Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 I walk alone....

Go down 
SzerzőÜzenet
Magdalena Lorens
Magdalena Lorens

Faj :
Félsárkány
Hozzászólások száma :
4

I walk alone.... Empty
TémanyitásTárgy: I walk alone....   I walk alone.... EmptyVas. Aug. 09, 2020 7:07 pm


Jules & Lena



Szaladok, ki tudja merre, de szaladok, és közben igyekszem a világra fókuszálni, és nem belefulladni a sírásba. Miért kell nekem mindig a rossznak lenni? Miért nem fogadják el anyáék amit mondok, amit én szeretnék? Miért van mindig az amit ők akarnak, és én egy kicsit sem? Nem akarok orvos lenni, nem érdekel, és nem jelentkezek olyan szakra amit nem akarok csinálni, még ha később ezzel meg is alapoznám az életem, vagy lenne egy biztos alapom, és minden készen állna a családalapításra. Nem akarom!
Én skandinavisztikát akarok tanulni, mítoszokat, történeteket tanulmányozni és doktorit írni belőlük, és történészként eljutni a világ minden szegletébe és kutatni a helyi folklórt!
Nagyon összevesztünk a vacsora alatt, mert ők megtervezték az életemet és kiakadtak hogy nekem nem tetszik és nem hallgatok rájuk. Nem akarom hogy helyettem döntsenek, az ÉN életemről, és azt sem hogy már most kiválasszák hogy kihez kellene évekkel később hozzámennem. Nem és nem!
Végül odáig fajult a veszekedés hogy kiabáltam velük hogy nincsen joguk helyettem dönteni és miért nem értik meg hogy engem nem tesz boldoggá amit terveznek. Ennyire nem érdeklem őket? Végül is nem tudom miért jöttem el. A szobámba akartam menni, de végül az utcán kötöttem ki, és most az idegesség és szomorú keserűség mind kitört belőlem, és már csak vaktában megyek, nem érdekel merre. Alig látom az utat a könnyeimtől, és mikor jobban körülnézek és megtörlöm a szemem, köd vesz körül. Fákat látok, és egy utat amin el is indulok. Vajon hová vezet? Mindenesetre még mindi jobb választás mint hazamenni és a szüleim elé állni, és vállalni hogy hetekre bezárnak a szobámba a viselkedésem miatt. Mert nem vagyok a tökéletes, és szép babaszerű kicsi lányuk. Nem vagyok egy tárgy, hogy ne gondolkozzanak, és ne legyenek érzéseim és vágyaim. Semmit nem élhettem meg miattuk amit szerettem volna, és most.... most csak egy pár óra szabadságot érzek amikor szaladhatok és azt csinálok amit akarok. Aztán úgyis megint minden a régi lesz.
- Nem akarok visszamenni! - szakad ki belőlem a ködös erdő közepén, ahogy leülök egyy kidőlt fatörzsre, hogy megigazítsam a szandálom. Kő ment bele, vagy valami. Felsóhajtok, ahogy újra elerednek a könnyeim.
- Miért nem lehetek egyszerűen csak szabad... - sóhajtom bele a tenyerembe és kis híján leborulok a törzsről, amikor felnézve egy magas, vékony alakot pillantok meg. Hosszú szőke haja, sokkal fakóbb mint az enyém, és hullámos.
- Megijesztettél... - ver a szívem a torkomba és felállok. Úgy illik.
- Én... eltévedtem, és most.... nem tudom merre menjek de nem vagyok betörő meg semmi ilyesmi, tényleg.... - bizonygatom neki és ezen biztosan sokat ront hogy alig látom tisztán.


Vissza az elejére Go down
Julian Campbell
Julian Campbell

Faj :
Vérfarkas
Kor :
31
Családi állapot :
Mesterre várva
Születési idő :
1993. Feb. 04.
Hozzászólások száma :
4
Tartózkodási hely :
Vörös lámpás negyed

I walk alone.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: I walk alone....   I walk alone.... EmptySzer. Szept. 09, 2020 8:24 pm



Lena & Jules
Meg szoktak lepődni az emberek, de még így majdnem teljesen süketként is élvezem, sőt, szükségem van a csöndre. A természet pedig egy magamfajta farkasféle számára pedig kifejezetten a legjobb hely, ahol lehet, ezért szoktam kilátogatni. Nagyon ritkák számomra a teljes szabadnapok az életmódom miatt. Akkor és annyi időm van, amennyit akarok, de természetesen azért meg kell dolgozni, és szerencsére nem kell megszakadni minden üzletért, de van benne munka bőven.
Mára viszont kifejezetten laza napot terveztem, nincsenek időpontjaim, nem vagyok beosztva sem. Elmentem bevásárolni, beszéltem egy kicsit Blackthornnal is, kitakarítottam a szobámat és a kuncsaft fogadó szobámat is, hogy holnapra készen álljon. Aztán még a délután elindultam a város határát övező erdő irányába, épp csak nem menve a köd közelébe. Ott furcsa dolgok lehetnek, még ha meg is tudom magam védeni valamennyire, akkor is én vagyok sok esetben a gyengébb. Jobb vigyázni.
A gondolataimban elmerülve sétálok lassan, amikor előttem úgy robog végig az aljnövényzeten egy ide túlságosan csinos lány, hogy hirtelen köpni-nyelni nem tudtam, de még utána szólni sem, hogy mi elől szalad olyan nagyon. Nem nehéz követni a nyomait és a szagát, szerencsére arra nyugodtan támaszkodhatok még, ha a hallásomra nem is. Próbálom nem megijeszteni, ezért nem szólok neki messziről, de valahogy a halk eshetőség meg nem jut eszembe, ezért csak… megállok felette, hátha észrevesz, de még így is sikerül meglepni.
-Hát itt aztán nehezen lehetnél betörő, nincs itt semmi még egy jó három kilóméteren keresztül… -mutatok körbe kicsit mosolyogva. Még akkor sem hinném el, hogy betörő, ha a szobám közepén állna, de amúgy is úgy néz ki, mint aki a saját árnyékától is megijed. Kis cuki amúgy, biztos nagyon meg van ijedve.
-Honnan jöttél? Nem biztos, hogy el tudlak kísérni, de ha közel laksz, talán útba tudlak igazítani -próbálok segíteni valamiben, de nem hiszem, vissza tud ma még jutni. Eléggé sötétedik és az éjszakai Nameless Town nagyon nem egy hozzá hasonló lánynak való. Talán jobb lesz, ha én szállásolom el éjszakára.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Magdalena Lorens
Magdalena Lorens

Faj :
Félsárkány
Hozzászólások száma :
4

I walk alone.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: I walk alone....   I walk alone.... EmptyVas. Okt. 03, 2021 1:52 pm


Jules & Lucien



Fogalmam sincs hová jutottam. Ez a felismerés megijeszt, én csak menni akartam, egy kicsit kiszakadni otthonról, hogy ne kelljen szembenéznem a szülei vádló pillantásával és szigorával. Nem akarom tudni, mennyire okozok nekik csalódást azzal, hogy nem engedelmeskedem minden óhajuknak. Nem akarom látni anyám szomorú szemeit, és nem akarok hallani apám emelt hangját sem, ahogy elmondja újra és újra hogy mennyire hálásnak kellene lennem, amiért elrendezik az életem, és nekem csak tanulnom kell, és semmi más nem számít.
Nem számít hogy nincsenek barátaim, és nem mehetek sehová szórakozni. Egy sétára a parkban, egy kávéra az egyik csinos kis kávézóban vagy a könyvtár csendjébe. Oda is csak időre mehetek, ha szükségem van könyvekre, de azt is inkább megveszik hogy ne kelljen sokáig távol lennem otthonról.
- Annyira elegem van - suttogom a város csendjének, a fehér ködnek ami körbevesz, és a körülöttem álló fáknak, amíg észre nem veszem az előttem álló fiút a könnyeimen túl. Gyorsan megtörlöm a szemeim, és pislogok egy kicsit hogy tisztábban lássam. Szőkés hajú, vékony alak.
- Én.. nem tudom hogy kerültem ide. Csak elszaladtam otthonról és... hirtelen fehér köd vett körül... - pillantok körül, és még mindig látszódik a gomolygás ahogy a szél kissé feltámad, majd elcsendesül.
- Mi ez a hely? - kérdezem ahogy ismét felé forulok, és a maradék kicsorduló könnyeimet is próbálom letörölgetni.
- Bocsánat, én csak.... én csak... - abba akarom hagyni, de mégis csak jönnek. Jönnek, és nem akarnak elmenni. Nem szűnik.
- Én... Lamers-ben lakom. Ahogy...ahogy szaladtam... csaka város határán kellene lennem, de sosem láttam volna hogy ilyen... köd van itt - szipogok ahogy előhalászom a zsepkendőmet és kifújom az orromat.


Vissza az elejére Go down
Julian Campbell
Julian Campbell

Faj :
Vérfarkas
Kor :
31
Családi állapot :
Mesterre várva
Születési idő :
1993. Feb. 04.
Hozzászólások száma :
4
Tartózkodási hely :
Vörös lámpás negyed

I walk alone.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: I walk alone....   I walk alone.... EmptyVas. Okt. 31, 2021 2:49 pm



Lena & Jules
Ebben a városban mindenre lehet számítani, semmi sem igazán meglepő, akármi is történik. Többek között ez a ködből felbukkanó fiatal szépség sem egy elképzelhetetlen dolog, mégis azért egy kicsit felvonom rajta a fél szemöldököm.
-Jujj, az úgy nem lesz vicces -húzom a számat, mert a köd mindenkivel tréfát űz és nem azt a fajtát, aminek mindenki örül, Még az a szerencséje, hogy csak kicsit máshová kavarta el őt és nem órákon keresztül bolyongott és még néhány nem emberi lényt is ráeresztett. Kész csoda, hogy megúszta ennyivel, mert lehet akár nem is élte volna túl a kishölgy.
-Ez itt Nameless Town határában elterülő erdő -magyarázok, de nem hiszem, hogy fogja tudni, miről beszélek. Nameless nincs rajta térképeken, a lakói nem szokták elhagyni ezt a helyet, de pletykák attól még terjedhetnek.
-Semmi baj. Szedd össze magad kicsit -Adnék neki valami zsepi félét, de úgy tűnik azt nem hoztam magammal a kis sétámra. Jobbnak látom karnyújtásnál távolabb maradni, nehogy még inkább megijesszem vagy valami. Amúgy is csak akkor tudok vele érdemben beszélni, ha már nem hüppög.
-Hát pedig Lamers nem éppen pár száz méterre van innen. Azt hiszem az az irány -mutatok egy kicsit keletebbre annál, amerről jött -Nem biztos, hogy érdemes lenne most visszaindulnod. Ez a köd csak megint meg fog téveszteni és kezd nagyon sötét lenni, csak el fogsz tévedni. Elkísérni nem tudlak, de ha gondolod, van egy plusz ágyam és egy kádam, amit fel tudok ajánlani. Nem működik nálam a térerő, de nálam alhatsz, ha nem akarod kint tölteni az éjszakát -Ajánlom föl, hiába tudom, hogy nem jó ötlet szegény lányt berángatni a vérfarkas terület közepére. Én viszont nem hagyhatom el a város területét és nem jó ötlet a köd közelébe menni megint.
OutfitMusic
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



I walk alone.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: I walk alone....   I walk alone.... Empty

Vissza az elejére Go down
 
I walk alone....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Senkiföldje-
Ugrás: