Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Vár trónterme

Go down 
SzerzőÜzenet
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Vár trónterme   Vár trónterme EmptyPént. Nov. 16, 2012 4:35 pm



Vár trónterme
Trónterem a Blachthorn várban található, Stephan sok időt tölt itt. Fogadja a városlakókat, családok tagjait és követeket is. A vár legszebb része mind kialakításban, mint stílusban.
Két trón szék helyezkedik el benne, de az egyik nincs kihasználva, mióta felesége meghalt. A terem nagy, és bálok és vacsorák, egyéb ünnepségek alkalmával meg is nyílik. Jó ideje viszont csak mint fogadó terem szolgál.


A hozzászólást Stephan Blackthorn összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 25, 2015 11:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme EmptySzomb. Nov. 17, 2012 8:26 pm

A ház urának


Egy vámpír a farkasok között. Így érkezik meg Dr.Dunkelfreud Namless Town ködös és cseppet sem hétköznapi városkájába. Vasalt inget visel,világoskéket sötétkék csíkokkal,hosentrógerrel, elegáns nyakkendővel és sötét nadrággal,valamint zakóval. A doktor a hosszú évszázadok alatt már rengetegszer kezdett új életet,költözött és váltott munkahelyet. Nemrégiben is így történt, egyre rosszabb élmények kötötték az elmúlt évtizedekben elfoglalt helyéhez és változtatni akart. Szakítani a rossz ismerettségekkel és ehhez az aktuális-és szokásos-munkahelyét is fel kellett adnia. Dehát egy pszichiáterre mindig és mindenhol szükség van. Ebben a reményben szimatolta ki,hogy ebben a kísérteties városban van egy már réges régóta nem működő elmegyógyintézet még a viktoriánus kor hagyatéka ként. Legalább is ez,amit forrásaiból megtudott. Hogy ebből mi igaz,az a valódi kérdés. Ezért van most itt. Az egykoron Asylumnak szánt épület-vagy nem csak egykoron,ki tudja-,ott áll. Farkasok területén. Dr.D. viszont nem egy farkast ismert,ismer és kezelt is már,mindenféle fajt. Ezért bátran mert a vérfarkasok területére merészkedni,abban a reményben,hogy mivel a városban a fajok egymás mellett-békében?-élnek,nem tépik majd szét a farkasemberek.
Becsenget hát a farkas dinasztia vezérének takaros villájába,ahol egy formás bejárónő nyit ajtót,aki elvezeti a trónterembe,ahol Mr.Blackthorn talán hajlandó fogadni,hiszen nem jelentkezett be előre,ki tudja van-e ideje egy idegenre? Meglátjuk.
Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme EmptySzomb. Nov. 17, 2012 10:26 pm

Stephan nincs jó kedvében szívesen meghallgatja az emberek baját, búját de
ma csak fejfájás gyötri. A trónszékében ülve hallgatja a farkas családot ki azon veszekednek már évek óta hogy kié a bolt előtt kristály tiszta kis folyó.
A térdére rakva könyökeit, kezén támasztja fejét és igaz a feje a föld felé fordul szemei a veszekedő páros felé irányul.
Igazán egyik fél sem akar tántorítani akaratától hogy folyó az ő területéhez tartozik. Hirtelen egy mély de erőteljes hang töri meg a zsivajt.

-CSENDET KÉREK URAIM!

Stephan fel áll és lassú léptekkel elindul a páros felé kik néha a közeledő láttán hátra felé araszolnak. Egy gyors mozdulattal megragadja a két párosnak a vállát és magához rántja őket.

-Na ide figyeljenek uraim.
Minden évben az ünnepi hetek előtt eljátsszák ezt velem, egyik kérés után a
patakot errébb rakjuk aztán másik kérés a patakot emerre rakjuk át.
Őszinte leszek a a város karbantartóiknak nem az a dolguk
hogy minden hónapban egy kis folyót áttelepítsenek egyszer ide, aztán amoda.

Eközben bejön a házvezető hölgy, és Stephan fülébe súgja hogy itt van Dr. D..

-Köszönöm Juliet, mára nem lesz már szükség a szolgálataira.
De előtte a Dr. Urat kísérje be kérem szépen.

A Dr. befárad, Stephan nem törődve ezzel folytatja a mondókáját.
Megszorítja mid a két férfinak a vállát kik kicsit meggörnyednek, nyögnek is kicsit a fájdalomtól. Majd folytatja.

-Tudják mit a patakocska az enyém, vagyis a városé.
Őszinte leszek! Örülök hogy ott van mert így nem esnek
egymás nyakának, azon a kis patakot úgysem mennek át.
Egy váll veregetésnél többet kapnak tőlem ha megint itt látom magukat
vagy ha átmerik lépni azt a csodálatos patakot.

Elengedi a két férfi vállát, kik simogatják a nyomás helyét.
Lassan visszasétál a trón székéhez, majd helyet foglal.

-Nem sokára ünnepi hetek uraim, legyenek boldogok
tegyék ki a portékáikat vendégeink hagy érezzék otthonosan magukat.
Ne a vitájukkal kergessék el őket.
Köszönőm hogy elpanaszolták a gondjaikat és öröm volt számomra segíthetem
van még valami panaszuk, megkérdezhetem?

A két férfi csöndbe maradt, mind a ketten meghajoltak majd gyors léptekkel
el is távoztak. Stephan miután becsukódott az ajtó a trón szék mellet lévő
kis asztalról leveszi a kristály poharat majd kortyol egy nagyot a hegyi ásványvízből mely a szigeten található forrásból származik.
Csöndbe van jó egy percig és a pillantása a doktor szemeit ezután keresztezi.
A bal kezével rátámaszkodik a szék karfára, a másikat meg a derekára helyezi.
Majd megszólal kedves kissé vidám hangon.

-Elnézést kérek Dr.Dunkelfreud hogy nem egy vacsorával fogadtam,
sajnos félre informáltak, holnap estére vártam az érkezését.
Nem szeretem ha becsapnak lesz egy két szavam az informátorokhoz,
kik önt figyelték.

Stephan feláll egy két csontja nagyobbat ropog is, majd oda sétál a dokihoz.

-Mielőtt mondana bármit is, ez már nálam megszokott hogy új lakokat
megfigyeltetem, nem szeretném ha olyan kerülne békés városomba
akik tömegeket gyilkol meg. Volt már rá példa elhiheti,
utána a sok munka, takarítás a halottak hozzátartozóinak részvétel kifejezése.
Tárgyalás és így tovább és tovább.

Egy kicsit csöndbe marad majd folytatja a doktornak a szavaiba vágva. És kezet nyújt a Dr. D. felé.

-Elnézést a tiszteletlen viselkedésem végett, fárasztó napnak néztem elébe
és az is lett. A nevem Stephan Blackthorn a Farkasok falka vezére,
Farkas tanács tagja és Nameless Town családjai közül az egyik.
Természetesen vannak más tevékenységeim és megnevezésem is
de az nem tartozik ide.
Amúgy a szobája nem itt lesz hanem az Asylum-ban hova el is kísérem magát,
És tetszik a városom, az útja kényelmesen telt?

Egyett visszalép, majd megdörzsöli a szakálát.

-Hisz maga nem az a Doki akit holnapra vártam, ki maga valójában?



Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme EmptyPént. Nov. 23, 2012 1:47 pm

Gyorsabban és kellemesebben haladnak a dolgok,mint remélte. Alighogy megérkezik az új városba,máris fogadni tudja a Blackthorn család feje,ami nem kis szó. Belép a díszes teremben és csendben álldogál,ameddig a farkas úr az ügyeit intézi. Fárasztó lehet,ahogy elnézi. Miután Mr.Blackthorn elintézte a két alakot,foglalkozik Dr.D.-vel. A doktornak feltűnik,hogy úgy viselkedik vele,mintha ismerné,pedig váratlanul érkezett és most látja először az urat.

- Csak nyugodtan, uram. Elhiszem,hogy fárasztó napjai vannak,nagy nyomás nehezedhet a vállára.

Felel előzékenyen és még egy mosolyt is megereszt. Ez a vigyor pedig kifejezetten...macskás.
Stephan beszélni kezd,hallgatja és bólogat. Ez a megfigyelés annyira nincs az ínyére,de megérti. Főleg mert szerény személye vámpír,nem pedig vérfarkas. Valójában fogalma sincs,ebben a városban hogy mennek a dolgok. A fajok milyen viszonyban vannak egymással? Látszólag békében élnek egymás meleltt,na de a felszín alatt?

- Megértem. Nem szeretne rendbontást. Én sem szeretem a felesleges erőszakot.

Régi idők voltak s már lejártak,mikor még harcolt. Sok száz éve annak,keresztes hadjáratok kora,még csak a világháborúban sem fogott fegyvert. Nyugodtsága az erénye, elkerüli a bajt,ezért élt meg ilyen szép kor valószínűleg.

- Örvendek a szerencsének, Mr.Blackthorn,megtiszteltetés,hogy a házában fogad. Dr.Leo Dunkelfreud vagyok.

Kezet ráznak,ekkor viszont a farkas vezérnek is leesik a tantusz,amit már a doki is furcsált.

- Azthiszem igaza lehet, uram. Megvallom őszintén,meg is lepődtem mikor azt mondta,hogy már várt,hiszen nem jelentkeztem be. Bizonyára félreértés történt. Nem tudom Ön kint vár,de kétlem,hogy engem. Én a Bermuda-háromszögből jöttem, pszichiáter és pszichológus vagyok. Tudomást szereztem arról,hogy a város Ön által irányított negyedében található egy elmegyógyintézet. Ezért is jöttem el ide,Önhöz,hogy efelől érdeklődjek. Hátha van egy betöltetlen pozíció.
Szakmai önéletrajzzal bármikor szolgálhatok, már több mint kétszáz éve vagyok a szakmámban. Az alatt több intézményben is dolgoztam, Németország és Anglia szerte,illetve utoljára a Bermuda-háromszögbeli Dexternon Asylum igazgatójaként és főorvosaként tevékenykedtem.

Vissza az elejére Go down
Stephan Blackthorn
Stephan Blackthorn

Faj :
Farkasember
Kor :
109
Születési idő :
1915. Mar. 06.
Hozzászólások száma :
101

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme EmptyHétf. Nov. 26, 2012 9:42 am

Dr.Leo Dunkelfreud szép név!

Mosolyog egyet, a szakállát kezdi dörzsölni.

- Tudja Dr. Leo az baj hogy egy másik orvost vártam, nem szólva arról hogy az új orvos az Asylum nővérkével össze akartuk hozni.
Az Egyesült Királyság Anglia földjéről jött volna, London város alatti OBITUS Asylum-ból, hol bolond démonokat és árnyakkal foglalkoznak.
És ahogy mondtam Hansi nővér, olyan egyedül van gondoltuk nem csak munka társa de párja is letehetne. Tudja mint két patkány egy ketrecben, egyszer egymásra másznak még akkor is ha mind a kettő hím.


Hirtelen egyik szoba lány jelenik meg.
És egy levelet ad, majd sietősen távozik.


Üdvözlöm Stephan Blackthorn


Levelünkbe értesítjük hogy egy ÁRNY lény megölte Dr. Szitva urat.
Így nem tud munkába állni önnél. Természetesen ha továbbra is kivánja
küldünk valakit sajnos azonban Dr.Szitva jóval tapasztalatlanabb de fiatal és szorgalmas asszisztensét. Dr.Erzsébet egy kitünó orvos ha még tanuló is.
Ha megfelel önnek kérem írja meg.

Dr.Ralpo Churchill
Intézmény vezető

Blachtron eldobja a levelet, majd víssza megy a székéhez és bele ül.
A figyelmét a Dr.Leo-ra veti.

- Úgy látszik Doktor uram van egy új állása.
Természetesen ez nem azt jelenti hogy meg is kapja az állást.
Az Asylum nővére "Sarah Hans Schwarzwald" a tulaj az épületnek, amikor 40 évvel ezelőtt eldöntöttem hogy az épület lesz a Diliház, akkor már bent lakott így mondjuk úgy egy támogató vagyok vagy szponzorálom hogy legyen ilyen hely. Elhiheti sokan szettnék a nyugalmat, békét és a gyógyulást.
Valaki önként megy, valakit elkel kísérni és valakit lekel kötözni vagy elaltatni és úgy becipelni. Őszinte leszek Hansi Nővér remekül végzi a dolgát egy okos és szép nő, sajnos törvény elő írja hogy csak rendes Doktor végezhet ilyen munkát hosszabb távon. Megfelelő végzettséggel.
Magát azért nem fogom arra késztetni, mint a halott Dr.Szitva urat hogy
hajtson rá, legyen viszont kedves akkor is ha előfordul hogy parancsolgat.
Hisz igaziból a házában, fog dolgozni élni.
Nagyon okos és precíz lesz a kolléga nője, de úgy látszik aki Német területen nőtt fel az mind ilyennek, persze ott van a kis kivétel.
Amúgy bocsásson meg hogy itt lenémetezem, de igazán a neve németes és egy ember "Leo von Caprivi" alapján gondolom hogy Német származású vagy tévedek.


Fel áll majd elindul egy kis ajtón a trón szék mögött.
És integet a Doktornak, jókedvűen mosolyog.

- Jöjjön Dr. Leo erre van egy föld alatti alagút mi egyenesen az Asylum-ba vezet, útközben elmesélheti vagy az Asylum-ban jobb lesz, az Szakmai önélet rajzát is.








Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme EmptySzomb. Dec. 01, 2012 8:17 pm

- Összehozni? Kifejtené,ha szabad kérnem,uram.

Furcsán fogalmaz a nagy tiszteletben álló családfő,ha nem veszi szenvtelenségnek,rákérdez arra amit előbb mondott,csak,hogy világos legyen.

- Régóta vagyok a szakmában, Mr.Blackthorn,kezeltem már mindenféle lényt,különféle problémákkal. Számomra mind egy,hogy vámpír,farkas,ember,törp,élőhalott,szellem vagy egyéb. A páciens az páciens.

Széles macska-vigyora lankadatlan és figyeli tovább tisztelettudóan,mit ecsetel a vérfarkas.

- Ó,értem. Amennyiben érdekelné a munkám,sajnos nem ígérhetek szexuális ellenszolgáltatást se önnek,se másnak,de szívesen kezelném a nővérkét és felírhatok neki kedélyjavítót,ha úgy látom és Ön úgy látja.

Még most sem fagy le a fiatalos arcú vámpír képéről a vigyor. Könnyedén és habizás nélkül felel mindenre.

- Ezt örömmel hallom, uram. Nagy megtiszteltetés Önnek dolgozni.

Közelebb lép a trónhoz és kicsit fejet is hajt,tisztelettudóan. Hallgatja az Asylum történetét,mi új munkahelye lesz,érdekesen hangzik,ilyenben sem volt még része,de ami késik nem múlik!

- Kifejezetten örvendek,ha az említett kisasszony is germán származású,mint jómagam.

Ki ugyan nem mondja,de eléggé nacionalista és a nemzetéért mindent,még ha nem is úgy hívták az ő születésekor,ahogy most hívják.

- Nem sértett meg igazán,büszke vagyok a származásomra. Tehát jól gondolta,valóban német vagyok,az egykori Német-Római Birodalom szülötte.

Feleli a lenémetezést illetően és ha Stephan megindul az Aslyum felé,akkor követi mellette.

- Szívesen elmesélem Mr.Blackthorn,ha gondolja írásban is leadhatom önnek...

Azzal valószínűleg megindulnak a Blackthorn Asylum irányába egyenesen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Vár trónterme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vár trónterme   Vár trónterme Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vár trónterme
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Blackthorn negyed :: Blackthorn birtok-
Ugrás: