Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Bring me to the fire

Go down 
SzerzőÜzenet
Magdalena Lorens
Magdalena Lorens

Faj :
Félsárkány
Hozzászólások száma :
4

Bring me to the fire  Empty
TémanyitásTárgy: Bring me to the fire    Bring me to the fire  EmptyVas. Aug. 09, 2020 6:06 pm


Drake & Lena



Fogalmam sincs, miféle városba kerültem tegnap, és az első akivel összefutottam az egy furcsa fiú volt, hosszú szőke hajjal és élénk szemekkel. Segített leküzdeni a kialakult pánikot, és kicsit megnyugtatott hogy itt nem érhet baj. Ide nem tud bejönni akárki, és most úgy érzem magam mint aki egy megelevenedett fanfictionben sétál. A város misztikuma szinte kézzel fogható és én mindig is hittem az ilyen dolgokban és ez volt a hiba bennem. Ez, a hiba. Még mindig. Anyámék nem tudják elfogadni, és mindenáron rám akarják erőltetni az Úr szeretetét és a hitet, ami nem olyan mint amilyennek ők gondolják, és én nem akarok olyan lenni mint ők! Nem akarok unalmas, kisvárosi életet élni, és ugyanott meghalni ahol születtem! Én utazni akarok, könyvet írni, és ismerni a világot. Nem csak filmekről, könyvekről, hanem meg akarom élni. Mindent, ami tiltottak és fiúkat akarok, akikkel szabadon beszélgethetek, és nem kell otthon elszámolnom minden egyes percemmel. Sosem voltam boldog ott, és sosem éreztem hogy oda tartoznék, noha ők a szüleim. Felneveltek, de mégis.... furcsa dolog. Apróság. Mégis zavar. Nem hasonlítok igazán egyikükre sem. Nem tudom miért.
A város szélére jutok el, és elmosolyodom a tényre, hogy olyan helyre jutottam, ahol... igazak az álmok, és léteznek a különféle furcsa lényeg. A vámpírok, vérfarkasok, sárkányok... Szeretem a sárkányokat, sokszor rajzoltam őket, és sok filmet láttam róluk. Aligha igaziak. Forgolódok hogy visszataláljak a helyes útra, a szállásom felé de a figyelmem elterelődik és egy kis tisztásnál kötök ki ahol egy férfi áll magában. Széles vállú, rövid hajú és egek! Tele van a teste tetoválásokkal! A szüleim soha nem engedték volna meg, még a hennát sem, és tágra nyílt szemekkel nézem hogy micsoda... Férfias, és egyben ijesztő is egy kicsit. Jó ég! Mit csinálok! Gyorsan el kell tűnnöm, nehogy azt mondhassák hogy leskelődöm mások után, így visszafordulok, és ..... azonnal felkiáltok. Az út! Hová lett az út?!
- Mi...A! - kétségbeesek. Az előbb volt itt egy ösvény. Azon jöttem ide! Most csak sötét fák vannak összefonódva, ezeken sosem jutok át. Micsoda pech. A férfit sem látom már és igazán bepánikolok, és fordulok oldalra és felkenődök az izmos mellkasára. Ohtejóég! Azonnal elhátrálok, és elvágódok egy gyökérben onnan nézek fel rá.
- Bo-Bocsánat! Én nem... nem akartam leskelődni vagy ilyesmi! Én csak eltévedtem és az út... az előbb még esküszöm itt volt, és vissza akartam menni de elvesztettem.... - magyarázom neki kissé talán hadarva is. Jajj csak ne legyen vámpír, és ne öljön meg.
- Kérem... ne bántson.... - próbálkozok meg a lehetetlennel.


Vissza az elejére Go down
Drake Bahamut Xymor
Drake Bahamut Xymor

Faj :
Sárkány
Családi állapot :
Egyedül álló
Hozzászólások száma :
3
Tartózkodási hely :
Nemeless Town

Bring me to the fire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bring me to the fire    Bring me to the fire  EmptyCsüt. Szept. 30, 2021 6:48 pm


Lena and Drake
Erre a tereületre, normális esetben senki sem tudna belépni, éppen ezért lep meg, hogy úgy érzem, betolakodtak a területemre. Bár, mindenféle ártó szándék nélkül tették ezt, nem volt jele annak, hogy valaki szándékosan akarná megrongálni a pajzsot, mintha az is maga engedte volna át, az ide érkezőt. Visszaváltozom, de ruhát nem varázsoltam hirtelen magamra, már nem láhatja az igazi valómat, csak a hátamat, és a tetoválásaimat. Tetoválásoknak tűnnek, de valójában béklyók, elnyomják az erőmet, hogy ne érezzék meg, hogy mi vagyok pontosan. Elég, ha annyit tudnak, hogy ősi és nem jó, ha újat húznak velem. Többnyire mágusnak tűnhetek, ha épp varázslásra adom a fejemet.
Meglepetten fordulok hátra, egy csinos leánnyal találom szembe magamat. Szemre való, és különleges a fehér hajával. A szél felém sodorja az illatát, mindenkire emlékszem itt a városban, mert jó a szaglásom, de az övé új. Kintről jöhetett, és ha kintről jött be, akkor nem lehet véletlen az, hogy befogadta a város.
Ahogy nekem ütközik, és megijedve elesik, úgy guggolok le hozzá, de közben azért egy kényelmes nadrág, cipő és póló kerül rám.
- Ne aggódj, aligha én volnék az a személy, akitől tartanod kellene. Viszont, éjszaka nem tanácsos idekint lenned, vannak olyan lények, akik a csinos lányokra hajtanak, gátlástalanul. – nyújtom neki a kezemet,  és felsegítem a földről, ekkor érzek egy apró szikrát, és meglepetten mérem végig, ahogy a tenyerem utána a nadrágomba dörzsölöm.
- Drake vagyok. – lépek egyet hátra tőle, hogy biztonságos távolságban legyen tőlem, legalábbis, ezt érezheti, nagyjából.
- Aligha volt a legjobb bemutatkozó szövegem az imént, ennek ellenére, szívesen látlak vendégként a házamban, vagy ha nem bíznál bennem, elkísérhetlek a hotelemig, és ott ki is vehetsz egy szobát. – az éjszakába ekkor hasít bele egy vérfarkas üvöltés, az égre pillantok, valóban telihold van, ha azt vesszük, bár ez rám nincs hatással.
Újból megérintem őt, mintegy bátorítóan a hátát, és ekkor a kellemes szikra szét terjed a testemben. Lehetetlenség! Ez az érzés, ami elönt, kellemes, és bizsergető. Elhúzódom tőle, és zsebre dugom a kezemet. Képtelenség, hogy egy fél sárkány lenne, de , hogy kinek az utódja, azt nem tudnám megmondani, így, mert még fel sem ébredt, ahogy az a fél sárkányoknál szokás.


music: valami ● notes: amit hozzáfűzni szeretnél  ● words: 123 ● ©
Vissza az elejére Go down
Magdalena Lorens
Magdalena Lorens

Faj :
Félsárkány
Hozzászólások száma :
4

Bring me to the fire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bring me to the fire    Bring me to the fire  EmptyVas. Okt. 03, 2021 12:39 pm


Drake & Lena



Fogalmam sincs hová lett az út, hiszen az előbb még itt volt, és az a férfi is... a sok tetoválásával, nagyon nagyon ijesztőnek tűnt. Mint amikre a szüleim azt mondják hogy ne álljak velük szóba, mert gonoszok és  rosszak mind. Titokban persze, mindig is ki akartam próbálni hogy megszólítok egy ilyen embert, de sosem volt hozzá elég bátorságom. Jajj, egek, most mi lesz?! Hogy jussak vissza a házikóhoz?
Megfordulok, ahogy hirtelen a férfi is eltűnik, és a mellkasáról pattanok le, és nagy rémületemben át is esek egy faágban, és a földről nézek rá fel tágra nyílt szemekkel, és csak reménykedem hogy nem egy sorozatgyilkos. Elhátrálnék előle, de csak pár centire sikerül ahogy ő is leguggol, és ruha jelenik meg rajta a semmiből.
- Mi... mi... hogyan...? - nyögöm ki elhalóan ahogy a szívverésem a sokszora lesz és elhúzódok még pár lépést ahogy nevetségesen rákmozgással kúszok hátrébb, hogy ne guggoljon előttem. Megrémiszt.
- Én csak.... csak eltévedtem és... vissza akartam.... a házikó! Volt egy házikó... ahová.. ahol én... aludtam, de most... most nem találom - dadogom és magamban átkozom magam amiért nem tudok összefüggő épkézláb mondatokat mondani. Utálok ennyire nyuszi lenni de .... végül lassan ahogy nem tágít kinyújtom a kezem bátortalanul, és felállok. Mintha elektromossághoz értem volna, elhúzom a kezem. Zavartan porolom le magam, hogy ne legyen mindenem tele falevelekkel és ki tudja még mikkel.
- Ma..Magdalena, örvendek  - teszek hozzá udvariasan, mert ez fontos. Mindig udvariasnak kell lenni, ahogyan tanították. Miért rázott meg? Mintha fel lenne töltődve elektromossággal, mint amikor a műszálas ruhákat simogatja az ember. Miért éreztem ezt felőle? A ruhái miatt lenne?
- Én.. van hol aludnom, csak... csak nem találom és.... Mi volt ez? - sápadok el ahogy farkasvonyításra leszek figyelmes. Ez... ez közelről jött. Mi lesz ha megtámadnak és megölnek? Nem... nem akarok meghalni. Egész testemben remegni kezdek ahogy ebbe belegondolok és csak pár másodperccel később realizálom hogy egy kéz simul a hátamra és kevésbé reszketek. Mondhatni, mintha... mintha átmelegítene és nem fáznék többé.
- Mmit... mit csináltál? Olyan.... meleg volt a kezed - szólalok meg, és közben magamban megdícsérem magam hogy lassan kezdek belejönni és egyre kevésbé dadogok. Még nem az igazi, de már legalább nem akadok el szavanként.
- El..mehetnénk innen? - pislogok körbe, mert nem szeretném ha farkasok tépnének szét minket.


Vissza az elejére Go down
Drake Bahamut Xymor
Drake Bahamut Xymor

Faj :
Sárkány
Családi állapot :
Egyedül álló
Hozzászólások száma :
3
Tartózkodási hely :
Nemeless Town

Bring me to the fire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bring me to the fire    Bring me to the fire  EmptyCsüt. Okt. 07, 2021 12:41 am


Lena and Drake
Nem akartam halálra rémiszteni, mégis megtettem. Esdekelhetnék sűrűn a bocsánatáért, de inkább nem tetszem, mert akkor még idiótának tűnhetnék. Egyszerűen , csak halványan mosolygok.
Megállok, inkább guggolva maradok, míg araszolni kezd tőlem.
- Ez, a varázs erdő. A teliholdkor átváltozó veréfarkasokon kívül, rejteget még pár , igen kellemetlen meglepetést. Ugyanakkor, azért is hívják így, mert sosem lehet tudni, hogy épp segíteni akar-e annak, aki betéved hozzá, vagy megakarja tréfálni. – szándékosan használom ezt a szót, mert így talán kevésbé hozom rá a frászt.
Kezd kicsit feloldódni, és ennek örülök, de látszik, hogy mennyire meg van ijedve.
- Varázsló vagyok, csak azért csináltam ,hogy egy picit jobban érezd magad. – felelem, holott nem így van, azért történt, mert felismertem a valóját, azt, ami valójában.
- Mit keresel egyébként itt? – ahogy felsegítem, és elindulunk, látom ,hogy mindinkább megijed a körülöttünk jövő hangoktól. Terelgetem, finoman, hiába akarnék mordulni az erdőre, hogy ne szórakozzon a vendégemmel, most nem teszek ilyet, csak közelebb húzódom hozzá, és időnként megérintem, terelgetem finoman.
Egy ponton pedig az erdő gördít elénk akadályokat, már rég ott lehetnénk, tudom, mert folyamatosan a házam felé tartok, de egyre hosszabb, és hosszabb az út, hogy rohadna meg.
Velem nem mer úgy packázni, így a lépéseim elé nem gördít göcsörtöket, de a lány elé, igen. Így inkább felkapom a karomba, forró aura ölel körbe minket, és könnyedén sétálok át az ágakon, akár a horror filmekben, vagy a Hófehérke mesében, amikor az erdő életre kel, vagy a Szépség és a Szörnyetegben. Most, hogy belegondolok, ez az erdő talán ugyan az.
- Bocsáss meg, de így könnyebb haladnunk. – és ki tudja, hogy mennyi időbe telik, de végül ott vagyunk, a kocsifelhajtómon, és igen, nem hiányzik a fényűzés sem. Kellemes a ház kisugárzása, ház? Igazából, egy tágas villa, hatalmas ablakokkal, és az egyik szárny, egy szikla szirtre nyílik. Ott szeretek időzni, a szél, és a mélység miatt.
A kocsifeljárón leteszem, és elindulok vele a házamig. Itt már nem hallatszik a motoszkálás, nem kapar senki, és nincs farkas üvöltés, van, de távolabbról, hiszen, egészséges félelme azért még ebben a formában is van az állatoknak.
Na meg, le védtem ezt a részt, ezt még az erdő se szívesen háborgatja.
A házba érve friss vacsora illatok szállnak, a házvezető nőm épp a konyhában tesz-vesz, a kertészem, a férje, egy druida, itt laknak a cseléd szálláson, ők tartják tisztán a házat is, ha arról van szó. Nem várok el túl sokat, és mindig rendet tartok magam után. De, azért szeretem a drága holmikat, és a kényelmet.
- Gyere, kérlek. – az ebédlő felé vezetem.





music: valami ● notes: amit hozzáfűzni szeretnél  ● words: 123 ● ©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Bring me to the fire  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bring me to the fire    Bring me to the fire  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Bring me to the fire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Senkiföldje-
Ugrás: