Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Végtelen Vízesés

Go down 
SzerzőÜzenet
Coraline Vértesi
Coraline Vértesi

Faj :
Vámpír
Kor :
1412
Családi állapot :
Elvált (Exférj: Cornelius Kingsley)
Születési idő :
0611. Nov. 16.
Hozzászólások száma :
114
Tartózkodási hely :
Erdély // Románia

Végtelen Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Végtelen Vízesés   Végtelen Vízesés EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 2:59 pm

"A vízesés csodája, hogy megőrzi a méltóságát, mikor zuhan."

Végtelen Vízesés Scaled.php?server=18&filename=dexi2
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Végtelen Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végtelen Vízesés   Végtelen Vízesés EmptyPént. Aug. 09, 2013 9:25 pm

Dr. D.& Hazel

Vállat vonva húzom le a bájitalt, amit még a piactéren lo....khm.. kölcsön vettem. A muki szerint, akinek megmutattam, szimplán csak gyorsaság növelő... szimplán, meglátszik, hogy a muki se volt ember, na de segáz, nekem épp hogy csak kapóra jön.
Jó, Nad már figyelmeztetett párszor, hogy varázsbigyókkal játszani nem buli, de naaaa, ő is mágus, könnyen beszél, én csak egy hétköznapi emebr vagyok, kell a plusz, főleg, ha életben akarok maradni ebben a városban, már pedig ez a feltett szándékom.
Persze tekintettel vagyok én rá, ezért megyek el majdnem a világ végéig, és csak az erdő szélénél nyelem be. Amúgy igen, ez vagyok én, Hazel Flynn, születésemet tekintve... ááá ezek a baromságok, olyan árva vagyok, hogy random gyilkolhatnék, vagyis nem.... már nem, lett egy családom. Oké, nem épp példa értékű, vagy ha az is, akkor inkább elrettentő, de mégis közéjük tartozom.
Persze a bájital meg is teszi a hatását. Jóval gyorsabban futok, mint általában, pedig minden nap szoktam, mert az... ellazít, plusz adrenalin függő vagyok, így házak hiányában, a fákon kezdek "ugrálni". Oké, egy jó parkourosnak tökmindegy, csak ne folyton a talajon legyen, mert az....snassz. És unalmas, és kiábrándító, ezért is tanultam meg a futás efféle módját. Persze a maszkom rajtam, mivel nem lenne jó lelepleződni, mikor még csak el se terjedt a hírünk. Meglátok egy férfit, és gondolkodás nélkül várom meg, míg az én fám alá ér, aztán ugrik is le a hátára. Remélhetőleg sikerül megkapaszkodnom a nyakába, így nem földön kötök ki.
- Hová mész? Elviszel?- kérdem csilingelő hangon, miközben lábaimmal átölelem a derekát - már ha nem dobott még le magáról-, hisz igen, így kell ismerkedni, nem?

Vissza az elejére Go down
Leo Dunkelfreud
Leo Dunkelfreud

Faj :
Vámpír
Kor :
797
Családi állapot :
Jegyben
Születési idő :
1226. May. 23.
Hozzászólások száma :
147
Tartózkodási hely :
Asylum

Végtelen Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végtelen Vízesés   Végtelen Vízesés EmptySzomb. Aug. 10, 2013 8:30 pm

Nyuszi Kisasszony ~ Fräulein Hase ^.~
(ezt sosem mosod le, bébi xD)


Kellemes kis nyári délután van, egy szöszi hapsi megy ki a vízeséshez. Festeni. Az állvány áll, szemben a vízzuhataggal, rajta vászon és nagyban pingál. Fel-felpillan a vászonról a vízesésre majd vissza. Mintha tájképet festene, a vízesést, mi mást? Mondjuk ezt. Igen, egy pestisben elpatkolt szegény szüzet vagy valami hasonlót. A vízesés viszont megihleti. Ilyesmire is csak egy nem százas fickó vetemedne. Vagy egy vámpír. Szürke felsőben feszít, amit a derekánál már sikerült lepecsételni, ahogy a jobb és bal keze is kissé festékes. Művészlélek, na, kérem alásan.
Mivel vámpír, természetesen hallja, hogy valami mozog a fák ágai között, de nem foglalkozik vele. Ameddig az a bizonyos illető a nyakába nem pottyan. Meghökkenti a dolog, főleg a kis bemutatkozás. Na, ilyenbe se volt még része! Viszont gyorsan reagál, felébrednek a régi (harci) ösztönök, amit még halandóként véstek belé. Egy hirtelen és erős mozdulattal ragadja meg a kecses kis karokat és rántja le magáról immáron emberi helyett vámpíri erővel-talán egy emberi férfi ereje is elég lenne, de ebben nem volt biztos, ezért folyamodott természetfeletti fiziai képességeihez, hiszen valami ember-pióca tapadt rá (még ha ez a "pióca" kellemesen domborít is a háta közepén). A vászon előtt a füveg földnek nyomja a hölgyecskét, bal karjával lefogva a vállainál a kezeit és egyúttal a torkát, szinte ránehezedik. Erre a "mutatványra" emberként is képes volt, nem csoda, hiszen a saját kora egyik legjobb harci kiképzését kapta, a templomoskét.

- Nem illik megzavarni a művészt. Majdnem megcsúszott a kezemben az ecset.

Elég semlegen hangon közli ezt, rozsdabarna szemei a kis cirkuszi majom elmaszkírozott arcát fürkészik. Nos, lehet, hogy furcsa a megjegyzés amit tesz, az nem érdekli annyira, hogy mit akar ez a mitugrász, de ha elrontotta volna a több órája folyó fáradozását akkor morcos lenne. Szerencsére nem történt meg. Egyelőre.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Végtelen Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Végtelen Vízesés   Végtelen Vízesés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Végtelen Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Végtelen folyosók
» Központi állomás, avagy Végtelen sínek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: The Nameless Town :: Senkiföldje-
Ugrás: