Egy Névnélküli Város, megannyi különös fajjal és a maréknyi család, akik ezt a várost irányítják, fajuknak megfelelően.
Örök sötétségbe burkolva.

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Multi switch
Felhasználónév:


Jelszó:


Chat
Legutóbbi témák
Alicia Greed Vas. Júl. 16, 2023 7:33 pm

April White Szer. Szept. 14, 2022 1:24 pm

Derryl Cooper Csüt. Aug. 18, 2022 6:13 pm

Oliver Ulliel Vas. Márc. 27, 2022 11:42 am

Névtelen Fáraó Szer. Feb. 16, 2022 6:43 pm

Victorius du Chapellier Hétf. Feb. 14, 2022 6:30 pm

Phoenix Gunnarsen Vas. Feb. 13, 2022 6:40 pm

Velizarii O'Reely Pént. Dec. 24, 2021 12:24 am

Jean Ulliel Szer. Dec. 15, 2021 3:49 pm

Top posters

Megosztás
 

 Lola C. Ulliel

Go down 
SzerzőÜzenet
Lola C. Ulliel
Lola C. Ulliel

Faj :
vámpír
Kor :
27
Családi állapot :
Kapcsolatban
Születési idő :
1997. Mar. 17.
Hozzászólások száma :
50
Tartózkodási hely :
Apja körül

Lola C. Ulliel Empty
TémanyitásTárgy: Lola C. Ulliel   Lola C. Ulliel EmptySzer. Júl. 08, 2020 9:27 am

Lola Charlotte Ulliel

Név: Lola

Kor: 23 látszólag

Faj: vámpír

Rang: nemes

Play by: Luanna Perez

Foglalkozás: az apja felkutatása

"A halál ott ólálkodik mindenütt: a földimogyorós zacskóban, a félrenyelt húsfalatban, a kezed ügyébe eső cigarettás dobozban. Ő mindig ott van a közeledben; ahány ellenőrzőpont csak van a halandó és az örökkévalóság között, Ő ott áll mindegyiknél. Rozsdás tű, mérges bogár, áram alatt lévő földelt vezeték, erdőtűz, görkorcsolya, amelyen a hülyönc kis kölykök egyenesen beleszáguldanak a forgalmas útkereszteződésbe - neki mindegy."


Képességek & Kapcsolatok

Egy idő után belefagyni az időbe, és nem mozdulni tovább. Ez a képtelenség számomra teljesen hétköznapi, ahogy zöld szemeim is, amik már-már vakítóak a sápadt bőrömhöz képest. Voltam gyerek, de ember sosem. Vámpírnak születtem, ami elvileg ritkaság. Mármint a nemes vámpír anyám szerint. De apám is az (volt), úgy tudom. Anyám családja szoros összeköttetésben áll Ulliel-ékkal, olyannyira, hogy nekem a vezetéknevem is az, viszont az okát, csak onnan tudom, hogy megszegtem egy szabályt. Van a családunkban egy íratlan szabály. Nem kérdezhetek. Még akkor sem, ha a válasz nélkül hagyott kérdések szétmarcangolnak. Ennek ellenére megtettem, alattomosan itattam le az illetőt egészen odáig, míg megeredt a nyelve. Innen tudom, hogy a vezetéknevem az apámé. Jean Ullielé, aki Hasfelmetsző Jacként írta be magát a történelembe.
Akár egy hercegnőt, úgy neveltek. A helyes testtartást, a kommunikációt, nyelvet, történelmet… mindent tudok, ami általános, és fellelhető lexikonokban, vagy bárhol. Táncolni még szeretek is, legyen az bármely szalontánc egyike. Iskolába sose jártam, Párizst sem hagytam el még soha. Bálok, színház, koncertek zöme teszi ki napjaim nagy részét. De számomra az sem úgy megy, mint valaki másnál. Valaki másnál, aki átlagos. Minden lépésem figyelemmel kísérik, nem véthetek egyetlen hibát sem, és nem állhatok szóba bárkivel. Anyámmal imádjuk egymást, ezek a szabályok pedig születésem óta léteznek, így egyáltalán nem nehéz betartani őket. Főleg, hogy eladósorba kerültem. Eddig is sok férfi kereste a társaságom, most viszont, hogy mindenki tudja, férjet keresnek nekem, ezek száma meggyarapodott. Nem vagyok az elrendezett házasságok, és szerencsére a családom is elég modern felfogású ahhoz, hogy ezt tiszteletben tartsa. Egyetlen kikötés van csupán. Kizárólag fajtámbeli lehet a férjem.
Történet

Sose voltam az a nyugton ülő típus, s miután megtudtam, ki az apám, elmondhatom, Hasfelmetsző Jack történetét nálam jobban senki nem tudhatja. Akarva-akaratlan lettem a megszállottja, felvásároltam minden létező írást, ami róla szólt. Ellátogattam a sírokhoz, amikbe a kurvákat tette, hátha visszajár nosztalgiázni. Míg utána kutakodtam, észrevétlenül kebelezett be az alvilág engem is. Mérgeztem meg nagyhatalmú politikusokat, kergettem őrületbe milliárdosokat, könnyűszerrel vágtam el bárki torkát, vagy vívtam meg egy farkassal teliholdkor. Bármit megtettem egyetlen apró információmorzsáért, egyet kivéve.
A férfi olyat kért tőlem, amit előtte senki, talán innen vettem észre, hogy bizony nő lettem. Minden adottságom megvolt ahhoz, hogy elbűvöljek egy férfit, s gyermekien játszottam ezekkel, mígnem kaptam egy pofont. Nem képletesen… a férfi tényleg pofon vágott, miközben feltette a kérdést: akkor miért kelleted magad, ribanc? Sose érzett düh kerített hatalma alá, szó szerint szétkaszaboltam őt, levágtam azt a részét, ami minden férfi büszkesége, és egy aprócska levéllel megspékelve küldtem el a családjának. Kissé teátrális, tudom, de megvolt a múzsám…
Anyám megnyílt, válaszolni kezdett a kérdésekre, amiket feltettem neki. Annyira megörültem, hogy közben észre se vettem, harcol. Harcol a saját elméje ellen. Csak akkor kapcsoltam, hogy nem kellene, mikor már késő volt, anyám belefáradt a harcba, és megőrült… Hónapokig néztem a szenvedését, néztem, hogy a képzelete hogy járatja vele a bolondját, majd én magam vetettem véget az életének.
A temetésén azt hittem, én is kezdek megőrülni, mert megláttam őt… ott.. mindenki mögött. Egyetlen pillanatra találkozott a tekintetem vele, s éreztem, hogy ő az, mert hiába a poros kép róla, ami a birtokomban van, a világ változott azóta, tudtam, hogy ő is. Ahogy tudtam azt is, ha most nem lépek, akkor sosem.
Követtem őt, ide Nameless Townig, nem hagyva hátra magamból semmit. És most itt vagyok a városban, ami sokkal jobban tetszik, mint Párizs fényűzése. Nyugalom van, és itt van ő is, az apám. Már csak a megfelelő pillanatot kell meglelnem ahhoz, hogy elé álljak, és megmondjam neki: Kapja be.
Vissza az elejére Go down
Victorius du Chapellier
Victorius du Chapellier

Faj :
Vámpír
Hozzászólások száma :
103

Lola C. Ulliel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lola C. Ulliel   Lola C. Ulliel EmptySzer. Júl. 08, 2020 8:26 pm



Elfogadva!

Üdvözöllek a Névtelen Városban, Miss Hasfelmetsző!
Ki hitte volna, még színesebbé tehető a városka egy ilyen különös jövevénnyel, mint kegyed.
Szóval Jack The Ripper huncutkodott...és most, kivételesen, nem a szajhákra gondolok. Miért is ne? Elvégre ő is csak férfiből van, elemi ösztönünk a szaporodás. És persze a női bájak keresése! Büszke vagyok minden kései utódomra, akik tovább viszik a Bíbor Vért, a Sötét Vért, az én véremet. Így fogantál te is, tiszta vérű utódom! Biztosra veszem, hogy nem fogsz Red Daddy-nek csalódást okozni...elég átolvasni a történeted, már az első mondatok mögött is ott sejlik a vérontás és ez kedvemre való. Bizonyára atyád sem lesz ezzel másként. Aztán meglátjuk, kíváncsian várom a történetetek kibontakozását! Irány hát a játéktérre, Vérgyermek!
Avatar foglaló
Vissza az elejére Go down
 
Lola C. Ulliel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Két irányú út - Lola & Jack
» Clubbed to Death ~ Jack & Lola
» Oliver Ulliel
» Oliver Ulliel háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nameless Town :: Tudnivalók :: Karakterlapok :: Elfogadott Előtörténetek-
Ugrás: