Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Az istenek útja

Go down 
SzerzőÜzenet
Coraline Vértesi
Coraline Vértesi

Faj :
Vámpír
Kor :
1412
Családi állapot :
Elvált (Exférj: Cornelius Kingsley)
Születési idő :
0611. Nov. 16.
Hozzászólások száma :
114
Tartózkodási hely :
Erdély // Románia

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Az istenek útja   Az istenek útja EmptySzer. Május 29, 2013 7:59 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Azt mondják, ha tisztán akarsz látni, sétálj egyet!

Aki végig megy az istenek útján, azt mondják megvilágosodik, út közben kilép a testéből és mindent megért, ami eddig homályos volt számára.

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyVas. Szept. 01, 2013 3:49 am

April White folytatás!

Rocky legyez papírral hátha kis April felébred, nem lenne jó túl sokáig itt feküdne. Már így is nagy feltűnést keltettek nincs nála semmi, kutakodik táskájába és talál egy ki nem bontót parfümös üveget.
Félre rakja, viszont nem talál semmi mást. Ránéz az üvegre és alsó ajkába beleharap. ~Ez nekem 10 000, nagyon drága mulatság lesz.~ Sóhajt egyet, nem az övé de jó az ilyet eladni drága és ritka cucc az ilyen ritka parfüm. Kibontja és az óra alá nyomja, hátha ettől megébred kis Csipkerózsika.

-Kelj fel, April kérlek kelj fel.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyVas. Szept. 01, 2013 11:24 pm

(folytatás az előzménnyel együtt)

- Akkor nem tehettél róla....önvédelmi reakció volt!
*biztatja Rockyt és szentül hiszi, hogy ez a helyzet, hogy Rocky nem tehet a történtekről,mert elborult az agya. Nem mind egy hogy hogyna válik valaki gyilkossá, tiszta vagy ködö elmével*
- Én nem ítéllek el. Nem lenne jogos.
*így látja és megfogja a lány egyik karját. Folytatnák a csevegést, komoly témákról, de ekkor kezd besokallni a kis April, újból. Megszédül és elsötétedik a világ. Ájulásából már egy más helyen ébred. Meg is lepődik. Összevonja szemöldökét és pislog, megpróbál emlékezni*
- H-hogy kerülünk ide?
*krédezi bágyadtan körbepillantva. Az orra mozog mint egy macskáé, valamiféle különös illat ébresztette. Felül, nézelődik*
- Milyen szép...
*mondja ahogy lenyűgözi a táj, bele is feledkezik*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyHétf. Szept. 09, 2013 3:28 am

Istenek útja szépséges és tiszta hely, Rocky megrázza magát
de ha nem akarná akkor is kirázná hideg gondolatok és hogy felszabta e hely
alig látszódó heget. Itt látta meg az mi is valójában mi köti ehhez világhoz, hogyan él
valaki mint ő, világossá vált nincs egyedül egy kapcsolatban él mit nem
szeretet volna, kötelezően hozzá tartozik. Egy része melytől nem szabadulhat.
Már hetedszerre járta meg ezt az utat, egyiknek sem örül viszont jó,
nagyon jó tisztán látni és gondolkozni eseményeken. Megint rájött, ez a hely
kihozta belőle szépet és rosszat, kezében meg az ártatlanság fája melynek gyümölcsei érintetlen még. Keresztül cipelte, tán érezte az utat, gondolatokat mik elrepültek miközben az utat járta. Rocky elmélkedne, nem teszi előtte lévő kis April kire figyel ki felébred és megmutatja sötétkék szemeit. Korom szürke szemei találkoznak sötétkék szemekkel, nézne másra viszont szemek nem eresztenek egy csapdába került mi nem teljesen tud irányítani.

- April!April jó...?

Bal tenyerét, karját, mellette lévő oszlopra támasztja kis April feje mellé.
Mellette guggol és elkapja egy vonzalom, belső érzés mi saját mégse érzi annak.
Szemek egyre mélyebben egyre jobban közelítenek, mint moly lepke halálos kék fénybe repülve úgy halad Rocky kék szemekhez egyre közelebb. Csak tudni akarta Rocky hogy van kis barátnője,
de démon benne felerősíttet egy hamis érzelmet, démon érezni is akarja lányt ki ártatlan és csak lelkileg érez. Fizikailag egy álom, mely most Rockyn keresztül szeretné meg érezni.
~Ne csináld, ez nem adhatom meg!~
Előre esik térdre de lassan huppan, démon tudja hogy Rocky imádta Artemisz szemeit,
mégse azok sosem voltak ugyan azok kék, piros vagy zöld mindegyiket imádta.
Sokáig szerette bámulni azokba szemekbe, mikor már Artemisz-t idegesítette mindig egy csókot adott neki, csak annyit mondott Rocky „Ne törődj velem, én annál többet fogok veled”.
Egy idő után másik térde is lehuppan, jobb kezében melyben parfümös üveg van,
test másik felén támaszkodik meg.
~Ne csináld, ez Artemisz kiváltsága. Hagyd abba.~
Rocky gondolatában ellenkezik, de érzelmei és teste mozog, egy baba.
Marionett bábú kit kötélen lógva irányítanak. Egy dolog nem gondolt erre, démon érezni szeretne.
Rocky sose gondolta hogy sötétség, szörnyeteg mi benne van ilyen érzelmekre is képes.
Mi képes erre az tényleg szörnyeteg, vagy csak illúzió melyet kerget.
~Nem csináld, ez nem megoldás, kérlek. Egy pillanat véget feláldoznál ezret?~
Egy leheletnyi távolság csak ennyi maradt, már kis April is érezheti ajkán Rocky meleg leheletét.
Csók helyet fej megdől és neki koccan gyengéden, homlok a homloknak.
Szemét becsukja Rocky.

- Ez „Istenek útja”, ide hoztalak itt nincs akkora tömeg és azt emlegetik hogy jó érzéssel tölti el az embert. Kíváncsi vagyok és igen, meleg vagy nagyon, én testem hideg és hűvös.
Érzed milyen hideg homlokom? Én érzem milyen meleg tied.

Rocky belekapaszkodik az oszlopba, egy nagy lendülettel megrántja karját.
Háttal érkezik az oszlopnak és neki támaszkodik, török ülésbe vágja magát.
Földet lesegetti közben mesél tovább.

- Nálam hol lakom olyan hűvös van mindig, hideg.
Hol én lakom lehet fáznál én már megszoktam, szerintem testem is átvette
hűvös érzést azért mindig olyan hideg.

Nevet és valahogy őszinte érzéssel nevet, és nagy mosoly száján is ragad.
Felemeli jobb kezét April felé, keze kinyílik és ujjai közül megjelenik parfümös üveg.

- Szeretem „Késdobálót”, boldog vagyok ott.
Ez meg tied, tegnap loptam és ha már kinyitottam fogadd el kérlek.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyHétf. Dec. 30, 2013 6:42 pm

*a kis April lassan ébredezni kezd, mint aki hosszú álomból ébred, kissé bágyadtan kezdi megremegtetni dús pilláit s feltárulnak a mélykék szemek. Egyenesen szürke türtökbe néz, magát látja ahogy tükröződik Rocky démoni szemeiben. Fekszik még picit, aztán lassacskán felül a földön és kérdez. De újdonsült barátnője furcsán kezd viselkedni, és a mindig jóságos és segítőkész angol lány rögtön elfelejti a saját gondját-baját és aggódni kezd*
- Minden rendben? Olyan furcsa vagy...
*megfogja Rocky vállát mikor már nagyon közel hajolt volna-persze az ártatlan szőkeség soha, semmi rosszra nem gondol, ahhoz túl tiszta a szíve-és ekkor koccan a két homlok*
- Auch!
*mondja halkan és elhátrál a sima homlokot simogatva*
- Istenek útja? Milyen....kellemes név.
*eltűnődik miközben a coffost hallgatja és körpeszemlél, káprázatos látvány a maga nemében, romok az élettel-növényzettel-benőve, mert az élet mindig utat talál, át a halálon és pusztuláson*
- Igen, éreztem...
*helyesel a testhőmérsékletüket illető eltérésre és bólint, hallgatja tovább a regét*
- Azthiszem...nem értem. De ha neked így jó...
*nem igen tud mit mondani, nincs joga talán változtatni más helyzetén. A szoknyája szélét gyűri,azt nézi majd ismét Rockyt*
- Az enyém? De neked nem kell?
*megszeppen, aztán végül elveszi az üvegcsét és megszaglássza. Orrocskája mozog mint a nyuszikáé, majd elteszi a táskájába*
- Köszönöm.
*elmosolyodik bájosan majd a tájat nézi*
- Istenek útja...vajon honnan kapta ezt a nevet?
*teljesen elbűvöli a hely,ahová hozták. Tekergeti a nyakát mint a kisbaba mikor a világgal ismerkedik*
- Gyere, nézzünk körül!
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyKedd Dec. 31, 2013 12:40 am

"Az istenek útja" átkozott legen ez a hely, mérgelődik nem mutatja ki de nem szereti ezt a helyet. Hely mely megmutatja igazi énjét, legmélyebb dolgokat itt nincs hazug árnyalatok.
Ezt az utat választva, nincs kedve keresztül menni mert ha ép úgy esik szelem megmutatkozik ki rezeg az ami, megmutatja sötét oldalát is.
Egy félelmetes oldalát.
Felnéz April felé,olyan aranyos olyan kedves, nem kérdez mi történt nem aggódik az miatt hogyan került ide. Mért van itt.
Feje hirtelen esik meg nem áll míg a földet nem látja maga előtt Rocky, egyik kezét kinyújtja egy nevet karcolgat földre, halkan valamit motyog, de nem kivehető mi hagyja el a száját.
Egy név rajzolódik ki, egy név mely nem Rocky neve és nem is April neve.
Név tulajdonosa nem más ki Rocky belsejében megbújik, démon ki elég erős volt hogy áttörjön pokol kapuin és egy lelket elfogyasszon az élők világában.
Név lassan kikerekedik "Aamon" !
Egy ideig bámulja mit írt majd egy gyors mozdulattal, újaival elsöpri azt.
Fel áll, leporolja magát, egy nagyobb lendülettel elindul hely közepe felé hol megmutatkozik minden, megmutatkozik belső szellem és lélek formát alkot.

-Gyerre, April!
Ne keljen várni rád.

Nagy lépéseket tesz, maga sem tudja mért. Halad előre egyre beljebb.
Egy zene  egy dallam hallatszik lassan, lélek és szelem rezgése egy dallam itt csak gazdája halhat meg mert minden léleknek és szellemnek más a dallama.
Rocky léptei lassan egyre kisebbek lesznek, majd meg áll.

- Hallgasd a [You must be registered and logged in to see this link.], figyelj, erősen figyelj és
érezd át azt mit én érzek.
Nemsokára megmutatkozik a saját képem is, lassan előbújik és átfog ölleni
az igazi  tükörkép, az igaz valóm.
Néz körbe, milyen csodálatos néz az embereket.

Rocky körbe mutat, nem sokan mászkálnak itt, így is sokan vannak.
Minden embert egy fényes aura szerűség vesz körül, mindegyik tiszta némelyik kicsit szürke de mégis tisztaság öleli át, mindenkinek egy forma jelenik meg az aurában egy forma mi egy iker testvér képét tükrözi. Ez az lélek tükre mi látszódik és mi igaz önmagunkat mutatja  meg. Sokan ezért szeretik vagy épen utálják e helyet és elkerülik messzire. Rocky körül is kezd kialakulni egy aura féleség, de az egész sötét és fekete
nem tartalmaz semmi olyat mi tisztaságra utalna, elnyeri végső formáját nem ismerni fel mi az, vagy kit ábrázol hosszú haja van térdig ér és szinte körbe veszi az egész testét.
Egy fehéres valami, csak miután nem mozog ismerhető fel egy női kar egy jobb kéz mi kilóg egyetlen szép és meleg mi nem tölti el az embert félelemmel.
Olyan hat és tíz lépésre lévő emberekhez egy hajszál csatolódik, csak jobban oda figyelve vehető észre. Egyik ember észre veszi és elkezd hessegetni, de csak keresztül csapkod hajszálon, lassan pánik tör ki rajta és a többiek is felrázza.
Van ki lassan elsétál, egy-két ember viszont pánik szerűen menekül amerre viszi lába.
Rocky megfordul, már csak egy hajszál van, többi leszakadt egy ember van itt a közelben kihez a démon csatlakozni tud, az April.

- Félsz? Meglepődsz?
Ő az én lelkem, ő az ki halálomkor felakarta zabálni ártatlan lelkem.
De újra életet leheltek belém, és ez miatt kénytelen volt egyesülni lelkemmel
a démon ki lelkemet akarta most egyek lettünk.
Aamon a démon neve pokol negyven légiójának ura és az első légió parancsnoka.
Éj démonai, Sucubus kívül nem igen van démon ki bármikor átlépheti a pokol kapuit.
Erre talán még a pokol 5 fő parancsnoka képes, Aamon mikor meghaltam így tett.
De itt ragadt most bennem.

Szürke szemek benedvesedtek, tükröződő réteg lett rajtuk fájdalom és szomorúságról árulkodtak. Rocky szemiben könnyek jelentek meg, igazság néha fájdalmas tud lenni.
Főleg ha olyannak meséljük el, kit megkedveltünk ki barátnak elfogadott minket.

-Mielőtt megkérdezed, nem ne m vagyok démon.
Ember vagyok a szellemem is az, egyedül lelkem nem a én tulajdonom már.
Minden más viszont emberibb mint gondolnád.
Szökőkútnál elakartam mondani, félek. Nagyon félek tőled félek April.
Félek hogy nemet mondtál volna és nem lehetünk barátok, te lennél az első igazi
barátom. Elég ritka az ilyen esemény főleg nálam, annak ellenére hogy mágus vagyis
bocsánat. Boszorkány vagy.

Rocky megszédül, háta mögött levő padra esik, majdnem át is esik a padon a sövénybe.
Megfogja magát, könnyei nem állnak el, kezeivel próbálja elállítani, dörzsöli azokat.

-Barátod akarok lenni, nincsenek titkok, nincsen álszentség.
Nekem ez teljesen új, nem azért sírok mert szomorúság elkapott.
Hanem mert újra van aki közel enged magához.
Félsz April? Akkor most fuss! Fuss, menj haza hol biztonságba  lehetsz mindentől.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyKedd Dec. 31, 2013 3:42 pm

*A fehér boszorkány bágyadtan ébred, nem tudja hol van vagy hogy került ide, de furcsán viselkedő újdonsült barátnéja láttán rögtön megélénkül és jólléte feelől érdeklődik. Nézi ahogy Rocky furcsán viselkedik és valamit ír és motyog,de nem érti*
- Hogy?
*kérdezi, de mintha Rocky nem is hallaná. Megpróbálja a nevet elolvasni, Aamon? Sosem hallotta ez előtt*
- Ki az az Aamon?
*egy ma született bárány ártatlanságával és tudatlanságával kérdi, csillogó szemeit Rockyra helyezve, nem tudja,hogy netán rosszat kérdez?*
- Hogy? Hová megyünk?
*kicsit megszeppen. Talán valami rosszat tett hogy most ilyen keményen szól hozzá a másik lány? De April sosem arról volt híres hogy ilyesmit firtasson vagy ellenkezzen, mindig engedelmesen, alázatosan teszi amit várnak tőle*
- Zene? Én nem hallok semmit...
*hangja elhalkul, szinte suttog. Kezd rossz előérzete támadni. Összefonja karjait és dörzsölgeti kicsit bizonytalanul, lesöpör némi koszt a nedves szoknyájáról*
- E-ezt hogy érted?
*miféle kép és miféle ölelés? Nem tetszik neki, kezd félni. Jóhiszemű lányka ő, de annál félősebb és butácskább. Inkább nem akarná tudni Rocky miről hablatyol, pedig úgy érzi nem ártana*
- M-mi....?
*ráncolja homlokát ahogy szeme elé tárul amit a démon mutat. Alakok és színek. Egyre jobban megretten, főleg mikor meglátja a hosszú hajú idegent Rocky körül és hátrál kicsit, nyugtala*
- Én....perszehogy félek...mi ez az egész? Olyan ijesztő!
*az ember fél attól amit nem ismer, így van ezzel a White lány is, ide-oda kapkodja a fejét, szpke fürtjei körbetáncolják*
- A démon neve...
*suttogja miközben Rocky kiönti lelkét. April szive hevesen ver a félelemtől, nagyot nyel. Küzd az ismételt ájulás ellen. Úgy látszik az elméje így védekezik a rossz dolgok ellen, amik árthatnak vagy túl soknak bizonyulnának egy ilyen bájos, de egyszerű lányka számára. Elhomályosodik a szeme, olvadó fagylaltként mállik szét Rocky és a többi alak, de kényszeríti magát, hogy talpon maradjon. Ez most fontos, érzi. Rocky, új barátnője bizalmas dolgokat oszt meg vele, nem teheti, hogy csak úgy elájul és így faképnél-cserben hagyja. Megrázza fejét mint aki szédül és tisztábban lát. Megpillantja a tükörfátyolt a másik lány szemében, tiszta könnyek azok. Megszánja. Bármennyire is rémült, erőt vesz magán és átöleli Rockyt. Rossz, taszító érzés hogy most megölelje, fél a lénytől mi benne honol és megfélemlítik amiket Rocky eddig mesélt az éltéről. Még is, tiszta szívű fehér boszorkaként erős az empátia és segíteni akarás, így erőt vesz magán. Mintha láthatatlan feketeség marná ahogy hozzáér az ölelésben Rocky testéhez, de nem tudja ez csak a fejében létezik vagy igazi érzés. Akkor sem engedi el, mert Rocky a barátnője! A bátjya kiabálna vele és hülyének nevezné, hogy mindenkivel barát akar lenni és együtt érez, mert így bánthatják, nem a testét, de a lelkét. April viszont nem tehet róla, ő ilyen*
- Ne sírj Rocky....én itt vagyok!
*hallja fejében a bátyja nevetését, már hogy lehetne a kis April bárki segítségére? Az egyszerű nyári szellő is elfújja törékeny lényét mint a virágszirmot*
- Ez a lény....ami benned van...mond, ugye nem bánt? Ha már egyek vagytok...nem teheti,ugye?
*lassú a felfogása szegénynek, de ezt valahogy így teszi össze a fejében és csak bizakodni tud, kicsit eltávolodik hogy lássa a lány szemét, de egyik keze a vállán*
- Tőlem?
*kitgulnak hatalmas szemei a szavak hallatán. Méghogy Apriltől félni, még sose mondtak ilyet. Aztán Rocky tovbb beszél és nagyvonalakban megérti és még jobban megszánja. Az ő szeme is fátyolos lesz az együtt érzéstől, de mielőtt mondhatna bármit, Rocky ájul...szerencsére pont a padra. April elé huppan, a térdeire a furcsa lány lábai előtt. Fodros szoknyája libben a mozdulattól ahogy haja is fátyolként követi, kezeit Rocky térdeire teszi*
- Ah, Rocky, jól vagy?!
*rémüldözik majd hüledezik Rocky nagyon is eleven szavaitól. Az elméjébe,sőt,szivébe égnek a szavak. Fuss! A lábai megrándulnak, ösztönösen szaladna...de nem teszi. Nem futhat örökké!És ennek a lánynak segítség kell...egy barát, ennyit még ő is meg tud tenni, talán élete nem lesz olyan haszontalan mint eddig*
- Nincs hová futnom....mindig is elhagytak, távol az otthonomtól és a bátyámtól. Nem várhatom mindig hogy megvédjen!
*észre se veszi hogy ahogy beszél, sűrűn folynak a sós könnyek a szeméből, bepirosítva az arcát és átáztatva az amúgy is vizes ruháját. Olyan távolinak tűnik az egész, nehezen fogja fel hogy mindez megtörténik és ezeket mondja. Kirobbannak belőle a szavak, mint a láva ami már jó ideje ki kivánkozott*

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyCsüt. Jan. 02, 2014 11:16 pm

April ölelése nagy hatással van Rocky-ra főleg a benne lévő démonra.
Egy hullám egy erős érzelmi hullám elkapja, szédülés a pad kiesnek dolgok.
Egy időre becsukja szemét hátha minden elmúlik, hátha eltűnik egy rémálom csakis egy rémálom lehet.Fáj neki minden szó mit April mond neki, mert tudja Rocky vagy mégse tud semmit. Ennyire őszinte és kedves még senki sem volt vele. Ilyen nem létezhet. Nem ilyen nincs nem hisz magának, nem akar hinni. Démon Rocky érzelmeit keveri, mintha minden létező dolog egyszerre zuhan a nyakába.
Egy kisebb hullám szédülés megint elkapja és előre dőlne de kezeit April kezeire helyezi, mik a térdén vannak és megtámaszkodik. Kinyitja szemeit melyből még a könnyek folynak az ő és April kezein landolnak. Kis April felé néz és csak egy mondatot mond.

-Szólj Artemisznek!Harapjon meg,vegye vérem okozón fájdalmat.
Hogy vége legyen a rémálomnak.

Rocky szemei nyitva voltak, látta ki van maga előtt. Most igazán Artemisz-nek örült volna mégis. Artemisz is kihasználta de volt valaki vele mégis kitől szeretet kapott.
Ha az még nem volt több egy kellemes délibábnál. Vele volt, hasznos volt számára és vigyázott rá. Egy vámpír kiért nyelvét harapta Rocky. ~Csók véres legyen, jó legyen neki! Jó legyen nekem!Nekem jó legyen!~  Megszólal megint, pedig nem akar.

-Ott a bátyád, igen a bátyád April fuss ő hozzá.
Nézz rám én erősnek látszódom, ez csak hazugság.
Gyenge vagyok és mindig szomorú vagyok, beleül mindig is az vagyok.
Te őszinte, kedves vagy és van kihez menned, van kihez futnod.

Kezeit elveszi, fölegyenesedik megpróbálja megnyugtatni magát.
Fől állna ahhoz viszont legyengült, csak érzelmileg tudja befolyásolni,de ez bőven elég Rocky ma már olyan erős hullámokat kapott mi idegileg tönkre vágta.
Démon kínozni akarja akkor mindig ezt csinálja, de most amit egy héten szokott megkapni az egy-két óra alatt megkapta. És ezt nem lehet megszokni, csak tűrni.
Jobbra dől Rocky a nagy márvány padon, és kiterül az sem érdekli hogy márvány hideg. Mégis jó érzéssel tölti el mikor fejét a hideg érinti, mint egy hűsítő ital nyári melegben.

-Bánthat engem démon, és játszhat érzelmeimmel April.
Annyira hogy mióta találkoztunk kétszer majdnem rá vett arra hogy megcsókoljalak.
Mert testi kapcsolatba kerülök valakivel, akkor arra több hajszál veszi körbe,
jobban tud táplálkozni akkor egy másik lény  lelkének jóságából, fényéből.
Téged akar a démon! Nagyon akar, ezért mondtam hogy fuss.

Csöndbe maradt, még ha rosszul és érzi magát kisebb boldogság érzett magában Rocky. Nem akarta bántani April-t, nem akarta hogy kicsit is szenvedjen.

-Köszi ami mondtál, könnyek nem múlnak kibírom csak most nagyon fáj.
Köszi hogy itt vagy. Ki bőgöm magam egy fagyit megennél velem?

Mindent elmondott csak rossz  lesz, szemeit dörzsöli hogy fogyjanak el a könnyei.
Kendőjébe leveszi, és April felé nyújtja.

-Zsebkendőm nincs de itt van a kendőm, egyetlen kincsem.

Kezén lóg a kendő, fejét visszahajtja márványpadra.
April szemeit nézi, mindig szerettet mások szemébe nézni, megnyugtatta és elgondolkozott azon Rocky hogy szem tulajdonosa milyen ember lehet.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyVas. Feb. 02, 2014 10:38 pm

*Minden történik, az idő nem áll meg, halad és halad. Szétválik az ölelés és nedves zápor hull alá a kezekre. Olyan súlyosnak tűnnek mint az ólom. April először nem érti, kérdően, szemöldökét összevonva mered felfelé, tengerfenék-szín szemeivel*
- Ne mondj ilyet!
*először azért mondja mert rossz hallani, Rockyra tényleg úgy tekint mint a barátnőjére és ezért átérzi a fájdalmát. Másrészt, megmakacsolja magát, már amennyire ez tőle telik és mondhatni dühösen mondja egyszerre*
- Az élet ajándék, van akinek nem adatik meg. Túl könnyű, ha csak úgy feladjuk!
*nem ismer magára miután ezeket kimondja, valami mélyről tör elő. MIntha Rockyt pont attól az eleven kárhozattól szeretné megmenteni, amiben saját maga él. A messzi, tudat alatti felismerés megemeli a pulzusát*
- Nem....tehetem. Nem érted? Nem tudom...
*most már az ő szemeiből is kövér bugyrokban ered a könny, apró fehér orra kivörösödik, zihál*
- Erősek vagyunk! Annak kell lennünk! Rocky, benned egy démon ereje, bennem pedig egy boszorkányé! Meg tudjuk csinálni!
*és ebben a percben el is hiszi mindezt, egy röpke percig. A perc hevében. Furcsa miket hoz ki belőle a másik lány, felforgatja egész lényét, mgindítja benni a tenni akarást.
Aztán Rocky megszédül, a kőpadra dől, April csak nézi, hüledezik, ez az egész neki is egy kicsit sok, főleg mikor érkezik a vallomás. Összevonja a szemöldökét, de most értetlenül. Nem igazán tudja mit gondoljon*
- Azthiszem....mindig engem akarnak...
*suttogás csak ami elhagyja a száját, tekintete ugyan Rockyra irányul, de vakahová messzebbre néz, át a lányon. Hogy miért mondja azt amit mond, egyelőre nem tudni*
- Én....ühm....
*ennyi jön ki és bólogat hevesen, megtörli kézfejével a nedves arcát mikor Rocky a kendőt nyújtja*
- Ezt nem fogadhatom el...
*hol a kendőre, hol Rockyra néz. A lábai teljese elzsibbadtak ahogy előtte gubbaszt, mintha ezernyi hangya futkosna bennük. Nem lesz könnyű felállni inen, de most ez a legkevesebb*

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptySzer. Márc. 19, 2014 9:13 am

Nyugalom és csend érkezik lassan Rocky fejére.
Hideg kő, rideg érzés mit ad. Bőrén érzi az egészet
áthatol a testén, jó érzéssel tölti el.
Katakombák hűvös hely, miután eldobták ott is
sokat feküdt kis sötét helyeken, Katakombák nyomornegyede.
Halál ott nem átok inkább megváltás, de egy elhagyatott márvány kripta a legszebb ágy mi megeshet az emberrel.
Ez a hidegség nyugtató, ez rideg felület megszokott.
Rocky behunyja szemeit és megpróbálja kiüríteni a fejét,
úgysem lesz rá képes eltüntetni, jobbá teheti azt rossz vagy kis
rossz itt helyes út nincs. Megkapaszkodik a padban és megrántja magát, könnyei még gyűlnek és nem akarnak elállni egy mosolyt csal az arcra melyen fájdalom kéne hogy elfoglalja méltó helyét.
Felül a padra és kezét nyújtja a kis April felé, szavai töredezettek
és halk néha úgy tűnik mintha el is harapna minden egyes szót.

- Kérl..ek kelj fehhl, a hideg márvány nem a te helyed,
leülsz mellém?

Nem néz  April felé, könnyei hullnak és térdére hullnak alá.
Egy csepp a másik után, még jó hogy nem sminkeli magát
csak nagyon ritkán akkor is csak szeme körül.
Most elég elmosott képet vágna, Rocky próbálja elképzelni
hogyan nézne ki de nem megy, egyszerűen nem tud semmire sem gondolni. Kikészült, nem kevés határ válasza el attól hogy rosszat csináljon, attól biztos jobb lesz neki megint, attól biztos jobban fogja érezni ő magát. Ő magát a démon.
Dörzsöli szemét, de könnyek hullanak tovább.

- Annyit sírunk hogy egy hervadó virág, újra élet útjára lépne.
És vadul falná, minden cseppet.
Nincs igazam April?

Kicsit viccesen tette fel a kérdést, még ha nem is igazán
hangzik annak, csak próbálkozik Rocky.
Mint egy légy melynek lábát és szárnyát szegték, próbálkozik
de nincs értelme.
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptySzer. Júl. 02, 2014 12:43 pm

*a kis Aprilt megrémitik a történések. Nem igazán jó bármely bonyolult élethelyzet kezelésében. Még nagyon fiatal, de ez nem csak ezért van, hanem a természetéből fakad. Mint egy remegő lábú kis fehér bárány a farkasok között...vagy Clarice Starling álmaiban.
Rocky pedig...Rocky mosolyog. Hatalmasakat pislog a máguslány nagy, opálos szemeivel. A mosolytól való meglepettségében még az apró szája is tátva marad. Pici fehér baba-fogak a telt ajkak mögött, mintha csak porcelánbaba lenne. Mindenki igy képzelne el egy ilyen babát, ha megelevenedne. Hevesen bólogatni kezd barátnője kérésére, fel-le ugrálnak szőke fürtjei tőle. Felpattan és leül mellé. Angolosan fehér térdei most rőtek és kissé koszosak a földtől, de nem is veszi észre. Üldögél, a szoknyája alját gyűri a térdén, már nem is érzi, hogy előbb alig érezte a lábát. Aztán apró mosoly még is megjelenik az arcán a démonlány szavaira*
- Igen...ezt nagyon szépen mondtad. Nem szoktál verseket irni?
*felpillant a fátyolos szemeivel a másik lányra, mert tényleg olyan versbe illő sorok voltak. Felsóhajt egy nagyot April és feláll*
- Gyere! Menjünk, együnk fagyit, ahogy előbb mondtad. Az édesség mindig jót tesz ha a lányok szomorúak.
*a mondat végén néz csak le a coffoskára és erőltetetten elmosolyodik. A kendővel finoman leitatja a könnyeit, de utána oda hajol a lányhoz és az ő arcát is megtörölgeti, az értékes kendőt pedig végül Rocky kezébe temeti*
- Most pedig gyere, nem ülhetünk itt egész nap!
*finoman megfogja a csuklóját és erőtlenül kezdi felfelé húzni*
Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptySzer. Júl. 23, 2014 12:16 am

April

A fejfájás visszatérő elem, vírus, betegség vagy pestis lesz a mai nap.
Fájdalom lelki és szellemi, testedet megöli lassan felzabálja és Rocky-val ez történik.
~Mosolygok mégis megéri, mert ő is mosolyog! Kis April mért nem futottál el, mért vagy én hozzám kedves?Választ kaptam számomra  e szavak érthetetlenek, nem tudom őket feldolgozni teljesen.~ Rocky arca kicsit bepirosodik, megszeppen azok a puha kezek érintik arcát új dolog mit nem igen érzet eddig, az újdonság csodája. Gyűlöletet is szül azt elnyomja , mert nem engedi magának hogy itt utálja mágusokat, utálj a kis April mert mágus, mert boszorkány.
Kendőt Rocky átveszi halk szavakkal és barátságosan megjegyzi.

-Köszönöm szépen, imádom a kendőm a legjobb dolgot tükrözi bennem!

Egy kérdés libben fel,  melyre nem igen tudja Rocky miket válaszoljon amit tud azt a kocsmában járó vagy ott lakó emberektől, az emberek legaljától tudja kiket senki sem vesz ember számba.
Pedig ezek a bűn útján élők énekelnek, verseket mondanak és rajzolnak. Van aki az életét örökiti meg lapokra, van aki csak szó csatázik és egy jobb választ felír magának.
Vers ami rá ragadt csak azt tudja Rocky, mit fél fülel elkapott.

-Sose írtam verseket, innét-onnét elkaptam egy két idézetet és ennyi.
Tudod April.

April emlegeti a nyalánkságokat és a finomságokat és csuklóját is megragadja, Rocky fel is áll.
Egyelöre nem indul el, nem lép tovább.
Rocky leveszi a kezéről a vékony bőr kesztyűt, az újai és kezén kisebb bőrkeményedések vannak,
teli van az egész heggel és főleg az új vége kicsi lilás foltokkal.

-Tudod April a te kezeid olyan szépek a bőröd mint az édes tejszín, egy csodálatos és leírhatatlan porcelán baba. Én.

Rocky kinyújtja a karját, mi kicsit remeg is hogy az eddigi dolgoktól vagy mindig azt maga Rocky sem mondja meg.

-Olyan vagyok, mint egy porcelánbaba a polcon, amelyet valamikor leejtettek és most összeragasztottan pompázik, de ha hozzáérnek óvatlan kezek, darabjaira hull.**
Semmi női vagy mondjuk lányos szépség nincsen ebben ezeken a kezeken, ezen a testen.

Rocky vissza veszi a kesztyűt és ha nincs is kedve hozzá, jó hangulattal szólal meg.
És kis April tekint közben hogy lássa hogy jól van, már elmúltak a gondok még ha azok csöndben jelen is vannak!

-Csak ne vanília fagyit, kocsmában van elég koktélokhoz meg avokádó is.
Egy nagy csoki vagy éppen puncs tán sárgadinnye jöhet!

Elindul lassú, de nagy léptekkel a kijárat felé, majd megfordul és úgy megy.
Néha-néha hátra tekint, megint megszólal.

-Most jut eszembe kint már esik az eső ha igaz azért jöttünk be vagy nem?
Már nem tudom. Tudod mit, a fagyi helyet téged szeretnélek jobban megismerni, mutasd meg nekem a szobád és igaz, gondolom a mágus negyedben van. Nem érdekel, hogy a pokolba elkel mennem. Hisz egyszer eljössz te is hozzám, nem igaz? Kíváncsi vagyok kik vesznek körül itt Nameless városában!

Tovább halad, lassít is Rocky majd meg áll és kíváncsi szemekkel néz a kis April-ra!

**(Szabó Mária.: Imádom, hogy nő vagyok)
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptySzer. Júl. 30, 2014 9:39 am

*a két lány egymást nézi. És April elmosolyodik, ahogy a kendő szóba kerül. Tehát a kendő Rocky erőssége, ez ad neki erőt mint egy kabala! Bájosan lágy hangján szólal meg*
- Pontosan. A legjobbat tükrözi.És ez Te vagy.
*felemeli a kendőt kétkezével és a coffos féldémon arca elé emeli. Tartja pár másodpercig, mint egy vászon-tükör, aztán leengedi, egyenesen Rocky tenyerébe, bele temeti, rá teszi a kezét,a másik keze alulról fogja Rockyét*
- Ez a kendő mindig veled lesz. És én is.
*erőt érez magában ahogy ezt mondja, mert szeretné hogy igy legyen. Szeretne segiteni ennek a félelmetes lánynak. Hiszen ő is csak egy kamaszlány mint ő maga! Csak szeretne Fényt vinni a Sötétbe. Hát nem ezt tezsik a White-ok puszta létezésükkel? Ők magát a Fehéret képviselik, a Jót, a Szépet, a Reménységet. A White mágusokat egyes pletykák angyalokként emlegetik, pozitiv képük miatt. Ők, akik akkor is fényességet visznek a sötétségbe, ha a világ lepusztul, ha minden elmozdul. Ez nem kötelesség, ez hitvallás*
- Akkor talán itt az ideje. Ki kéne irnod magadból azt, ami bévülről rág.
*rákacsint a másik lányra, majd gyerekesen kezd mutogatni. Aztán fel pattan, megragadja hófehér kezével a kesztyűs csuklót és felkirántja Rocky-t a sötétségből padról. Rocky feláll, de nem lép. April pislog párat, nem érti, aztán a lány beszélni kezd. A kezét nézi. Majd ismét az arcát és újra képes rá: elmosolyodik. Mintha a (fehér) fény sosem aludna ki benne*
- A porcelán baba az porcelán baba. Legyen akármilyen. Lehet, hogy April baba is leesett a polcról...csak ő úgy esett, hogy nem kivül tört el.
*egy pillanatra lesüti a szemét, nemt udni hogy tudatában van-e annak értelmének, amit most mondott vagy csak a tudat alatti monjda, Mr.Freud*
- Én a tejszineset szeretem és az epreset!
*vágja rá és újra kivirul az arca, fellelkesedik. Szoknyája és fürtjei táncolnak a teste körül. Megindulnak, mire Rocky ismét megszólal. April is elgondolkodik majd hallgatag lesz. Meggyűri a szoknyája szélét, mint egy öt éves kislány majd nagy nehezen ismét fel-felpillant*
- Tudod...az az igazság, hogy nem igazán van "szobám".
*ismét a földet nézi, megáll, aztán mély levegőt vesz és megint a fehér hajú felé fordul*
- A szüleim ide küldtek, hogy most itt tanuljak, mert nagy varázslók élnek Namless Town-ban. Egyenesen a mágus körökben hirhedt Grimm családhoz. Irtak Mr.Grimm-nek egy levelet, amiben megkérik, hogy viseljék gondomat ameddig nem költözhetek be a bentlakásos iskolába vagy értem nem jönnek.
*megint tart egy kis szünetet, a szoknya alja már elég gyűrött lett, el is engedi és simitgatja a combján*
- De sose jönnek. Mindig csak tovább tologatnak. És most Erik sincs itt.
*uralkodik magán, nem akar sirni, nem csillannak meg könnycseppek*
- Szóval náluk lakom, a Grimm családnál.
*sajnálattal közli, mindketten tudják hogy oda nem viheti Rocky-t*
- De ha egyszer megnyit a suli, akkor lehetünk szobatársak.
*elmosolyodik ismét, kicsit szerencsétlen ez a mosoly azért*

Vissza az elejére Go down
Rocky Abyss
Rocky Abyss

Faj :
Félvérdémon/Kirekesztet
Kor :
28
Családi állapot :
Utca és a Katakombák
Születési idő :
1996. Mar. 04.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
LOST/Katakombák

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyVas. Feb. 22, 2015 4:30 pm

Rocky kicsit elszomorodik, hisz olyat kedvel amit meg is ölhet.
Mégis ez a nyugalom, ez aranyos mosoly ez a porcelán fehér bőr egy olyan baba van maga előtt
mire még a legrosszabb lelkek is vigyáznának, nehogy egy karcolás legyen rajtuk.
Nehogy koszosak legyenek, hisz ez az ami élteti őket hogy ezek a babák életre keljenek és
elvegyék ezt az egészet. Míg egy porcelán baba nem él  addig ilyet nem tehetnek.
A fejét ki próbálja Rocky tisztítani, teljesen elfelejteni mind az bánatot és mind az fájdalmat amit most kapott. Az egésznek az okozója itt áll előtte. Ennek ellenére erős marad, mert nem egy porcelán baba van előtte hanem egy ember. Aki őszintén lesz a barátja és őszintén akár lelki társa ez leli társ inkább a démonnak köszönhető aki összekapcsolta a lelkét kis April lelkével miből falatozhat.
Ő igazából a porcelán, ő az ki összetörhet és bánthatja April-t,most nem akar erre gondolni csakis a fagyira gondol mit megbeszélt barátnőjével. Milyen régen vagy tán sose mondta ki ezt a szót még gondolatban sem, egy barát egy barátnő.
Mosolyog, még ha fáj is neki, mosolyog még ha  tudja árt April-nak.
Aztán jó kedvel rá kérdez.

-Tudod nagyon kedves vagy, és nagyon jó.
Erika bátyád nincs itt vagy itt lenne nagyon büszke lenne rád.
Visszatérve a fagyihoz, itt a városban nem igen van olyan hely ahol fagyit lehet enni.
Nem nagyon igényelik itt lakok e hideg édességet.

Rocky el is gondolkozik hova is mehetnének, aztán egy nagy mosollyal az arcán kis April felé néz kíváncsi képel.

-Tudsz valahol egy helyet ahol fagyit lehet kapni?
Vissza az elejére Go down
April White
April White

Faj :
Mágus
Családi állapot :
Hajadon
Hozzászólások száma :
47
Tartózkodási hely :
Nameless town

Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja EmptyCsüt. Júl. 23, 2015 12:41 pm

*April csak néz, natalmas baba-üvegszemeivel kedvesen Rocky-ra. Nem tudhatja mi jár pontosan a másik lányka fejében, még is, mindezek ellenére barátságosan mosolyog a másikra*
- Ugyan, ki ne tenné meg ugyanezt a másikért?
*kérdezi a kis naív miközben zavarba jön kissé új barátnője szavaitól. Porcelán arcára baba-pír festődik a zavar által*
- Ó,a fagyi,hát persze....a Ray cukrászda a legjobb hely,ha engem kérdezel! És az eladó, Mr.Ray is nagyon cuki pasi...
*jegyzi meg és kamaszlányosan vihorászik egyet*
- Gyere, induljunk is a Grimm negyedbe!

Folytatás itt: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Az istenek útja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az istenek útja   Az istenek útja Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az istenek útja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Boszorkányok útja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Az Iskola - Theater of Illusions :: Iskola körüli park-
Ugrás: