Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters
Jean Ulliel
Anubis Ray Namele12Anubis Ray Namele13Anubis Ray Namele14 

Megosztás
 

 Anubis Ray

Go down 
SzerzőÜzenet
Anubis Ray
Anubis Ray

Faj :
Alakváltó
Családi állapot :
Szabad mint a madár
Hozzászólások száma :
7
Tartózkodási hely :
Mindenütt és sehol

Anubis Ray Empty
TémanyitásTárgy: Anubis Ray   Anubis Ray EmptyKedd Júl. 07, 2020 1:46 pm

Anubis Ray

Név: Anubis

Kor: Kortalan

Faj: Alakváltó

Rang: Sakálfejű istenség

Play by: Wang Haoxuan

Foglalkozás: Életművész

"Death is not the greatest loss, in life. The greates loss is what dies inside, us while we live."


Képességek & Kapcsolatok


Anubis vagyok, a Sakálfejű istenség, akit egyiptomban valóságos istenként imádtak és tiszteltek, mivel nekem tulajdonították a holt lelkek feletti hatalmat. Képes vagyok átkísérni a lelket a túlvilágra ha az méltó életet élt, és képes vagyok a semmiben tartani ha nem nyugodhat a lélek békében. Ez olyan összetett dolog. Az istenek bírálójaként is neveztek, de ez nem azt jelenti hogy a többieket bíráltam volna, hanem hogy a lelkek felett mondtam ítéletet. Képes vagyok megtalálni lelkeket a holtak birodalmában és adhatok neki új esélyt az életre ha megérdemlik. Fizikailag erősebb vagyok mint egy ember de megvannak a magam korlátai és gyakorlott varázsló hírében állok.
Kétféle alkot tudok ölteni. Az emberies testű sakálfejű formát, illetve a teljes sakál formát.
Kedves fiatalos, és csibészes megjelenésemmel könnyedén barátkozom, és építem a kapcsolataimat, és ugyan hány nő lenne képes ellenállni a megnyerő mosolyomnak?

Kapcsolat:
Lucinda: Mondhatni, hogy ő az Anyám, hiszen a vére által és a Fáraó hatalma által születtünk meg mi mindannyian. Ő volt az Egyiptomi Szűz, ki vérét adta értünk, noha nem szándékosan tette.

Rá: A testvérem, a Napistennő. Egyik legkedvesebb testvérem az összes közül, és hajól sejtem őt is idefújta a szél a Városba.

Hathor: Rá nővérem leánya, így hát az unokahúgom.

Kapcsolatom más fajokkal: Nem állok ellenséges viszonyban egyik fajjal sem, ami él és nem él. Tudom hogy mi történik a világ háta mögött, és a vámpírok történelméről is tudok egy keveset. A Királyról aki egész eddig aludt, de most mégis ébren van, mert történt valami.
Történet


Nem tudom megmondani honnan jöttem, vagy mikor de azt tudom, hogy elég hirtelen történt a dolog. Nem emlékszem semmire, csak arra a csodálatos és egyben szörnyűséges éjszakára is, amikor hirtelen kivilágosodott a lét, és az elmosódó formák lassan alakot öltöttek, és mint egy fátyol hullott le, élesedett a világ.
A kép ami fogadott... leírhatatlan. A barlang teremben a szertartás éppen a végéhez közeledett, de talán éppen itt siklott ki az egész. A termet átjárta az erő és a mágia, fullasztó egyveleg volt aznap éjjel.
Az oltáron heverő nő vére, lassú patakban folyt felénk, és mi magunkba szívtuk hogy élhessünk. A férfi az oltárnál térdelt, kezében mé ott volt a gyilkos tőr, ami kiontotta a hajadon vérét, és elvette az életét, mi oly rövidke volt még. Ott álltunk, vértől mocskosan, és mégis eltelve az erővel és az Élettel. A Nő meghalt, nem emelte ránk a szemét, nem láthatott bennünket. A Névtelen pedig nem tudta kezelni az erő töménységét, és belefulladt a saját halandóságába, amit olyan kényszeresen túl akart lépni. A halandóság és emberiesség határa nem arra való hogy átléphesse bárki is. Az erő felrobbant, és mi szétszéledtünk a világban.
Láttam azt a temérdek pusztulást és gyilkosságot amit a Fáraó okozott, és a holtak lelkei gyilkos méhrajként zúgolódtak a földek felett. Minden lélekről gondoskodtam, és így azt hiszem ez lett az én erőm és hivatásom is. A legtöbb valóban ártatlan, szerencsétlen paraszt és asszony volt, akik rossz helyen voltak, és nem kellett volna meghalniuk. A legtöbben nyugalomra lelket és Maat tolla jó döntő bíró volt.
Az évek teltek és múltak, én pedig bejártam az egész vidéket és más országokat is. Alakváltó révén mindig hamar alkalmazkodtam, és még ma is van kultuszom. Sok országot végigjártam, amolyan utazó varázsló hírében álltam, és a lélekcsalogatással, vagy épp gonosz lelkekkel mindig segítettem az embereknek, és néhány mende mondában felbukkanok.
Sokféle helyen és sokféleképpen élem már, de időről időre visszatérek a Nílus mellé, és most éppen egy gazdag úriemberként tengetem a napjaimat a villámban.
Tettem sok jót és rosszat is hiszen akár isten vagyok akár nem, néha máshogy látom a jót és a rosszat mint az emberek és ők sokszor nem látnak a sorok mögé, míg nekem kristálytisztán sejlik fel minden. Azonban évekkel ezelőtt újra megéreztem az érzést, és tudtam hogy az a Nő, ismét a földön jár, és újra nekiindultam hogy felkutassam. A lelkek segítségével jutottam el most ide, a Névtelen városba, ahol azonban sokkal több minden fogadott mint azt valaha is remélni mertem, és mint kiderült… itt tanyázik a Király aki újra éber.
Vissza az elejére Go down
Victorius du Chapellier
Victorius du Chapellier

Faj :
Vámpír
Hozzászólások száma :
103

Anubis Ray Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anubis Ray   Anubis Ray EmptyKedd Júl. 07, 2020 8:20 pm



Elfogadva!

Légy üdvözölve, Anpu!
Te, aki a holtakat vezeted...úgy érzem, érdekes lesz számodra ez a város, minek egyik fele halmozza a holtakat, míg a másik halhatatlanokból áll. Jól érzed hát, hogy valami rendhagyó történik itt és egyre csak munkálkodik a vérvörös köd borította felszín alatt. Vajon te vagy a nemezisem? Hiszen én a Halálból és Sötétségből születtem, az "élet" csupán egy illúzió számomra...ami pedig az ébredésemet illeti, jaj nektek s jaj a világnak, ha valóban lezajlik ébredés rituáléja!
A lapod tömör, de annál választékosabb és informatívabb, ahogyan azt tőled megszokhattuk. Különösen tetszett, hogyan váltál révésszé, hogyan foglaltad el ösztönösen a neked rendelt helyet, melyet a Sors kijelölt. A konkrét rokonsági-kapcsolati vonalak felvázolása is igen csak hasznos lett, bele kóstolhattunk igazán.
Örvendek, hogy elkészültél és kíváncsian várom, miként fogsz tevékenykedni Nameless Town-ban!
Avatar foglaló
Vissza az elejére Go down
 
Anubis Ray
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: Tudnivalók :: Karakterlapok :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: