Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Phoenix Gunnarsen

Go down 
SzerzőÜzenet
Phoenix Gunnarsen
Phoenix Gunnarsen

Faj :
Halandó
Hozzászólások száma :
2

Phoenix Gunnarsen Empty
TémanyitásTárgy: Phoenix Gunnarsen   Phoenix Gunnarsen EmptyVas. Feb. 13, 2022 4:57 pm

Phoenix Gunnarsen

Név: Phoenix

Kor: 22

Faj: Ember

Rang: ember

Play by: Marie Avgeropoulos

Foglalkozás: próbál nem meghalni

"Aztán majd úgyis elmegyek.
Tettem mit tennem lehetett.
Függök a felhők lepke-szárnyán.
Villám hasít szét, nem szivárvány."


Képességek & Kapcsolatok

Talán az első ízig-vérig halandó, akit, a várost körül ölelő sötétség és köd magába fogadott. Mi sem bizonyítja jobban, hogy mikor a gépük ezen a különös helyen landolt, ő lett az egyedüli, aki túlélte,
A zuhanás után
pedig a gépben öten voltak. A Gunnarsen egy ősi norvég család, akiknek szent meggyőződésük, hogy a világot meg kell tisztítani mindattól, amit az emberek természetfelettinek neveznek. Kimondottan vérfarkas ellenesek, de igazából a történelem során senkit nem kíméltek meg, aki az útjukba került. A gyerekeket, többek közt Phoenixet is már az első lépések után megtanítják arra, miként vehetik fel a versenyt a "szörnyekkel", keményen beléjük nevelik a természetfeletti iránti mély gyűlöletet, és erős kezekkel képzik őket egy már elavulófélben lévő eszme miatt.
Ezt elégelte meg Frida és Jacob Gunnarsen, félredobta mindenét, ami a norvég családjához kötötte volna, és szövetséget kötött Darklore-ékkal, mikor az öreg Gunnarsen újabb támadást akart indítani a vérfarkasok ellen. Nekik csak egy vágyuk volt, békében felnevelni a lányukat, ezért is szöktek meg, és jöttek ide Nameless Townban, csak az érkezés nem úgy sült el, ahogy azt tervezték.
Phoenix maga is a nemesi vámpírcsaládnak köszönheti, hogy életben maradt, vagy annak a mérhetetlen élni akarásnak, ami még tombolt benne, mikor megtalálták a roncsok között.
Az erdőben kirándulva

Semmi különleges nincs benne. Mint bármely halandó ember, aki félti azt az egy nyomorúságos életét. Azt elsőre meg lehet állíptani róla, hogy nem az a ne bánts virág típus, nem lesz rosszul, ha fegyver kerül a kezébe, és nem is esik kétségbe, ha látja nem egyeznek az erőviszonyok. Soha nem volt az a toronyban ülő, herceget váró típus, miután szüleit elvesztette, megtanulta, hogy egydül magára számíthat, noha a Darklore családhoz a végtelenségig lojális. Tudja, hol a helye, ha mégis elfeldkezne róla olykor a nemesi család gyermekei tesznek róla, hogy eszébe jusson. Nagy barátságokra ezidáig nem tett szert, sőt... A kastély falain túl még csak nem is sejthetik, hogy az erődítményben egy emberi szív is dobok, hisz Phoenix, ha teheti az erdőt járja. Otthon is folyton ott lebzselt, így ez némileg enyhít honvágyán, a furcsa szerzetek, akik olykor az útjába sodródnak, és próbálják elvenni az életét pedig edzésben tartják. Mrs. Darklore ezért tudja már, mikor csak a birtokon jár, hogy újabb kalamajkába keveredett. Rengetegszer tér haza csupa véresen, vagy épp kúszva egy-egy kitérő után, de minden ilyen eset után, talpra áll, és erősebb lesz.

Történet


- Kelj fel - vért köpök, a könnyem patakokban folyik, és nem tudok megnevezni magamon egyetlen olyan pontot sem, ami ne fájna. De apám parancsának eleget teszek, felkelek.
Újra megragadom a kardot, és felésuhintok jelezve, hogy ez nem az utolsó kör volt. Nehéz fogni, remegő kezemet szinte a talajig húzza, de hárítom a támadását, kitérek előle, míg nem a cipője talpa nem találkozik a hasammal, ezzel a földre küldve.
- Jobb... - hagy ott ennyivel, és én már engedek magamnak. Felnyögök, összegömbölyödök a terem padlóján, és erőt szerzek ahhoz, hogy fel tudjak valahogy kecmeregni a szobámba.
Én tudom, hogy szeret engem, és ezek az alkalmak az érdekeim szolgálják, nem ellenem szólnak, ilyenkor mégis kicsit megrendül a hitem benne, hisz még csak a kezét se nyújtja...

Stephen King írta:
...
Ott ült a padon, könnyek peregtek az arcán, és tudni akarta, amit minden gyerek tudni akar, amikor valaki, akit szeretett, hirtelen eltűnik a színről:miért történik, miért velem történt, van ennek valami oka, vagy csak egy őrült rulett kerék forog? Ha jelent valamit, akkor mit kezdjek vele? Ha semmit nem jelent, akkor hogyan viseljem el?

A sötét szobában a gyilkos tekintetek, már-már kiégetik a szemem, annyira világítanak. A nagy asztalt sok ember üli körbe, vért kíván egytől-egyig mind.
- Nem fogunk tétlenül ülni. Barátunk és testvérünk halálát az utolsó cseppig megtoroljuk. Ezek az utolsó deformált szörnyetegei a világnak, nem pusztíthatnak tovább földjeinken, a létezésük puszta fertő... - nagyon kell uralkodnom magamon, hogy el tudjam nyomni az ásítást. Ez a szöveg túlontúl ismerős. Mindig ez van, és mindig egyel vagy kettővel kevesebben térünk haza. De nagyapa nem az a fajta, aki belátná, hogy szélmalomharcot vív. Valami már nagyon elvette az eszét.
- Este... szedj össze, amit tudsz - anyu kap el könyökömnél, mikor elhagyom a szobát. Biccentek, bár rettegek a szökéstől. Azt is tudom viszont, hogy feleslegesen kísérteni a sorsom se akarom, így nekem mindegy, merre megyünk, csak el innen, mielőtt a következő én leszek, aki nem tér haza.


Vissza az elejére Go down
Victorius du Chapellier
Victorius du Chapellier

Faj :
Vámpír
Hozzászólások száma :
103

Phoenix Gunnarsen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Phoenix Gunnarsen   Phoenix Gunnarsen EmptyHétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm



Elfogadva!

Üdvözlünk a Név Nélküli Városban!
Különös kis halandó vagy te, érdeklődve olvastam a történetedet. Vadász családból származol, még is hátat fordítottál a dinasztiátok örökségének. Vajon miért tettek így a szüleid? Feltételezem a Köd nyelte el a repülőtöket, ezért maradtál egymagad, egy szörnyetegekkel teli városban. De otthon érzed-e magad Nameless Town-ban? S mi lesz a sorsod? Behódolsz utódaimnak vagy egyszerűen szövetségre lépsz velük? Bíbor Szemem rajtad tartom, így járd hát az utad!

S ne felejts el foglalózni!
Avatar foglaló
Vissza az elejére Go down
 
Phoenix Gunnarsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: Tudnivalók :: Karakterlapok :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: