nem igazi, kényszeríttet az.
Tekintete Ophelia-ra felé fordul és megszolal nyugodt hangon.

-Ha tetszik ez a fegyver csak nyugodtan vegye el kedves Ophelia.
Készítek egy újat ha úgy van, tudom illetlenség kérni ilyet viszont boldoggá
tenne vele ha megkóstolhatnám valamilyen saját készítésű süteményét.

A következő téma amit felhozna elégé a fiatal párost érinti, így Black arra vár hogy Ophelia kicsit elhagyja a helységet és kettesben lehessen egy pillanatra Sitka-val. Nem akarja felhúzni Ophelia, főleg hogy terhes.
Vissza az elejére Go down
Ophelia Autumn Greed
Ophelia Autumn Greed

Faj :
Vámpír
Kor :
164
Családi állapot :
Házas
Születési idő :
1860. Jan. 01.
Hozzászólások száma :
27

Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása EmptyPént. Márc. 22, 2013 10:40 pm

*megpróbál lehiggadni, de nehezen vedli le hűvös és örökké gyanakvó alaptermészetét. Leül Sitka mellé, mint aki karót nyelt. Azért próbál ezen valamelyest változtatni, ne tűnjön annyira brutálisnak és merevnek. Így ház bal kezét a férje térdére teszi, hátha ez az ideálisnak beállított kép javít a helyzeten. Szó sincs róla, Sitkával tökéletesen megvannak, csak hát egy idegen előtt kedvesnek mutatkozni, mi több, vezető előtt azért illene bájologni na meg kimutatni mennyire jó asszonyka is, nos, nehezére megy. Azért próbálkozik, kisebb-nagyobb sikerrel. A beszélgetésbe nem igen szól bele, puskaporos hordó a hangulata, mint oly sokszor. De a terrirórium kifejezetten jól hangzik, bólogat is nagyokat. Nem érzi magát elnyomva, Ophelia soha, de ebbe az ügybe nem szól bele, még is csak a kettőjük dolga. Szóbajön egy feleségjelölt is, a fotót megnézi mikor Sitka a kezébe veszi, valóban szép lány, képről viszont nem tűnik húsznál többnek. Ahogy azonban a férje mondja, ez nem számít, ők már csak tudják, ezer év a korkülömbség, a szó szószoros értelmében. Ez még vámpíri távlatokban is rengeteg. De őket nem érdekli, ahogy a vámpír vagy vérfarkastársadalom esetleges megvető hozzáállása sem. Sitka rápillant, de nem kapja el a tekintetét. Ahogy pedig a fegyverek szóba kerülnek és terítékre kerül az a csodás és különleges darab, Ophelia teljesen bezsong. Ez csak a tekintetét látszik, de azon nagyon. Kicsit talán fészkelődik is, hiába, passzió. Sitka szól pár szót az érdekében, ekkor rá néz és hevesen bólogat, kiváló ötlet!*
- Persze csak ha nem lenne gond.
*teszi hozzá,mert a helyeselés nyilvánvaló. Ophelia sosem tartotta magát megvehetőnek, dehát mindnekinek van gyengéje*
- Hogy? Nekem adjam?
*a megdöbbenés teljesen kiül az arcára, nyilvánvaló*
- Nem fogadhatom el, ez túl nagylelkű lenne, Mr.Blackthorn...
*rázza a fejét, persze szívesen elvenné a fegyvert, de még sem lenne illő. A süteményre is bólint egyet, nagy nehezen, mert felocsúdni nem könnyű*
- Persze, máris hozok.
*feláll és kimegy, de csakhamar visszatér és leteszi a tányért az uraság elé*
- Beszélgessenek nyugodtan, én addig lefekszem egy kicsit.
*mondja, mert valahogy ahogy visszaér, túlságosan is bizalmas hangulat uralkodik, veszi hát a lapot, amúgy is szeret ficánkolni a kis mitugrász a hasában. Felmegy ház a hálószobába és ledől kicsit pihenni*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Sitka és Ofélia Greed lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sitka és Ofélia Greed lakása   Sitka és Ofélia Greed lakása Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sitka és Ofélia Greed lakása
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chains all wrapped around me ~ Sitka & Ophelia
» Greed Kid
» Ophelia Autumn Greed
» Alicia Maeve Greed

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Blackthorn negyed :: Keleti lakónegyed-
Ugrás: