Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:

:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:

Jelszó:

Latest topics

by Sötétség
Csüt. Júl. 11, 2019 9:18 pm

by Nathaniel Crowley
Pént. Jún. 28, 2019 12:30 pm

by Sawaha
Vas. Jún. 09, 2019 5:08 pm

by Ewolet D. Ulliel
Vas. Jún. 09, 2019 1:31 am

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 1:54 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 12:59 pm

by Ewolet D. Ulliel
Szomb. Jún. 08, 2019 11:27 am

by Lyra
Szer. Jún. 05, 2019 8:21 pm

Chat
Top posters

Share

Dahrum Walls (elfogadva)

Go down 
SzerzőÜzenet
Dahrum Walls
Vadász - mágus
Dahrum Walls

Faj :
Mágus
Kor :
39
Családi állapot :
Egyedülálló
Hozzászólások száma :
2

Dahrum Walls (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Dahrum Walls (elfogadva)   Dahrum Walls (elfogadva) EmptyHétf. Nov. 19, 2012 11:20 am

Dahrum Walls (elfogadva) Matt-bomer_www.kepfeltoltes.hu_

Név:Dahrum
Születési hely, dátum: Olaszország, Messina, 1975 - augusztus - 20
Kor: 35
Faj: Halandó-vadász- zsaru
Foglalkozás: Nyomozó
Fegyver: Csak halandó fegyver, bilincs, lőfegyver és kés, éles ész.

Jellem:
„Én vagyok a bosszúvágy, mely kitölti bosszúját.”

Van néhány olyan tulajdonsága, melytől már Ő maga menne a falnak legszívesebben,és ha lehet, akkor tenné ezt Ford Musztángjával. Bizalmatlansága egy 10-es skálán bő 11-es. Alapvető jelmondata: Attól, hogy paranoiás vagy még nem biztos, hogy nem üldöznek
Ha van lehetetlen, akkor az a bizalmába férkőzés, nem hisz senkinek és semmiben a hitét azon a napon vesztette el amikor a családját a szeme láttára tépték szét a farkasok. Nagyon fiatal volt még, de esküt tett a sötétség istenének, hogy vadászni fog a bestiákra. Talán Ő maga sem jobb náluk, csak a törvény nevében cselekszik.
Biztosan tudja, hogy mindenkinek van egy olyan titka, amivel sarokba lehet szorítani, igyekszik ezekre fényt deríteni. Nem riad vissza semmitől.

„Vagyok ártó bűvölet. Vagyok izzó gyűlölet.”

Fekete hosszú kabátja valamelyik zsebe mindig rejt egy noteszt, amibe jegyzeteket készít, írásos vagy rajz formájában. Kézügyessége meglehetősen jó.
Kitartó, mint egy buldog, veszélyes, mint egy vipera.
Hangja lágy, bizalomkeltő, csak mint a fizimiskája. Valahogy mindig tudja, hogy férkőzzön mások bizalmába, miközben legszívesebben szemen köpné az emberiség javát.

„Én vagyok a félelmed. Minden egyes sérelmed”

Tudja mi a célja az életben. A farkasok és a hozzá hasonló állati lények fajtájának felszámolása, számos alvilági banda működéséről tud, melyek szintén ezt a szisztémát követik.
Mindazonáltal nem hülye, neki nem a kis halak kellenek, a nagyvadra vadászik, nem gyilkos felelőtlenül, főleg, mert ő maga sem halhatatlan, így nem keveredik felesleges harcokba.

Kocadohányos, mérsékelten alkoholista. Mivel nem hisz a szerelembe, a nőket sem becsüli sokra, eszközök, és feláldozhatóak a szexualitás oltárán.

Nem vitázik senkivel, aki nem üti meg a mércét, inkább csak elhúzza a száját és csendben figyel.

„Nem vitatkozom hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és ott legyőznek a rutinjukkal”

Családja szigorúan vett értelemben nincsen. Egyetlen gyenge pontja egy „csellengő” kislány Zora, akivel pár éve találkozott egy bűntény helyszínén, Most olyan 12 éves lehet. Minden árvaházból megszökik, nevelőszülőket sem tűr meg maga mellett, igazi utcai élet harcos. A férfi érte tűzbe menne, talán nem kéne ezt letesztelni.

„Lángtenger, mely szétárad. Tűzvihar, mely nem fárad.”

Megjelenés.
182 centi maga 84 kiló, izmos, sportos. A teste a temploma. Úgy vigyáz rá, mint a legdrágább kincsére, mert pontosan tudja,hogy csak a saját erejére a saját testére számíthat, ha harcra kerül a sor, ami nem ritka lévén a város mocskod negyedeit túrja információért. Több stricit és prostit ismer, mint az egészséges lenne.
Kifinomultan öltözik, farmerhoz is inget vesz, kedveli a sötét színeket, az éjszaka az ő otthona.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Sötétség
Admin
Sötétség

Hozzászólások száma :
105

Dahrum Walls (elfogadva) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dahrum Walls (elfogadva)   Dahrum Walls (elfogadva) EmptyPént. Nov. 23, 2012 1:57 pm

Gyűlnek a vadászaink is,amint látom:) A karakterlap egyedi,a lényeget leírja,szerintem megfelelő. Csak két apró dolgot emelnék ki:
1. nem egyezik a beállított kor és a karakterlapban feltüntetett
2. jó lenne feltüntetni,hogy konkrétan mire vadászik,esetleg mint a fegyvert is ahogy leírtad vagy a beállításoknál
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Dahrum Walls (elfogadva)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal