Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Hathor Noxnoctis

Go down 
SzerzőÜzenet
Hathor Noxnoctis
Hathor Noxnoctis

Faj :
alakváltó
Családi állapot :
Követhetetlen
Hozzászólások száma :
9
Tartózkodási hely :
ebben a városban vagy mi

Hathor Noxnoctis Empty
TémanyitásTárgy: Hathor Noxnoctis   Hathor Noxnoctis EmptySzomb. Júl. 04, 2020 11:34 pm

Hathor Noxnoctis

Név: Hathor

Kor: több ezer

Faj: alakváltó

Rang: Égistennő

Play by: Eiza González

Foglalkozás: Ismeretlen

"Mit diesem Herz hab' ich die Macht
Die Augenlider zu erpressen
Ich singe bis der Tag erwacht
Ein heller Schein am Firmament"


Képességek & Kapcsolatok

Sajnálom, de tévhit, hogy én is a Szűzvér végterméke lennék. Tudom, csodálnom kellene a nőt, aki életet adott nekem… nekünk. De még azt a nőt se tudom csodálni, akinek köszönhetően ténylegesen létezem.
Ré, a Nap úrnője, az aranyfőnix… meg a többi giccses botorság, amit az emberek az idők során ráaggattak. Persze ha tudnák, hogy a nő, akinek a lelke tiszta, mégis belepte a szenny, aki nem csak magához ölelt egy férfit, de még gyermeket is szült neki, mielőtt együtt haltak volna meg… Ő lennék én. Hathor.
Míg anyámé a Nap sugarai, a fényesség, enyém az éjszaka. Az összes mocskával, rémségével és szörnyetegével együtt. A végtelen sötétség a tekintetemben is látszik annak, aki elég sokáig merészel bennük időzni. Drága apám összes mocskát megörököltem, engem a fény már születésem óta messziről kerül, ellenben a sötétség örömmel ölelt keblére, és fogad magába mai napig is.
Alakváltó vagyok én is, de persze nekem nem egyszerű, nem tudok csettintésre átalakulni. Amennyi düh és méreg lapul bennem, amint megtelik az a bizonyos pohár, szörnyeteggé válok jó magam is.
Baziliszkuszként, ha megmarok valakit, legyen élő, vagy holt az az enyészeté lesz, olyankor nem maradhatok idefent… le kell mennem az alvilágba, ott élhetem csak ki magam igazán. Sokan nevet is adtak ama részemnek, nincs ember Egyiptomban, akit ne töltene el a rettegés, Ammut neve hallatán. Nem szép, tudom, de csak ez képes lenyugtatni annyira, hogy visszanyerjem emberi alakom. Rossz emberből, romlott szívből pedig mint tudjuk, sosincs hiány, mert amíg létezik a fény, van sötétség is, hisz nem élhet egyik a másik nélkül, nemde?
Történet

- Ámon, megbélyegzik majd… büntetni fogják… a testvéred – az utolsó szót már üvöltöm Királyunknak, úgy hogy a hatalmas palota falai szépen vissza is verik, hogy aztán csend ülepedjen, míg a férfi lassan fordul vissza, hogy öles léptekkel szakítsa meg a távolságot kettőnk között.
- Hogy merészeled Fattyú? – sziszegi a fogai közt, tekintetében düh lángja izzik. Én pedig tudom, hogy átléptem egy határt azzal, hogy fel mertem emelni a hangom vele szembe, de azt tőlem várhatja, hogy bármikor is lehajtom előtte a fejem. Ó nem, dacosan húzom ki magam, állva a pillantását, ami szerencse, hogy nem szór ténylegesen villámokat.
- Csak te vagy erre képes. Ha elterjed, hogy a nő, akit Istenünknek hisznek annak szült gyereket, az a ti fényeteket is megfakítja. Vége lesz mindennek, amiben eddig hittek, és rettegni fogják az új sötét kort – szóra nyitja a száját, többször is, hang viszont nem jön ki rajta. Tudja, hogy igazam van.
- Legyen – ezt már csak félvállról veti oda, mégis elmosolyodok.

Az ok, amiért a testvéreim azt hiszik a testvéreim. Az emberek Istennőként kezelnek, egyként azok közül, akikért egy Szűz az életét áldozta. Hazudnék, ha azt mondanám, nem élvezem. Hogy nehéz-e? Anyámmal úgy beszélni, mintha nem az anyám lenne? Cseppet sem, sosem tartottam annak. Csak egy megtört gyenge nő, aki újra, újra éledve, mégis a régi időket siratja. Micsoda pazarlás, de komolyan… viszont ezért nem is tudja meg soha, hogy van egy lánya is, még a végén kihunyna belőle a tűz, csak mert újabb kudarcként könyvelné el.

Évek teltek el úgy, mintha csupán percek lettek volna. Bátyám leszáműzött az alvilágba.. ez volt az egyességünk része, miután látta, milyen gusztustalan mód gyalázom meg azokat a testeket, amik hősiesen vesztették életüket. Nem volt keresnivalóm idefent, az emberek nem láthatták a szörnyeteget is, aki vagyok, mégis…. valami oknál fogva a legenda elterjedt. Talán Ámon egyik őre keltette szárnyra, aki jelen volt… ez már sosem derül ki.
Lent unalmas volt, várni a lelkeket, látni a félelmet, hallgatni a siránkozást, és a bűnbánatot, a könyörgést, hogy kapjanak feloldozást, s a folyamatos lakomát. Belefásultam, untam, szórakozásra vágytam. A világot akartam látni, és nem ezt a végtelenségig tűnő egy napot, ami újra és újra ismétli önmagát.
Aztán megéreztem… először anyám ébredését, aztán a vonzást, azt az erős vonzást, aminek képtelen voltam ellenállni. Dacolva testvérem haragjával, esélyt adva neki, hogy felfedje a többiek előtt a valóságot, ezzel büntetve engem… felmentem.
A köd, és az azt körülvevő sötétség. Első pillanattól éreztem, megleltem az otthonom, a helyet, ahová mindig is vágytam. Aztán megláttam őt… a férfit, aki miatt rég halottnak hitt szívem is dobbant egyet. Lehetett körülöttem akármennyi, lehettem én akárkivel, - hisz a testi gyönyörökre legalább annyira szükségem volt, mint élelemre a bennem élő szörnynek – soha senki nem érte még el ezt. Figyeltem, minden áldott nap, ott voltam mögötte, megbújtam az árnyékban. Ha lépett egyet, léptem én is, ha elaludt, őriztem az álmait, mígnem az emberi nyavalya győzedelmeskedett felette. Erős voltam, ahogy egyre gyakrabban láttam az arcán a kínt, én magam vettem el az életét, felmentettem szenvedései alól…. hogy aztán odalent, szörnyetegként újra látva őt, az ő szívét is megegyem.
Vissza az elejére Go down
Victorius du Chapellier
Victorius du Chapellier

Faj :
Vámpír
Hozzászólások száma :
103

Hathor Noxnoctis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hathor Noxnoctis   Hathor Noxnoctis EmptyVas. Júl. 05, 2020 11:00 am



Elfogadva!

Üdvözöllek újfent, Nap Leánya!
Elégedetten szemlélem, hogy a Világ Elmozdulása téged is felcsalogatott az alvilág bugyraiból! Ó, anyád jól sejti...még csak most kezdődik a történet igazán!
A fogantatásod, egy még sem oly szeplőtelen istennő és egy aszott rablógyilkos, sírrabló férfi mocskos együttlétének története, egy megszentségtelenített oltár és istennő...mindez tökéletes melegágya lett egy olyan entitás születésének, mint amilyen te magad is vagy. Vérből, szennyből, átkokból és bűnökből kivirágzó, romlott szépség vagy, aki méltó szövetségesem kell legyen, tudtam már az első perctől, ahogy izzó íriszeidbe fúrtam vérvörös szemeim! Gyere hát, a Névtelen Város és a Bíbor Király serege rád vár!
Ragyogj hát, Schwarze Sonne; fürdessük vérben ismét a világot!
Avatar foglaló
Vissza az elejére Go down
 
Hathor Noxnoctis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gott weiß ich will kein Engel sein ~ Hathor & Derryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: Tudnivalók :: Karakterlapok :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: